Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Gornji Milanovac - Cacak timetable

tuesday, 14.08.2018.
06:00 06:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:00
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 06:14
dep. 06:14
8.5 km
Prislonica, Kolonija
arr. 06:17
dep. 06:17
9.8 km
Prislonica, Kafana
arr. 06:19
dep. 06:19
11.2 km
Prislonica, Polje
arr. 06:20
dep. 06:20
12.4 km
Preljina, Polje
arr. 06:22
dep. 06:22
13.7 km
Preljina
arr. 06:24
dep. 06:24
15.3 km
Konjevici
arr. 06:27
dep. 06:27
17.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 06:28
dep. 06:28
18.3 km
Cacak, Vojska
arr. 06:30
dep. 06:30
19.2 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 06:31
dep. 06:31
19.8 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 06:33
dep. 06:33
20.9 km
Cacak, Bus station
arr. 06:40
22.2 km
07:00 07:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 07:00
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 07:03
dep. 07:03
0.5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 07:05
dep. 07:05
1 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 07:06
dep. 07:06
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 07:08
dep. 07:08
3 km
Semedraz, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 07:13
dep. 07:13
7 km
Prislonica, Kolonija
arr. 07:16
dep. 07:16
9 km
Prislonica, Kafana
arr. 07:18
dep. 07:18
11 km
Prislonica, Polje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Preljina, Polje
arr. 07:22
dep. 07:22
14 km
Preljina
arr. 07:25
dep. 07:25
16 km
Konjevici
arr. 07:28
dep. 07:28
18 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 07:30
dep. 07:30
19 km
Cacak, Vojska
arr. 07:32
dep. 07:32
19.5 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 07:33
dep. 07:33
20 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 07:35
dep. 07:35
21 km
Cacak, Bus station
arr. 07:40
23 km
07:30 08:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 07:30
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 07:44
dep. 07:44
8.5 km
Prislonica, Kolonija
arr. 07:47
dep. 07:47
9.8 km
Prislonica, Kafana
arr. 07:49
dep. 07:49
11.2 km
Prislonica, Polje
arr. 07:50
dep. 07:50
12.4 km
Preljina, Polje
arr. 07:52
dep. 07:52
13.7 km
Preljina
arr. 07:54
dep. 07:54
15.3 km
Konjevici
arr. 07:57
dep. 07:57
17.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 07:58
dep. 07:58
18.3 km
Cacak, Vojska
arr. 08:00
dep. 08:00
19.2 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 08:01
dep. 08:01
19.8 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 08:03
dep. 08:03
20.9 km
Cacak, Bus station
arr. 08:10
22.2 km
08:00 08:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 08:00
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 08:14
dep. 08:14
8.5 km
Prislonica, Kolonija
arr. 08:17
dep. 08:17
9.8 km
Prislonica, Kafana
arr. 08:19
dep. 08:19
11.2 km
Prislonica, Polje
arr. 08:20
dep. 08:20
12.4 km
Preljina, Polje
arr. 08:22
dep. 08:22
13.7 km
Preljina
arr. 08:24
dep. 08:24
15.3 km
Konjevici
arr. 08:27
dep. 08:27
17.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 08:28
dep. 08:28
18.3 km
Cacak, Vojska
arr. 08:30
dep. 08:30
19.2 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 08:31
dep. 08:31
19.8 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 08:33
dep. 08:33
20.9 km
Cacak, Bus station
arr. 08:40
22.2 km
09:00 09:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 09:00
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 09:14
dep. 09:14
8.5 km
Prislonica, Kolonija
arr. 09:17
dep. 09:17
9.8 km
Prislonica, Kafana
arr. 09:19
dep. 09:19
11.2 km
Prislonica, Polje
arr. 09:20
dep. 09:20
12.4 km
Preljina, Polje
arr. 09:22
dep. 09:22
13.7 km
Preljina
arr. 09:24
dep. 09:24
15.3 km
Konjevici
arr. 09:27
dep. 09:27
17.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 09:28
dep. 09:28
18.3 km
Cacak, Vojska
arr. 09:30
dep. 09:30
19.2 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 09:31
dep. 09:31
19.8 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 09:33
dep. 09:33
20.9 km
Cacak, Bus station
arr. 09:40
22.2 km
09:30 10:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 09:30
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 09:44
dep. 09:44
8.5 km
Prislonica, Kolonija
arr. 09:47
dep. 09:47
9.8 km
Prislonica, Kafana
arr. 09:49
dep. 09:49
11.2 km
Prislonica, Polje
arr. 09:50
dep. 09:50
12.4 km
Preljina, Polje
arr. 09:52
dep. 09:52
13.7 km
Preljina
arr. 09:54
dep. 09:54
15.3 km
Konjevici
arr. 09:57
dep. 09:57
17.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 09:58
dep. 09:58
18.3 km
Cacak, Vojska
arr. 10:00
dep. 10:00
19.2 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 10:01
dep. 10:01
19.8 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 10:03
dep. 10:03
20.9 km
Cacak, Bus station
arr. 10:10
22.2 km
10:00 10:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 10:00
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 10:03
dep. 10:03
0.5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 10:05
dep. 10:05
1 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 10:06
dep. 10:06
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 10:08
dep. 10:08
3 km
Semedraz, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 10:13
dep. 10:13
7 km
Prislonica, Kolonija
arr. 10:16
dep. 10:16
9 km
Prislonica, Kafana
arr. 10:18
dep. 10:18
11 km
Prislonica, Polje
arr. 10:20
dep. 10:20
13 km
Preljina, Polje
arr. 10:22
dep. 10:22
14 km
Preljina
arr. 10:25
dep. 10:25
16 km
Konjevici
arr. 10:28
dep. 10:28
18 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 10:30
dep. 10:30
19 km
Cacak, Vojska
arr. 10:32
dep. 10:32
19.5 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 10:33
dep. 10:33
20 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 10:35
dep. 10:35
21 km
Cacak, Bus station
arr. 10:40
23 km
11:00 11:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:00
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:14
dep. 11:14
8.5 km
Prislonica, Kolonija
arr. 11:17
dep. 11:17
9.8 km
Prislonica, Kafana
arr. 11:19
dep. 11:19
11.2 km
Prislonica, Polje
arr. 11:20
dep. 11:20
12.4 km
Preljina, Polje
arr. 11:22
dep. 11:22
13.7 km
Preljina
arr. 11:24
dep. 11:24
15.3 km
Konjevici
arr. 11:27
dep. 11:27
17.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 11:28
dep. 11:28
18.3 km
Cacak, Vojska
arr. 11:30
dep. 11:30
19.2 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 11:31
dep. 11:31
19.8 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 11:33
dep. 11:33
20.9 km
Cacak, Bus station
arr. 11:40
22.2 km
11:30 11:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:30
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:37
dep. 11:37
7 km
Preljina
arr. 11:45
dep. 11:45
16 km
Konjevici
arr. 11:47
dep. 11:47
18 km
Cacak, Bus station
arr. 11:55
23 km
11:30 12:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:30
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 11:33
dep. 11:33
0.5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 11:35
dep. 11:35
1 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 11:36
dep. 11:36
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 11:38
dep. 11:38
3 km
Semedraz, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:43
dep. 11:43
7 km
Prislonica, Kolonija
arr. 11:46
dep. 11:46
9 km
Prislonica, Kafana
arr. 11:48
dep. 11:48
11 km
Prislonica, Polje
arr. 11:50
dep. 11:50
13 km
Preljina, Polje
arr. 11:52
dep. 11:52
14 km
Preljina
arr. 11:55
dep. 11:55
16 km
Konjevici
arr. 11:58
dep. 11:58
18 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 12:00
dep. 12:00
19 km
Cacak, Vojska
arr. 12:02
dep. 12:02
19.5 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 12:03
dep. 12:03
20 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 12:05
dep. 12:05
21 km
Cacak, Bus station
arr. 12:10
23 km
12:00 12:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:00
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:14
dep. 12:14
8.5 km
Prislonica, Kolonija
arr. 12:17
dep. 12:17
9.8 km
Prislonica, Kafana
arr. 12:19
dep. 12:19
11.2 km
Prislonica, Polje
arr. 12:20
dep. 12:20
12.4 km
Preljina, Polje
arr. 12:22
dep. 12:22
13.7 km
Preljina
arr. 12:24
dep. 12:24
15.3 km
Konjevici
arr. 12:27
dep. 12:27
17.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 12:28
dep. 12:28
18.3 km
Cacak, Vojska
arr. 12:30
dep. 12:30
19.2 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 12:31
dep. 12:31
19.8 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 12:33
dep. 12:33
20.9 km
Cacak, Bus station
arr. 12:40
22.2 km
12:30 13:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:30
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:44
dep. 12:44
8.5 km
Prislonica, Kolonija
arr. 12:47
dep. 12:47
9.8 km
Prislonica, Kafana
arr. 12:49
dep. 12:49
11.2 km
Prislonica, Polje
arr. 12:50
dep. 12:50
12.4 km
Preljina, Polje
arr. 12:52
dep. 12:52
13.7 km
Preljina
arr. 12:54
dep. 12:54
15.3 km
Konjevici
arr. 12:57
dep. 12:57
17.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 12:58
dep. 12:58
18.3 km
Cacak, Vojska
arr. 13:00
dep. 13:00
19.2 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 13:01
dep. 13:01
19.8 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 13:03
dep. 13:03
20.9 km
Cacak, Bus station
arr. 13:10
22.2 km
13:00 13:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 13:00
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 13:03
dep. 13:03
0.5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 13:05
dep. 13:05
1 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 13:06
dep. 13:06
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 13:08
dep. 13:08
3 km
Semedraz, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 13:13
dep. 13:13
7 km
Prislonica, Kolonija
arr. 13:16
dep. 13:16
9 km
Prislonica, Kafana
arr. 13:18
dep. 13:18
11 km
Prislonica, Polje
arr. 13:20
dep. 13:20
13 km
Preljina, Polje
arr. 13:22
dep. 13:22
14 km
Preljina
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Konjevici
arr. 13:28
dep. 13:28
18 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 13:30
dep. 13:30
19 km
Cacak, Vojska
arr. 13:32
dep. 13:32
19.5 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 13:33
dep. 13:33
20 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 13:35
dep. 13:35
21 km
Cacak, Bus station
arr. 13:40
23 km
13:30 14:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 13:30
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 13:44
dep. 13:44
8.5 km
Prislonica, Kolonija
arr. 13:47
dep. 13:47
9.8 km
Prislonica, Kafana
arr. 13:49
dep. 13:49
11.2 km
Prislonica, Polje
arr. 13:50
dep. 13:50
12.4 km
Preljina, Polje
arr. 13:52
dep. 13:52
13.7 km
Preljina
arr. 13:54
dep. 13:54
15.3 km
Konjevici
arr. 13:57
dep. 13:57
17.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 13:58
dep. 13:58
18.3 km
Cacak, Vojska
arr. 14:00
dep. 14:00
19.2 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 14:01
dep. 14:01
19.8 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 14:03
dep. 14:03
20.9 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
22.2 km
14:00 14:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 14:00
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 14:14
dep. 14:14
8.5 km
Prislonica, Kolonija
arr. 14:17
dep. 14:17
9.8 km
Prislonica, Kafana
arr. 14:19
dep. 14:19
11.2 km
Prislonica, Polje
arr. 14:20
dep. 14:20
12.4 km
Preljina, Polje
arr. 14:22
dep. 14:22
13.7 km
Preljina
arr. 14:24
dep. 14:24
15.3 km
Konjevici
arr. 14:27
dep. 14:27
17.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 14:28
dep. 14:28
18.3 km
Cacak, Vojska
arr. 14:30
dep. 14:30
19.2 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 14:31
dep. 14:31
19.8 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 14:33
dep. 14:33
20.9 km
Cacak, Bus station
arr. 14:40
22.2 km
14:30 15:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 14:30
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 14:33
dep. 14:33
0.5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 14:35
dep. 14:35
1 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 14:36
dep. 14:36
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 14:38
dep. 14:38
3 km
Semedraz, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 14:43
dep. 14:43
7 km
Prislonica, Kolonija
arr. 14:46
dep. 14:46
9 km
Prislonica, Kafana
arr. 14:48
dep. 14:48
11 km
Prislonica, Polje
arr. 14:50
dep. 14:50
13 km
Preljina, Polje
arr. 14:52
dep. 14:52
14 km
Preljina
arr. 14:55
dep. 14:55
16 km
Konjevici
arr. 14:58
dep. 14:58
18 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 15:00
dep. 15:00
19 km
Cacak, Vojska
arr. 15:02
dep. 15:02
19.5 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 15:03
dep. 15:03
20 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 15:05
dep. 15:05
21 km
Cacak, Bus station
arr. 15:10
23 km
15:00 15:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:00
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 15:03
dep. 15:03
0.5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 15:05
dep. 15:05
1 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 15:06
dep. 15:06
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Semedraz, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 15:13
dep. 15:13
7 km
Prislonica, Kolonija
arr. 15:16
dep. 15:16
9 km
Prislonica, Kafana
arr. 15:18
dep. 15:18
11 km
Prislonica, Polje
arr. 15:20
dep. 15:20
13 km
Preljina, Polje
arr. 15:22
dep. 15:22
14 km
Preljina
arr. 15:25
dep. 15:25
16 km
Konjevici
arr. 15:28
dep. 15:28
18 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 15:30
dep. 15:30
19 km
Cacak, Vojska
arr. 15:32
dep. 15:32
19.5 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 15:33
dep. 15:33
20 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 15:35
dep. 15:35
21 km
Cacak, Bus station
arr. 15:40
23 km
15:30 15:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:30
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 15:37
dep. 15:37
7 km
Preljina
arr. 15:45
dep. 15:45
16 km
Konjevici
arr. 15:47
dep. 15:47
18 km
Cacak, Bus station
arr. 15:55
23 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:30
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 15:44
dep. 15:44
8.5 km
Prislonica, Kolonija
arr. 15:47
dep. 15:47
9.8 km
Prislonica, Kafana
arr. 15:49
dep. 15:49
11.2 km
Prislonica, Polje
arr. 15:50
dep. 15:50
12.4 km
Preljina, Polje
arr. 15:52
dep. 15:52
13.7 km
Preljina
arr. 15:54
dep. 15:54
15.3 km
Konjevici
arr. 15:57
dep. 15:57
17.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 15:58
dep. 15:58
18.3 km
Cacak, Vojska
arr. 16:00
dep. 16:00
19.2 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 16:01
dep. 16:01
19.8 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 16:03
dep. 16:03
20.9 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
22.2 km
16:00 16:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 16:00
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 16:03
dep. 16:03
0.5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 16:05
dep. 16:05
1 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 16:06
dep. 16:06
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 16:08
dep. 16:08
3 km
Semedraz, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 16:13
dep. 16:13
7 km
Prislonica, Kolonija
arr. 16:16
dep. 16:16
9 km
Prislonica, Kafana
arr. 16:18
dep. 16:18
11 km
Prislonica, Polje
arr. 16:20
dep. 16:20
13 km
Preljina, Polje
arr. 16:22
dep. 16:22
14 km
Preljina
arr. 16:25
dep. 16:25
16 km
Konjevici
arr. 16:28
dep. 16:28
18 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 16:30
dep. 16:30
19 km
Cacak, Vojska
arr. 16:32
dep. 16:32
19.5 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 16:33
dep. 16:33
20 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 16:35
dep. 16:35
21 km
Cacak, Bus station
arr. 16:40
23 km
16:15 16:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 16:15
Cacak, Bus station
arr. 16:45
25 km
16:30 17:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 16:30
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 16:33
dep. 16:33
0.5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 16:35
dep. 16:35
1 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 16:36
dep. 16:36
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 16:38
dep. 16:38
3 km
Semedraz, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 16:43
dep. 16:43
7 km
Prislonica, Kolonija
arr. 16:46
dep. 16:46
9 km
Prislonica, Kafana
arr. 16:48
dep. 16:48
11 km
Prislonica, Polje
arr. 16:50
dep. 16:50
13 km
Preljina, Polje
arr. 16:52
dep. 16:52
14 km
Preljina
arr. 16:55
dep. 16:55
16 km
Konjevici
arr. 16:58
dep. 16:58
18 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 17:00
dep. 17:00
19 km
Cacak, Vojska
arr. 17:02
dep. 17:02
19.5 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 17:03
dep. 17:03
20 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 17:05
dep. 17:05
21 km
Cacak, Bus station
arr. 17:10
23 km
16:50 17:25 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 16:50
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:00
dep. 17:00
7 km
Preljina
arr. 17:11
dep. 17:11
16 km
Konjevici
arr. 17:13
dep. 17:13
20 km
Cacak, Bus station
arr. 17:25
23 km
17:00 17:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 17:00
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:14
dep. 17:14
8.5 km
Prislonica, Kolonija
arr. 17:17
dep. 17:17
9.8 km
Prislonica, Kafana
arr. 17:19
dep. 17:19
11.2 km
Prislonica, Polje
arr. 17:20
dep. 17:20
12.4 km
Preljina, Polje
arr. 17:22
dep. 17:22
13.7 km
Preljina
arr. 17:24
dep. 17:24
15.3 km
Konjevici
arr. 17:27
dep. 17:27
17.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 17:28
dep. 17:28
18.3 km
Cacak, Vojska
arr. 17:30
dep. 17:30
19.2 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 17:31
dep. 17:31
19.8 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 17:33
dep. 17:33
20.9 km
Cacak, Bus station
arr. 17:40
22.2 km
17:30 18:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 17:30
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:44
dep. 17:44
8.5 km
Prislonica, Kolonija
arr. 17:47
dep. 17:47
9.8 km
Prislonica, Kafana
arr. 17:49
dep. 17:49
11.2 km
Prislonica, Polje
arr. 17:50
dep. 17:50
12.4 km
Preljina, Polje
arr. 17:52
dep. 17:52
13.7 km
Preljina
arr. 17:54
dep. 17:54
15.3 km
Konjevici
arr. 17:57
dep. 17:57
17.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 17:58
dep. 17:58
18.3 km
Cacak, Vojska
arr. 18:00
dep. 18:00
19.2 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 18:01
dep. 18:01
19.8 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 18:03
dep. 18:03
20.9 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
22.2 km
17:45 18:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 17:45
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:51
dep. 17:51
7 km
Preljina
arr. 17:59
dep. 17:59
15 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
22 km
18:00 18:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 18:00
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 18:14
dep. 18:14
8.5 km
Prislonica, Kolonija
arr. 18:17
dep. 18:17
9.8 km
Prislonica, Kafana
arr. 18:19
dep. 18:19
11.2 km
Prislonica, Polje
arr. 18:20
dep. 18:20
12.4 km
Preljina, Polje
arr. 18:22
dep. 18:22
13.7 km
Preljina
arr. 18:24
dep. 18:24
15.3 km
Konjevici
arr. 18:27
dep. 18:27
17.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 18:28
dep. 18:28
18.3 km
Cacak, Vojska
arr. 18:30
dep. 18:30
19.2 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 18:31
dep. 18:31
19.8 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 18:33
dep. 18:33
20.9 km
Cacak, Bus station
arr. 18:40
22.2 km
18:30 19:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 18:30
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 18:44
dep. 18:44
8.5 km
Prislonica, Kolonija
arr. 18:47
dep. 18:47
9.8 km
Prislonica, Kafana
arr. 18:49
dep. 18:49
11.2 km
Prislonica, Polje
arr. 18:50
dep. 18:50
12.4 km
Preljina, Polje
arr. 18:52
dep. 18:52
13.7 km
Preljina
arr. 18:54
dep. 18:54
15.3 km
Konjevici
arr. 18:57
dep. 18:57
17.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 18:58
dep. 18:58
18.3 km
Cacak, Vojska
arr. 19:00
dep. 19:00
19.2 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 19:01
dep. 19:01
19.8 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 19:03
dep. 19:03
20.9 km
Cacak, Bus station
arr. 19:10
22.2 km
19:00 19:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 19:00
Cacak, Bus station
arr. 19:20
22 km
19:00 19:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 19:00
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 19:14
dep. 19:14
8.5 km
Prislonica, Kolonija
arr. 19:17
dep. 19:17
9.8 km
Prislonica, Kafana
arr. 19:19
dep. 19:19
11.2 km
Prislonica, Polje
arr. 19:20
dep. 19:20
12.4 km
Preljina, Polje
arr. 19:22
dep. 19:22
13.7 km
Preljina
arr. 19:24
dep. 19:24
15.3 km
Konjevici
arr. 19:27
dep. 19:27
17.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 19:28
dep. 19:28
18.3 km
Cacak, Vojska
arr. 19:30
dep. 19:30
19.2 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 19:31
dep. 19:31
19.8 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 19:33
dep. 19:33
20.9 km
Cacak, Bus station
arr. 19:40
22.2 km
19:30 20:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 19:30
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 19:33
dep. 19:33
0.5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 19:35
dep. 19:35
1 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 19:36
dep. 19:36
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 19:38
dep. 19:38
3 km
Semedraz, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 19:43
dep. 19:43
7 km
Prislonica, Kolonija
arr. 19:46
dep. 19:46
9 km
Prislonica, Kafana
arr. 19:48
dep. 19:48
11 km
Prislonica, Polje
arr. 19:50
dep. 19:50
13 km
Preljina, Polje
arr. 19:52
dep. 19:52
14 km
Preljina
arr. 19:55
dep. 19:55
16 km
Konjevici
arr. 19:58
dep. 19:58
18 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 20:00
dep. 20:00
19 km
Cacak, Vojska
arr. 20:02
dep. 20:02
19.5 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 20:03
dep. 20:03
20 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 20:05
dep. 20:05
21 km
Cacak, Bus station
arr. 20:10
23 km
19:35 20:00 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 19:35
Cacak, Bus station
arr. 20:00
23 km
20:00 20:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 20:00
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 20:14
dep. 20:14
8.5 km
Prislonica, Kolonija
arr. 20:17
dep. 20:17
9.8 km
Prislonica, Kafana
arr. 20:19
dep. 20:19
11.2 km
Prislonica, Polje
arr. 20:20
dep. 20:20
12.4 km
Preljina, Polje
arr. 20:22
dep. 20:22
13.7 km
Preljina
arr. 20:24
dep. 20:24
15.3 km
Konjevici
arr. 20:27
dep. 20:27
17.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 20:28
dep. 20:28
18.3 km
Cacak, Vojska
arr. 20:30
dep. 20:30
19.2 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 20:31
dep. 20:31
19.8 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 20:33
dep. 20:33
20.9 km
Cacak, Bus station
arr. 20:40
22.2 km
21:00 21:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 21:00
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 21:14
dep. 21:14
8.5 km
Prislonica, Kolonija
arr. 21:17
dep. 21:17
9.8 km
Prislonica, Kafana
arr. 21:19
dep. 21:19
11.2 km
Prislonica, Polje
arr. 21:20
dep. 21:20
12.4 km
Preljina, Polje
arr. 21:22
dep. 21:22
13.7 km
Preljina
arr. 21:24
dep. 21:24
15.3 km
Konjevici
arr. 21:27
dep. 21:27
17.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 21:28
dep. 21:28
18.3 km
Cacak, Vojska
arr. 21:30
dep. 21:30
19.2 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 21:31
dep. 21:31
19.8 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 21:33
dep. 21:33
20.9 km
Cacak, Bus station
arr. 21:40
22.2 km
22:00 22:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 22:00
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 22:14
dep. 22:14
8.5 km
Prislonica, Kolonija
arr. 22:17
dep. 22:17
9.8 km
Prislonica, Kafana
arr. 22:19
dep. 22:19
11.2 km
Prislonica, Polje
arr. 22:20
dep. 22:20
12.4 km
Preljina, Polje
arr. 22:22
dep. 22:22
13.7 km
Preljina
arr. 22:24
dep. 22:24
15.3 km
Konjevici
arr. 22:27
dep. 22:27
17.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 22:28
dep. 22:28
18.3 km
Cacak, Vojska
arr. 22:30
dep. 22:30
19.2 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 22:31
dep. 22:31
19.8 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 22:33
dep. 22:33
20.9 km
Cacak, Bus station
arr. 22:40
22.2 km
22:30 22:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 22:30
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 22:37
dep. 22:37
7 km
Preljina
arr. 22:45
dep. 22:45
16 km
Konjevici
arr. 22:47
dep. 22:47
18 km
Cacak, Bus station
arr. 22:55
23 km
23:00 23:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 23:00
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 23:14
dep. 23:14
8.5 km
Prislonica, Kolonija
arr. 23:17
dep. 23:17
9.8 km
Prislonica, Kafana
arr. 23:19
dep. 23:19
11.2 km
Prislonica, Polje
arr. 23:20
dep. 23:20
12.4 km
Preljina, Polje
arr. 23:22
dep. 23:22
13.7 km
Preljina
arr. 23:24
dep. 23:24
15.3 km
Konjevici
arr. 23:27
dep. 23:27
17.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 23:28
dep. 23:28
18.3 km
Cacak, Vojska
arr. 23:30
dep. 23:30
19.2 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 23:31
dep. 23:31
19.8 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 23:33
dep. 23:33
20.9 km
Cacak, Bus station
arr. 23:40
22.2 km

Naselja Gornji Milanovac i Cacak su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornji Milanovac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.