Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornji Dubac - Cacak timetable

monday, 21.10.2019.
05:45 07:55 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Dubac
dep. 05:45
Gornji Dubac, Mustaći
arr. 05:51
dep. 05:51
2 km
Gornji Dubac, Glog
arr. 05:54
dep. 05:54
3 km
Gornji Dubac, Velisavljevići
arr. 05:59
dep. 05:59
5 km
Gornji Dubac, Milići
arr. 06:05
dep. 06:05
7 km
Gornji Dubac, Vrba
arr. 06:10
dep. 06:10
9 km
Vuckovica kod Lucana, Dobra Voda
arr. 06:13
dep. 06:13
10 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Vuckovica kod Lucana, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
12 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 06:21
dep. 06:21
13.5 km
Kotraza kod Lucana, Dmitrići
arr. 06:23
dep. 06:23
14 km
Kotraza kod Lucana, Miletići
arr. 06:25
dep. 06:25
15 km
Kotraza kod Lucana
arr. 06:27
dep. 06:27
15.5 km
Rti, Čakarevići
arr. 06:29
dep. 06:29
16 km
Rti, Kuzmanovića vodenica
arr. 06:30
dep. 06:30
17 km
Rti, Bela Stena
arr. 06:32
dep. 06:32
18 km
Rti, Duboki Potok
arr. 06:33
dep. 06:33
19 km
Rti
arr. 06:38
dep. 06:38
21 km
Guca , Belica
arr. 06:43
dep. 06:43
23 km
Guca , Viseći Most
arr. 06:45
dep. 06:45
24 km
Guca , Livnica
arr. 06:47
dep. 06:47
25 km
Guca , Center
arr. 06:50
dep. 07:00
27 km
Guca , Bolnica
arr. 07:02
dep. 07:02
28 km
Guca , Petrol station
arr. 07:05
dep. 07:05
29 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 07:09
dep. 07:09
31 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 07:11
dep. 07:11
32 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 07:30
dep. 07:30
39 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 07:34
dep. 07:34
41 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 07:40
dep. 07:40
44 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 07:42
dep. 07:42
45 km
Cacak, Crnogorac
arr. 07:45
dep. 07:45
47 km
Cacak, Bus station
arr. 07:55
49 km
10:10 12:15 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Dubac
dep. 10:10
Gornji Dubac, Mustaći
arr. 10:16
dep. 10:16
2 km
Gornji Dubac, Glog
arr. 10:19
dep. 10:19
3 km
Gornji Dubac, Velisavljevići
arr. 10:24
dep. 10:24
5 km
Gornji Dubac, Milići
arr. 10:30
dep. 10:30
7 km
Gornji Dubac, Vrba
arr. 10:35
dep. 10:35
9 km
Vuckovica kod Lucana, Dobra Voda
arr. 10:38
dep. 10:38
10 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 10:40
dep. 10:40
11 km
Vuckovica kod Lucana, Intersection
arr. 10:42
dep. 10:42
12 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 10:45
dep. 10:45
13 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 10:46
dep. 10:46
13.5 km
Kotraza kod Lucana, Dmitrići
arr. 10:48
dep. 10:48
14 km
Kotraza kod Lucana, Miletići
arr. 10:50
dep. 10:50
15 km
Kotraza kod Lucana
arr. 10:52
dep. 10:52
15.5 km
Rti, Čakarevići
arr. 10:54
dep. 10:54
16 km
Rti, Kuzmanovića vodenica
arr. 10:55
dep. 10:55
17 km
Rti, Bela Stena
arr. 10:57
dep. 10:57
18 km
Rti, Duboki Potok
arr. 10:58
dep. 10:58
19 km
Rti
arr. 11:03
dep. 11:03
21 km
Guca , Belica
arr. 11:08
dep. 11:08
23 km
Guca , Viseći Most
arr. 11:10
dep. 11:10
24 km
Guca , Livnica
arr. 11:12
dep. 11:12
25 km
Guca , Center
arr. 11:15
dep. 11:20
27 km
Guca , Bolnica
arr. 11:22
dep. 11:22
28 km
Guca , Petrol station
arr. 11:25
dep. 11:25
29 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 11:29
dep. 11:29
31 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 11:31
dep. 11:31
32 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 11:50
dep. 11:50
39 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 11:54
dep. 11:54
41 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 12:00
dep. 12:00
44 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 12:02
dep. 12:02
45 km
Cacak, Crnogorac
arr. 12:05
dep. 12:05
47 km
Cacak, Bus station
arr. 12:15
49 km
Gornji Dubac - Cacak timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
05:45 07:55 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Dubac
dep. 05:45
Gornji Dubac, Mustaći
arr. 05:51
dep. 05:51
2 km
Gornji Dubac, Glog
arr. 05:54
dep. 05:54
3 km
Gornji Dubac, Velisavljevići
arr. 05:59
dep. 05:59
5 km
Gornji Dubac, Milići
arr. 06:05
dep. 06:05
7 km
Gornji Dubac, Vrba
arr. 06:10
dep. 06:10
9 km
Vuckovica kod Lucana, Dobra Voda
arr. 06:13
dep. 06:13
10 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Vuckovica kod Lucana, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
12 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 06:21
dep. 06:21
13.5 km
Kotraza kod Lucana, Dmitrići
arr. 06:23
dep. 06:23
14 km
Kotraza kod Lucana, Miletići
arr. 06:25
dep. 06:25
15 km
Kotraza kod Lucana
arr. 06:27
dep. 06:27
15.5 km
Rti, Čakarevići
arr. 06:29
dep. 06:29
16 km
Rti, Kuzmanovića vodenica
arr. 06:30
dep. 06:30
17 km
Rti, Bela Stena
arr. 06:32
dep. 06:32
18 km
Rti, Duboki Potok
arr. 06:33
dep. 06:33
19 km
Rti
arr. 06:38
dep. 06:38
21 km
Guca , Belica
arr. 06:43
dep. 06:43
23 km
Guca , Viseći Most
arr. 06:45
dep. 06:45
24 km
Guca , Livnica
arr. 06:47
dep. 06:47
25 km
Guca , Center
arr. 06:50
dep. 07:00
27 km
Guca , Bolnica
arr. 07:02
dep. 07:02
28 km
Guca , Petrol station
arr. 07:05
dep. 07:05
29 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 07:09
dep. 07:09
31 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 07:11
dep. 07:11
32 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 07:30
dep. 07:30
39 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 07:34
dep. 07:34
41 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 07:40
dep. 07:40
44 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 07:42
dep. 07:42
45 km
Cacak, Crnogorac
arr. 07:45
dep. 07:45
47 km
Cacak, Bus station
arr. 07:55
49 km
10:10 12:15 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Dubac
dep. 10:10
Gornji Dubac, Mustaći
arr. 10:16
dep. 10:16
2 km
Gornji Dubac, Glog
arr. 10:19
dep. 10:19
3 km
Gornji Dubac, Velisavljevići
arr. 10:24
dep. 10:24
5 km
Gornji Dubac, Milići
arr. 10:30
dep. 10:30
7 km
Gornji Dubac, Vrba
arr. 10:35
dep. 10:35
9 km
Vuckovica kod Lucana, Dobra Voda
arr. 10:38
dep. 10:38
10 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 10:40
dep. 10:40
11 km
Vuckovica kod Lucana, Intersection
arr. 10:42
dep. 10:42
12 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 10:45
dep. 10:45
13 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 10:46
dep. 10:46
13.5 km
Kotraza kod Lucana, Dmitrići
arr. 10:48
dep. 10:48
14 km
Kotraza kod Lucana, Miletići
arr. 10:50
dep. 10:50
15 km
Kotraza kod Lucana
arr. 10:52
dep. 10:52
15.5 km
Rti, Čakarevići
arr. 10:54
dep. 10:54
16 km
Rti, Kuzmanovića vodenica
arr. 10:55
dep. 10:55
17 km
Rti, Bela Stena
arr. 10:57
dep. 10:57
18 km
Rti, Duboki Potok
arr. 10:58
dep. 10:58
19 km
Rti
arr. 11:03
dep. 11:03
21 km
Guca , Belica
arr. 11:08
dep. 11:08
23 km
Guca , Viseći Most
arr. 11:10
dep. 11:10
24 km
Guca , Livnica
arr. 11:12
dep. 11:12
25 km
Guca , Center
arr. 11:15
dep. 11:20
27 km
Guca , Bolnica
arr. 11:22
dep. 11:22
28 km
Guca , Petrol station
arr. 11:25
dep. 11:25
29 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 11:29
dep. 11:29
31 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 11:31
dep. 11:31
32 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 11:50
dep. 11:50
39 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 11:54
dep. 11:54
41 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 12:00
dep. 12:00
44 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 12:02
dep. 12:02
45 km
Cacak, Crnogorac
arr. 12:05
dep. 12:05
47 km
Cacak, Bus station
arr. 12:15
49 km
Gornji Dubac - Cacak timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
05:45 07:55 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Dubac
dep. 05:45
Gornji Dubac, Mustaći
arr. 05:51
dep. 05:51
2 km
Gornji Dubac, Glog
arr. 05:54
dep. 05:54
3 km
Gornji Dubac, Velisavljevići
arr. 05:59
dep. 05:59
5 km
Gornji Dubac, Milići
arr. 06:05
dep. 06:05
7 km
Gornji Dubac, Vrba
arr. 06:10
dep. 06:10
9 km
Vuckovica kod Lucana, Dobra Voda
arr. 06:13
dep. 06:13
10 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Vuckovica kod Lucana, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
12 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 06:21
dep. 06:21
13.5 km
Kotraza kod Lucana, Dmitrići
arr. 06:23
dep. 06:23
14 km
Kotraza kod Lucana, Miletići
arr. 06:25
dep. 06:25
15 km
Kotraza kod Lucana
arr. 06:27
dep. 06:27
15.5 km
Rti, Čakarevići
arr. 06:29
dep. 06:29
16 km
Rti, Kuzmanovića vodenica
arr. 06:30
dep. 06:30
17 km
Rti, Bela Stena
arr. 06:32
dep. 06:32
18 km
Rti, Duboki Potok
arr. 06:33
dep. 06:33
19 km
Rti
arr. 06:38
dep. 06:38
21 km
Guca , Belica
arr. 06:43
dep. 06:43
23 km
Guca , Viseći Most
arr. 06:45
dep. 06:45
24 km
Guca , Livnica
arr. 06:47
dep. 06:47
25 km
Guca , Center
arr. 06:50
dep. 07:00
27 km
Guca , Bolnica
arr. 07:02
dep. 07:02
28 km
Guca , Petrol station
arr. 07:05
dep. 07:05
29 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 07:09
dep. 07:09
31 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 07:11
dep. 07:11
32 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 07:30
dep. 07:30
39 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 07:34
dep. 07:34
41 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 07:40
dep. 07:40
44 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 07:42
dep. 07:42
45 km
Cacak, Crnogorac
arr. 07:45
dep. 07:45
47 km
Cacak, Bus station
arr. 07:55
49 km
10:10 12:15 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Dubac
dep. 10:10
Gornji Dubac, Mustaći
arr. 10:16
dep. 10:16
2 km
Gornji Dubac, Glog
arr. 10:19
dep. 10:19
3 km
Gornji Dubac, Velisavljevići
arr. 10:24
dep. 10:24
5 km
Gornji Dubac, Milići
arr. 10:30
dep. 10:30
7 km
Gornji Dubac, Vrba
arr. 10:35
dep. 10:35
9 km
Vuckovica kod Lucana, Dobra Voda
arr. 10:38
dep. 10:38
10 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 10:40
dep. 10:40
11 km
Vuckovica kod Lucana, Intersection
arr. 10:42
dep. 10:42
12 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 10:45
dep. 10:45
13 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 10:46
dep. 10:46
13.5 km
Kotraza kod Lucana, Dmitrići
arr. 10:48
dep. 10:48
14 km
Kotraza kod Lucana, Miletići
arr. 10:50
dep. 10:50
15 km
Kotraza kod Lucana
arr. 10:52
dep. 10:52
15.5 km
Rti, Čakarevići
arr. 10:54
dep. 10:54
16 km
Rti, Kuzmanovića vodenica
arr. 10:55
dep. 10:55
17 km
Rti, Bela Stena
arr. 10:57
dep. 10:57
18 km
Rti, Duboki Potok
arr. 10:58
dep. 10:58
19 km
Rti
arr. 11:03
dep. 11:03
21 km
Guca , Belica
arr. 11:08
dep. 11:08
23 km
Guca , Viseći Most
arr. 11:10
dep. 11:10
24 km
Guca , Livnica
arr. 11:12
dep. 11:12
25 km
Guca , Center
arr. 11:15
dep. 11:20
27 km
Guca , Bolnica
arr. 11:22
dep. 11:22
28 km
Guca , Petrol station
arr. 11:25
dep. 11:25
29 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 11:29
dep. 11:29
31 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 11:31
dep. 11:31
32 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 11:50
dep. 11:50
39 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 11:54
dep. 11:54
41 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 12:00
dep. 12:00
44 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 12:02
dep. 12:02
45 km
Cacak, Crnogorac
arr. 12:05
dep. 12:05
47 km
Cacak, Bus station
arr. 12:15
49 km
Gornji Dubac - Cacak timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:45 07:55 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Dubac
dep. 05:45
Gornji Dubac, Mustaći
arr. 05:51
dep. 05:51
2 km
Gornji Dubac, Glog
arr. 05:54
dep. 05:54
3 km
Gornji Dubac, Velisavljevići
arr. 05:59
dep. 05:59
5 km
Gornji Dubac, Milići
arr. 06:05
dep. 06:05
7 km
Gornji Dubac, Vrba
arr. 06:10
dep. 06:10
9 km
Vuckovica kod Lucana, Dobra Voda
arr. 06:13
dep. 06:13
10 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Vuckovica kod Lucana, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
12 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 06:21
dep. 06:21
13.5 km
Kotraza kod Lucana, Dmitrići
arr. 06:23
dep. 06:23
14 km
Kotraza kod Lucana, Miletići
arr. 06:25
dep. 06:25
15 km
Kotraza kod Lucana
arr. 06:27
dep. 06:27
15.5 km
Rti, Čakarevići
arr. 06:29
dep. 06:29
16 km
Rti, Kuzmanovića vodenica
arr. 06:30
dep. 06:30
17 km
Rti, Bela Stena
arr. 06:32
dep. 06:32
18 km
Rti, Duboki Potok
arr. 06:33
dep. 06:33
19 km
Rti
arr. 06:38
dep. 06:38
21 km
Guca , Belica
arr. 06:43
dep. 06:43
23 km
Guca , Viseći Most
arr. 06:45
dep. 06:45
24 km
Guca , Livnica
arr. 06:47
dep. 06:47
25 km
Guca , Center
arr. 06:50
dep. 07:00
27 km
Guca , Bolnica
arr. 07:02
dep. 07:02
28 km
Guca , Petrol station
arr. 07:05
dep. 07:05
29 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 07:09
dep. 07:09
31 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 07:11
dep. 07:11
32 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 07:30
dep. 07:30
39 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 07:34
dep. 07:34
41 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 07:40
dep. 07:40
44 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 07:42
dep. 07:42
45 km
Cacak, Crnogorac
arr. 07:45
dep. 07:45
47 km
Cacak, Bus station
arr. 07:55
49 km
10:10 12:15 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Dubac
dep. 10:10
Gornji Dubac, Mustaći
arr. 10:16
dep. 10:16
2 km
Gornji Dubac, Glog
arr. 10:19
dep. 10:19
3 km
Gornji Dubac, Velisavljevići
arr. 10:24
dep. 10:24
5 km
Gornji Dubac, Milići
arr. 10:30
dep. 10:30
7 km
Gornji Dubac, Vrba
arr. 10:35
dep. 10:35
9 km
Vuckovica kod Lucana, Dobra Voda
arr. 10:38
dep. 10:38
10 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 10:40
dep. 10:40
11 km
Vuckovica kod Lucana, Intersection
arr. 10:42
dep. 10:42
12 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 10:45
dep. 10:45
13 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 10:46
dep. 10:46
13.5 km
Kotraza kod Lucana, Dmitrići
arr. 10:48
dep. 10:48
14 km
Kotraza kod Lucana, Miletići
arr. 10:50
dep. 10:50
15 km
Kotraza kod Lucana
arr. 10:52
dep. 10:52
15.5 km
Rti, Čakarevići
arr. 10:54
dep. 10:54
16 km
Rti, Kuzmanovića vodenica
arr. 10:55
dep. 10:55
17 km
Rti, Bela Stena
arr. 10:57
dep. 10:57
18 km
Rti, Duboki Potok
arr. 10:58
dep. 10:58
19 km
Rti
arr. 11:03
dep. 11:03
21 km
Guca , Belica
arr. 11:08
dep. 11:08
23 km
Guca , Viseći Most
arr. 11:10
dep. 11:10
24 km
Guca , Livnica
arr. 11:12
dep. 11:12
25 km
Guca , Center
arr. 11:15
dep. 11:20
27 km
Guca , Bolnica
arr. 11:22
dep. 11:22
28 km
Guca , Petrol station
arr. 11:25
dep. 11:25
29 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 11:29
dep. 11:29
31 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 11:31
dep. 11:31
32 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 11:50
dep. 11:50
39 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 11:54
dep. 11:54
41 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 12:00
dep. 12:00
44 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 12:02
dep. 12:02
45 km
Cacak, Crnogorac
arr. 12:05
dep. 12:05
47 km
Cacak, Bus station
arr. 12:15
49 km

Naselja Gornji Dubac i Cacak su međusobno udaljena ~49 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 05min., a najduže 02h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornji Dubac je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 10:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.