Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornja Mutnica - Paracin timetable

thursday, 20.02.2020.
04:50 05:26 (00:36)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Mutnica, 2
dep. 04:50
Gornja Mutnica, 1
arr. 04:52
dep. 04:52
1 km
Saludovac, G.
arr. 04:56
dep. 04:56
3 km
Saludovac
arr. 04:57
dep. 04:57
4 km
Buljane, 2
arr. 04:59
dep. 04:59
5.2 km
Buljane, 1
arr. 05:00
dep. 05:00
5.7 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 05:06
dep. 05:06
8.7 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 05:07
dep. 05:07
9.1 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 05:11
dep. 05:11
11.6 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 05:16
dep. 05:16
14.3 km
arr. 05:22
dep. 05:22
18.8 km
arr. 05:23
dep. 05:23
19.5 km
Paracin, Bus station
arr. 05:26
20.7 km
07:00 07:36 (00:36)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Mutnica, 2
dep. 07:00
Gornja Mutnica, 1
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Saludovac, G.
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Saludovac
arr. 07:07
dep. 07:07
4 km
Buljane, 2
arr. 07:09
dep. 07:09
5.2 km
Buljane, 1
arr. 07:10
dep. 07:10
5.7 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 07:16
dep. 07:16
8.7 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 07:17
dep. 07:17
9.1 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 07:21
dep. 07:21
11.6 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
14.3 km
arr. 07:32
dep. 07:32
18.8 km
arr. 07:33
dep. 07:33
19.5 km
Paracin, Bus station
arr. 07:36
20.7 km
10:00 10:36 (00:36)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Mutnica, 2
dep. 10:00
Gornja Mutnica, 1
arr. 10:02
dep. 10:02
1 km
Saludovac, G.
arr. 10:05
dep. 10:05
3 km
Saludovac
arr. 10:07
dep. 10:07
4 km
Buljane, 2
arr. 10:09
dep. 10:09
5.2 km
Buljane, 1
arr. 10:10
dep. 10:10
5.7 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 10:16
dep. 10:16
8.7 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 10:17
dep. 10:17
9.1 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 10:21
dep. 10:21
11.6 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 10:26
dep. 10:26
14.3 km
arr. 10:32
dep. 10:32
18.8 km
arr. 10:33
dep. 10:33
19.5 km
Paracin, Bus station
arr. 10:36
20.7 km
13:00 13:36 (00:36)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Mutnica, 2
dep. 13:00
Gornja Mutnica, 1
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Saludovac, G.
arr. 13:05
dep. 13:05
3 km
Saludovac
arr. 13:07
dep. 13:07
4 km
Buljane, 2
arr. 13:09
dep. 13:09
5.2 km
Buljane, 1
arr. 13:10
dep. 13:10
5.7 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 13:16
dep. 13:16
8.7 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 13:17
dep. 13:17
9.1 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
11.6 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
14.3 km
arr. 13:32
dep. 13:32
18.8 km
arr. 13:33
dep. 13:33
19.5 km
Paracin, Bus station
arr. 13:36
20.7 km
15:50 16:26 (00:36)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Mutnica, 2
dep. 15:50
Gornja Mutnica, 1
arr. 15:52
dep. 15:52
1 km
Saludovac, G.
arr. 15:55
dep. 15:55
3 km
Saludovac
arr. 15:57
dep. 15:57
4 km
Buljane, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
5.2 km
Buljane, 1
arr. 16:00
dep. 16:00
5.7 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 16:06
dep. 16:06
8.7 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 16:07
dep. 16:07
9.1 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
11.6 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
14.3 km
arr. 16:22
dep. 16:22
18.8 km
arr. 16:23
dep. 16:23
19.5 km
Paracin, Bus station
arr. 16:26
20.7 km
18:30 19:06 (00:36)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Mutnica, 2
dep. 18:30
Gornja Mutnica, 1
arr. 18:32
dep. 18:32
1 km
Saludovac, G.
arr. 18:35
dep. 18:35
3 km
Saludovac
arr. 18:37
dep. 18:37
4 km
Buljane, 2
arr. 18:39
dep. 18:39
5.2 km
Buljane, 1
arr. 18:40
dep. 18:40
5.7 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 18:46
dep. 18:46
8.7 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 18:47
dep. 18:47
9.1 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
11.6 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
14.3 km
arr. 19:02
dep. 19:02
18.8 km
arr. 19:03
dep. 19:03
19.5 km
Paracin, Bus station
arr. 19:06
20.7 km
20:50 21:26 (00:36)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Mutnica, 2
dep. 20:50
Gornja Mutnica, 1
arr. 20:52
dep. 20:52
1 km
Saludovac, G.
arr. 20:55
dep. 20:55
3 km
Saludovac
arr. 20:57
dep. 20:57
4 km
Buljane, 2
arr. 20:59
dep. 20:59
5.2 km
Buljane, 1
arr. 21:00
dep. 21:00
5.7 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 21:06
dep. 21:06
8.7 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 21:07
dep. 21:07
9.1 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 21:11
dep. 21:11
11.6 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 21:16
dep. 21:16
14.3 km
arr. 21:22
dep. 21:22
18.8 km
arr. 21:23
dep. 21:23
19.5 km
Paracin, Bus station
arr. 21:26
20.7 km

Naselja Gornja Mutnica i Paracin su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 36min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornja Mutnica je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 20:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.