Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornja Recica - Prokuplje timetable

friday, 19.07.2019.
05:55 06:25 (00:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornja Recica
dep. 05:55
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 06:06
dep. 06:06
9.1 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 06:09
dep. 06:09
9.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 06:12
dep. 06:12
11 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 06:14
dep. 06:14
11.9 km
Prokuplje, Hisar
arr. 06:15
dep. 06:15
12.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:17
dep. 06:17
12.9 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 06:19
dep. 06:19
13.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:21
dep. 06:21
14.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:25
15.9 km
07:30 08:05 (00:35)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornja Recica
dep. 07:30
Donja Recica
arr. 07:35
dep. 07:35
3.7 km
Pasinac
arr. 07:39
dep. 07:39
5.5 km
Bulatovac
arr. 07:43
dep. 07:43
6.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 07:45
dep. 07:45
9.1 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 07:48
dep. 07:48
9.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 07:50
dep. 07:50
11 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 07:53
dep. 07:53
11.9 km
Prokuplje, Hisar
arr. 07:55
dep. 07:55
12.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:57
dep. 07:57
13 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 08:00
dep. 08:00
14.1 km
Prokuplje, Carina
arr. 08:02
dep. 08:02
15 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:05
16.4 km
14:25 15:00 (00:35)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornja Recica
dep. 14:25
Donja Recica
arr. 14:30
dep. 14:30
3.7 km
Pasinac
arr. 14:34
dep. 14:34
5.5 km
Bulatovac
arr. 14:38
dep. 14:38
6.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 14:40
dep. 14:40
9.1 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 14:43
dep. 14:43
9.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 14:45
dep. 14:45
11 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 14:48
dep. 14:48
11.9 km
Prokuplje, Hisar
arr. 14:50
dep. 14:50
12.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:52
dep. 14:52
13 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 14:55
dep. 14:55
14.1 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:57
dep. 14:57
15 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:00
16.4 km
16:25 17:00 (00:35)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornja Recica
dep. 16:25
Donja Recica
arr. 16:30
dep. 16:30
3.7 km
Pasinac
arr. 16:34
dep. 16:34
5.5 km
Bulatovac
arr. 16:38
dep. 16:38
6.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 16:40
dep. 16:40
9.1 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 16:43
dep. 16:43
9.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 16:45
dep. 16:45
11 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 16:48
dep. 16:48
11.9 km
Prokuplje, Hisar
arr. 16:50
dep. 16:50
12.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 16:52
dep. 16:52
13 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 16:55
dep. 16:55
14.1 km
Prokuplje, Carina
arr. 16:57
dep. 16:57
15 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:00
16.4 km
Gornja Recica - Prokuplje timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
05:14 05:50 (00:36)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornja Recica
dep. 05:14
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 05:32
dep. 05:32
9.1 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 05:35
dep. 05:35
9.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 05:38
dep. 05:38
11 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 05:40
dep. 05:40
11.9 km
Prokuplje, Hisar
arr. 05:42
dep. 05:42
12.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 05:44
dep. 05:44
13 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 05:46
dep. 05:46
14.1 km
Prokuplje, Carina
arr. 05:48
dep. 05:48
15 km
Prokuplje, Bus station
arr. 05:50
21.7 km
18:30 19:05 (00:35)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornja Recica
dep. 18:30
Donja Recica
arr. 18:35
dep. 18:35
3.7 km
Pasinac
arr. 18:40
dep. 18:40
5.5 km
Bulatovac
arr. 18:45
dep. 18:45
6.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 18:48
dep. 18:48
15.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 18:51
dep. 18:51
16.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 18:54
dep. 18:54
17.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 18:56
dep. 18:56
18.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 18:57
dep. 18:57
19.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 18:59
dep. 18:59
19.7 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 19:01
dep. 19:01
20.7 km
Prokuplje, Carina
arr. 19:03
dep. 19:03
21.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 19:05
22.7 km
Gornja Recica - Prokuplje timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
05:54 06:30 (00:36)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Gornja Recica
dep. 05:54
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 06:12
dep. 06:12
9.1 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 06:15
dep. 06:15
9.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 06:18
dep. 06:18
11 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 06:20
dep. 06:20
11.9 km
Prokuplje, Hisar
arr. 06:22
dep. 06:22
12.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:24
dep. 06:24
13 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 06:26
dep. 06:26
14.1 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:28
dep. 06:28
15 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:30
21.7 km
12:05 12:40 (00:35)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Gornja Recica
dep. 12:05
Donja Recica
arr. 12:10
dep. 12:10
3.7 km
Pasinac
arr. 12:14
dep. 12:14
5.5 km
Bulatovac
arr. 12:18
dep. 12:18
6.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 12:20
dep. 12:20
9.1 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 12:23
dep. 12:23
9.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 12:25
dep. 12:25
11 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 12:28
dep. 12:28
11.9 km
Prokuplje, Hisar
arr. 12:30
dep. 12:30
12.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:32
dep. 12:32
13 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 12:35
dep. 12:35
14.1 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:37
dep. 12:37
15 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:40
16.4 km

Naselja Gornja Recica i Prokuplje su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornja Recica je u 05:14 h, dok je poslednji polazak u 18:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.