Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornja Strazava - Prokuplje timetable

tuesday, 22.10.2019.
06:32 06:50 (00:18)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Strazava
dep. 06:32
Donja Strazava
arr. 06:39
dep. 06:39
1.4 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 06:40
dep. 06:40
2.2 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 06:41
dep. 06:41
2.5 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 06:42
dep. 06:42
3.2 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 06:43
dep. 06:43
3.4 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:44
dep. 06:44
4.5 km
Prokuplje, Gimnazija
arr. 06:45
dep. 06:45
5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:50
5.8 km
07:53 08:05 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Strazava
dep. 07:53
Donja Strazava
arr. 07:55
dep. 07:55
1.4 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 07:57
dep. 07:57
2.2 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 07:58
dep. 07:58
2.6 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 07:59
dep. 07:59
2.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 08:00
dep. 08:00
3.9 km
Prokuplje, Gimnazija
arr. 08:01
dep. 08:01
4.4 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:05
5.2 km
08:15 08:30 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Strazava
dep. 08:15
Donja Strazava
arr. 08:22
dep. 08:22
1.4 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 08:23
dep. 08:23
2.2 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 08:24
dep. 08:24
2.5 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 08:25
dep. 08:25
3.2 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 08:26
dep. 08:26
3.4 km
Prokuplje, Jadran
arr. 08:27
dep. 08:27
4.5 km
Prokuplje, Gimnazija
arr. 08:28
dep. 08:28
5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:30
5.8 km
09:50 10:05 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Strazava
dep. 09:50
Donja Strazava
arr. 09:57
dep. 09:57
1.4 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 09:58
dep. 09:58
2.2 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 09:59
dep. 09:59
2.5 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 10:00
dep. 10:00
3.2 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 10:01
dep. 10:01
3.4 km
Prokuplje, Jadran
arr. 10:02
dep. 10:02
4.5 km
Prokuplje, Gimnazija
arr. 10:03
dep. 10:03
5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:05
5.8 km
12:25 12:40 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Strazava
dep. 12:25
Donja Strazava
arr. 12:27
dep. 12:27
1.4 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 12:29
dep. 12:29
2.2 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 12:30
dep. 12:30
2.5 km
Prokuplje, 9. oktobar
arr. 12:35
dep. 12:35
4.5 km
Prokuplje, Jadran
arr. 12:36
dep. 12:36
5.5 km
Prokuplje, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
6.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:40
8.5 km
12:28 12:40 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Strazava
dep. 12:28
Donja Strazava
arr. 12:30
dep. 12:30
1.4 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 12:32
dep. 12:32
2.2 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 12:33
dep. 12:33
2.6 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 12:34
dep. 12:34
2.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 12:36
dep. 12:36
3.9 km
Prokuplje, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
4.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:40
6.9 km
13:35 13:50 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Strazava
dep. 13:35
Donja Strazava
arr. 13:39
dep. 13:39
1.4 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 13:40
dep. 13:40
2.2 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 13:41
dep. 13:41
3.2 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 13:42
dep. 13:42
3.4 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:44
dep. 13:44
4.5 km
Prokuplje, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
5.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:50
7.5 km
15:21 15:35 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Strazava
dep. 15:21
Donja Strazava
arr. 15:28
dep. 15:28
1.4 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 15:29
dep. 15:29
2.2 km
Prokuplje, 9. oktobar
arr. 15:31
dep. 15:31
3.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:32
dep. 15:32
4.2 km
Prokuplje, Gimnazija
arr. 15:33
dep. 15:33
4.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:35
5.5 km
16:54 17:10 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Strazava
dep. 16:54
Donja Strazava
arr. 17:01
dep. 17:01
1.4 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 17:03
dep. 17:03
2.2 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 17:04
dep. 17:04
2.5 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 17:05
dep. 17:05
3.2 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 17:06
dep. 17:06
3.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 17:07
dep. 17:07
5.1 km
Prokuplje, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
5.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:10
9 km
18:15 18:30 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Strazava
dep. 18:15
Donja Strazava
arr. 18:17
dep. 18:17
1.4 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 18:19
dep. 18:19
2.2 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 18:20
dep. 18:20
2.5 km
Prokuplje, 9. oktobar
arr. 18:25
dep. 18:25
4.5 km
Prokuplje, Jadran
arr. 18:26
dep. 18:26
5.5 km
Prokuplje, Center
arr. 18:28
dep. 18:28
6.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 18:30
8.5 km
20:37 20:50 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Strazava
dep. 20:37
Donja Strazava
arr. 20:40
dep. 20:40
1.4 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 20:42
dep. 20:42
2.2 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 20:43
dep. 20:43
3.2 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 20:44
dep. 20:44
3.4 km
Prokuplje, Jadran
arr. 20:46
dep. 20:46
4.5 km
Prokuplje, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
5.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 20:50
7.5 km

Naselja Gornja Strazava i Prokuplje su međusobno udaljena ~7 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornja Strazava je u 06:32 h, dok je poslednji polazak u 20:37 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.