Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornje Zapsko - Vranje timetable

thursday, 18.07.2019.
04:15 04:54 (00:39)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Zapsko
dep. 04:15
Gornje Zapsko, Dejanci
arr. 04:16
dep. 04:16
0.5 km
Donje Zapsko, CT
arr. 04:17
dep. 04:17
1 km
Donje Zapsko, Z
arr. 04:18
dep. 04:18
1.5 km
Donje Zapsko, 1
arr. 04:23
dep. 04:23
2.5 km
Crni Lug kod Vranja, 2
arr. 04:25
dep. 04:25
3.5 km
Crni Lug kod Vranja, 1
arr. 04:27
dep. 04:27
4.5 km
Rataje, Slatina
arr. 04:30
dep. 04:30
7.5 km
Rataje, SP
arr. 04:33
dep. 04:33
8 km
Aleksandrovac kod Vranja, 2
arr. 04:35
dep. 04:35
8.5 km
Aleksandrovac kod Vranja, 1
arr. 04:37
dep. 04:37
9.5 km
Kupinince, Brana
arr. 04:40
dep. 04:40
10 km
Kupinince, Sop
arr. 04:41
dep. 04:41
11.5 km
Kupinince
arr. 04:43
dep. 04:43
13.5 km
Kupinince, Bazen
arr. 04:45
dep. 04:45
14 km
Zlatokop, Intersection
arr. 04:46
dep. 04:46
15 km
Vranje, Palestina
arr. 04:47
dep. 04:47
17 km
Vranje, Krivo vrpce
arr. 04:49
dep. 04:49
17.5 km
Vranje, Jumko
arr. 04:52
dep. 04:52
18.2 km
Vranje, Alfa
arr. 04:53
dep. 04:53
18.3 km
Vranje, Bus station
arr. 04:54
18.5 km
05:40 06:15 (00:35)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Zapsko
dep. 05:40
Gornje Zapsko, Dejanci
arr. 05:41
dep. 05:41
0.5 km
Donje Zapsko, CT
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Donje Zapsko, Z
arr. 05:43
dep. 05:43
1.5 km
Donje Zapsko, 1
arr. 05:48
dep. 05:48
2.5 km
Crni Lug kod Vranja, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
3.5 km
Crni Lug kod Vranja, 1
arr. 05:52
dep. 05:52
4.5 km
Rataje, Slatina
arr. 05:55
dep. 05:55
7.5 km
Rataje, SP
arr. 05:58
dep. 05:58
8 km
Aleksandrovac kod Vranja, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
8.5 km
Aleksandrovac kod Vranja, 1
arr. 06:02
dep. 06:02
9.5 km
Kupinince, Brana
arr. 06:05
dep. 06:05
10 km
Kupinince, Sop
arr. 06:06
dep. 06:06
11.5 km
Kupinince
arr. 06:08
dep. 06:08
13.5 km
Kupinince, Bazen
arr. 06:10
dep. 06:10
14 km
Zlatokop, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
15 km
Vranje, Palestina
arr. 06:12
dep. 06:12
17 km
Vranje, Krivo vrpce
arr. 06:14
dep. 06:14
17.5 km
Vranje, Bus station
arr. 06:15
18.5 km
06:45 07:20 (00:35)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Zapsko
dep. 06:45
Gornje Zapsko, Dejanci
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Donje Zapsko, CT
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Donje Zapsko, Z
arr. 06:48
dep. 06:48
1.5 km
Donje Zapsko, 1
arr. 06:53
dep. 06:53
2.5 km
Crni Lug kod Vranja, 2
arr. 06:55
dep. 06:55
3.5 km
Crni Lug kod Vranja, 1
arr. 06:57
dep. 06:57
4.5 km
Rataje, Slatina
arr. 07:00
dep. 07:00
7.5 km
Rataje, SP
arr. 07:03
dep. 07:03
8 km
Aleksandrovac kod Vranja, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
8.5 km
Aleksandrovac kod Vranja, 1
arr. 07:07
dep. 07:07
9.5 km
Kupinince, Brana
arr. 07:10
dep. 07:10
10 km
Kupinince, Sop
arr. 07:11
dep. 07:11
11.5 km
Kupinince
arr. 07:13
dep. 07:13
13.5 km
Kupinince, Bazen
arr. 07:15
dep. 07:15
14 km
Zlatokop, Intersection
arr. 07:16
dep. 07:16
15 km
Vranje, Palestina
arr. 07:17
dep. 07:17
17 km
Vranje, Krivo vrpce
arr. 07:19
dep. 07:19
17.5 km
Vranje, Bus station
arr. 07:20
18.5 km
11:10 11:45 (00:35)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Zapsko
dep. 11:10
Gornje Zapsko, Dejanci
arr. 11:11
dep. 11:11
0.5 km
Donje Zapsko, CT
arr. 11:12
dep. 11:12
1 km
Donje Zapsko, Z
arr. 11:13
dep. 11:13
1.5 km
Donje Zapsko, 1
arr. 11:18
dep. 11:18
2.5 km
Crni Lug kod Vranja, 2
arr. 11:20
dep. 11:20
3.5 km
Crni Lug kod Vranja, 1
arr. 11:22
dep. 11:22
4.5 km
Rataje, Slatina
arr. 11:25
dep. 11:25
7.5 km
Rataje, SP
arr. 11:28
dep. 11:28
8 km
Aleksandrovac kod Vranja, 2
arr. 11:30
dep. 11:30
8.5 km
Aleksandrovac kod Vranja, 1
arr. 11:32
dep. 11:32
9.5 km
Kupinince, Brana
arr. 11:35
dep. 11:35
10 km
Kupinince, Sop
arr. 11:36
dep. 11:36
11.5 km
Kupinince
arr. 11:38
dep. 11:38
13.5 km
Kupinince, Bazen
arr. 11:40
dep. 11:40
14 km
Zlatokop, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
15 km
Vranje, Palestina
arr. 11:42
dep. 11:42
17 km
Vranje, Krivo vrpce
arr. 11:44
dep. 11:44
17.5 km
Vranje, Bus station
arr. 11:45
18.5 km
12:45 13:24 (00:39)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Zapsko
dep. 12:45
Gornje Zapsko, Dejanci
arr. 12:46
dep. 12:46
0.5 km
Donje Zapsko, CT
arr. 12:47
dep. 12:47
1 km
Donje Zapsko, Z
arr. 12:48
dep. 12:48
1.5 km
Donje Zapsko, 1
arr. 12:53
dep. 12:53
2.5 km
Crni Lug kod Vranja, 2
arr. 12:55
dep. 12:55
3.5 km
Crni Lug kod Vranja, 1
arr. 12:57
dep. 12:57
4.5 km
Rataje, Slatina
arr. 13:00
dep. 13:00
7.5 km
Rataje, SP
arr. 13:03
dep. 13:03
8 km
Aleksandrovac kod Vranja, 2
arr. 13:05
dep. 13:05
8.5 km
Aleksandrovac kod Vranja, 1
arr. 13:07
dep. 13:07
9.5 km
Kupinince, Brana
arr. 13:10
dep. 13:10
10 km
Kupinince, Sop
arr. 13:11
dep. 13:11
11.5 km
Kupinince
arr. 13:13
dep. 13:13
13.5 km
Kupinince, Bazen
arr. 13:15
dep. 13:15
14 km
Zlatokop, Intersection
arr. 13:16
dep. 13:16
15 km
Vranje, Palestina
arr. 13:17
dep. 13:17
17 km
Vranje, Krivo vrpce
arr. 13:19
dep. 13:19
17.5 km
Vranje, Jumko
arr. 13:22
dep. 13:22
18.2 km
Vranje, Alfa
arr. 13:23
dep. 13:23
18.3 km
Vranje, Bus station
arr. 13:24
18.5 km
15:05 15:40 (00:35)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Zapsko
dep. 15:05
Gornje Zapsko, Dejanci
arr. 15:06
dep. 15:06
0.5 km
Donje Zapsko, CT
arr. 15:07
dep. 15:07
1 km
Donje Zapsko, Z
arr. 15:08
dep. 15:08
1.5 km
Donje Zapsko, 1
arr. 15:13
dep. 15:13
2.5 km
Crni Lug kod Vranja, 2
arr. 15:15
dep. 15:15
3.5 km
Crni Lug kod Vranja, 1
arr. 15:17
dep. 15:17
4.5 km
Rataje, Slatina
arr. 15:20
dep. 15:20
7.5 km
Rataje, SP
arr. 15:23
dep. 15:23
8 km
Aleksandrovac kod Vranja, 2
arr. 15:25
dep. 15:25
8.5 km
Aleksandrovac kod Vranja, 1
arr. 15:27
dep. 15:27
9.5 km
Kupinince, Brana
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Kupinince, Sop
arr. 15:31
dep. 15:31
11.5 km
Kupinince
arr. 15:33
dep. 15:33
13.5 km
Kupinince, Bazen
arr. 15:35
dep. 15:35
14 km
Zlatokop, Intersection
arr. 15:36
dep. 15:36
15 km
Vranje, Palestina
arr. 15:37
dep. 15:37
17 km
Vranje, Krivo vrpce
arr. 15:39
dep. 15:39
17.5 km
Vranje, Bus station
arr. 15:40
18.5 km
16:45 17:20 (00:35)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Zapsko
dep. 16:45
Gornje Zapsko, Dejanci
arr. 16:46
dep. 16:46
0.5 km
Donje Zapsko, CT
arr. 16:47
dep. 16:47
1 km
Donje Zapsko, Z
arr. 16:48
dep. 16:48
1.5 km
Donje Zapsko, 1
arr. 16:53
dep. 16:53
2.5 km
Crni Lug kod Vranja, 2
arr. 16:55
dep. 16:55
3.5 km
Crni Lug kod Vranja, 1
arr. 16:57
dep. 16:57
4.5 km
Rataje, Slatina
arr. 17:00
dep. 17:00
7.5 km
Rataje, SP
arr. 17:03
dep. 17:03
8 km
Aleksandrovac kod Vranja, 2
arr. 17:05
dep. 17:05
8.5 km
Aleksandrovac kod Vranja, 1
arr. 17:07
dep. 17:07
9.5 km
Kupinince, Brana
arr. 17:10
dep. 17:10
10 km
Kupinince, Sop
arr. 17:11
dep. 17:11
11.5 km
Kupinince
arr. 17:13
dep. 17:13
13.5 km
Kupinince, Bazen
arr. 17:15
dep. 17:15
14 km
Zlatokop, Intersection
arr. 17:16
dep. 17:16
15 km
Vranje, Palestina
arr. 17:17
dep. 17:17
17 km
Vranje, Krivo vrpce
arr. 17:19
dep. 17:19
17.5 km
Vranje, Bus station
arr. 17:20
18.5 km
21:05 21:44 (00:39)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Zapsko
dep. 21:05
Gornje Zapsko, Dejanci
arr. 21:06
dep. 21:06
0.5 km
Donje Zapsko, CT
arr. 21:07
dep. 21:07
1 km
Donje Zapsko, Z
arr. 21:08
dep. 21:08
1.5 km
Donje Zapsko, 1
arr. 21:13
dep. 21:13
2.5 km
Crni Lug kod Vranja, 2
arr. 21:15
dep. 21:15
3.5 km
Crni Lug kod Vranja, 1
arr. 21:17
dep. 21:17
4.5 km
Rataje, Slatina
arr. 21:20
dep. 21:20
7.5 km
Rataje, SP
arr. 21:23
dep. 21:23
8 km
Aleksandrovac kod Vranja, 2
arr. 21:25
dep. 21:25
8.5 km
Aleksandrovac kod Vranja, 1
arr. 21:27
dep. 21:27
9.5 km
Kupinince, Brana
arr. 21:30
dep. 21:30
10 km
Kupinince, Sop
arr. 21:31
dep. 21:31
11.5 km
Kupinince
arr. 21:33
dep. 21:33
13.5 km
Kupinince, Bazen
arr. 21:35
dep. 21:35
14 km
Zlatokop, Intersection
arr. 21:36
dep. 21:36
15 km
Vranje, Palestina
arr. 21:37
dep. 21:37
17 km
Vranje, Krivo vrpce
arr. 21:39
dep. 21:39
17.5 km
Vranje, Jumko
arr. 21:42
dep. 21:42
18.2 km
Vranje, Alfa
arr. 21:43
dep. 21:43
18.3 km
Vranje, Bus station
arr. 21:44
18.5 km

Naselja Gornje Zapsko i Vranje su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornje Zapsko je u 04:15 h, dok je poslednji polazak u 21:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.