Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornja Recica - Prokuplje timetable

monday, 14.10.2019.
05:55 06:25 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Recica
dep. 05:55
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 06:06
dep. 06:06
9.1 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 06:09
dep. 06:09
9.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 06:12
dep. 06:12
11 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 06:14
dep. 06:14
11.9 km
Prokuplje, Hisar
arr. 06:15
dep. 06:15
12.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:17
dep. 06:17
12.9 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 06:19
dep. 06:19
13.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:21
dep. 06:21
14.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:25
15.9 km
07:30 08:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Recica
dep. 07:30
Donja Recica
arr. 07:35
dep. 07:35
3.7 km
Pasinac
arr. 07:39
dep. 07:39
5.5 km
Bulatovac
arr. 07:43
dep. 07:43
6.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 07:45
dep. 07:45
9.1 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 07:48
dep. 07:48
9.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 07:50
dep. 07:50
11 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 07:53
dep. 07:53
11.9 km
Prokuplje, Hisar
arr. 07:55
dep. 07:55
12.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:57
dep. 07:57
13 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 08:00
dep. 08:00
14.1 km
Prokuplje, Carina
arr. 08:02
dep. 08:02
15 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:05
16.4 km
12:05 13:00 (00:55)
Bolnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Recica
dep. 12:05
Donja Recica
arr. 12:10
dep. 12:10
3.7 km
Pasinac
arr. 12:15
dep. 12:15
5.5 km
Bulatovac
arr. 12:20
dep. 12:20
6.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 12:23
dep. 12:23
9.1 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 12:26
dep. 12:26
9.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 12:29
dep. 12:29
11 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 12:31
dep. 12:31
11.9 km
Prokuplje, Hisar
arr. 12:32
dep. 12:32
12.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:34
dep. 12:34
12.9 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 12:36
dep. 12:36
13.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:38
dep. 12:38
14.9 km
Prokuplje, Center
arr. 12:52
dep. 12:52
20.5 km
Prokuplje, Jadran
arr. 12:50
dep. 12:50
19.5 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 12:45
dep. 12:45
17.5 km
Prokuplje, Straz. potok
arr. 12:47
dep. 12:47
18.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
21.1 km
Prokuplje, Bolnica
arr. 13:00
22.4 km
14:25 15:00 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Recica
dep. 14:25
Donja Recica
arr. 14:30
dep. 14:30
3.7 km
Pasinac
arr. 14:34
dep. 14:34
5.5 km
Bulatovac
arr. 14:38
dep. 14:38
6.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 14:40
dep. 14:40
9.1 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 14:43
dep. 14:43
9.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 14:45
dep. 14:45
11 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 14:48
dep. 14:48
11.9 km
Prokuplje, Hisar
arr. 14:50
dep. 14:50
12.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:52
dep. 14:52
13 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 14:55
dep. 14:55
14.1 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:57
dep. 14:57
15 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:00
16.4 km
16:25 17:00 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Recica
dep. 16:25
Donja Recica
arr. 16:30
dep. 16:30
3.7 km
Pasinac
arr. 16:34
dep. 16:34
5.5 km
Bulatovac
arr. 16:38
dep. 16:38
6.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 16:40
dep. 16:40
9.1 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 16:43
dep. 16:43
9.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 16:45
dep. 16:45
11 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 16:48
dep. 16:48
11.9 km
Prokuplje, Hisar
arr. 16:50
dep. 16:50
12.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 16:52
dep. 16:52
13 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 16:55
dep. 16:55
14.1 km
Prokuplje, Carina
arr. 16:57
dep. 16:57
15 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:00
16.4 km
18:50 19:35 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Recica
dep. 18:50
Donja Recica
arr. 18:54
dep. 18:54
3.7 km
Pasinac
arr. 18:58
dep. 18:58
5.5 km
Bulatovac
arr. 19:16
dep. 19:16
13.7 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 19:11
dep. 19:11
12.9 km
Reljinac, Intersection
arr. 19:07
dep. 19:07
10.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 19:18
dep. 19:18
15.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 19:20
dep. 19:20
16.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 19:23
dep. 19:23
17.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 19:25
dep. 19:25
18.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 19:27
dep. 19:27
19.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 19:29
dep. 19:29
19.7 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 19:31
dep. 19:31
20.7 km
Prokuplje, Carina
arr. 19:33
dep. 19:33
21.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 19:35
22.7 km
Gornja Recica - Prokuplje timetable
Departures on: tuesday, 15.10.2019.
05:55 06:25 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Recica
dep. 05:55
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 06:06
dep. 06:06
9.1 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 06:09
dep. 06:09
9.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 06:12
dep. 06:12
11 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 06:14
dep. 06:14
11.9 km
Prokuplje, Hisar
arr. 06:15
dep. 06:15
12.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:17
dep. 06:17
12.9 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 06:19
dep. 06:19
13.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:21
dep. 06:21
14.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:25
15.9 km
07:30 08:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Recica
dep. 07:30
Donja Recica
arr. 07:35
dep. 07:35
3.7 km
Pasinac
arr. 07:39
dep. 07:39
5.5 km
Bulatovac
arr. 07:43
dep. 07:43
6.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 07:45
dep. 07:45
9.1 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 07:48
dep. 07:48
9.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 07:50
dep. 07:50
11 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 07:53
dep. 07:53
11.9 km
Prokuplje, Hisar
arr. 07:55
dep. 07:55
12.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:57
dep. 07:57
13 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 08:00
dep. 08:00
14.1 km
Prokuplje, Carina
arr. 08:02
dep. 08:02
15 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:05
16.4 km
12:05 13:00 (00:55)
Bolnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Recica
dep. 12:05
Donja Recica
arr. 12:10
dep. 12:10
3.7 km
Pasinac
arr. 12:15
dep. 12:15
5.5 km
Bulatovac
arr. 12:20
dep. 12:20
6.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 12:23
dep. 12:23
9.1 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 12:26
dep. 12:26
9.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 12:29
dep. 12:29
11 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 12:31
dep. 12:31
11.9 km
Prokuplje, Hisar
arr. 12:32
dep. 12:32
12.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:34
dep. 12:34
12.9 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 12:36
dep. 12:36
13.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:38
dep. 12:38
14.9 km
Prokuplje, Center
arr. 12:52
dep. 12:52
20.5 km
Prokuplje, Jadran
arr. 12:50
dep. 12:50
19.5 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 12:45
dep. 12:45
17.5 km
Prokuplje, Straz. potok
arr. 12:47
dep. 12:47
18.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
21.1 km
Prokuplje, Bolnica
arr. 13:00
22.4 km
14:25 15:00 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Recica
dep. 14:25
Donja Recica
arr. 14:30
dep. 14:30
3.7 km
Pasinac
arr. 14:34
dep. 14:34
5.5 km
Bulatovac
arr. 14:38
dep. 14:38
6.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 14:40
dep. 14:40
9.1 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 14:43
dep. 14:43
9.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 14:45
dep. 14:45
11 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 14:48
dep. 14:48
11.9 km
Prokuplje, Hisar
arr. 14:50
dep. 14:50
12.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:52
dep. 14:52
13 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 14:55
dep. 14:55
14.1 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:57
dep. 14:57
15 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:00
16.4 km
16:25 17:00 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Recica
dep. 16:25
Donja Recica
arr. 16:30
dep. 16:30
3.7 km
Pasinac
arr. 16:34
dep. 16:34
5.5 km
Bulatovac
arr. 16:38
dep. 16:38
6.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 16:40
dep. 16:40
9.1 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 16:43
dep. 16:43
9.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 16:45
dep. 16:45
11 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 16:48
dep. 16:48
11.9 km
Prokuplje, Hisar
arr. 16:50
dep. 16:50
12.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 16:52
dep. 16:52
13 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 16:55
dep. 16:55
14.1 km
Prokuplje, Carina
arr. 16:57
dep. 16:57
15 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:00
16.4 km
18:50 19:35 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Recica
dep. 18:50
Donja Recica
arr. 18:54
dep. 18:54
3.7 km
Pasinac
arr. 18:58
dep. 18:58
5.5 km
Bulatovac
arr. 19:16
dep. 19:16
13.7 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 19:11
dep. 19:11
12.9 km
Reljinac, Intersection
arr. 19:07
dep. 19:07
10.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 19:18
dep. 19:18
15.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 19:20
dep. 19:20
16.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 19:23
dep. 19:23
17.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 19:25
dep. 19:25
18.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 19:27
dep. 19:27
19.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 19:29
dep. 19:29
19.7 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 19:31
dep. 19:31
20.7 km
Prokuplje, Carina
arr. 19:33
dep. 19:33
21.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 19:35
22.7 km

Naselja Gornja Recica i Prokuplje su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornja Recica je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 18:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.