Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornja Tresnjica - Ljubovija timetable

monday, 15.07.2019.
05:45 06:20 (00:35)
Tadica potok
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornja Tresnjica, Tadica potok
dep. 05:45
Gornja Tresnjica, Posivena cuprija
arr. 05:56
dep. 05:56
10 km
Gornja Tresnjica
arr. 05:54
dep. 05:54
7 km
Gornja Tresnjica, Grujići
arr. 05:58
dep. 05:58
11 km
Drlace
arr. 06:00
dep. 06:00
12.5 km
Drlace, Bitinovac
arr. 06:02
dep. 06:02
14 km
Vrhpolje
arr. 06:04
dep. 06:04
17 km
Vrhpolje, Tri Ugljena
arr. 06:06
dep. 06:06
18 km
Vrhpolje, Rogota
arr. 06:08
dep. 06:08
19 km
Vrhpolje, Grabovica
arr. 06:10
dep. 06:10
20 km
Podnemic
arr. 06:12
dep. 06:12
21 km
Podnemic, Restoran Raketa
arr. 06:14
dep. 06:14
22 km
Podnemic, Šljunkara
arr. 06:16
dep. 06:16
23 km
Ljubovija, Ćurinovac
arr. 06:18
dep. 06:18
24.5 km
Ljubovija, Bus station
arr. 06:20
26 km
07:55 08:25 (00:30)
Tadica potok
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornja Tresnjica, Tadica potok
dep. 07:55
Gornja Tresnjica, Posivena cuprija
arr. 08:01
dep. 08:01
4 km
Gornja Tresnjica, Grujići
arr. 08:03
dep. 08:03
5 km
Drlace
arr. 08:05
dep. 08:05
6.5 km
Drlace, Bitinovac
arr. 08:07
dep. 08:07
8 km
Vrhpolje
arr. 08:12
dep. 08:12
11 km
Vrhpolje, Tri Ugljena
arr. 08:13
dep. 08:13
12 km
Vrhpolje, Rogota
arr. 08:15
dep. 08:15
13 km
Vrhpolje, Grabovica
arr. 08:16
dep. 08:16
14 km
Podnemic
arr. 08:18
dep. 08:18
15 km
Podnemic, Restoran Raketa
arr. 08:19
dep. 08:19
16 km
Podnemic, Šljunkara
arr. 08:21
dep. 08:21
17 km
Ljubovija, Ćurinovac
arr. 08:23
dep. 08:23
18.5 km
Ljubovija, Bus station
arr. 08:25
20 km
08:06 08:32 (00:26)
Posivena cuprija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornja Tresnjica, Posivena cuprija
dep. 08:06
Drlace
arr. 08:12
dep. 08:12
3 km
Vrhpolje
arr. 08:19
dep. 08:19
8 km
Vrhpolje, Grabovica
arr. 08:23
dep. 08:23
12 km
Ljubovija, Bus station
arr. 08:32
17 km
11:16 11:42 (00:26)
Posivena cuprija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornja Tresnjica, Posivena cuprija
dep. 11:16
Drlace
arr. 11:22
dep. 11:22
3 km
Vrhpolje
arr. 11:29
dep. 11:29
8 km
Vrhpolje, Grabovica
arr. 11:33
dep. 11:33
12 km
Ljubovija, Bus station
arr. 11:42
17 km
15:45 16:30 (00:45)
Tadica potok
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornja Tresnjica, Tadica potok
dep. 15:45
Gornja Tresnjica, Posivena cuprija
arr. 16:05
dep. 16:05
10 km
Gornja Tresnjica, Grujići
arr. 16:07
dep. 16:07
11 km
Drlace
arr. 16:09
dep. 16:09
12.5 km
Drlace, Bitinovac
arr. 16:11
dep. 16:11
14 km
Vrhpolje
arr. 16:13
dep. 16:13
17 km
Vrhpolje, Tri Ugljena
arr. 16:15
dep. 16:15
18 km
Vrhpolje, Rogota
arr. 16:17
dep. 16:17
19 km
Vrhpolje, Grabovica
arr. 16:19
dep. 16:19
20 km
Podnemic
arr. 16:21
dep. 16:21
21 km
Podnemic, Restoran Raketa
arr. 16:23
dep. 16:23
22 km
Podnemic, Šljunkara
arr. 16:25
dep. 16:25
23 km
Ljubovija, Ćurinovac
arr. 16:27
dep. 16:27
24.5 km
Ljubovija, Bus station
arr. 16:30
26 km
Gornja Tresnjica - Ljubovija timetable
Departures on: tuesday, 16.07.2019.
05:45 06:20 (00:35)
Tadica potok
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornja Tresnjica, Tadica potok
dep. 05:45
Gornja Tresnjica, Posivena cuprija
arr. 05:56
dep. 05:56
10 km
Gornja Tresnjica
arr. 05:54
dep. 05:54
7 km
Gornja Tresnjica, Grujići
arr. 05:58
dep. 05:58
11 km
Drlace
arr. 06:00
dep. 06:00
12.5 km
Drlace, Bitinovac
arr. 06:02
dep. 06:02
14 km
Vrhpolje
arr. 06:04
dep. 06:04
17 km
Vrhpolje, Tri Ugljena
arr. 06:06
dep. 06:06
18 km
Vrhpolje, Rogota
arr. 06:08
dep. 06:08
19 km
Vrhpolje, Grabovica
arr. 06:10
dep. 06:10
20 km
Podnemic
arr. 06:12
dep. 06:12
21 km
Podnemic, Restoran Raketa
arr. 06:14
dep. 06:14
22 km
Podnemic, Šljunkara
arr. 06:16
dep. 06:16
23 km
Ljubovija, Ćurinovac
arr. 06:18
dep. 06:18
24.5 km
Ljubovija, Bus station
arr. 06:20
26 km
07:55 08:25 (00:30)
Tadica potok
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornja Tresnjica, Tadica potok
dep. 07:55
Gornja Tresnjica, Posivena cuprija
arr. 08:01
dep. 08:01
4 km
Gornja Tresnjica, Grujići
arr. 08:03
dep. 08:03
5 km
Drlace
arr. 08:05
dep. 08:05
6.5 km
Drlace, Bitinovac
arr. 08:07
dep. 08:07
8 km
Vrhpolje
arr. 08:12
dep. 08:12
11 km
Vrhpolje, Tri Ugljena
arr. 08:13
dep. 08:13
12 km
Vrhpolje, Rogota
arr. 08:15
dep. 08:15
13 km
Vrhpolje, Grabovica
arr. 08:16
dep. 08:16
14 km
Podnemic
arr. 08:18
dep. 08:18
15 km
Podnemic, Restoran Raketa
arr. 08:19
dep. 08:19
16 km
Podnemic, Šljunkara
arr. 08:21
dep. 08:21
17 km
Ljubovija, Ćurinovac
arr. 08:23
dep. 08:23
18.5 km
Ljubovija, Bus station
arr. 08:25
20 km
08:06 08:32 (00:26)
Posivena cuprija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornja Tresnjica, Posivena cuprija
dep. 08:06
Drlace
arr. 08:12
dep. 08:12
3 km
Vrhpolje
arr. 08:19
dep. 08:19
8 km
Vrhpolje, Grabovica
arr. 08:23
dep. 08:23
12 km
Ljubovija, Bus station
arr. 08:32
17 km
11:16 11:42 (00:26)
Posivena cuprija
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornja Tresnjica, Posivena cuprija
dep. 11:16
Drlace
arr. 11:22
dep. 11:22
3 km
Vrhpolje
arr. 11:29
dep. 11:29
8 km
Vrhpolje, Grabovica
arr. 11:33
dep. 11:33
12 km
Ljubovija, Bus station
arr. 11:42
17 km
15:45 16:30 (00:45)
Tadica potok
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornja Tresnjica, Tadica potok
dep. 15:45
Gornja Tresnjica, Posivena cuprija
arr. 16:05
dep. 16:05
10 km
Gornja Tresnjica, Grujići
arr. 16:07
dep. 16:07
11 km
Drlace
arr. 16:09
dep. 16:09
12.5 km
Drlace, Bitinovac
arr. 16:11
dep. 16:11
14 km
Vrhpolje
arr. 16:13
dep. 16:13
17 km
Vrhpolje, Tri Ugljena
arr. 16:15
dep. 16:15
18 km
Vrhpolje, Rogota
arr. 16:17
dep. 16:17
19 km
Vrhpolje, Grabovica
arr. 16:19
dep. 16:19
20 km
Podnemic
arr. 16:21
dep. 16:21
21 km
Podnemic, Restoran Raketa
arr. 16:23
dep. 16:23
22 km
Podnemic, Šljunkara
arr. 16:25
dep. 16:25
23 km
Ljubovija, Ćurinovac
arr. 16:27
dep. 16:27
24.5 km
Ljubovija, Bus station
arr. 16:30
26 km

Naselja Gornja Tresnjica i Ljubovija su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornja Tresnjica je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 15:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.