Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Gornji Milanovac - Cacak timetable

saturday, 11.07.2020.
06:00 06:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:00
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 06:14
dep. 06:14
8.5 km
Prislonica, Kolonija
arr. 06:17
dep. 06:17
9.8 km
Prislonica, Kafana
arr. 06:19
dep. 06:19
11.2 km
Prislonica, Polje
arr. 06:20
dep. 06:20
12.4 km
Preljina, Polje
arr. 06:22
dep. 06:22
13.7 km
Preljina
arr. 06:24
dep. 06:24
15.3 km
Konjevici
arr. 06:27
dep. 06:27
17.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 06:28
dep. 06:28
18.3 km
Cacak, Vojska
arr. 06:30
dep. 06:30
19.2 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 06:31
dep. 06:31
19.8 km
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 06:33
dep. 06:33
20.9 km
Cacak, Bus station
arr. 06:40
22.2 km
07:00 07:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 07:00
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 07:03
dep. 07:03
0.5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 07:05
dep. 07:05
1 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 07:06
dep. 07:06
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 07:08
dep. 07:08
3 km
Semedraz, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 07:13
dep. 07:13
7 km
Prislonica, Kolonija
arr. 07:16
dep. 07:16
9 km
Prislonica, Kafana
arr. 07:18
dep. 07:18
11 km
Prislonica, Polje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Preljina, Polje
arr. 07:22
dep. 07:22
14 km
Preljina
arr. 07:25
dep. 07:25
16 km
Konjevici
arr. 07:28
dep. 07:28
18 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 07:30
dep. 07:30
19 km
Cacak, Vojska
arr. 07:32
dep. 07:32
19.5 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 07:33
dep. 07:33
20 km
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 07:35
dep. 07:35
21 km
Cacak, Bus station
arr. 07:40
23 km
08:15 08:52 (00:37)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 08:15
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 08:20
dep. 08:20
0.8 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 08:21
dep. 08:21
1.3 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 08:22
dep. 08:22
2.1 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 08:25
dep. 08:25
4.1 km
Semedraz, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
5.3 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 08:29
dep. 08:29
8.5 km
Prislonica, Kolonija
arr. 08:32
dep. 08:32
9.8 km
Prislonica, Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
12.4 km
Preljina, Polje
arr. 08:37
dep. 08:37
13.7 km
Preljina
arr. 08:39
dep. 08:39
15.3 km
Konjevici
arr. 08:42
dep. 08:42
17.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 08:43
dep. 08:43
18.3 km
Cacak, Vojska
arr. 08:45
dep. 08:45
19.2 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 08:46
dep. 08:46
19.8 km
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 08:48
dep. 08:48
20.9 km
Cacak, Bus station
arr. 08:52
22.2 km
11:30 11:55 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:30
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:37
dep. 11:37
7 km
Preljina
arr. 11:45
dep. 11:45
16 km
Konjevici
arr. 11:47
dep. 11:47
18 km
Cacak, Bus station
arr. 11:55
23 km
13:00 13:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 13:00
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 13:03
dep. 13:03
0.5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 13:05
dep. 13:05
1 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 13:06
dep. 13:06
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 13:08
dep. 13:08
3 km
Semedraz, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 13:13
dep. 13:13
7 km
Prislonica, Kolonija
arr. 13:16
dep. 13:16
9 km
Prislonica, Kafana
arr. 13:18
dep. 13:18
11 km
Prislonica, Polje
arr. 13:20
dep. 13:20
13 km
Preljina, Polje
arr. 13:22
dep. 13:22
14 km
Preljina
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Konjevici
arr. 13:28
dep. 13:28
18 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 13:30
dep. 13:30
19 km
Cacak, Vojska
arr. 13:32
dep. 13:32
19.5 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 13:33
dep. 13:33
20 km
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 13:35
dep. 13:35
21 km
Cacak, Bus station
arr. 13:40
23 km
16:15 16:45 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 16:15
Cacak, Bus station
arr. 16:45
25 km
16:50 17:25 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 16:50
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:00
dep. 17:00
7 km
Preljina
arr. 17:11
dep. 17:11
16 km
Konjevici
arr. 17:13
dep. 17:13
20 km
Cacak, Bus station
arr. 17:25
23 km
17:45 18:10 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 17:45
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:51
dep. 17:51
7 km
Preljina
arr. 17:59
dep. 17:59
15 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
22 km
19:30 20:10 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 19:30
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 19:33
dep. 19:33
0.5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 19:35
dep. 19:35
1 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 19:36
dep. 19:36
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 19:38
dep. 19:38
3 km
Semedraz, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 19:43
dep. 19:43
7 km
Prislonica, Kolonija
arr. 19:46
dep. 19:46
9 km
Prislonica, Kafana
arr. 19:48
dep. 19:48
11 km
Prislonica, Polje
arr. 19:50
dep. 19:50
13 km
Preljina, Polje
arr. 19:52
dep. 19:52
14 km
Preljina
arr. 19:55
dep. 19:55
16 km
Konjevici
arr. 19:58
dep. 19:58
18 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 20:00
dep. 20:00
19 km
Cacak, Vojska
arr. 20:02
dep. 20:02
19.5 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 20:03
dep. 20:03
20 km
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 20:05
dep. 20:05
21 km
Cacak, Bus station
arr. 20:10
23 km
19:35 20:00 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 19:35
Cacak, Bus station
arr. 20:00
23 km
22:30 22:55 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 22:30
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 22:37
dep. 22:37
7 km
Preljina
arr. 22:45
dep. 22:45
16 km
Konjevici
arr. 22:47
dep. 22:47
18 km
Cacak, Bus station
arr. 22:55
23 km

Naselja Gornji Milanovac i Cacak su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornji Milanovac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.