Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornji Milanovac - Rudnik kod Gornjeg Milanovca timetable

monday, 22.07.2019.
05:45 06:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 05:45
Gornji Milanovac, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 05:49
dep. 05:49
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 05:51
dep. 05:51
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 05:54
dep. 05:54
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
3 km
Nevade
arr. 05:59
dep. 05:59
4 km
Velerec
arr. 06:01
dep. 06:01
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 06:03
dep. 06:03
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 06:04
dep. 06:04
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 06:06
dep. 06:06
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 06:08
dep. 06:08
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 06:09
dep. 06:09
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 06:12
dep. 06:12
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 06:15
16 km
06:50 07:05 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:50
Svrackovci, Škola
arr. 06:56
dep. 06:56
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:00
dep. 07:00
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:05
13 km
06:51 07:04 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:51
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:04
17 km
07:25 07:52 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 07:25
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:52
13 km
07:25 07:55 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 07:25
Gornji Milanovac, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
1 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 07:29
dep. 07:29
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 07:31
dep. 07:31
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 07:34
dep. 07:34
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Nevade
arr. 07:39
dep. 07:39
4 km
Velerec
arr. 07:41
dep. 07:41
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 07:43
dep. 07:43
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 07:44
dep. 07:44
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 07:46
dep. 07:46
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:48
dep. 07:48
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 07:49
dep. 07:49
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:52
dep. 07:52
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 07:55
16 km
09:00 09:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 09:00
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 09:20
11 km
09:25 09:46 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 09:25
Gornji Milanovac, Center
arr. 09:29
dep. 09:29
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 09:30
dep. 09:30
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 09:33
dep. 09:33
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 09:34
dep. 09:34
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
3 km
Nevade
arr. 09:36
dep. 09:36
4 km
Velerec
arr. 09:38
dep. 09:38
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 09:39
dep. 09:39
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 09:40
dep. 09:40
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 09:41
dep. 09:41
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 09:42
dep. 09:42
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 09:43
dep. 09:43
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 09:46
12 km
09:25 09:46 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 09:25
Gornji Milanovac, Center
arr. 09:29
dep. 09:29
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 09:30
dep. 09:30
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 09:33
dep. 09:33
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 09:34
dep. 09:34
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
3 km
Nevade
arr. 09:36
dep. 09:36
4 km
Velerec
arr. 09:38
dep. 09:38
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 09:39
dep. 09:39
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 09:40
dep. 09:40
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 09:41
dep. 09:41
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 09:42
dep. 09:42
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 09:43
dep. 09:43
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 09:46
12 km
10:30 11:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 10:30
Gornji Milanovac, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
1 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 10:34
dep. 10:34
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 10:36
dep. 10:36
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 10:39
dep. 10:39
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 10:41
dep. 10:41
3 km
Nevade
arr. 10:44
dep. 10:44
4 km
Velerec
arr. 10:46
dep. 10:46
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 10:48
dep. 10:48
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 10:49
dep. 10:49
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 10:51
dep. 10:51
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 10:53
dep. 10:53
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 10:54
dep. 10:54
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 10:57
dep. 10:57
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 11:00
16 km
10:30 11:08 (00:38)
Mlakovac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Mlakovac
dep. 10:30
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 10:32
dep. 10:32
1.2 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 10:33
dep. 10:33
1.7 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 10:36
dep. 10:36
3.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:38
dep. 10:45
4.1 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 10:53
dep. 10:53
9.7 km
Svrackovci, Škola
arr. 10:54
dep. 10:54
10.6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 10:57
dep. 10:57
13.6 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:00
dep. 11:00
16.8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 11:05
dep. 11:05
19.9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Sastavci
arr. 11:08
21.7 km
11:30 11:51 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:30
Gornji Milanovac, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 11:35
dep. 11:35
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 11:38
dep. 11:38
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 11:39
dep. 11:39
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
3 km
Nevade
arr. 11:41
dep. 11:41
4 km
Velerec
arr. 11:43
dep. 11:43
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 11:44
dep. 11:44
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 11:45
dep. 11:45
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 11:46
dep. 11:46
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 11:47
dep. 11:47
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:48
dep. 11:48
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:51
12 km
11:30 11:51 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:30
Gornji Milanovac, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 11:35
dep. 11:35
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 11:38
dep. 11:38
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 11:39
dep. 11:39
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
3 km
Nevade
arr. 11:41
dep. 11:41
4 km
Velerec
arr. 11:43
dep. 11:43
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 11:44
dep. 11:44
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 11:45
dep. 11:45
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 11:46
dep. 11:46
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 11:47
dep. 11:47
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:48
dep. 11:48
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:51
12 km
11:30 12:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:30
Gornji Milanovac, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 11:34
dep. 11:34
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 11:36
dep. 11:36
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 11:39
dep. 11:39
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
3 km
Nevade
arr. 11:44
dep. 11:44
4 km
Velerec
arr. 11:46
dep. 11:46
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 11:48
dep. 11:48
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 11:49
dep. 11:49
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 11:51
dep. 11:51
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 11:53
dep. 11:53
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:54
dep. 11:54
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:57
dep. 11:57
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 12:00
16 km
11:30 12:19 (24:49)
Bus station
The timetable is valid until: 01.09.2020.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:30
Gornji Milanovac, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 11:35
dep. 11:35
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 11:38
dep. 11:38
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 11:39
dep. 11:39
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
3 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 11:44
dep. 11:44
4 km
Velerec
arr. 11:45
dep. 11:45
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 11:47
dep. 11:47
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 11:48
dep. 11:48
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 11:50
dep. 11:50
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 11:52
dep. 11:52
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:54
dep. 11:54
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:57
dep. 11:57
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Petrovica kuca
arr. 11:59
dep. 11:59
13 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bosk. kuca
arr. 12:01
dep. 12:01
14 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Pekara
arr. 12:07
dep. 12:07
17 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 12:05
dep. 12:08
16 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Grablje
arr. 12:15
dep. 12:15
20 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, L. kuca
arr. 12:19
22 km
12:40 12:52 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:40
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:52
12 km
12:55 13:25 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:55
Gornji Milanovac, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
1 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 12:59
dep. 12:59
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 13:01
dep. 13:01
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 13:04
dep. 13:04
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 13:06
dep. 13:06
3 km
Nevade
arr. 13:09
dep. 13:09
4 km
Velerec
arr. 13:11
dep. 13:11
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 13:13
dep. 13:13
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 13:14
dep. 13:14
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 13:16
dep. 13:16
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 13:18
dep. 13:18
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 13:19
dep. 13:19
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 13:22
dep. 13:22
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 13:25
16 km
13:25 13:48 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 13:25
Svrackovci, Magistrala
arr. 13:35
dep. 13:35
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 13:43
dep. 13:43
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 13:48
13 km
13:45 14:34 (24:49)
Bus station
The timetable is valid until: 01.09.2020.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 13:45
Gornji Milanovac, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 13:50
dep. 13:50
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 13:53
dep. 13:53
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 13:54
dep. 13:54
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
3 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 13:59
dep. 13:59
4 km
Velerec
arr. 14:00
dep. 14:00
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 14:02
dep. 14:02
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 14:03
dep. 14:03
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 14:05
dep. 14:05
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 14:07
dep. 14:07
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 14:09
dep. 14:09
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 14:12
dep. 14:12
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Petrovica kuca
arr. 14:14
dep. 14:14
13 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bosk. kuca
arr. 14:16
dep. 14:16
14 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Pekara
arr. 14:22
dep. 14:22
17 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 14:20
dep. 14:23
16 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Grablje
arr. 14:30
dep. 14:30
20 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, L. kuca
arr. 14:34
22 km
15:30 16:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:30
Gornji Milanovac, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 15:34
dep. 15:34
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 15:36
dep. 15:36
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 15:39
dep. 15:39
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
3 km
Nevade
arr. 15:44
dep. 15:44
4 km
Velerec
arr. 15:46
dep. 15:46
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 15:48
dep. 15:48
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 15:49
dep. 15:49
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 15:51
dep. 15:51
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 15:53
dep. 15:53
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 15:54
dep. 15:54
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 15:57
dep. 15:57
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 16:00
16 km
15:45 15:59 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:45
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 15:59
12 km
18:25 18:48 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 18:25
Svrackovci, Magistrala
arr. 18:35
dep. 18:35
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 18:43
dep. 18:43
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 18:48
13 km
19:15 19:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 19:15
Gornji Milanovac, Center
arr. 19:17
dep. 19:17
1 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 19:19
dep. 19:19
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 19:21
dep. 19:21
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 19:24
dep. 19:24
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
3 km
Nevade
arr. 19:29
dep. 19:29
4 km
Velerec
arr. 19:31
dep. 19:31
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 19:33
dep. 19:33
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 19:34
dep. 19:34
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 19:36
dep. 19:36
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 19:38
dep. 19:38
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 19:39
dep. 19:39
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 19:42
dep. 19:42
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 19:45
16 km
22:30 22:51 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 22:30
Gornji Milanovac, Center
arr. 22:34
dep. 22:34
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 22:35
dep. 22:35
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 22:38
dep. 22:38
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 22:39
dep. 22:39
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 22:40
dep. 22:40
3 km
Nevade
arr. 22:41
dep. 22:41
4 km
Velerec
arr. 22:43
dep. 22:43
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 22:44
dep. 22:44
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 22:45
dep. 22:45
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 22:46
dep. 22:46
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 22:47
dep. 22:47
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 22:48
dep. 22:48
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 22:51
12 km
22:30 22:51 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 22:30
Gornji Milanovac, Center
arr. 22:34
dep. 22:34
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 22:35
dep. 22:35
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 22:38
dep. 22:38
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 22:39
dep. 22:39
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 22:40
dep. 22:40
3 km
Nevade
arr. 22:41
dep. 22:41
4 km
Velerec
arr. 22:43
dep. 22:43
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 22:44
dep. 22:44
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 22:45
dep. 22:45
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 22:46
dep. 22:46
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 22:47
dep. 22:47
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 22:48
dep. 22:48
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 22:51
12 km
22:30 23:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 22:30
Gornji Milanovac, Center
arr. 22:32
dep. 22:32
1 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 22:34
dep. 22:34
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 22:36
dep. 22:36
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 22:39
dep. 22:39
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 22:41
dep. 22:41
3 km
Nevade
arr. 22:44
dep. 22:44
4 km
Velerec
arr. 22:46
dep. 22:46
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 22:48
dep. 22:48
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 22:49
dep. 22:49
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 22:51
dep. 22:51
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 22:53
dep. 22:53
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 22:54
dep. 22:54
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 22:57
dep. 22:57
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 23:00
16 km

Naselja Gornji Milanovac i Rudnik kod Gornjeg Milanovca su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 24h i 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornji Milanovac je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.