Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornja Tresnjica - Ljubovija timetable

wednesday, 16.10.2019.
05:45 06:20 (00:35)
Tadica potokBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Tresnjica, Tadica potok
dep. 05:45
Gornja Tresnjica, Posivena cuprija
arr. 05:56
dep. 05:56
10 km
Gornja Tresnjica
arr. 05:54
dep. 05:54
7 km
Gornja Tresnjica, Grujići
arr. 05:58
dep. 05:58
11 km
Drlace
arr. 06:00
dep. 06:00
12.5 km
Drlace, Bitinovac
arr. 06:02
dep. 06:02
14 km
Vrhpolje
arr. 06:04
dep. 06:04
17 km
Vrhpolje, Tri Ugljena
arr. 06:06
dep. 06:06
18 km
Vrhpolje, Rogota
arr. 06:08
dep. 06:08
19 km
Vrhpolje, Grabovica
arr. 06:10
dep. 06:10
20 km
Podnemic
arr. 06:12
dep. 06:12
21 km
Podnemic, Restoran Raketa
arr. 06:14
dep. 06:14
22 km
Podnemic, Šljunkara
arr. 06:16
dep. 06:16
23 km
Ljubovija, Ćurinovac
arr. 06:18
dep. 06:18
24.5 km
Ljubovija, Bus station
arr. 06:20
26 km
06:47 07:40 (00:53)
Tadica potokBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Tresnjica, Tadica potok
dep. 06:47
Gornja Tresnjica, Posivena cuprija
arr. 06:50
dep. 06:50
4 km
Gornja Tresnjica, Grujići
arr. 06:59
dep. 06:59
5 km
Drlace
arr. 07:01
dep. 07:01
6.5 km
Drlace, Bitinovac
arr. 07:03
dep. 07:03
8 km
Caparic, Simici
arr. 07:20
dep. 07:20
16 km
Caparic
arr. 07:15
dep. 07:15
14 km
Vrhpolje
arr. 07:23
dep. 07:23
18 km
Vrhpolje, Tri Ugljena
arr. 07:25
dep. 07:25
19 km
Vrhpolje, Rogota
arr. 07:27
dep. 07:27
20 km
Vrhpolje, Grabovica
arr. 07:29
dep. 07:29
21 km
Podnemic
arr. 07:31
dep. 07:31
22 km
Podnemic, Restoran Raketa
arr. 07:33
dep. 07:33
23 km
Podnemic, Šljunkara
arr. 07:35
dep. 07:35
24 km
Ljubovija, Ćurinovac
arr. 07:37
dep. 07:37
25.5 km
Ljubovija, Bus station
arr. 07:40
27 km
07:55 08:25 (00:30)
Tadica potokBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Tresnjica, Tadica potok
dep. 07:55
Gornja Tresnjica, Posivena cuprija
arr. 08:01
dep. 08:01
4 km
Gornja Tresnjica, Grujići
arr. 08:03
dep. 08:03
5 km
Drlace
arr. 08:05
dep. 08:05
6.5 km
Drlace, Bitinovac
arr. 08:07
dep. 08:07
8 km
Vrhpolje
arr. 08:12
dep. 08:12
11 km
Vrhpolje, Tri Ugljena
arr. 08:13
dep. 08:13
12 km
Vrhpolje, Rogota
arr. 08:15
dep. 08:15
13 km
Vrhpolje, Grabovica
arr. 08:16
dep. 08:16
14 km
Podnemic
arr. 08:18
dep. 08:18
15 km
Podnemic, Restoran Raketa
arr. 08:19
dep. 08:19
16 km
Podnemic, Šljunkara
arr. 08:21
dep. 08:21
17 km
Ljubovija, Ćurinovac
arr. 08:23
dep. 08:23
18.5 km
Ljubovija, Bus station
arr. 08:25
20 km
08:06 08:32 (00:26)
Posivena cuprijaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Tresnjica, Posivena cuprija
dep. 08:06
Drlace
arr. 08:12
dep. 08:12
3 km
Vrhpolje
arr. 08:19
dep. 08:19
8 km
Vrhpolje, Grabovica
arr. 08:23
dep. 08:23
12 km
Ljubovija, Bus station
arr. 08:32
17 km
10:50 11:45 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Tresnjica
dep. 10:50
Gornja Tresnjica, Posivena cuprija
arr. 11:21
dep. 11:21
11 km
Gornja Tresnjica, Tadica potok
arr. 11:15
dep. 11:15
7 km
Gornja Tresnjica, Grujići
arr. 11:23
dep. 11:23
12 km
Drlace
arr. 11:25
dep. 11:25
13.5 km
Drlace, Bitinovac
arr. 11:27
dep. 11:27
15 km
Vrhpolje
arr. 11:32
dep. 11:32
18 km
Vrhpolje, Tri Ugljena
arr. 11:33
dep. 11:33
19 km
Vrhpolje, Rogota
arr. 11:35
dep. 11:35
20 km
Vrhpolje, Grabovica
arr. 11:36
dep. 11:36
21 km
Podnemic
arr. 11:38
dep. 11:38
22 km
Podnemic, Restoran Raketa
arr. 11:39
dep. 11:39
23 km
Podnemic, Šljunkara
arr. 11:41
dep. 11:41
24 km
Ljubovija, Ćurinovac
arr. 11:43
dep. 11:43
25.5 km
Ljubovija, Bus station
arr. 11:45
27 km
11:16 11:42 (00:26)
Posivena cuprijaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Tresnjica, Posivena cuprija
dep. 11:16
Drlace
arr. 11:22
dep. 11:22
3 km
Vrhpolje
arr. 11:29
dep. 11:29
8 km
Vrhpolje, Grabovica
arr. 11:33
dep. 11:33
12 km
Ljubovija, Bus station
arr. 11:42
17 km
12:42 13:35 (00:53)
Tadica potokBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Tresnjica, Tadica potok
dep. 12:42
Gornja Tresnjica, Posivena cuprija
arr. 12:43
dep. 12:43
4 km
Gornja Tresnjica, Grujići
arr. 12:48
dep. 12:48
5 km
Drlace
arr. 12:50
dep. 12:50
6.5 km
Drlace, Bitinovac
arr. 12:52
dep. 12:52
8 km
Caparic, Simici
arr. 13:15
dep. 13:15
16 km
Caparic
arr. 13:10
dep. 13:10
14 km
Vrhpolje
arr. 13:18
dep. 13:18
18 km
Vrhpolje, Tri Ugljena
arr. 13:20
dep. 13:20
19 km
Vrhpolje, Rogota
arr. 13:22
dep. 13:22
20 km
Vrhpolje, Grabovica
arr. 13:24
dep. 13:24
21 km
Podnemic
arr. 13:26
dep. 13:26
22 km
Podnemic, Restoran Raketa
arr. 13:28
dep. 13:28
23 km
Podnemic, Šljunkara
arr. 13:30
dep. 13:30
24 km
Ljubovija, Ćurinovac
arr. 13:32
dep. 13:32
25.5 km
Ljubovija, Bus station
arr. 13:35
27 km
14:15 14:50 (00:35)
Tadica potokBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Tresnjica, Tadica potok
dep. 14:15
Gornja Tresnjica, Posivena cuprija
arr. 14:26
dep. 14:26
10 km
Gornja Tresnjica
arr. 14:24
dep. 14:24
7 km
Gornja Tresnjica, Grujići
arr. 14:28
dep. 14:28
11 km
Drlace
arr. 14:30
dep. 14:30
12.5 km
Drlace, Bitinovac
arr. 14:32
dep. 14:32
14 km
Vrhpolje
arr. 14:34
dep. 14:34
17 km
Vrhpolje, Tri Ugljena
arr. 14:36
dep. 14:36
18 km
Vrhpolje, Rogota
arr. 14:38
dep. 14:38
19 km
Vrhpolje, Grabovica
arr. 14:40
dep. 14:40
20 km
Podnemic
arr. 14:42
dep. 14:42
21 km
Podnemic, Restoran Raketa
arr. 14:44
dep. 14:44
22 km
Podnemic, Šljunkara
arr. 14:46
dep. 14:46
23 km
Ljubovija, Ćurinovac
arr. 14:48
dep. 14:48
24.5 km
Ljubovija, Bus station
arr. 14:50
26 km
15:45 16:30 (00:45)
Tadica potokBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Tresnjica, Tadica potok
dep. 15:45
Gornja Tresnjica, Posivena cuprija
arr. 16:05
dep. 16:05
10 km
Gornja Tresnjica, Grujići
arr. 16:07
dep. 16:07
11 km
Drlace
arr. 16:09
dep. 16:09
12.5 km
Drlace, Bitinovac
arr. 16:11
dep. 16:11
14 km
Vrhpolje
arr. 16:13
dep. 16:13
17 km
Vrhpolje, Tri Ugljena
arr. 16:15
dep. 16:15
18 km
Vrhpolje, Rogota
arr. 16:17
dep. 16:17
19 km
Vrhpolje, Grabovica
arr. 16:19
dep. 16:19
20 km
Podnemic
arr. 16:21
dep. 16:21
21 km
Podnemic, Restoran Raketa
arr. 16:23
dep. 16:23
22 km
Podnemic, Šljunkara
arr. 16:25
dep. 16:25
23 km
Ljubovija, Ćurinovac
arr. 16:27
dep. 16:27
24.5 km
Ljubovija, Bus station
arr. 16:30
26 km
18:10 18:35 (00:25)
Posivena cuprijaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Tresnjica, Posivena cuprija
dep. 18:10
Gornja Tresnjica, Grujići
arr. 18:12
dep. 18:12
1 km
Drlace
arr. 18:14
dep. 18:14
2.5 km
Drlace, Bitinovac
arr. 18:16
dep. 18:16
4 km
Vrhpolje
arr. 18:19
dep. 18:19
7 km
Vrhpolje, Tri Ugljena
arr. 18:21
dep. 18:21
8 km
Vrhpolje, Rogota
arr. 18:23
dep. 18:23
9 km
Vrhpolje, Grabovica
arr. 18:25
dep. 18:25
10 km
Podnemic
arr. 18:27
dep. 18:27
11 km
Podnemic, Restoran Raketa
arr. 18:29
dep. 18:29
12 km
Podnemic, Šljunkara
arr. 18:31
dep. 18:31
13 km
Ljubovija, Ćurinovac
arr. 18:33
dep. 18:33
14.5 km
Ljubovija, Bus station
arr. 18:35
16 km
18:40 19:05 (00:25)
Posivena cuprijaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Tresnjica, Posivena cuprija
dep. 18:40
Gornja Tresnjica, Grujići
arr. 18:42
dep. 18:42
1 km
Drlace
arr. 18:44
dep. 18:44
2.5 km
Drlace, Bitinovac
arr. 18:46
dep. 18:46
4 km
Vrhpolje
arr. 18:49
dep. 18:49
7 km
Vrhpolje, Tri Ugljena
arr. 18:51
dep. 18:51
8 km
Vrhpolje, Rogota
arr. 18:53
dep. 18:53
9 km
Vrhpolje, Grabovica
arr. 18:55
dep. 18:55
10 km
Podnemic
arr. 18:57
dep. 18:57
11 km
Podnemic, Restoran Raketa
arr. 18:59
dep. 18:59
12 km
Podnemic, Šljunkara
arr. 19:01
dep. 19:01
13 km
Ljubovija, Ćurinovac
arr. 19:03
dep. 19:03
14.5 km
Ljubovija, Bus station
arr. 19:05
16 km

Naselja Gornja Tresnjica i Ljubovija su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornja Tresnjica je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 18:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.