Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornja Rasovaca - Nis timetable

saturday, 20.07.2019.
07:12 08:10 (00:58)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornja Rasovaca
dep. 07:12
Donja Rasovaca
arr. 07:16
dep. 07:16
1.3 km
Bucic
arr. 07:18
dep. 07:18
2.4 km
Dakus
arr. 07:23
dep. 07:23
4.9 km
Pejkovac
arr. 07:25
dep. 07:25
5.9 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 07:28
dep. 07:28
7.4 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 07:31
dep. 07:31
8.8 km
Drzanovac
arr. 07:33
dep. 07:33
10.1 km
Mekis
arr. 07:37
dep. 07:37
12.1 km
Orljane
arr. 07:41
dep. 07:41
14.4 km
Orljane, Majdan
arr. 07:43
dep. 07:43
15.4 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 07:45
dep. 07:45
16.5 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 07:47
dep. 07:47
17.9 km
Malosiste, Center
arr. 07:48
dep. 07:48
18.7 km
Malosiste, Anče
arr. 07:49
dep. 07:49
19.4 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 07:52
dep. 07:52
21.1 km
Belotinac, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
21.8 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 07:58
dep. 07:58
25.7 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 08:01
dep. 08:01
27.4 km
arr. 08:03
dep. 08:03
28.4 km
Nis, Biljur
arr. 08:05
dep. 08:05
29.2 km
Nis, Bus station
arr. 08:10
30.7 km
11:37 12:40 (01:03)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornja Rasovaca
dep. 11:37
Donja Rasovaca
arr. 11:41
dep. 11:41
1 km
Bucic
arr. 11:46
dep. 11:46
3 km
Dakus
arr. 11:51
dep. 11:51
5 km
Pejkovac
arr. 11:54
dep. 11:54
7 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 12:00
dep. 12:00
10 km
Drzanovac
arr. 12:02
dep. 12:02
11 km
Mekis
arr. 12:05
dep. 12:05
13 km
Orljane, Majdan
arr. 12:08
dep. 12:08
15 km
Orljane, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
16 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 12:12
dep. 12:12
17 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 12:14
dep. 12:14
19 km
Malosiste, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
20 km
Malosiste, Anče
arr. 12:18
dep. 12:18
21 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
22 km
Belotinac, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
23 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 12:28
dep. 12:28
27 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
28 km
arr. 12:35
dep. 12:35
29 km
Nis, Biljur
arr. 12:37
dep. 12:37
30 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
32 km
13:12 14:10 (00:58)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornja Rasovaca
dep. 13:12
Donja Rasovaca
arr. 13:16
dep. 13:16
1.3 km
Bucic
arr. 13:18
dep. 13:18
2.4 km
Dakus
arr. 13:23
dep. 13:23
4.9 km
Pejkovac
arr. 13:25
dep. 13:25
5.9 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 13:28
dep. 13:28
7.4 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 13:31
dep. 13:31
8.8 km
Drzanovac
arr. 13:33
dep. 13:33
10.1 km
Mekis
arr. 13:37
dep. 13:37
12.1 km
Orljane
arr. 13:41
dep. 13:41
14.4 km
Orljane, Majdan
arr. 13:43
dep. 13:43
15.4 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 13:45
dep. 13:45
16.5 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 13:47
dep. 13:47
17.9 km
Malosiste, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
18.7 km
Malosiste, Anče
arr. 13:49
dep. 13:49
19.4 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 13:52
dep. 13:52
21.1 km
Belotinac, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
21.8 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 13:58
dep. 13:58
25.7 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
27.4 km
arr. 14:03
dep. 14:03
28.4 km
Nis, Biljur
arr. 14:05
dep. 14:05
29.2 km
Nis, Bus station
arr. 14:10
30.7 km
15:37 16:35 (00:58)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornja Rasovaca
dep. 15:37
Donja Rasovaca
arr. 15:41
dep. 15:41
1.3 km
Bucic
arr. 15:43
dep. 15:43
2.4 km
Dakus
arr. 15:48
dep. 15:48
4.9 km
Pejkovac
arr. 15:50
dep. 15:50
5.9 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 15:53
dep. 15:53
7.4 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 15:56
dep. 15:56
8.8 km
Drzanovac
arr. 15:58
dep. 15:58
10.1 km
Mekis
arr. 16:02
dep. 16:02
12.1 km
Orljane
arr. 16:06
dep. 16:06
14.4 km
Orljane, Majdan
arr. 16:08
dep. 16:08
15.4 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:10
dep. 16:10
16.5 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:12
dep. 16:12
17.9 km
Malosiste, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
18.7 km
Malosiste, Anče
arr. 16:14
dep. 16:14
19.4 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
21.1 km
Belotinac, Intersection
arr. 16:18
dep. 16:18
21.8 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 16:23
dep. 16:23
25.7 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
27.4 km
arr. 16:28
dep. 16:28
28.4 km
Nis, Biljur
arr. 16:30
dep. 16:30
29.2 km
Nis, Bus station
arr. 16:35
30.7 km
17:52 18:50 (00:58)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornja Rasovaca
dep. 17:52
Donja Rasovaca
arr. 17:56
dep. 17:56
1.3 km
Bucic
arr. 17:58
dep. 17:58
2.4 km
Dakus
arr. 18:03
dep. 18:03
4.9 km
Pejkovac
arr. 18:05
dep. 18:05
5.9 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 18:08
dep. 18:08
7.4 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 18:11
dep. 18:11
8.8 km
Drzanovac
arr. 18:13
dep. 18:13
10.1 km
Mekis
arr. 18:17
dep. 18:17
12.1 km
Orljane
arr. 18:21
dep. 18:21
14.4 km
Orljane, Majdan
arr. 18:23
dep. 18:23
15.4 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 18:25
dep. 18:25
16.5 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 18:27
dep. 18:27
17.9 km
Malosiste, Center
arr. 18:28
dep. 18:28
18.7 km
Malosiste, Anče
arr. 18:29
dep. 18:29
19.4 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 18:32
dep. 18:32
21.1 km
Belotinac, Intersection
arr. 18:33
dep. 18:33
21.8 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 18:38
dep. 18:38
25.7 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 18:41
dep. 18:41
27.4 km
arr. 18:43
dep. 18:43
28.4 km
Nis, Biljur
arr. 18:45
dep. 18:45
29.2 km
Nis, Bus station
arr. 18:50
30.7 km
Gornja Rasovaca - Nis timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
11:37 12:40 (01:03)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornja Rasovaca
dep. 11:37
Donja Rasovaca
arr. 11:41
dep. 11:41
1 km
Bucic
arr. 11:46
dep. 11:46
3 km
Dakus
arr. 11:51
dep. 11:51
5 km
Pejkovac
arr. 11:54
dep. 11:54
7 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 12:00
dep. 12:00
10 km
Drzanovac
arr. 12:02
dep. 12:02
11 km
Mekis
arr. 12:05
dep. 12:05
13 km
Orljane, Majdan
arr. 12:08
dep. 12:08
15 km
Orljane, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
16 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 12:12
dep. 12:12
17 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 12:14
dep. 12:14
19 km
Malosiste, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
20 km
Malosiste, Anče
arr. 12:18
dep. 12:18
21 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
22 km
Belotinac, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
23 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 12:28
dep. 12:28
27 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
28 km
arr. 12:35
dep. 12:35
29 km
Nis, Biljur
arr. 12:37
dep. 12:37
30 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
32 km
13:12 14:10 (00:58)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornja Rasovaca
dep. 13:12
Donja Rasovaca
arr. 13:16
dep. 13:16
1.3 km
Bucic
arr. 13:18
dep. 13:18
2.4 km
Dakus
arr. 13:23
dep. 13:23
4.9 km
Pejkovac
arr. 13:25
dep. 13:25
5.9 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 13:28
dep. 13:28
7.4 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 13:31
dep. 13:31
8.8 km
Drzanovac
arr. 13:33
dep. 13:33
10.1 km
Mekis
arr. 13:37
dep. 13:37
12.1 km
Orljane
arr. 13:41
dep. 13:41
14.4 km
Orljane, Majdan
arr. 13:43
dep. 13:43
15.4 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 13:45
dep. 13:45
16.5 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 13:47
dep. 13:47
17.9 km
Malosiste, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
18.7 km
Malosiste, Anče
arr. 13:49
dep. 13:49
19.4 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 13:52
dep. 13:52
21.1 km
Belotinac, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
21.8 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 13:58
dep. 13:58
25.7 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
27.4 km
arr. 14:03
dep. 14:03
28.4 km
Nis, Biljur
arr. 14:05
dep. 14:05
29.2 km
Nis, Bus station
arr. 14:10
30.7 km
15:32 16:30 (00:58)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Gornja Rasovaca
dep. 15:32
Donja Rasovaca
arr. 15:36
dep. 15:36
1.3 km
Bucic
arr. 15:38
dep. 15:38
2.4 km
Dakus
arr. 15:43
dep. 15:43
4.9 km
Pejkovac
arr. 15:45
dep. 15:45
5.9 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 15:48
dep. 15:48
7.4 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 15:51
dep. 15:51
8.8 km
Drzanovac
arr. 15:53
dep. 15:53
10.1 km
Mekis
arr. 15:57
dep. 15:57
12.1 km
Orljane
arr. 16:01
dep. 16:01
14.4 km
Orljane, Majdan
arr. 16:03
dep. 16:03
15.4 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:05
dep. 16:05
16.5 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:07
dep. 16:07
17.9 km
Malosiste, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
18.7 km
Malosiste, Anče
arr. 16:09
dep. 16:09
19.4 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
21.1 km
Belotinac, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
21.8 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 16:18
dep. 16:18
25.7 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
27.4 km
arr. 16:23
dep. 16:23
28.4 km
Nis, Biljur
arr. 16:25
dep. 16:25
29.2 km
Nis, Bus station
arr. 16:30
30.7 km
17:52 18:50 (00:58)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornja Rasovaca
dep. 17:52
Donja Rasovaca
arr. 17:56
dep. 17:56
1.3 km
Bucic
arr. 17:58
dep. 17:58
2.4 km
Dakus
arr. 18:03
dep. 18:03
4.9 km
Pejkovac
arr. 18:05
dep. 18:05
5.9 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 18:08
dep. 18:08
7.4 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 18:11
dep. 18:11
8.8 km
Drzanovac
arr. 18:13
dep. 18:13
10.1 km
Mekis
arr. 18:17
dep. 18:17
12.1 km
Orljane
arr. 18:21
dep. 18:21
14.4 km
Orljane, Majdan
arr. 18:23
dep. 18:23
15.4 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 18:25
dep. 18:25
16.5 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 18:27
dep. 18:27
17.9 km
Malosiste, Center
arr. 18:28
dep. 18:28
18.7 km
Malosiste, Anče
arr. 18:29
dep. 18:29
19.4 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 18:32
dep. 18:32
21.1 km
Belotinac, Intersection
arr. 18:33
dep. 18:33
21.8 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 18:38
dep. 18:38
25.7 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 18:41
dep. 18:41
27.4 km
arr. 18:43
dep. 18:43
28.4 km
Nis, Biljur
arr. 18:45
dep. 18:45
29.2 km
Nis, Bus station
arr. 18:50
30.7 km

Naselja Gornja Rasovaca i Nis su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 58min., a najduže 01h i 03min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornja Rasovaca je u 07:12 h, dok je poslednji polazak u 17:52 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.