Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornji Milanovac - Rudnik kod Gornjeg Milanovca timetable

wednesday, 17.08.2022.
05:45 06:15 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 05:45
Gornji Milanovac, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 05:49
dep. 05:49
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 05:51
dep. 05:51
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 05:54
dep. 05:54
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
3 km
Nevade
arr. 05:59
dep. 05:59
4 km
Velerec
arr. 06:01
dep. 06:01
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 06:03
dep. 06:03
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 06:04
dep. 06:04
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 06:06
dep. 06:06
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 06:08
dep. 06:08
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 06:09
dep. 06:09
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 06:12
dep. 06:12
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Center
arr. 06:15
16 km
06:25 06:48 (00:23)
Bus stationBucin grob
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:25
Svrackovci, Magistrala
arr. 06:35
dep. 06:35
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 06:43
dep. 06:43
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 06:48
13 km
06:50 07:05 (00:15)
Bus stationBucin grob
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:50
Svrackovci, Magistrala
arr. 06:56
dep. 06:56
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:00
dep. 07:00
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:05
13 km
06:51 07:04 (00:13)
Bus stationBucin grob
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:51
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:04
17 km
07:25 07:52 (00:27)
Bus stationBucin grob
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 07:25
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:52
13 km
07:25 07:55 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 07:25
Gornji Milanovac, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
1 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 07:29
dep. 07:29
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 07:31
dep. 07:31
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 07:34
dep. 07:34
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Nevade
arr. 07:39
dep. 07:39
4 km
Velerec
arr. 07:41
dep. 07:41
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 07:43
dep. 07:43
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 07:44
dep. 07:44
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 07:46
dep. 07:46
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:48
dep. 07:48
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 07:49
dep. 07:49
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:52
dep. 07:52
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Center
arr. 07:55
16 km
09:00 09:20 (00:20)
Bus stationBucin grob
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 09:00
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 09:20
11 km
09:25 09:46 (00:21)
Bus stationBucin grob
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 09:25
Gornji Milanovac, Center
arr. 09:29
dep. 09:29
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 09:30
dep. 09:30
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 09:33
dep. 09:33
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 09:34
dep. 09:34
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
3 km
Nevade
arr. 09:36
dep. 09:36
4 km
Velerec
arr. 09:38
dep. 09:38
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 09:39
dep. 09:39
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 09:40
dep. 09:40
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 09:41
dep. 09:41
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 09:42
dep. 09:42
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 09:43
dep. 09:43
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 09:46
12 km
09:25 09:46 (00:21)
Bus stationBucin grob
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 09:25
Gornji Milanovac, Center
arr. 09:29
dep. 09:29
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 09:30
dep. 09:30
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 09:33
dep. 09:33
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 09:34
dep. 09:34
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
3 km
Nevade
arr. 09:36
dep. 09:36
4 km
Velerec
arr. 09:38
dep. 09:38
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 09:39
dep. 09:39
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 09:40
dep. 09:40
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 09:41
dep. 09:41
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 09:42
dep. 09:42
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 09:43
dep. 09:43
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 09:46
12 km
10:30 11:00 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 10:30
Gornji Milanovac, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
1 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 10:34
dep. 10:34
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 10:36
dep. 10:36
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 10:39
dep. 10:39
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 10:41
dep. 10:41
3 km
Nevade
arr. 10:44
dep. 10:44
4 km
Velerec
arr. 10:46
dep. 10:46
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 10:48
dep. 10:48
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 10:49
dep. 10:49
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 10:51
dep. 10:51
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 10:53
dep. 10:53
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 10:54
dep. 10:54
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 10:57
dep. 10:57
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Center
arr. 11:00
16 km
10:30 11:08 (00:38)
MlakovacSastavci
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Mlakovac
dep. 10:30
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 10:32
dep. 10:32
1.2 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 10:33
dep. 10:33
1.7 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 10:36
dep. 10:36
3.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:38
dep. 10:45
4.1 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 10:53
dep. 10:53
9.7 km
Svrackovci, Skola
arr. 10:54
dep. 10:54
10.6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 10:57
dep. 10:57
13.6 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:00
dep. 11:00
16.8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
19.9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Sastavci
arr. 11:08
21.7 km
11:30 11:51 (00:21)
Bus stationBucin grob
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:30
Gornji Milanovac, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 11:35
dep. 11:35
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 11:38
dep. 11:38
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 11:39
dep. 11:39
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
3 km
Nevade
arr. 11:41
dep. 11:41
4 km
Velerec
arr. 11:43
dep. 11:43
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 11:44
dep. 11:44
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 11:45
dep. 11:45
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 11:46
dep. 11:46
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 11:47
dep. 11:47
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:48
dep. 11:48
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:51
12 km
11:30 11:51 (00:21)
Bus stationBucin grob
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:30
Gornji Milanovac, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 11:35
dep. 11:35
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 11:38
dep. 11:38
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 11:39
dep. 11:39
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
3 km
Nevade
arr. 11:41
dep. 11:41
4 km
Velerec
arr. 11:43
dep. 11:43
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 11:44
dep. 11:44
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 11:45
dep. 11:45
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 11:46
dep. 11:46
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 11:47
dep. 11:47
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:48
dep. 11:48
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:51
12 km
11:30 12:00 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:30
Gornji Milanovac, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 11:34
dep. 11:34
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 11:36
dep. 11:36
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 11:39
dep. 11:39
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
3 km
Nevade
arr. 11:44
dep. 11:44
4 km
Velerec
arr. 11:46
dep. 11:46
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 11:48
dep. 11:48
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 11:49
dep. 11:49
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 11:51
dep. 11:51
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 11:53
dep. 11:53
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:54
dep. 11:54
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:57
dep. 11:57
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Center
arr. 12:00
16 km
12:20 12:25 (00:05)
Bus stationBucin grob
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:20
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:25
13 km
12:40 12:52 (00:12)
Bus stationBucin grob
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:40
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:52
12 km
12:55 13:25 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:55
Gornji Milanovac, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
1 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 12:59
dep. 12:59
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 13:01
dep. 13:01
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 13:04
dep. 13:04
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 13:06
dep. 13:06
3 km
Nevade
arr. 13:09
dep. 13:09
4 km
Velerec
arr. 13:11
dep. 13:11
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 13:13
dep. 13:13
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 13:14
dep. 13:14
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 13:16
dep. 13:16
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 13:18
dep. 13:18
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 13:19
dep. 13:19
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 13:22
dep. 13:22
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Center
arr. 13:25
16 km
15:30 16:00 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:30
Gornji Milanovac, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 15:34
dep. 15:34
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 15:36
dep. 15:36
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 15:39
dep. 15:39
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
3 km
Nevade
arr. 15:44
dep. 15:44
4 km
Velerec
arr. 15:46
dep. 15:46
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 15:48
dep. 15:48
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 15:49
dep. 15:49
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 15:51
dep. 15:51
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 15:53
dep. 15:53
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 15:54
dep. 15:54
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 15:57
dep. 15:57
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Center
arr. 16:00
16 km
15:45 15:59 (00:14)
Bus stationBucin grob
The timetable is valid until: 22.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:45
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 15:59
12 km
19:15 19:45 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 19:15
Gornji Milanovac, Center
arr. 19:17
dep. 19:17
1 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 19:19
dep. 19:19
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 19:21
dep. 19:21
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 19:24
dep. 19:24
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
3 km
Nevade
arr. 19:29
dep. 19:29
4 km
Velerec
arr. 19:31
dep. 19:31
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 19:33
dep. 19:33
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 19:34
dep. 19:34
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 19:36
dep. 19:36
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 19:38
dep. 19:38
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 19:39
dep. 19:39
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 19:42
dep. 19:42
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Center
arr. 19:45
16 km
22:30 22:51 (00:21)
Bus stationBucin grob
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 22:30
Gornji Milanovac, Center
arr. 22:34
dep. 22:34
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 22:35
dep. 22:35
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 22:38
dep. 22:38
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 22:39
dep. 22:39
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 22:40
dep. 22:40
3 km
Nevade
arr. 22:41
dep. 22:41
4 km
Velerec
arr. 22:43
dep. 22:43
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 22:44
dep. 22:44
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 22:45
dep. 22:45
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 22:46
dep. 22:46
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 22:47
dep. 22:47
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 22:48
dep. 22:48
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 22:51
12 km
22:30 22:51 (00:21)
Bus stationBucin grob
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 22:30
Gornji Milanovac, Center
arr. 22:34
dep. 22:34
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 22:35
dep. 22:35
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 22:38
dep. 22:38
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 22:39
dep. 22:39
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 22:40
dep. 22:40
3 km
Nevade
arr. 22:41
dep. 22:41
4 km
Velerec
arr. 22:43
dep. 22:43
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 22:44
dep. 22:44
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 22:45
dep. 22:45
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 22:46
dep. 22:46
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 22:47
dep. 22:47
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 22:48
dep. 22:48
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 22:51
12 km
22:30 23:00 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 22:30
Gornji Milanovac, Center
arr. 22:32
dep. 22:32
1 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 22:34
dep. 22:34
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 22:36
dep. 22:36
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 22:39
dep. 22:39
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 22:41
dep. 22:41
3 km
Nevade
arr. 22:44
dep. 22:44
4 km
Velerec
arr. 22:46
dep. 22:46
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 22:48
dep. 22:48
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 22:49
dep. 22:49
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 22:51
dep. 22:51
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 22:53
dep. 22:53
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 22:54
dep. 22:54
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 22:57
dep. 22:57
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Center
arr. 23:00
16 km

Naselja Gornji Milanovac i Rudnik kod Gornjeg Milanovca su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornji Milanovac je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Gornji Milanovac - Rudnik kod Gornjeg Milanovca iznosi od 0,95 EUR do 1,34 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.