Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornji Gajtan - Medvedja timetable

thursday, 22.04.2021.
06:15 06:45 (00:30)
RadoviciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Gajtan, Radovici
dep. 06:15
Gornji Gajtan, Strugara
arr. 06:20
dep. 06:20
2 km
Gornji Gajtan
arr. 06:22
dep. 06:22
4 km
Lece
arr. 06:30
dep. 06:30
14 km
Gazdare, Bubce
arr. 06:32
dep. 06:32
17 km
Gazdare
arr. 06:35
dep. 06:35
19 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 06:37
dep. 06:37
20 km
Negosavlje, Grabovica
arr. 06:39
dep. 06:39
21 km
Negosavlje, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
23 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 06:43
dep. 06:43
24 km
Medvedja , Bus station
arr. 06:45
25 km
14:00 14:30 (00:30)
RadoviciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Gajtan, Radovici
dep. 14:00
Gornji Gajtan, Strugara
arr. 14:05
dep. 14:05
2 km
Gornji Gajtan
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Lece
arr. 14:15
dep. 14:15
14 km
Gazdare, Bubce
arr. 14:17
dep. 14:17
17 km
Gazdare
arr. 14:20
dep. 14:20
19 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 14:22
dep. 14:22
20 km
Negosavlje, Grabovica
arr. 14:24
dep. 14:24
21 km
Negosavlje, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
23 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 14:28
dep. 14:28
24 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:30
25 km
Gornji Gajtan - Medvedja timetable
Departures on: friday, 23.04.2021.
06:15 06:45 (00:30)
RadoviciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Gajtan, Radovici
dep. 06:15
Gornji Gajtan, Strugara
arr. 06:20
dep. 06:20
2 km
Gornji Gajtan
arr. 06:22
dep. 06:22
4 km
Lece
arr. 06:30
dep. 06:30
14 km
Gazdare, Bubce
arr. 06:32
dep. 06:32
17 km
Gazdare
arr. 06:35
dep. 06:35
19 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 06:37
dep. 06:37
20 km
Negosavlje, Grabovica
arr. 06:39
dep. 06:39
21 km
Negosavlje, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
23 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 06:43
dep. 06:43
24 km
Medvedja , Bus station
arr. 06:45
25 km
14:00 14:30 (00:30)
RadoviciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Gajtan, Radovici
dep. 14:00
Gornji Gajtan, Strugara
arr. 14:05
dep. 14:05
2 km
Gornji Gajtan
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Lece
arr. 14:15
dep. 14:15
14 km
Gazdare, Bubce
arr. 14:17
dep. 14:17
17 km
Gazdare
arr. 14:20
dep. 14:20
19 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 14:22
dep. 14:22
20 km
Negosavlje, Grabovica
arr. 14:24
dep. 14:24
21 km
Negosavlje, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
23 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 14:28
dep. 14:28
24 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:30
25 km
Gornji Gajtan - Medvedja timetable
Departures on: monday, 26.04.2021.
06:15 06:45 (00:30)
RadoviciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Gajtan, Radovici
dep. 06:15
Gornji Gajtan, Strugara
arr. 06:20
dep. 06:20
2 km
Gornji Gajtan
arr. 06:22
dep. 06:22
4 km
Lece
arr. 06:30
dep. 06:30
14 km
Gazdare, Bubce
arr. 06:32
dep. 06:32
17 km
Gazdare
arr. 06:35
dep. 06:35
19 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 06:37
dep. 06:37
20 km
Negosavlje, Grabovica
arr. 06:39
dep. 06:39
21 km
Negosavlje, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
23 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 06:43
dep. 06:43
24 km
Medvedja , Bus station
arr. 06:45
25 km
14:00 14:30 (00:30)
RadoviciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Gajtan, Radovici
dep. 14:00
Gornji Gajtan, Strugara
arr. 14:05
dep. 14:05
2 km
Gornji Gajtan
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Lece
arr. 14:15
dep. 14:15
14 km
Gazdare, Bubce
arr. 14:17
dep. 14:17
17 km
Gazdare
arr. 14:20
dep. 14:20
19 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 14:22
dep. 14:22
20 km
Negosavlje, Grabovica
arr. 14:24
dep. 14:24
21 km
Negosavlje, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
23 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 14:28
dep. 14:28
24 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:30
25 km
Gornji Gajtan - Medvedja timetable
Departures on: tuesday, 27.04.2021.
06:15 06:45 (00:30)
RadoviciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Gajtan, Radovici
dep. 06:15
Gornji Gajtan, Strugara
arr. 06:20
dep. 06:20
2 km
Gornji Gajtan
arr. 06:22
dep. 06:22
4 km
Lece
arr. 06:30
dep. 06:30
14 km
Gazdare, Bubce
arr. 06:32
dep. 06:32
17 km
Gazdare
arr. 06:35
dep. 06:35
19 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 06:37
dep. 06:37
20 km
Negosavlje, Grabovica
arr. 06:39
dep. 06:39
21 km
Negosavlje, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
23 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 06:43
dep. 06:43
24 km
Medvedja , Bus station
arr. 06:45
25 km
14:00 14:30 (00:30)
RadoviciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Gajtan, Radovici
dep. 14:00
Gornji Gajtan, Strugara
arr. 14:05
dep. 14:05
2 km
Gornji Gajtan
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Lece
arr. 14:15
dep. 14:15
14 km
Gazdare, Bubce
arr. 14:17
dep. 14:17
17 km
Gazdare
arr. 14:20
dep. 14:20
19 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 14:22
dep. 14:22
20 km
Negosavlje, Grabovica
arr. 14:24
dep. 14:24
21 km
Negosavlje, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
23 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 14:28
dep. 14:28
24 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:30
25 km

Naselja Gornji Gajtan i Medvedja su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornji Gajtan je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 14:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.