Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornja Rasovaca - Nis timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:25 06:30 (01:05)
Iza mostaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Rasovaca, Iza mosta
dep. 05:25
Donja Rasovaca, Mesna
arr. 05:29
dep. 05:29
1.3 km
Bucic, Trafo
arr. 05:31
dep. 05:31
2.4 km
Dakus
arr. 05:36
dep. 05:36
4.9 km
Pejkovac
arr. 05:38
dep. 05:38
5.9 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 05:41
dep. 05:41
7.4 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 05:43
dep. 05:43
8.8 km
Drzanovac
arr. 05:45
dep. 05:45
10.1 km
Mekis
arr. 05:49
dep. 05:49
12.1 km
Orljane
arr. 05:53
dep. 05:53
14.4 km
Orljane, Majdan
arr. 05:55
dep. 05:55
15.4 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 05:57
dep. 05:57
16.5 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 06:00
dep. 06:00
17.9 km
Malosiste, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
18.7 km
Capljinac
arr. 06:05
dep. 06:05
20.2 km
Belotinac
arr. 06:09
dep. 06:09
21.9 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 06:12
dep. 06:12
23.4 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
27.6 km
arr. 06:21
dep. 06:21
28.6 km
arr. 06:24
dep. 06:24
29.4 km
Nis, Bus station
arr. 06:30
30.9 km
07:17 08:15 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Rasovaca
dep. 07:17
Donja Rasovaca
arr. 07:21
dep. 07:21
1.3 km
Bucic
arr. 07:23
dep. 07:23
2.4 km
Dakus
arr. 07:28
dep. 07:28
4.9 km
Pejkovac
arr. 07:30
dep. 07:30
5.9 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 07:33
dep. 07:33
7.4 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 07:36
dep. 07:36
8.8 km
Drzanovac
arr. 07:38
dep. 07:38
10.1 km
Mekis
arr. 07:42
dep. 07:42
12.1 km
Orljane
arr. 07:46
dep. 07:46
14.4 km
Orljane, Majdan
arr. 07:48
dep. 07:48
15.4 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 07:50
dep. 07:50
16.5 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 07:52
dep. 07:52
17.9 km
Malosiste, Center
arr. 07:53
dep. 07:53
18.7 km
Malosiste, Anče
arr. 07:54
dep. 07:54
19.4 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
21.1 km
Belotinac, Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
21.8 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 08:03
dep. 08:03
25.7 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 08:06
dep. 08:06
27.4 km
arr. 08:08
dep. 08:08
28.4 km
Nis, Biljur
arr. 08:10
dep. 08:10
29.2 km
Nis, Bus station
arr. 08:15
30.7 km
09:22 10:20 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Rasovaca
dep. 09:22
Donja Rasovaca
arr. 09:26
dep. 09:26
1.3 km
Bucic
arr. 09:28
dep. 09:28
2.4 km
Dakus
arr. 09:33
dep. 09:33
4.9 km
Pejkovac
arr. 09:35
dep. 09:35
5.9 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 09:38
dep. 09:38
7.4 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 09:41
dep. 09:41
8.8 km
Drzanovac
arr. 09:43
dep. 09:43
10.1 km
Mekis
arr. 09:47
dep. 09:47
12.1 km
Orljane
arr. 09:51
dep. 09:51
14.4 km
Orljane, Majdan
arr. 09:53
dep. 09:53
15.4 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 09:55
dep. 09:55
16.5 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 09:57
dep. 09:57
17.9 km
Malosiste, Center
arr. 09:58
dep. 09:58
18.7 km
Malosiste, Anče
arr. 09:59
dep. 09:59
19.4 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 10:02
dep. 10:02
21.1 km
Belotinac, Intersection
arr. 10:03
dep. 10:03
21.8 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 10:08
dep. 10:08
25.7 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
27.4 km
arr. 10:13
dep. 10:13
28.4 km
Nis, Biljur
arr. 10:15
dep. 10:15
29.2 km
Nis, Bus station
arr. 10:20
30.7 km
11:37 12:40 (01:03)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Rasovaca
dep. 11:37
Donja Rasovaca
arr. 11:41
dep. 11:41
1 km
Bucic
arr. 11:46
dep. 11:46
3 km
Dakus
arr. 11:51
dep. 11:51
5 km
Pejkovac
arr. 11:54
dep. 11:54
7 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 12:00
dep. 12:00
10 km
Drzanovac
arr. 12:02
dep. 12:02
11 km
Mekis
arr. 12:05
dep. 12:05
13 km
Orljane, Majdan
arr. 12:08
dep. 12:08
15 km
Orljane, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
16 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 12:12
dep. 12:12
17 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 12:14
dep. 12:14
19 km
Malosiste, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
20 km
Malosiste, Anče
arr. 12:18
dep. 12:18
21 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
22 km
Belotinac, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
23 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 12:28
dep. 12:28
27 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
28 km
arr. 12:35
dep. 12:35
29 km
Nis, Biljur
arr. 12:37
dep. 12:37
30 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
32 km
13:12 14:10 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Rasovaca
dep. 13:12
Donja Rasovaca
arr. 13:16
dep. 13:16
1.3 km
Bucic
arr. 13:18
dep. 13:18
2.4 km
Dakus
arr. 13:23
dep. 13:23
4.9 km
Pejkovac
arr. 13:25
dep. 13:25
5.9 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 13:28
dep. 13:28
7.4 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 13:31
dep. 13:31
8.8 km
Drzanovac
arr. 13:33
dep. 13:33
10.1 km
Mekis
arr. 13:37
dep. 13:37
12.1 km
Orljane
arr. 13:41
dep. 13:41
14.4 km
Orljane, Majdan
arr. 13:43
dep. 13:43
15.4 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 13:45
dep. 13:45
16.5 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 13:47
dep. 13:47
17.9 km
Malosiste, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
18.7 km
Malosiste, Anče
arr. 13:49
dep. 13:49
19.4 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 13:52
dep. 13:52
21.1 km
Belotinac, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
21.8 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 13:58
dep. 13:58
25.7 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
27.4 km
arr. 14:03
dep. 14:03
28.4 km
Nis, Biljur
arr. 14:05
dep. 14:05
29.2 km
Nis, Bus station
arr. 14:10
30.7 km
15:37 16:35 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Rasovaca
dep. 15:37
Donja Rasovaca
arr. 15:41
dep. 15:41
1.3 km
Bucic
arr. 15:43
dep. 15:43
2.4 km
Dakus
arr. 15:48
dep. 15:48
4.9 km
Pejkovac
arr. 15:50
dep. 15:50
5.9 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 15:53
dep. 15:53
7.4 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 15:56
dep. 15:56
8.8 km
Drzanovac
arr. 15:58
dep. 15:58
10.1 km
Mekis
arr. 16:02
dep. 16:02
12.1 km
Orljane
arr. 16:06
dep. 16:06
14.4 km
Orljane, Majdan
arr. 16:08
dep. 16:08
15.4 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:10
dep. 16:10
16.5 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:12
dep. 16:12
17.9 km
Malosiste, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
18.7 km
Malosiste, Anče
arr. 16:14
dep. 16:14
19.4 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
21.1 km
Belotinac, Intersection
arr. 16:18
dep. 16:18
21.8 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 16:23
dep. 16:23
25.7 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
27.4 km
arr. 16:28
dep. 16:28
28.4 km
Nis, Biljur
arr. 16:30
dep. 16:30
29.2 km
Nis, Bus station
arr. 16:35
30.7 km
17:52 18:50 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Rasovaca
dep. 17:52
Donja Rasovaca
arr. 17:56
dep. 17:56
1.3 km
Bucic
arr. 17:58
dep. 17:58
2.4 km
Dakus
arr. 18:03
dep. 18:03
4.9 km
Pejkovac
arr. 18:05
dep. 18:05
5.9 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 18:08
dep. 18:08
7.4 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 18:11
dep. 18:11
8.8 km
Drzanovac
arr. 18:13
dep. 18:13
10.1 km
Mekis
arr. 18:17
dep. 18:17
12.1 km
Orljane
arr. 18:21
dep. 18:21
14.4 km
Orljane, Majdan
arr. 18:23
dep. 18:23
15.4 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 18:25
dep. 18:25
16.5 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 18:27
dep. 18:27
17.9 km
Malosiste, Center
arr. 18:28
dep. 18:28
18.7 km
Malosiste, Anče
arr. 18:29
dep. 18:29
19.4 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 18:32
dep. 18:32
21.1 km
Belotinac, Intersection
arr. 18:33
dep. 18:33
21.8 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 18:38
dep. 18:38
25.7 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 18:41
dep. 18:41
27.4 km
arr. 18:43
dep. 18:43
28.4 km
Nis, Biljur
arr. 18:45
dep. 18:45
29.2 km
Nis, Bus station
arr. 18:50
30.7 km
19:47 20:45 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Rasovaca
dep. 19:47
Donja Rasovaca
arr. 19:51
dep. 19:51
1.3 km
Bucic
arr. 19:53
dep. 19:53
2.4 km
Dakus
arr. 19:58
dep. 19:58
4.9 km
Pejkovac
arr. 20:00
dep. 20:00
5.9 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 20:03
dep. 20:03
7.4 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 20:06
dep. 20:06
8.8 km
Drzanovac
arr. 20:08
dep. 20:08
10.1 km
Mekis
arr. 20:12
dep. 20:12
12.1 km
Orljane
arr. 20:16
dep. 20:16
14.4 km
Orljane, Majdan
arr. 20:18
dep. 20:18
15.4 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 20:20
dep. 20:20
16.5 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 20:22
dep. 20:22
17.9 km
Malosiste, Center
arr. 20:23
dep. 20:23
18.7 km
Malosiste, Anče
arr. 20:24
dep. 20:24
19.4 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 20:27
dep. 20:27
21.1 km
Belotinac, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
21.8 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 20:33
dep. 20:33
25.7 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 20:36
dep. 20:36
27.4 km
arr. 20:38
dep. 20:38
28.4 km
Nis, Biljur
arr. 20:40
dep. 20:40
29.2 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
30.7 km

Naselja Gornja Rasovaca i Nis su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 58min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornja Rasovaca je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 19:47 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.