Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornja Lokosnica - Leskovac timetable

thursday, 27.02.2020.
07:55 08:30 (00:35)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Lokosnica
dep. 07:55
Donja Lokosnica
arr. 08:00
dep. 08:00
2 km
Bogojevce
arr. 08:12
dep. 08:12
6 km
Navalin, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
9 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 08:22
dep. 08:22
12 km
Leskovac, Rakic
arr. 08:25
dep. 08:25
13 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 08:28
dep. 08:28
14 km
Leskovac, Legas
arr. 08:30
15 km
13:05 13:42 (00:37)
Fabrika Yura
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Lokosnica
dep. 13:05
Donja Lokosnica
arr. 13:10
dep. 13:10
2 km
Bogojevce
arr. 13:22
dep. 13:22
6 km
Navalin, Intersection
arr. 13:25
dep. 13:25
9 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 13:32
dep. 13:32
12 km
Leskovac, Rakic
arr. 13:34
dep. 13:34
13 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 13:37
dep. 13:37
14 km
Leskovac, Legas
arr. 13:39
dep. 13:39
15 km
Leskovac, Fabrika Yura
arr. 13:42
16 km
15:20 15:54 (00:34)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Lokosnica
dep. 15:20
Donja Lokosnica
arr. 15:25
dep. 15:25
2 km
Bogojevce
arr. 15:37
dep. 15:37
6 km
Navalin, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
9 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 15:48
dep. 15:48
12 km
Leskovac, Rakic
arr. 15:50
dep. 15:50
13 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 15:52
dep. 15:52
14 km
Leskovac, Legas
arr. 15:54
15 km
20:10 20:44 (00:34)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Lokosnica
dep. 20:10
Donja Lokosnica
arr. 20:15
dep. 20:15
2 km
Bogojevce
arr. 20:27
dep. 20:27
6 km
Navalin, Intersection
arr. 20:30
dep. 20:30
9 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 20:38
dep. 20:38
12 km
Leskovac, Rakic
arr. 20:39
dep. 20:39
13 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 20:42
dep. 20:42
14 km
Leskovac, Legas
arr. 20:44
15 km
Gornja Lokosnica - Leskovac timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
07:55 08:30 (00:35)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Lokosnica
dep. 07:55
Donja Lokosnica
arr. 08:00
dep. 08:00
2 km
Bogojevce
arr. 08:12
dep. 08:12
6 km
Navalin, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
9 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 08:22
dep. 08:22
12 km
Leskovac, Rakic
arr. 08:25
dep. 08:25
13 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 08:28
dep. 08:28
14 km
Leskovac, Legas
arr. 08:30
15 km
13:05 13:42 (00:37)
Fabrika Yura
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Lokosnica
dep. 13:05
Donja Lokosnica
arr. 13:10
dep. 13:10
2 km
Bogojevce
arr. 13:22
dep. 13:22
6 km
Navalin, Intersection
arr. 13:25
dep. 13:25
9 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 13:32
dep. 13:32
12 km
Leskovac, Rakic
arr. 13:34
dep. 13:34
13 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 13:37
dep. 13:37
14 km
Leskovac, Legas
arr. 13:39
dep. 13:39
15 km
Leskovac, Fabrika Yura
arr. 13:42
16 km
15:20 15:54 (00:34)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Lokosnica
dep. 15:20
Donja Lokosnica
arr. 15:25
dep. 15:25
2 km
Bogojevce
arr. 15:37
dep. 15:37
6 km
Navalin, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
9 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 15:48
dep. 15:48
12 km
Leskovac, Rakic
arr. 15:50
dep. 15:50
13 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 15:52
dep. 15:52
14 km
Leskovac, Legas
arr. 15:54
15 km
20:10 20:44 (00:34)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Lokosnica
dep. 20:10
Donja Lokosnica
arr. 20:15
dep. 20:15
2 km
Bogojevce
arr. 20:27
dep. 20:27
6 km
Navalin, Intersection
arr. 20:30
dep. 20:30
9 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 20:38
dep. 20:38
12 km
Leskovac, Rakic
arr. 20:39
dep. 20:39
13 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 20:42
dep. 20:42
14 km
Leskovac, Legas
arr. 20:44
15 km

Naselja Gornja Lokosnica i Leskovac su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 34min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornja Lokosnica je u 07:55 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.