Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornji Milanovac - Cacak timetable

wednesday, 17.08.2022.
06:00 06:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:00
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 06:14
dep. 06:14
8.5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
arr. 06:17
dep. 06:17
9.8 km
Prislonica, Kafana
arr. 06:19
dep. 06:19
11.2 km
Prislonica, Polje
arr. 06:20
dep. 06:20
12.4 km
Preljina, Polje
arr. 06:22
dep. 06:22
13.7 km
Preljina, Pasarela
arr. 06:24
dep. 06:24
15.3 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 06:27
dep. 06:27
17.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 06:28
dep. 06:28
18.3 km
Cacak, Vojska
arr. 06:30
dep. 06:30
19.2 km
arr. 06:31
dep. 06:31
19.8 km
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 06:33
dep. 06:33
20.9 km
Cacak, Bus station
arr. 06:40
22.2 km
07:00 07:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 07:00
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 07:03
dep. 07:03
0.5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 07:05
dep. 07:05
1 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 07:06
dep. 07:06
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 07:08
dep. 07:08
3 km
Semedraz, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 07:13
dep. 07:13
7 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
arr. 07:16
dep. 07:16
9 km
Prislonica, Kafana
arr. 07:18
dep. 07:18
11 km
Prislonica, Polje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Preljina, Polje
arr. 07:22
dep. 07:22
14 km
Preljina, Pasarela
arr. 07:25
dep. 07:25
16 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 07:28
dep. 07:28
18 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 07:30
dep. 07:30
19 km
Cacak, Vojska
arr. 07:32
dep. 07:32
19.5 km
arr. 07:33
dep. 07:33
20 km
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 07:35
dep. 07:35
21 km
Cacak, Bus station
arr. 07:40
23 km
08:15 08:52 (00:37)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 08:15
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 08:20
dep. 08:20
6.8 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 08:21
dep. 08:21
7.3 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 08:22
dep. 08:22
8.1 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 08:25
dep. 08:25
10.1 km
Semedraz, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
11.3 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 08:29
dep. 08:29
14.5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
arr. 08:32
dep. 08:32
15.8 km
Prislonica, Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
18.4 km
Preljina, Polje
arr. 08:37
dep. 08:37
19.7 km
Preljina, Pasarela
arr. 08:39
dep. 08:39
21.3 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 08:42
dep. 08:42
23.5 km
Cacak, Ljubic skola
arr. 08:43
dep. 08:43
24.3 km
Cacak, Vojska
arr. 08:45
dep. 08:45
25.2 km
arr. 08:46
dep. 08:46
25.8 km
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 08:48
dep. 08:48
26.9 km
Cacak, Bus station
arr. 08:52
28.2 km
11:30 11:55 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:30
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:37
dep. 11:37
7 km
Preljina, Pasarela
arr. 11:45
dep. 11:45
16 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 11:47
dep. 11:47
18 km
Cacak, Bus station
arr. 11:55
23 km
11:30 12:10 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:30
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 11:33
dep. 11:33
0.5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 11:35
dep. 11:35
1 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 11:36
dep. 11:36
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 11:38
dep. 11:38
3 km
Semedraz, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:43
dep. 11:43
7 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
arr. 11:46
dep. 11:46
9 km
Prislonica, Kafana
arr. 11:48
dep. 11:48
11 km
Prislonica, Polje
arr. 11:50
dep. 11:50
13 km
Preljina, Polje
arr. 11:52
dep. 11:52
14 km
Preljina, Pasarela
arr. 11:55
dep. 11:55
16 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 11:58
dep. 11:58
18 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 12:00
dep. 12:00
19 km
Cacak, Vojska
arr. 12:02
dep. 12:02
19.5 km
arr. 12:03
dep. 12:03
20 km
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 12:05
dep. 12:05
21 km
Cacak, Bus station
arr. 12:10
23 km
13:00 13:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 13:00
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 13:03
dep. 13:03
0.5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 13:05
dep. 13:05
1 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 13:06
dep. 13:06
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 13:08
dep. 13:08
3 km
Semedraz, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 13:13
dep. 13:13
7 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
arr. 13:16
dep. 13:16
9 km
Prislonica, Kafana
arr. 13:18
dep. 13:18
11 km
Prislonica, Polje
arr. 13:20
dep. 13:20
13 km
Preljina, Polje
arr. 13:22
dep. 13:22
14 km
Preljina, Pasarela
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 13:28
dep. 13:28
18 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 13:30
dep. 13:30
19 km
Cacak, Vojska
arr. 13:32
dep. 13:32
19.5 km
arr. 13:33
dep. 13:33
20 km
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 13:35
dep. 13:35
21 km
Cacak, Bus station
arr. 13:40
23 km
14:30 15:10 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 14:30
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 14:33
dep. 14:33
0.5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 14:35
dep. 14:35
1 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 14:36
dep. 14:36
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 14:38
dep. 14:38
3 km
Semedraz, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 14:43
dep. 14:43
7 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
arr. 14:46
dep. 14:46
9 km
Prislonica, Kafana
arr. 14:48
dep. 14:48
11 km
Prislonica, Polje
arr. 14:50
dep. 14:50
13 km
Preljina, Polje
arr. 14:52
dep. 14:52
14 km
Preljina, Pasarela
arr. 14:55
dep. 14:55
16 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 14:58
dep. 14:58
18 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 15:00
dep. 15:00
19 km
Cacak, Vojska
arr. 15:02
dep. 15:02
19.5 km
arr. 15:03
dep. 15:03
20 km
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 15:05
dep. 15:05
21 km
Cacak, Bus station
arr. 15:10
23 km
15:00 15:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:00
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 15:03
dep. 15:03
0.5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 15:05
dep. 15:05
1 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 15:06
dep. 15:06
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Semedraz, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 15:13
dep. 15:13
7 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
arr. 15:16
dep. 15:16
9 km
Prislonica, Kafana
arr. 15:18
dep. 15:18
11 km
Prislonica, Polje
arr. 15:20
dep. 15:20
13 km
Preljina, Polje
arr. 15:22
dep. 15:22
14 km
Preljina, Pasarela
arr. 15:25
dep. 15:25
16 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 15:28
dep. 15:28
18 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 15:30
dep. 15:30
19 km
Cacak, Vojska
arr. 15:32
dep. 15:32
19.5 km
arr. 15:33
dep. 15:33
20 km
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 15:35
dep. 15:35
21 km
Cacak, Bus station
arr. 15:40
23 km
15:30 15:55 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:30
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 15:37
dep. 15:37
7 km
Preljina, Pasarela
arr. 15:45
dep. 15:45
16 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 15:47
dep. 15:47
18 km
Cacak, Bus station
arr. 15:55
23 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:30
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 15:44
dep. 15:44
8.5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
arr. 15:47
dep. 15:47
9.8 km
Prislonica, Kafana
arr. 15:49
dep. 15:49
11.2 km
Prislonica, Polje
arr. 15:50
dep. 15:50
12.4 km
Preljina, Polje
arr. 15:52
dep. 15:52
13.7 km
Preljina, Pasarela
arr. 15:54
dep. 15:54
15.3 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 15:57
dep. 15:57
17.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 15:58
dep. 15:58
18.3 km
Cacak, Vojska
arr. 16:00
dep. 16:00
19.2 km
arr. 16:01
dep. 16:01
19.8 km
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 16:03
dep. 16:03
20.9 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
22.2 km
16:00 16:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 16:00
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 16:03
dep. 16:03
0.5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 16:05
dep. 16:05
1 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 16:06
dep. 16:06
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 16:08
dep. 16:08
3 km
Semedraz, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 16:13
dep. 16:13
7 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
arr. 16:16
dep. 16:16
9 km
Prislonica, Kafana
arr. 16:18
dep. 16:18
11 km
Prislonica, Polje
arr. 16:20
dep. 16:20
13 km
Preljina, Polje
arr. 16:22
dep. 16:22
14 km
Preljina, Pasarela
arr. 16:25
dep. 16:25
16 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 16:28
dep. 16:28
18 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 16:30
dep. 16:30
19 km
Cacak, Vojska
arr. 16:32
dep. 16:32
19.5 km
arr. 16:33
dep. 16:33
20 km
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 16:35
dep. 16:35
21 km
Cacak, Bus station
arr. 16:40
23 km
16:15 16:45 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 16:15
Cacak, Bus station
arr. 16:45
25 km
16:30 17:10 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 16:30
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 16:33
dep. 16:33
0.5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 16:35
dep. 16:35
1 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 16:36
dep. 16:36
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 16:38
dep. 16:38
3 km
Semedraz, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 16:43
dep. 16:43
7 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
arr. 16:46
dep. 16:46
9 km
Prislonica, Kafana
arr. 16:48
dep. 16:48
11 km
Prislonica, Polje
arr. 16:50
dep. 16:50
13 km
Preljina, Polje
arr. 16:52
dep. 16:52
14 km
Preljina, Pasarela
arr. 16:55
dep. 16:55
16 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 16:58
dep. 16:58
18 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 17:00
dep. 17:00
19 km
Cacak, Vojska
arr. 17:02
dep. 17:02
19.5 km
arr. 17:03
dep. 17:03
20 km
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 17:05
dep. 17:05
21 km
Cacak, Bus station
arr. 17:10
23 km
16:50 17:25 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 16:50
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:00
dep. 17:00
7 km
Preljina, Pasarela
arr. 17:11
dep. 17:11
16 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 17:13
dep. 17:13
20 km
Cacak, Bus station
arr. 17:25
23 km
17:45 18:10 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 17:45
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:51
dep. 17:51
7 km
Preljina, Pasarela
arr. 17:59
dep. 17:59
15 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
22 km
19:00 19:20 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 19:00
Cacak, Bus station
arr. 19:20
22 km
19:00 19:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 19:00
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 19:14
dep. 19:14
8.5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
arr. 19:17
dep. 19:17
9.8 km
Prislonica, Kafana
arr. 19:19
dep. 19:19
11.2 km
Prislonica, Polje
arr. 19:20
dep. 19:20
12.4 km
Preljina, Polje
arr. 19:22
dep. 19:22
13.7 km
Preljina, Pasarela
arr. 19:24
dep. 19:24
15.3 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 19:27
dep. 19:27
17.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 19:28
dep. 19:28
18.3 km
Cacak, Vojska
arr. 19:30
dep. 19:30
19.2 km
arr. 19:31
dep. 19:31
19.8 km
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 19:33
dep. 19:33
20.9 km
Cacak, Bus station
arr. 19:40
22.2 km
19:30 20:10 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 19:30
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 19:33
dep. 19:33
0.5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 19:35
dep. 19:35
1 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 19:36
dep. 19:36
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 19:38
dep. 19:38
3 km
Semedraz, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 19:43
dep. 19:43
7 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
arr. 19:46
dep. 19:46
9 km
Prislonica, Kafana
arr. 19:48
dep. 19:48
11 km
Prislonica, Polje
arr. 19:50
dep. 19:50
13 km
Preljina, Polje
arr. 19:52
dep. 19:52
14 km
Preljina, Pasarela
arr. 19:55
dep. 19:55
16 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 19:58
dep. 19:58
18 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 20:00
dep. 20:00
19 km
Cacak, Vojska
arr. 20:02
dep. 20:02
19.5 km
arr. 20:03
dep. 20:03
20 km
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 20:05
dep. 20:05
21 km
Cacak, Bus station
arr. 20:10
23 km
19:35 20:00 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 19:35
Cacak, Bus station
arr. 20:00
23 km
21:00 21:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 21:00
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 21:14
dep. 21:14
8.5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
arr. 21:17
dep. 21:17
9.8 km
Prislonica, Kafana
arr. 21:19
dep. 21:19
11.2 km
Prislonica, Polje
arr. 21:20
dep. 21:20
12.4 km
Preljina, Polje
arr. 21:22
dep. 21:22
13.7 km
Preljina, Pasarela
arr. 21:24
dep. 21:24
15.3 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 21:27
dep. 21:27
17.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 21:28
dep. 21:28
18.3 km
Cacak, Vojska
arr. 21:30
dep. 21:30
19.2 km
arr. 21:31
dep. 21:31
19.8 km
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 21:33
dep. 21:33
20.9 km
Cacak, Bus station
arr. 21:40
22.2 km
22:30 22:55 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 22:30
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 22:37
dep. 22:37
7 km
Preljina, Pasarela
arr. 22:45
dep. 22:45
16 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 22:47
dep. 22:47
18 km
Cacak, Bus station
arr. 22:55
23 km

Naselja Gornji Milanovac i Cacak su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornji Milanovac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Gornji Milanovac - Cacak iznosi od 1,42 EUR do 3,45 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.