Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornji Milanovac - Savinac (Sarani) timetable

wednesday, 16.10.2019.
06:30 06:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:30
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 06:33
dep. 06:33
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 06:37
dep. 06:37
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 06:38
dep. 06:38
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 06:40
dep. 06:40
7 km
Klaticevo
arr. 06:41
dep. 06:41
8 km
Klaticevo, Cigla
arr. 06:42
dep. 06:42
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 06:44
dep. 06:44
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 06:45
dep. 06:45
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
11 km
Savinac (Sarani)
arr. 06:50
14 km
06:30 07:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:30
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 06:34
dep. 06:34
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 06:36
dep. 06:36
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 06:38
dep. 06:38
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 06:39
dep. 06:39
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 06:41
dep. 06:41
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 06:43
dep. 06:43
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 06:45
dep. 06:45
7 km
Klaticevo
arr. 06:46
dep. 06:46
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 06:47
dep. 06:47
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 06:49
dep. 06:49
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 06:51
dep. 06:51
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 07:07
dep. 07:07
17 km
Savinac (Sarani)
arr. 07:00
14 km
09:00 09:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 09:00
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 09:03
dep. 09:03
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 09:05
dep. 09:05
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 09:06
dep. 09:06
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 09:08
dep. 09:08
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 09:10
dep. 09:10
7 km
Klaticevo
arr. 09:11
dep. 09:11
8 km
Klaticevo, Cigla
arr. 09:12
dep. 09:12
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 09:14
dep. 09:14
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 09:15
dep. 09:15
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 09:16
dep. 09:16
11 km
Savinac (Sarani)
arr. 09:20
14 km
11:15 11:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:15
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 11:19
dep. 11:19
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 11:21
dep. 11:21
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 11:23
dep. 11:23
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 11:24
dep. 11:24
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 11:26
dep. 11:26
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 11:28
dep. 11:28
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 11:30
dep. 11:30
7 km
Klaticevo
arr. 11:31
dep. 11:31
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 11:32
dep. 11:32
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 11:34
dep. 11:34
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 11:36
dep. 11:36
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
17 km
Savinac (Sarani)
arr. 11:45
14 km
12:00 12:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:00
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 12:04
dep. 12:04
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 12:06
dep. 12:06
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 12:08
dep. 12:08
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 12:09
dep. 12:09
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 12:11
dep. 12:11
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 12:13
dep. 12:13
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 12:15
dep. 12:15
7 km
Klaticevo
arr. 12:16
dep. 12:16
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 12:17
dep. 12:17
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 12:19
dep. 12:19
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 12:21
dep. 12:21
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
17 km
Savinac (Sarani)
arr. 12:30
14 km
13:15 13:35 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 13:15
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 13:18
dep. 13:18
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 13:19
dep. 13:19
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 13:20
dep. 13:20
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 13:21
dep. 13:21
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 13:22
dep. 13:22
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 13:23
dep. 13:23
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 13:25
dep. 13:25
7 km
Klaticevo
arr. 13:26
dep. 13:26
8 km
Klaticevo, Cigla
arr. 13:27
dep. 13:27
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 13:29
dep. 13:29
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:30
dep. 13:30
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 13:31
dep. 13:31
11 km
Savinac (Sarani)
arr. 13:35
14 km
15:20 15:40 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:20
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 15:23
dep. 15:23
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:26
dep. 15:26
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:27
dep. 15:27
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:28
dep. 15:28
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 15:30
dep. 15:30
7 km
Klaticevo
arr. 15:31
dep. 15:31
8 km
Klaticevo, Cigla
arr. 15:32
dep. 15:32
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 15:34
dep. 15:34
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 15:35
dep. 15:35
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 15:36
dep. 15:36
11 km
Savinac (Sarani)
arr. 15:40
14 km
15:20 15:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:20
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 15:24
dep. 15:24
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:26
dep. 15:26
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:28
dep. 15:28
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:29
dep. 15:29
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:31
dep. 15:31
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:33
dep. 15:33
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 15:35
dep. 15:35
7 km
Klaticevo
arr. 15:36
dep. 15:36
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 15:37
dep. 15:37
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 15:39
dep. 15:39
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 15:41
dep. 15:41
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 15:57
dep. 15:57
17 km
Savinac (Sarani)
arr. 15:50
14 km
19:30 19:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 19:30
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 19:33
dep. 19:33
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 19:34
dep. 19:34
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 19:35
dep. 19:35
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 19:36
dep. 19:36
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 19:37
dep. 19:37
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 19:38
dep. 19:38
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 19:40
dep. 19:40
7 km
Klaticevo
arr. 19:41
dep. 19:41
8 km
Klaticevo, Cigla
arr. 19:42
dep. 19:42
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 19:44
dep. 19:44
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 19:45
dep. 19:45
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 19:46
dep. 19:46
11 km
Savinac (Sarani)
arr. 19:50
14 km
19:30 20:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 19:30
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 19:34
dep. 19:34
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 19:36
dep. 19:36
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 19:38
dep. 19:38
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 19:39
dep. 19:39
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 19:41
dep. 19:41
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 19:43
dep. 19:43
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 19:45
dep. 19:45
7 km
Klaticevo
arr. 19:46
dep. 19:46
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 19:47
dep. 19:47
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 19:49
dep. 19:49
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 19:51
dep. 19:51
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
17 km
Savinac (Sarani)
arr. 20:00
14 km

Naselja Gornji Milanovac i Savinac (Sarani) su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornji Milanovac je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.