Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Gornji Milanovac - Cacak timetable

friday, 16.11.2018.
07:00 07:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 07:00
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 07:03
dep. 07:03
0.5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 07:05
dep. 07:05
1 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 07:06
dep. 07:06
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 07:08
dep. 07:08
3 km
Semedraz, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 07:13
dep. 07:13
7 km
Prislonica, Kolonija
arr. 07:16
dep. 07:16
9 km
Prislonica, Kafana
arr. 07:18
dep. 07:18
11 km
Prislonica, Polje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Preljina, Polje
arr. 07:22
dep. 07:22
14 km
Preljina
arr. 07:25
dep. 07:25
16 km
Konjevici
arr. 07:28
dep. 07:28
18 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 07:30
dep. 07:30
19 km
Cacak, Vojska
arr. 07:32
dep. 07:32
19.5 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 07:33
dep. 07:33
20 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 07:35
dep. 07:35
21 km
Cacak, Bus station
arr. 07:40
23 km
08:15 08:52 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 08:15
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 08:20
dep. 08:20
0.8 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 08:21
dep. 08:21
1.3 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 08:22
dep. 08:22
2.1 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 08:25
dep. 08:25
4.1 km
Semedraz, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
5.3 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 08:29
dep. 08:29
8.5 km
Prislonica, Kolonija
arr. 08:32
dep. 08:32
9.8 km
Prislonica, Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
12.4 km
Preljina, Polje
arr. 08:37
dep. 08:37
13.7 km
Preljina
arr. 08:39
dep. 08:39
15.3 km
Konjevici
arr. 08:42
dep. 08:42
17.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 08:43
dep. 08:43
18.3 km
Cacak, Vojska
arr. 08:45
dep. 08:45
19.2 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 08:46
dep. 08:46
19.8 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 08:48
dep. 08:48
20.9 km
Cacak, Bus station
arr. 08:52
22.2 km
10:00 10:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 10:00
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 10:03
dep. 10:03
0.5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 10:05
dep. 10:05
1 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 10:06
dep. 10:06
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 10:08
dep. 10:08
3 km
Semedraz, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 10:13
dep. 10:13
7 km
Prislonica, Kolonija
arr. 10:16
dep. 10:16
9 km
Prislonica, Kafana
arr. 10:18
dep. 10:18
11 km
Prislonica, Polje
arr. 10:20
dep. 10:20
13 km
Preljina, Polje
arr. 10:22
dep. 10:22
14 km
Preljina
arr. 10:25
dep. 10:25
16 km
Konjevici
arr. 10:28
dep. 10:28
18 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 10:30
dep. 10:30
19 km
Cacak, Vojska
arr. 10:32
dep. 10:32
19.5 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 10:33
dep. 10:33
20 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 10:35
dep. 10:35
21 km
Cacak, Bus station
arr. 10:40
23 km
11:30 11:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:30
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:37
dep. 11:37
7 km
Preljina
arr. 11:45
dep. 11:45
16 km
Konjevici
arr. 11:47
dep. 11:47
18 km
Cacak, Bus station
arr. 11:55
23 km
11:30 12:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:30
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 11:33
dep. 11:33
0.5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 11:35
dep. 11:35
1 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 11:36
dep. 11:36
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 11:38
dep. 11:38
3 km
Semedraz, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:43
dep. 11:43
7 km
Prislonica, Kolonija
arr. 11:46
dep. 11:46
9 km
Prislonica, Kafana
arr. 11:48
dep. 11:48
11 km
Prislonica, Polje
arr. 11:50
dep. 11:50
13 km
Preljina, Polje
arr. 11:52
dep. 11:52
14 km
Preljina
arr. 11:55
dep. 11:55
16 km
Konjevici
arr. 11:58
dep. 11:58
18 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 12:00
dep. 12:00
19 km
Cacak, Vojska
arr. 12:02
dep. 12:02
19.5 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 12:03
dep. 12:03
20 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 12:05
dep. 12:05
21 km
Cacak, Bus station
arr. 12:10
23 km
13:00 13:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 13:00
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 13:03
dep. 13:03
0.5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 13:05
dep. 13:05
1 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 13:06
dep. 13:06
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 13:08
dep. 13:08
3 km
Semedraz, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 13:13
dep. 13:13
7 km
Prislonica, Kolonija
arr. 13:16
dep. 13:16
9 km
Prislonica, Kafana
arr. 13:18
dep. 13:18
11 km
Prislonica, Polje
arr. 13:20
dep. 13:20
13 km
Preljina, Polje
arr. 13:22
dep. 13:22
14 km
Preljina
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Konjevici
arr. 13:28
dep. 13:28
18 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 13:30
dep. 13:30
19 km
Cacak, Vojska
arr. 13:32
dep. 13:32
19.5 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 13:33
dep. 13:33
20 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 13:35
dep. 13:35
21 km
Cacak, Bus station
arr. 13:40
23 km
14:30 15:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 14:30
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 14:33
dep. 14:33
0.5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 14:35
dep. 14:35
1 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 14:36
dep. 14:36
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 14:38
dep. 14:38
3 km
Semedraz, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 14:43
dep. 14:43
7 km
Prislonica, Kolonija
arr. 14:46
dep. 14:46
9 km
Prislonica, Kafana
arr. 14:48
dep. 14:48
11 km
Prislonica, Polje
arr. 14:50
dep. 14:50
13 km
Preljina, Polje
arr. 14:52
dep. 14:52
14 km
Preljina
arr. 14:55
dep. 14:55
16 km
Konjevici
arr. 14:58
dep. 14:58
18 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 15:00
dep. 15:00
19 km
Cacak, Vojska
arr. 15:02
dep. 15:02
19.5 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 15:03
dep. 15:03
20 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 15:05
dep. 15:05
21 km
Cacak, Bus station
arr. 15:10
23 km
15:00 15:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:00
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 15:03
dep. 15:03
0.5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 15:05
dep. 15:05
1 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 15:06
dep. 15:06
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Semedraz, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 15:13
dep. 15:13
7 km
Prislonica, Kolonija
arr. 15:16
dep. 15:16
9 km
Prislonica, Kafana
arr. 15:18
dep. 15:18
11 km
Prislonica, Polje
arr. 15:20
dep. 15:20
13 km
Preljina, Polje
arr. 15:22
dep. 15:22
14 km
Preljina
arr. 15:25
dep. 15:25
16 km
Konjevici
arr. 15:28
dep. 15:28
18 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 15:30
dep. 15:30
19 km
Cacak, Vojska
arr. 15:32
dep. 15:32
19.5 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 15:33
dep. 15:33
20 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 15:35
dep. 15:35
21 km
Cacak, Bus station
arr. 15:40
23 km
15:30 15:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:30
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 15:37
dep. 15:37
7 km
Preljina
arr. 15:45
dep. 15:45
16 km
Konjevici
arr. 15:47
dep. 15:47
18 km
Cacak, Bus station
arr. 15:55
23 km
16:00 16:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 16:00
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 16:03
dep. 16:03
0.5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 16:05
dep. 16:05
1 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 16:06
dep. 16:06
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 16:08
dep. 16:08
3 km
Semedraz, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 16:13
dep. 16:13
7 km
Prislonica, Kolonija
arr. 16:16
dep. 16:16
9 km
Prislonica, Kafana
arr. 16:18
dep. 16:18
11 km
Prislonica, Polje
arr. 16:20
dep. 16:20
13 km
Preljina, Polje
arr. 16:22
dep. 16:22
14 km
Preljina
arr. 16:25
dep. 16:25
16 km
Konjevici
arr. 16:28
dep. 16:28
18 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 16:30
dep. 16:30
19 km
Cacak, Vojska
arr. 16:32
dep. 16:32
19.5 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 16:33
dep. 16:33
20 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 16:35
dep. 16:35
21 km
Cacak, Bus station
arr. 16:40
23 km
16:15 16:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 16:15
Cacak, Bus station
arr. 16:45
25 km
16:30 17:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 16:30
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 16:33
dep. 16:33
0.5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 16:35
dep. 16:35
1 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 16:36
dep. 16:36
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 16:38
dep. 16:38
3 km
Semedraz, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 16:43
dep. 16:43
7 km
Prislonica, Kolonija
arr. 16:46
dep. 16:46
9 km
Prislonica, Kafana
arr. 16:48
dep. 16:48
11 km
Prislonica, Polje
arr. 16:50
dep. 16:50
13 km
Preljina, Polje
arr. 16:52
dep. 16:52
14 km
Preljina
arr. 16:55
dep. 16:55
16 km
Konjevici
arr. 16:58
dep. 16:58
18 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 17:00
dep. 17:00
19 km
Cacak, Vojska
arr. 17:02
dep. 17:02
19.5 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 17:03
dep. 17:03
20 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 17:05
dep. 17:05
21 km
Cacak, Bus station
arr. 17:10
23 km
16:50 17:25 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 16:50
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:00
dep. 17:00
7 km
Preljina
arr. 17:11
dep. 17:11
16 km
Konjevici
arr. 17:13
dep. 17:13
20 km
Cacak, Bus station
arr. 17:25
23 km
17:45 18:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 17:45
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:51
dep. 17:51
7 km
Preljina
arr. 17:59
dep. 17:59
15 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
22 km
19:00 19:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 19:00
Cacak, Bus station
arr. 19:20
22 km
19:30 20:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 19:30
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 19:33
dep. 19:33
0.5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 19:35
dep. 19:35
1 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 19:36
dep. 19:36
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 19:38
dep. 19:38
3 km
Semedraz, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 19:43
dep. 19:43
7 km
Prislonica, Kolonija
arr. 19:46
dep. 19:46
9 km
Prislonica, Kafana
arr. 19:48
dep. 19:48
11 km
Prislonica, Polje
arr. 19:50
dep. 19:50
13 km
Preljina, Polje
arr. 19:52
dep. 19:52
14 km
Preljina
arr. 19:55
dep. 19:55
16 km
Konjevici
arr. 19:58
dep. 19:58
18 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 20:00
dep. 20:00
19 km
Cacak, Vojska
arr. 20:02
dep. 20:02
19.5 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 20:03
dep. 20:03
20 km
Cacak, Tanasko Rajić
arr. 20:05
dep. 20:05
21 km
Cacak, Bus station
arr. 20:10
23 km
19:35 20:00 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 19:35
Cacak, Bus station
arr. 20:00
23 km
22:30 22:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 22:30
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 22:37
dep. 22:37
7 km
Preljina
arr. 22:45
dep. 22:45
16 km
Konjevici
arr. 22:47
dep. 22:47
18 km
Cacak, Bus station
arr. 22:55
23 km

Naselja Gornji Milanovac i Cacak su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornji Milanovac je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.