Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornji Milanovac - Polom kod Gornjeg Milanovca timetable

monday, 15.07.2019.
06:30 07:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:30
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 06:34
dep. 06:34
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 06:36
dep. 06:36
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 06:38
dep. 06:38
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 06:39
dep. 06:39
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 06:41
dep. 06:41
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 06:43
dep. 06:43
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 06:45
dep. 06:45
7 km
Klaticevo
arr. 06:46
dep. 06:46
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 06:47
dep. 06:47
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 06:49
dep. 06:49
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 06:51
dep. 06:51
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 07:07
dep. 07:07
17 km
Savinac (Sarani)
arr. 07:00
dep. 07:00
14 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 07:09
dep. 07:09
19 km
Locevci, M. kuca
arr. 07:11
dep. 07:11
20 km
Locevci
arr. 07:12
dep. 07:12
21 km
Bersici
arr. 07:14
dep. 07:14
22 km
Bersici, Dom zdravlja
arr. 07:15
dep. 07:15
23 km
Bersici, B. kuce
arr. 07:17
dep. 07:17
24 km
Lozanj, Dragovac
arr. 07:19
dep. 07:19
25 km
Lozanj
arr. 07:22
dep. 07:22
27 km
Lozanj, P kapija
arr. 07:25
dep. 07:25
29 km
Gornji Banjani, Vodenica
arr. 07:26
dep. 07:26
30 km
Gornji Banjani, Bucje
arr. 07:27
dep. 07:27
31 km
Gornji Banjani
arr. 07:30
dep. 07:30
32 km
Polom kod Gornjeg Milanovca
arr. 07:35
35 km
11:15 12:20 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:15
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 11:19
dep. 11:19
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 11:21
dep. 11:21
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 11:23
dep. 11:23
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 11:24
dep. 11:24
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 11:26
dep. 11:26
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 11:28
dep. 11:28
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 11:30
dep. 11:30
7 km
Klaticevo
arr. 11:31
dep. 11:31
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 11:32
dep. 11:32
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 11:34
dep. 11:34
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 11:36
dep. 11:36
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
17 km
Savinac (Sarani)
arr. 11:45
dep. 11:45
14 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 11:54
dep. 11:54
19 km
Locevci, M. kuca
arr. 11:56
dep. 11:56
20 km
Locevci
arr. 11:57
dep. 11:57
21 km
Bersici
arr. 11:59
dep. 11:59
22 km
Bersici, Dom zdravlja
arr. 12:00
dep. 12:00
23 km
Bersici, B. kuce
arr. 12:02
dep. 12:02
24 km
Lozanj, Dragovac
arr. 12:04
dep. 12:04
25 km
Lozanj
arr. 12:07
dep. 12:07
27 km
Lozanj, P kapija
arr. 12:10
dep. 12:10
29 km
Gornji Banjani, Vodenica
arr. 12:11
dep. 12:11
30 km
Gornji Banjani, Bucje
arr. 12:12
dep. 12:12
31 km
Gornji Banjani
arr. 12:15
dep. 12:15
32 km
Polom kod Gornjeg Milanovca
arr. 12:20
35 km
12:00 13:05 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:00
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 12:04
dep. 12:04
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 12:06
dep. 12:06
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 12:08
dep. 12:08
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 12:09
dep. 12:09
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 12:11
dep. 12:11
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 12:13
dep. 12:13
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 12:15
dep. 12:15
7 km
Klaticevo
arr. 12:16
dep. 12:16
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 12:17
dep. 12:17
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 12:19
dep. 12:19
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 12:21
dep. 12:21
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
17 km
Savinac (Sarani)
arr. 12:30
dep. 12:30
14 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 12:39
dep. 12:39
19 km
Locevci, M. kuca
arr. 12:41
dep. 12:41
20 km
Locevci
arr. 12:42
dep. 12:42
21 km
Bersici
arr. 12:44
dep. 12:44
22 km
Bersici, Dom zdravlja
arr. 12:45
dep. 12:45
23 km
Bersici, B. kuce
arr. 12:47
dep. 12:47
24 km
Lozanj, Dragovac
arr. 12:49
dep. 12:49
25 km
Lozanj
arr. 12:52
dep. 12:52
27 km
Lozanj, P kapija
arr. 12:55
dep. 12:55
29 km
Gornji Banjani, Vodenica
arr. 12:56
dep. 12:56
30 km
Gornji Banjani, Bucje
arr. 12:57
dep. 12:57
31 km
Gornji Banjani
arr. 13:00
dep. 13:00
32 km
Polom kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:05
35 km
15:20 16:25 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:20
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 15:24
dep. 15:24
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:26
dep. 15:26
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:28
dep. 15:28
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:29
dep. 15:29
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:31
dep. 15:31
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:33
dep. 15:33
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 15:35
dep. 15:35
7 km
Klaticevo
arr. 15:36
dep. 15:36
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 15:37
dep. 15:37
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 15:39
dep. 15:39
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 15:41
dep. 15:41
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 15:57
dep. 15:57
17 km
Savinac (Sarani)
arr. 15:50
dep. 15:50
14 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 15:59
dep. 15:59
19 km
Locevci, M. kuca
arr. 16:01
dep. 16:01
20 km
Locevci
arr. 16:02
dep. 16:02
21 km
Bersici
arr. 16:04
dep. 16:04
22 km
Bersici, Dom zdravlja
arr. 16:05
dep. 16:05
23 km
Bersici, B. kuce
arr. 16:07
dep. 16:07
24 km
Lozanj, Dragovac
arr. 16:09
dep. 16:09
25 km
Lozanj
arr. 16:12
dep. 16:12
27 km
Lozanj, P kapija
arr. 16:15
dep. 16:15
29 km
Gornji Banjani, Vodenica
arr. 16:16
dep. 16:16
30 km
Gornji Banjani, Bucje
arr. 16:17
dep. 16:17
31 km
Gornji Banjani
arr. 16:20
dep. 16:20
32 km
Polom kod Gornjeg Milanovca
arr. 16:25
35 km
19:30 20:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 19:30
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 19:34
dep. 19:34
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 19:36
dep. 19:36
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 19:38
dep. 19:38
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 19:39
dep. 19:39
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 19:41
dep. 19:41
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 19:43
dep. 19:43
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 19:45
dep. 19:45
7 km
Klaticevo
arr. 19:46
dep. 19:46
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 19:47
dep. 19:47
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 19:49
dep. 19:49
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 19:51
dep. 19:51
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
17 km
Savinac (Sarani)
arr. 20:00
dep. 20:00
14 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 20:09
dep. 20:09
19 km
Locevci, M. kuca
arr. 20:11
dep. 20:11
20 km
Locevci
arr. 20:12
dep. 20:12
21 km
Bersici
arr. 20:14
dep. 20:14
22 km
Bersici, Dom zdravlja
arr. 20:15
dep. 20:15
23 km
Bersici, B. kuce
arr. 20:17
dep. 20:17
24 km
Lozanj, Dragovac
arr. 20:19
dep. 20:19
25 km
Lozanj
arr. 20:22
dep. 20:22
27 km
Lozanj, P kapija
arr. 20:25
dep. 20:25
29 km
Gornji Banjani, Vodenica
arr. 20:26
dep. 20:26
30 km
Gornji Banjani, Bucje
arr. 20:27
dep. 20:27
31 km
Gornji Banjani
arr. 20:30
dep. 20:30
32 km
Polom kod Gornjeg Milanovca
arr. 20:35
35 km
Gornji Milanovac - Polom kod Gornjeg Milanovca timetable
Departures on: tuesday, 16.07.2019.
06:30 07:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:30
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 06:34
dep. 06:34
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 06:36
dep. 06:36
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 06:38
dep. 06:38
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 06:39
dep. 06:39
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 06:41
dep. 06:41
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 06:43
dep. 06:43
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 06:45
dep. 06:45
7 km
Klaticevo
arr. 06:46
dep. 06:46
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 06:47
dep. 06:47
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 06:49
dep. 06:49
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 06:51
dep. 06:51
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 07:07
dep. 07:07
17 km
Savinac (Sarani)
arr. 07:00
dep. 07:00
14 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 07:09
dep. 07:09
19 km
Locevci, M. kuca
arr. 07:11
dep. 07:11
20 km
Locevci
arr. 07:12
dep. 07:12
21 km
Bersici
arr. 07:14
dep. 07:14
22 km
Bersici, Dom zdravlja
arr. 07:15
dep. 07:15
23 km
Bersici, B. kuce
arr. 07:17
dep. 07:17
24 km
Lozanj, Dragovac
arr. 07:19
dep. 07:19
25 km
Lozanj
arr. 07:22
dep. 07:22
27 km
Lozanj, P kapija
arr. 07:25
dep. 07:25
29 km
Gornji Banjani, Vodenica
arr. 07:26
dep. 07:26
30 km
Gornji Banjani, Bucje
arr. 07:27
dep. 07:27
31 km
Gornji Banjani
arr. 07:30
dep. 07:30
32 km
Polom kod Gornjeg Milanovca
arr. 07:35
35 km
11:15 12:20 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:15
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 11:19
dep. 11:19
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 11:21
dep. 11:21
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 11:23
dep. 11:23
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 11:24
dep. 11:24
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 11:26
dep. 11:26
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 11:28
dep. 11:28
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 11:30
dep. 11:30
7 km
Klaticevo
arr. 11:31
dep. 11:31
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 11:32
dep. 11:32
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 11:34
dep. 11:34
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 11:36
dep. 11:36
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
17 km
Savinac (Sarani)
arr. 11:45
dep. 11:45
14 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 11:54
dep. 11:54
19 km
Locevci, M. kuca
arr. 11:56
dep. 11:56
20 km
Locevci
arr. 11:57
dep. 11:57
21 km
Bersici
arr. 11:59
dep. 11:59
22 km
Bersici, Dom zdravlja
arr. 12:00
dep. 12:00
23 km
Bersici, B. kuce
arr. 12:02
dep. 12:02
24 km
Lozanj, Dragovac
arr. 12:04
dep. 12:04
25 km
Lozanj
arr. 12:07
dep. 12:07
27 km
Lozanj, P kapija
arr. 12:10
dep. 12:10
29 km
Gornji Banjani, Vodenica
arr. 12:11
dep. 12:11
30 km
Gornji Banjani, Bucje
arr. 12:12
dep. 12:12
31 km
Gornji Banjani
arr. 12:15
dep. 12:15
32 km
Polom kod Gornjeg Milanovca
arr. 12:20
35 km
12:00 13:05 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:00
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 12:04
dep. 12:04
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 12:06
dep. 12:06
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 12:08
dep. 12:08
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 12:09
dep. 12:09
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 12:11
dep. 12:11
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 12:13
dep. 12:13
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 12:15
dep. 12:15
7 km
Klaticevo
arr. 12:16
dep. 12:16
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 12:17
dep. 12:17
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 12:19
dep. 12:19
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 12:21
dep. 12:21
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
17 km
Savinac (Sarani)
arr. 12:30
dep. 12:30
14 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 12:39
dep. 12:39
19 km
Locevci, M. kuca
arr. 12:41
dep. 12:41
20 km
Locevci
arr. 12:42
dep. 12:42
21 km
Bersici
arr. 12:44
dep. 12:44
22 km
Bersici, Dom zdravlja
arr. 12:45
dep. 12:45
23 km
Bersici, B. kuce
arr. 12:47
dep. 12:47
24 km
Lozanj, Dragovac
arr. 12:49
dep. 12:49
25 km
Lozanj
arr. 12:52
dep. 12:52
27 km
Lozanj, P kapija
arr. 12:55
dep. 12:55
29 km
Gornji Banjani, Vodenica
arr. 12:56
dep. 12:56
30 km
Gornji Banjani, Bucje
arr. 12:57
dep. 12:57
31 km
Gornji Banjani
arr. 13:00
dep. 13:00
32 km
Polom kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:05
35 km
15:20 16:25 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:20
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 15:24
dep. 15:24
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:26
dep. 15:26
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:28
dep. 15:28
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:29
dep. 15:29
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:31
dep. 15:31
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:33
dep. 15:33
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 15:35
dep. 15:35
7 km
Klaticevo
arr. 15:36
dep. 15:36
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 15:37
dep. 15:37
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 15:39
dep. 15:39
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 15:41
dep. 15:41
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 15:57
dep. 15:57
17 km
Savinac (Sarani)
arr. 15:50
dep. 15:50
14 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 15:59
dep. 15:59
19 km
Locevci, M. kuca
arr. 16:01
dep. 16:01
20 km
Locevci
arr. 16:02
dep. 16:02
21 km
Bersici
arr. 16:04
dep. 16:04
22 km
Bersici, Dom zdravlja
arr. 16:05
dep. 16:05
23 km
Bersici, B. kuce
arr. 16:07
dep. 16:07
24 km
Lozanj, Dragovac
arr. 16:09
dep. 16:09
25 km
Lozanj
arr. 16:12
dep. 16:12
27 km
Lozanj, P kapija
arr. 16:15
dep. 16:15
29 km
Gornji Banjani, Vodenica
arr. 16:16
dep. 16:16
30 km
Gornji Banjani, Bucje
arr. 16:17
dep. 16:17
31 km
Gornji Banjani
arr. 16:20
dep. 16:20
32 km
Polom kod Gornjeg Milanovca
arr. 16:25
35 km
19:30 20:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 19:30
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 19:34
dep. 19:34
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 19:36
dep. 19:36
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 19:38
dep. 19:38
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 19:39
dep. 19:39
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 19:41
dep. 19:41
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 19:43
dep. 19:43
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 19:45
dep. 19:45
7 km
Klaticevo
arr. 19:46
dep. 19:46
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 19:47
dep. 19:47
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 19:49
dep. 19:49
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 19:51
dep. 19:51
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
17 km
Savinac (Sarani)
arr. 20:00
dep. 20:00
14 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 20:09
dep. 20:09
19 km
Locevci, M. kuca
arr. 20:11
dep. 20:11
20 km
Locevci
arr. 20:12
dep. 20:12
21 km
Bersici
arr. 20:14
dep. 20:14
22 km
Bersici, Dom zdravlja
arr. 20:15
dep. 20:15
23 km
Bersici, B. kuce
arr. 20:17
dep. 20:17
24 km
Lozanj, Dragovac
arr. 20:19
dep. 20:19
25 km
Lozanj
arr. 20:22
dep. 20:22
27 km
Lozanj, P kapija
arr. 20:25
dep. 20:25
29 km
Gornji Banjani, Vodenica
arr. 20:26
dep. 20:26
30 km
Gornji Banjani, Bucje
arr. 20:27
dep. 20:27
31 km
Gornji Banjani
arr. 20:30
dep. 20:30
32 km
Polom kod Gornjeg Milanovca
arr. 20:35
35 km

Naselja Gornji Milanovac i Polom kod Gornjeg Milanovca su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornji Milanovac je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.