Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornji Milanovac - Belgrade (Beograd) timetable

wednesday, 15.07.2020.
04:15 06:21 (02:06)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 04:15
Ljig, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
40 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:21
123 km
06:25 08:55 (02:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:25
Svrackovci, Magistrala
arr. 06:35
dep. 06:35
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 06:43
dep. 06:43
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 06:48
dep. 06:48
13 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 06:53
dep. 06:53
16 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 06:57
dep. 06:57
19 km
Reljinci, Magistrala
arr. 07:00
dep. 07:00
22 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:02
dep. 07:02
24 km
Stavica, Magistrala
arr. 07:07
dep. 07:07
29 km
Dici, Magistrala
arr. 07:12
dep. 07:12
34 km
Ljig, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:30
42 km
Moravci, Magistrala
arr. 07:34
dep. 07:34
45 km
Liplje, I
arr. 07:37
dep. 07:37
48 km
arr. 07:40
dep. 07:40
52 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 07:50
dep. 07:50
62 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 08:43
dep. 08:43
115 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:55
123 km
06:50 08:55 (02:05)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:50
Svrackovci, Škola
arr. 06:56
dep. 06:56
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:00
dep. 07:00
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:05
dep. 07:05
13 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:10
dep. 07:10
16 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:13
dep. 07:13
19 km
Reljinci, Magistrala
arr. 07:17
dep. 07:17
22 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:20
dep. 07:20
24 km
Stavica, Magistrala
arr. 07:25
dep. 07:25
29 km
Dici, Magistrala
arr. 07:30
dep. 07:30
31 km
Ljig, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
42 km
Moravci, Magistrala
arr. 07:40
dep. 07:40
45 km
Liplje, I
arr. 07:45
dep. 07:45
48 km
arr. 07:50
dep. 07:50
52 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:00
dep. 08:00
62 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 08:45
dep. 08:45
115 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:55
122 km
06:51 08:45 (01:54)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:51
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:04
dep. 07:04
17 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:12
dep. 07:12
24 km
Stavica, Magistrala
arr. 07:17
dep. 07:17
29 km
Ljig, Bus station
arr. 07:33
dep. 07:43
41 km
arr. 07:45
dep. 07:45
53 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 08:40
dep. 08:40
122 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:45
124 km
07:25 09:45 (02:20)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 07:25
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:52
dep. 07:52
13 km
Ljig, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
42 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:40
dep. 08:40
62 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 09:35
dep. 09:35
115 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:45
123 km
08:50 11:19 (02:29)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 08:50
Ljig, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:45
41 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:19
124 km
09:00 11:30 (02:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 09:00
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 09:20
dep. 09:20
11 km
Ljig, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
41 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:30
126 km
10:00 12:20 (02:20)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 10:00
arr. 10:40
dep. 10:40
50 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 10:50
dep. 10:50
60 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:20
122 km
12:00 14:30 (02:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:00
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:30
114 km
12:40 15:15 (02:35)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:40
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:52
dep. 12:52
12 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:05
dep. 13:05
24 km
Ljig, Bus station
arr. 13:11
dep. 13:11
41 km
arr. 13:19
dep. 13:19
50 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:28
dep. 13:28
60 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:15
122 km
13:25 15:55 (02:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 13:25
Svrackovci, Magistrala
arr. 13:35
dep. 13:35
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 13:43
dep. 13:43
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 13:48
dep. 13:48
13 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:53
dep. 13:53
16 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:57
dep. 13:57
19 km
Reljinci, Magistrala
arr. 14:00
dep. 14:00
22 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 14:02
dep. 14:02
24 km
Stavica, Magistrala
arr. 14:07
dep. 14:07
29 km
Dici, Magistrala
arr. 14:12
dep. 14:12
34 km
Ljig, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:30
42 km
Moravci, Magistrala
arr. 14:34
dep. 14:34
45 km
Liplje, I
arr. 14:37
dep. 14:37
48 km
arr. 14:40
dep. 14:40
52 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 14:50
dep. 14:50
62 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 15:43
dep. 15:43
115 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:55
123 km
14:45 17:00 (02:15)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 14:45
Ljig, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
34 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:00
114 km
15:00 17:30 (02:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:00
Ljig, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
50 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:30
129 km
15:45 17:55 (02:10)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:45
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 15:59
dep. 15:59
12 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:06
dep. 16:06
19 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:11
dep. 16:11
24 km
Ljig, Bus station
arr. 16:26
dep. 16:26
41 km
arr. 16:36
dep. 16:36
50 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:55
124 km
19:30 21:50 (02:20)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 19:30
Ljig, Bus station
arr. 20:05
dep. 20:05
41 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 21:50
126 km
Gornji Milanovac - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: wednesday, 16.07.2020.
03:00 05:15 (02:15)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 03:00
Ljig, Bus station
arr. 04:00
dep. 04:00
34 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 05:15
114 km

Naselja Gornji Milanovac i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~123 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 54min., a najduže 02h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 12 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornji Milanovac je u 03:00 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Gornji Milanovac - Belgrade (Beograd) iznosi od 5,79 EUR do 5,79 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.