Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornje Grgure - Blace timetable

tuesday, 25.06.2024.
05:20 05:40 (00:20)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Grgure, 2
dep. 05:20
Donje Grgure, 1 - Centar
arr. 05:22
dep. 05:22
1 km
Barbatovac, 2 - Gornji Barbatovac
arr. 05:26
dep. 05:26
4 km
Barbatovac, 1 - Centar
arr. 05:28
dep. 05:28
5 km
Barbatovac, Raskrsnica za Kutlovac
arr. 05:30
dep. 05:30
6 km
Kasevar, 2 - Janjici
arr. 05:32
dep. 05:32
7 km
Kasevar, 1 - Prodavnica
arr. 05:34
dep. 05:34
9 km
Trbunje, Raskrsnica Rasica
arr. 05:35
dep. 05:35
10 km
Blace, Bus station
arr. 05:40
13 km
05:20 05:40 (00:20)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Grgure, 2
dep. 05:20
Donje Grgure, 1 - Centar
arr. 05:22
dep. 05:22
1 km
Barbatovac, 2 - Gornji Barbatovac
arr. 05:26
dep. 05:26
4 km
Barbatovac, 1 - Centar
arr. 05:28
dep. 05:28
5 km
Barbatovac, Raskrsnica za Kutlovac
arr. 05:30
dep. 05:30
6 km
Kasevar, 2 - Janjici
arr. 05:32
dep. 05:32
7 km
Kasevar, 1 - Prodavnica
arr. 05:34
dep. 05:34
9 km
Trbunje, Raskrsnica Rasica
arr. 05:35
dep. 05:35
10 km
Blace, Bus station
arr. 05:40
13 km
05:22 05:45 (00:23)
2Bus station
The timetable is valid until: 04.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Grgure, 2
dep. 05:22
Donje Grgure, 1 - Centar
arr. 05:26
dep. 05:26
1.8 km
Barbatovac, 2 - Gornji Barbatovac
arr. 05:28
dep. 05:28
2.6 km
Barbatovac, 1 - Centar
arr. 05:31
dep. 05:31
3.8 km
Barbatovac, Raskrsnica za Kutlovac
arr. 05:32
dep. 05:32
4.4 km
Kasevar, 2 - Janjici
arr. 05:35
dep. 05:35
6.8 km
Kasevar, 1 - Prodavnica
arr. 05:37
dep. 05:37
7.9 km
Trbunje, Raskrsnica Rasica
arr. 05:39
dep. 05:39
9.2 km
Blace, Bus station
arr. 05:45
12.8 km
06:22 06:50 (00:28)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Grgure, 2
dep. 06:22
Donje Grgure, 1 - Centar
arr. 06:23
dep. 06:23
1 km
Barbatovac, 2 - Gornji Barbatovac
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Barbatovac, 1 - Centar
arr. 06:27
dep. 06:27
5 km
Barbatovac, Raskrsnica za Kutlovac
arr. 06:34
dep. 06:34
10 km
Kutlovac kod Blaca
arr. 06:30
dep. 06:30
8 km
Kasevar, 2 - Janjici
arr. 06:36
dep. 06:36
11 km
Kasevar, 1 - Prodavnica
arr. 06:42
dep. 06:42
13 km
Trbunje, Raskrsnica Rasica
arr. 06:44
dep. 06:44
14 km
Blace, Bus station
arr. 06:50
17 km
06:22 06:50 (00:28)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Grgure, 2
dep. 06:22
Donje Grgure, 1 - Centar
arr. 06:23
dep. 06:23
1 km
Barbatovac, 2 - Gornji Barbatovac
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Barbatovac, 1 - Centar
arr. 06:27
dep. 06:27
5 km
Barbatovac, Raskrsnica za Kutlovac
arr. 06:34
dep. 06:34
10 km
Kutlovac kod Blaca
arr. 06:30
dep. 06:30
8 km
Kasevar, 2 - Janjici
arr. 06:36
dep. 06:36
11 km
Kasevar, 1 - Prodavnica
arr. 06:42
dep. 06:42
13 km
Trbunje, Raskrsnica Rasica
arr. 06:44
dep. 06:44
14 km
Blace, Bus station
arr. 06:50
17 km
08:20 08:45 (00:25)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: utorkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Grgure, 2
dep. 08:20
Donje Grgure, 1 - Centar
arr. 08:22
dep. 08:22
1 km
Barbatovac, 2 - Gornji Barbatovac
arr. 08:28
dep. 08:28
4 km
Barbatovac, 1 - Centar
arr. 08:30
dep. 08:30
5 km
Barbatovac, Raskrsnica za Kutlovac
arr. 08:33
dep. 08:33
6 km
Kasevar, 2 - Janjici
arr. 08:35
dep. 08:35
7 km
Kasevar, 1 - Prodavnica
arr. 08:37
dep. 08:37
9 km
Trbunje, Raskrsnica Rasica
arr. 08:39
dep. 08:39
10 km
Blace, Bus station
arr. 08:45
13 km
08:20 08:45 (00:25)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: utorkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Grgure, 2
dep. 08:20
Donje Grgure, 1 - Centar
arr. 08:22
dep. 08:22
1 km
Barbatovac, 2 - Gornji Barbatovac
arr. 08:28
dep. 08:28
4 km
Barbatovac, 1 - Centar
arr. 08:30
dep. 08:30
5 km
Barbatovac, Raskrsnica za Kutlovac
arr. 08:33
dep. 08:33
6 km
Kasevar, 2 - Janjici
arr. 08:35
dep. 08:35
7 km
Kasevar, 1 - Prodavnica
arr. 08:37
dep. 08:37
9 km
Trbunje, Raskrsnica Rasica
arr. 08:39
dep. 08:39
10 km
Blace, Bus station
arr. 08:45
13 km
14:55 15:20 (00:25)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Grgure, 2
dep. 14:55
Donje Grgure, 1 - Centar
arr. 14:57
dep. 14:57
1 km
Barbatovac, 2 - Gornji Barbatovac
arr. 15:03
dep. 15:03
4 km
Barbatovac, 1 - Centar
arr. 15:05
dep. 15:05
5 km
Barbatovac, Raskrsnica za Kutlovac
arr. 15:08
dep. 15:08
10 km
Kasevar, 2 - Janjici
arr. 15:10
dep. 15:10
11 km
Kasevar, 1 - Prodavnica
arr. 15:12
dep. 15:12
13 km
Trbunje, Raskrsnica Rasica
arr. 15:14
dep. 15:14
14 km
Blace, Bus station
arr. 15:20
17 km
14:55 15:20 (00:25)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Grgure, 2
dep. 14:55
Donje Grgure, 1 - Centar
arr. 14:57
dep. 14:57
1 km
Barbatovac, 2 - Gornji Barbatovac
arr. 15:03
dep. 15:03
4 km
Barbatovac, 1 - Centar
arr. 15:05
dep. 15:05
5 km
Barbatovac, Raskrsnica za Kutlovac
arr. 15:08
dep. 15:08
6 km
Kasevar, 2 - Janjici
arr. 15:10
dep. 15:10
7 km
Kasevar, 1 - Prodavnica
arr. 15:12
dep. 15:12
9 km
Trbunje, Raskrsnica Rasica
arr. 15:14
dep. 15:14
10 km
Blace, Bus station
arr. 15:20
13 km

Naselja Gornje Grgure i Blace su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornje Grgure je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 14:55 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Gornje Grgure - Blace iznosi od 1,74 EUR do 1,74 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.