Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornji Milanovac - Silopaj timetable

saturday, 20.07.2019.
07:30 08:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 07:30
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 07:34
dep. 07:34
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 07:36
dep. 07:36
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 07:38
dep. 07:38
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 07:40
dep. 07:40
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 07:41
dep. 07:41
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 07:44
dep. 07:44
6 km
Klaticevo, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
8 km
Ljutovnica
arr. 07:48
dep. 07:48
10 km
Ljutovnica, M. kuca
arr. 07:50
dep. 07:50
11 km
Kalimanici, Lokva
arr. 07:52
dep. 07:52
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 07:55
dep. 07:55
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 07:57
dep. 07:57
15 km
Silopaj
arr. 08:00
16 km
10:30 11:01 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 10:30
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 10:33
dep. 10:33
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 10:35
dep. 10:35
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 10:37
dep. 10:37
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 10:39
dep. 10:39
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 10:41
dep. 10:41
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 10:44
dep. 10:44
6 km
Klaticevo, Intersection
arr. 10:47
dep. 10:47
8 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 10:52
dep. 10:52
11 km
Kalimanici, Lokva
arr. 10:54
dep. 10:54
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 10:57
dep. 10:57
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 10:59
dep. 10:59
15 km
Silopaj
arr. 11:01
16 km
15:30 16:01 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:30
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:35
dep. 15:35
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:37
dep. 15:37
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:39
dep. 15:39
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:41
dep. 15:41
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:44
dep. 15:44
6 km
Klaticevo, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
8 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 15:52
dep. 15:52
11 km
Kalimanici, Lokva
arr. 15:54
dep. 15:54
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 15:57
dep. 15:57
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 15:59
dep. 15:59
15 km
Silopaj
arr. 16:01
16 km
Gornji Milanovac - Silopaj timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
07:30 08:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 07:30
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 07:34
dep. 07:34
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 07:36
dep. 07:36
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 07:38
dep. 07:38
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 07:40
dep. 07:40
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 07:41
dep. 07:41
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 07:44
dep. 07:44
6 km
Klaticevo, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
8 km
Ljutovnica
arr. 07:48
dep. 07:48
10 km
Ljutovnica, M. kuca
arr. 07:50
dep. 07:50
11 km
Kalimanici, Lokva
arr. 07:52
dep. 07:52
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 07:55
dep. 07:55
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 07:57
dep. 07:57
15 km
Silopaj
arr. 08:00
16 km
10:30 11:01 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 10:30
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 10:33
dep. 10:33
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 10:35
dep. 10:35
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 10:37
dep. 10:37
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 10:39
dep. 10:39
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 10:41
dep. 10:41
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 10:44
dep. 10:44
6 km
Klaticevo, Intersection
arr. 10:47
dep. 10:47
8 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 10:52
dep. 10:52
11 km
Kalimanici, Lokva
arr. 10:54
dep. 10:54
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 10:57
dep. 10:57
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 10:59
dep. 10:59
15 km
Silopaj
arr. 11:01
16 km
15:30 16:01 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:30
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:35
dep. 15:35
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:37
dep. 15:37
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:39
dep. 15:39
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:41
dep. 15:41
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:44
dep. 15:44
6 km
Klaticevo, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
8 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 15:52
dep. 15:52
11 km
Kalimanici, Lokva
arr. 15:54
dep. 15:54
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 15:57
dep. 15:57
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 15:59
dep. 15:59
15 km
Silopaj
arr. 16:01
16 km
Gornji Milanovac - Silopaj timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:35 06:06 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 05:35
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 05:38
dep. 05:38
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 05:40
dep. 05:40
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 05:42
dep. 05:42
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 05:44
dep. 05:44
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 05:46
dep. 05:46
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 05:49
dep. 05:49
6 km
Klaticevo, Intersection
arr. 05:52
dep. 05:52
8 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 05:57
dep. 05:57
11 km
Kalimanici, Lokva
arr. 05:59
dep. 05:59
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 06:02
dep. 06:02
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Silopaj
arr. 06:06
16 km
05:55 06:25 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 05:55
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 05:59
dep. 05:59
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 06:01
dep. 06:01
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 06:03
dep. 06:03
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 06:05
dep. 06:05
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 06:06
dep. 06:06
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 06:09
dep. 06:09
6 km
Klaticevo, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
8 km
Ljutovnica
arr. 06:13
dep. 06:13
10 km
Ljutovnica, M. kuca
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Kalimanici, Lokva
arr. 06:17
dep. 06:17
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 06:22
dep. 06:22
15 km
Silopaj
arr. 06:25
16 km
07:25 07:56 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 07:25
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 07:28
dep. 07:28
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 07:30
dep. 07:30
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 07:32
dep. 07:32
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 07:34
dep. 07:34
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 07:36
dep. 07:36
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 07:39
dep. 07:39
6 km
Klaticevo, Intersection
arr. 07:42
dep. 07:42
8 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 07:47
dep. 07:47
11 km
Kalimanici, Lokva
arr. 07:49
dep. 07:49
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 07:52
dep. 07:52
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 07:54
dep. 07:54
15 km
Silopaj
arr. 07:56
16 km
10:30 11:01 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 10:30
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 10:33
dep. 10:33
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 10:35
dep. 10:35
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 10:37
dep. 10:37
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 10:39
dep. 10:39
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 10:41
dep. 10:41
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 10:44
dep. 10:44
6 km
Klaticevo, Intersection
arr. 10:47
dep. 10:47
8 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 10:52
dep. 10:52
11 km
Kalimanici, Lokva
arr. 10:54
dep. 10:54
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 10:57
dep. 10:57
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 10:59
dep. 10:59
15 km
Silopaj
arr. 11:01
16 km
13:30 14:01 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 13:30
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 13:33
dep. 13:33
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 13:35
dep. 13:35
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 13:39
dep. 13:39
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 13:41
dep. 13:41
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 13:44
dep. 13:44
6 km
Klaticevo, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
8 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 13:52
dep. 13:52
11 km
Kalimanici, Lokva
arr. 13:54
dep. 13:54
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 13:57
dep. 13:57
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:59
dep. 13:59
15 km
Silopaj
arr. 14:01
16 km
15:30 16:01 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:30
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:35
dep. 15:35
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:37
dep. 15:37
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:39
dep. 15:39
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:41
dep. 15:41
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:44
dep. 15:44
6 km
Klaticevo, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
8 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 15:52
dep. 15:52
11 km
Kalimanici, Lokva
arr. 15:54
dep. 15:54
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 15:57
dep. 15:57
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 15:59
dep. 15:59
15 km
Silopaj
arr. 16:01
16 km
15:40 16:10 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:40
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 15:44
dep. 15:44
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:46
dep. 15:46
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:48
dep. 15:48
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:50
dep. 15:50
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:51
dep. 15:51
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:54
dep. 15:54
6 km
Klaticevo, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
8 km
Ljutovnica
arr. 15:58
dep. 15:58
10 km
Ljutovnica, M. kuca
arr. 16:00
dep. 16:00
11 km
Kalimanici, Lokva
arr. 16:02
dep. 16:02
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 16:05
dep. 16:05
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 16:07
dep. 16:07
15 km
Silopaj
arr. 16:10
16 km
19:30 20:01 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 19:30
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 19:33
dep. 19:33
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 19:35
dep. 19:35
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 19:37
dep. 19:37
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 19:39
dep. 19:39
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 19:41
dep. 19:41
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 19:44
dep. 19:44
6 km
Klaticevo, Intersection
arr. 19:47
dep. 19:47
8 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 19:52
dep. 19:52
11 km
Kalimanici, Lokva
arr. 19:54
dep. 19:54
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 19:57
dep. 19:57
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 19:59
dep. 19:59
15 km
Silopaj
arr. 20:01
16 km
23:15 23:46 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 23:15
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 23:18
dep. 23:18
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 23:20
dep. 23:20
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 23:22
dep. 23:22
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 23:24
dep. 23:24
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 23:26
dep. 23:26
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 23:29
dep. 23:29
6 km
Klaticevo, Intersection
arr. 23:32
dep. 23:32
8 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 23:37
dep. 23:37
11 km
Kalimanici, Lokva
arr. 23:39
dep. 23:39
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 23:42
dep. 23:42
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 23:44
dep. 23:44
15 km
Silopaj
arr. 23:46
16 km

Naselja Gornji Milanovac i Silopaj su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornji Milanovac je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.