Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornji Milanovac - Dragolj kod Gornjeg Milanovca timetable

monday, 21.10.2019.
11:30 12:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:30
Gornji Milanovac, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 11:35
dep. 11:35
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 11:38
dep. 11:38
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 11:39
dep. 11:39
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
3 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 11:44
dep. 11:44
4 km
Velerec
arr. 11:45
dep. 11:45
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 11:47
dep. 11:47
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 11:48
dep. 11:48
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 11:50
dep. 11:50
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 11:52
dep. 11:52
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:54
dep. 11:54
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:57
dep. 11:57
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Petrovica kuca
arr. 11:59
dep. 11:59
13 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bosk. kuca
arr. 12:01
dep. 12:01
14 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Pekara
arr. 12:07
dep. 12:07
17 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 12:05
dep. 12:05
16 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Grablje
arr. 12:15
dep. 12:15
20 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, L. kuca
arr. 12:19
dep. 12:19
22 km
Varnice, J. cesma
arr. 12:21
dep. 12:21
23 km
Varnice
arr. 12:23
dep. 12:23
24 km
Varnice, Spomenici
arr. 12:26
dep. 12:26
25 km
Trudelj, Kuca
arr. 12:30
dep. 12:30
26 km
Trudelj
arr. 12:40
dep. 12:40
30 km
Dragolj kod Gornjeg Milanovca
arr. 12:45
32 km
13:45 15:00 (25:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 13:45
Gornji Milanovac, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 13:50
dep. 13:50
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 13:53
dep. 13:53
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 13:54
dep. 13:54
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
3 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 13:59
dep. 13:59
4 km
Velerec
arr. 14:00
dep. 14:00
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 14:02
dep. 14:02
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 14:03
dep. 14:03
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 14:05
dep. 14:05
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 14:07
dep. 14:07
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 14:09
dep. 14:09
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 14:12
dep. 14:12
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Petrovica kuca
arr. 14:14
dep. 14:14
13 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bosk. kuca
arr. 14:16
dep. 14:16
14 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Pekara
arr. 14:22
dep. 14:22
17 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 14:20
dep. 14:23
16 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Grablje
arr. 14:30
dep. 14:30
20 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, L. kuca
arr. 14:34
dep. 14:34
22 km
Varnice, J. cesma
arr. 14:36
dep. 14:36
23 km
Varnice
arr. 14:38
dep. 14:38
24 km
Varnice, Spomenici
arr. 14:41
dep. 14:41
25 km
Trudelj, Kuca
arr. 14:45
dep. 14:45
26 km
Trudelj
arr. 14:55
dep. 14:55
30 km
Dragolj kod Gornjeg Milanovca
arr. 15:00
32 km
Gornji Milanovac - Dragolj kod Gornjeg Milanovca timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
11:30 12:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:30
Gornji Milanovac, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 11:35
dep. 11:35
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 11:38
dep. 11:38
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 11:39
dep. 11:39
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
3 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 11:44
dep. 11:44
4 km
Velerec
arr. 11:45
dep. 11:45
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 11:47
dep. 11:47
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 11:48
dep. 11:48
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 11:50
dep. 11:50
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 11:52
dep. 11:52
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:54
dep. 11:54
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:57
dep. 11:57
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Petrovica kuca
arr. 11:59
dep. 11:59
13 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bosk. kuca
arr. 12:01
dep. 12:01
14 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Pekara
arr. 12:07
dep. 12:07
17 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 12:05
dep. 12:05
16 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Grablje
arr. 12:15
dep. 12:15
20 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, L. kuca
arr. 12:19
dep. 12:19
22 km
Varnice, J. cesma
arr. 12:21
dep. 12:21
23 km
Varnice
arr. 12:23
dep. 12:23
24 km
Varnice, Spomenici
arr. 12:26
dep. 12:26
25 km
Trudelj, Kuca
arr. 12:30
dep. 12:30
26 km
Trudelj
arr. 12:40
dep. 12:40
30 km
Dragolj kod Gornjeg Milanovca
arr. 12:45
32 km
13:45 15:00 (25:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 13:45
Gornji Milanovac, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 13:50
dep. 13:50
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 13:53
dep. 13:53
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 13:54
dep. 13:54
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
3 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 13:59
dep. 13:59
4 km
Velerec
arr. 14:00
dep. 14:00
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 14:02
dep. 14:02
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 14:03
dep. 14:03
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 14:05
dep. 14:05
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 14:07
dep. 14:07
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 14:09
dep. 14:09
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 14:12
dep. 14:12
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Petrovica kuca
arr. 14:14
dep. 14:14
13 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bosk. kuca
arr. 14:16
dep. 14:16
14 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Pekara
arr. 14:22
dep. 14:22
17 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 14:20
dep. 14:23
16 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Grablje
arr. 14:30
dep. 14:30
20 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, L. kuca
arr. 14:34
dep. 14:34
22 km
Varnice, J. cesma
arr. 14:36
dep. 14:36
23 km
Varnice
arr. 14:38
dep. 14:38
24 km
Varnice, Spomenici
arr. 14:41
dep. 14:41
25 km
Trudelj, Kuca
arr. 14:45
dep. 14:45
26 km
Trudelj
arr. 14:55
dep. 14:55
30 km
Dragolj kod Gornjeg Milanovca
arr. 15:00
32 km
Gornji Milanovac - Dragolj kod Gornjeg Milanovca timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
11:30 12:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:30
Gornji Milanovac, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 11:35
dep. 11:35
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 11:38
dep. 11:38
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 11:39
dep. 11:39
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
3 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 11:44
dep. 11:44
4 km
Velerec
arr. 11:45
dep. 11:45
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 11:47
dep. 11:47
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 11:48
dep. 11:48
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 11:50
dep. 11:50
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 11:52
dep. 11:52
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:54
dep. 11:54
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:57
dep. 11:57
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Petrovica kuca
arr. 11:59
dep. 11:59
13 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bosk. kuca
arr. 12:01
dep. 12:01
14 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Pekara
arr. 12:07
dep. 12:07
17 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 12:05
dep. 12:05
16 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Grablje
arr. 12:15
dep. 12:15
20 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, L. kuca
arr. 12:19
dep. 12:19
22 km
Varnice, J. cesma
arr. 12:21
dep. 12:21
23 km
Varnice
arr. 12:23
dep. 12:23
24 km
Varnice, Spomenici
arr. 12:26
dep. 12:26
25 km
Trudelj, Kuca
arr. 12:30
dep. 12:30
26 km
Trudelj
arr. 12:40
dep. 12:40
30 km
Dragolj kod Gornjeg Milanovca
arr. 12:45
32 km
13:45 15:00 (25:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 13:45
Gornji Milanovac, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 13:50
dep. 13:50
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 13:53
dep. 13:53
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 13:54
dep. 13:54
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
3 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 13:59
dep. 13:59
4 km
Velerec
arr. 14:00
dep. 14:00
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 14:02
dep. 14:02
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 14:03
dep. 14:03
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 14:05
dep. 14:05
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 14:07
dep. 14:07
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 14:09
dep. 14:09
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 14:12
dep. 14:12
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Petrovica kuca
arr. 14:14
dep. 14:14
13 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bosk. kuca
arr. 14:16
dep. 14:16
14 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Pekara
arr. 14:22
dep. 14:22
17 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 14:20
dep. 14:23
16 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Grablje
arr. 14:30
dep. 14:30
20 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, L. kuca
arr. 14:34
dep. 14:34
22 km
Varnice, J. cesma
arr. 14:36
dep. 14:36
23 km
Varnice
arr. 14:38
dep. 14:38
24 km
Varnice, Spomenici
arr. 14:41
dep. 14:41
25 km
Trudelj, Kuca
arr. 14:45
dep. 14:45
26 km
Trudelj
arr. 14:55
dep. 14:55
30 km
Dragolj kod Gornjeg Milanovca
arr. 15:00
32 km
Gornji Milanovac - Dragolj kod Gornjeg Milanovca timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
11:30 12:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:30
Gornji Milanovac, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 11:35
dep. 11:35
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 11:38
dep. 11:38
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 11:39
dep. 11:39
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
3 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 11:44
dep. 11:44
4 km
Velerec
arr. 11:45
dep. 11:45
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 11:47
dep. 11:47
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 11:48
dep. 11:48
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 11:50
dep. 11:50
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 11:52
dep. 11:52
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:54
dep. 11:54
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:57
dep. 11:57
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Petrovica kuca
arr. 11:59
dep. 11:59
13 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bosk. kuca
arr. 12:01
dep. 12:01
14 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Pekara
arr. 12:07
dep. 12:07
17 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 12:05
dep. 12:05
16 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Grablje
arr. 12:15
dep. 12:15
20 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, L. kuca
arr. 12:19
dep. 12:19
22 km
Varnice, J. cesma
arr. 12:21
dep. 12:21
23 km
Varnice
arr. 12:23
dep. 12:23
24 km
Varnice, Spomenici
arr. 12:26
dep. 12:26
25 km
Trudelj, Kuca
arr. 12:30
dep. 12:30
26 km
Trudelj
arr. 12:40
dep. 12:40
30 km
Dragolj kod Gornjeg Milanovca
arr. 12:45
32 km
13:45 15:00 (25:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 13:45
Gornji Milanovac, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 13:50
dep. 13:50
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 13:53
dep. 13:53
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 13:54
dep. 13:54
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
3 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 13:59
dep. 13:59
4 km
Velerec
arr. 14:00
dep. 14:00
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 14:02
dep. 14:02
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 14:03
dep. 14:03
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 14:05
dep. 14:05
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 14:07
dep. 14:07
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 14:09
dep. 14:09
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 14:12
dep. 14:12
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Petrovica kuca
arr. 14:14
dep. 14:14
13 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bosk. kuca
arr. 14:16
dep. 14:16
14 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Pekara
arr. 14:22
dep. 14:22
17 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 14:20
dep. 14:23
16 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Grablje
arr. 14:30
dep. 14:30
20 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, L. kuca
arr. 14:34
dep. 14:34
22 km
Varnice, J. cesma
arr. 14:36
dep. 14:36
23 km
Varnice
arr. 14:38
dep. 14:38
24 km
Varnice, Spomenici
arr. 14:41
dep. 14:41
25 km
Trudelj, Kuca
arr. 14:45
dep. 14:45
26 km
Trudelj
arr. 14:55
dep. 14:55
30 km
Dragolj kod Gornjeg Milanovca
arr. 15:00
32 km

Naselja Gornji Milanovac i Dragolj kod Gornjeg Milanovca su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 25h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornji Milanovac je u 11:30 h, dok je poslednji polazak u 13:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.