Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornja Grabovica - Mrcic timetable

wednesday, 28.02.2024.
05:15 05:55 (00:40)
2 - B. stena
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Grabovica
dep. 05:15
Gornja Grabovica, Sabacki put
arr. 05:16
dep. 05:16
0.5 km
Gornja Grabovica, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
1 km
Valjevo, Klicevac
arr. 05:20
dep. 05:20
3 km
Valjevo, Kos
arr. 05:22
dep. 05:22
4 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 05:24
dep. 05:24
5 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 05:27
dep. 05:27
6.8 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 05:28
dep. 05:28
7.2 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 05:29
dep. 05:29
7.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 05:31
dep. 05:31
8 km
arr. 05:32
dep. 05:32
8.5 km
Valjevo, Kozara
arr. 05:33
dep. 05:33
9 km
Valjevo, Zinasa
arr. 05:34
dep. 05:34
9.4 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 05:35
dep. 05:35
9.7 km
arr. 05:36
dep. 05:36
10 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 05:37
dep. 05:37
10.3 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 05:38
dep. 05:38
10.6 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 05:39
dep. 05:39
11 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 05:41
dep. 05:41
12 km
Belosevac, Fazan
arr. 05:43
dep. 05:43
13 km
Belosevac, R. farma
arr. 05:44
dep. 05:44
13.5 km
Belosevac, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
14 km
Belosevac, 2
arr. 05:48
dep. 05:48
15 km
Mrcic, Asfaltna baza
arr. 05:50
dep. 05:50
16.1 km
Mrcic, 1
arr. 05:52
dep. 05:52
17 km
Mrcic, 2 - B. stena
arr. 05:55
18 km
05:15 05:55 (00:40)
2 - B. stena
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Grabovica
dep. 05:15
Gornja Grabovica, Sabacki put
arr. 05:16
dep. 05:16
0.5 km
Gornja Grabovica, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
1 km
Valjevo, Klicevac
arr. 05:20
dep. 05:20
3 km
Valjevo, Kos
arr. 05:22
dep. 05:22
4 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 05:24
dep. 05:24
5 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 05:27
dep. 05:27
6.8 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 05:28
dep. 05:28
7.2 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 05:29
dep. 05:29
7.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 05:31
dep. 05:31
8 km
arr. 05:32
dep. 05:32
8.5 km
Valjevo, Kozara
arr. 05:33
dep. 05:33
9 km
Valjevo, Zinasa
arr. 05:34
dep. 05:34
9.4 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 05:35
dep. 05:35
9.7 km
arr. 05:36
dep. 05:36
10 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 05:37
dep. 05:37
10.3 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 05:38
dep. 05:38
10.6 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 05:39
dep. 05:39
11 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 05:41
dep. 05:41
12 km
Belosevac, Fazan
arr. 05:43
dep. 05:43
13 km
Belosevac, R. farma
arr. 05:44
dep. 05:44
13.5 km
Belosevac, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
14 km
Belosevac, 2
arr. 05:48
dep. 05:48
15 km
Mrcic, Asfaltna baza
arr. 05:50
dep. 05:50
16.1 km
Mrcic, 1
arr. 05:52
dep. 05:52
17 km
Mrcic, 2 - B. stena
arr. 05:55
18 km
11:45 12:25 (00:40)
2 - B. stena
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Grabovica
dep. 11:45
Gornja Grabovica, Sabacki put
arr. 11:46
dep. 11:46
0.5 km
Gornja Grabovica, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
1 km
Valjevo, Klicevac
arr. 11:50
dep. 11:50
3 km
Valjevo, Kos
arr. 11:52
dep. 11:52
4 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 11:54
dep. 11:54
5 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 11:57
dep. 11:57
6.8 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 11:58
dep. 11:58
7.2 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 11:59
dep. 11:59
7.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 12:01
dep. 12:01
8 km
arr. 12:02
dep. 12:02
8.5 km
Valjevo, Kozara
arr. 12:03
dep. 12:03
9 km
Valjevo, Zinasa
arr. 12:04
dep. 12:04
9.4 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 12:05
dep. 12:05
9.7 km
arr. 12:06
dep. 12:06
10 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 12:07
dep. 12:07
10.3 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 12:08
dep. 12:08
10.6 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 12:09
dep. 12:09
11 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 12:11
dep. 12:11
12 km
Belosevac, Fazan
arr. 12:13
dep. 12:13
13 km
Belosevac, R. farma
arr. 12:14
dep. 12:14
13.5 km
Belosevac, 1
arr. 12:15
dep. 12:15
14 km
Belosevac, 2
arr. 12:18
dep. 12:18
15 km
Mrcic, Asfaltna baza
arr. 12:20
dep. 12:20
16.1 km
Mrcic, 1
arr. 12:22
dep. 12:22
17 km
Mrcic, 2 - B. stena
arr. 12:25
18 km
11:45 12:25 (00:40)
2 - B. stena
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Grabovica
dep. 11:45
Gornja Grabovica, Sabacki put
arr. 11:46
dep. 11:46
0.5 km
Gornja Grabovica, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
1 km
Valjevo, Klicevac
arr. 11:50
dep. 11:50
3 km
Valjevo, Kos
arr. 11:52
dep. 11:52
4 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 11:54
dep. 11:54
5 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 11:57
dep. 11:57
6.8 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 11:58
dep. 11:58
7.2 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 11:59
dep. 11:59
7.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 12:01
dep. 12:01
8 km
arr. 12:02
dep. 12:02
8.5 km
Valjevo, Kozara
arr. 12:03
dep. 12:03
9 km
Valjevo, Zinasa
arr. 12:04
dep. 12:04
9.4 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 12:05
dep. 12:05
9.7 km
arr. 12:06
dep. 12:06
10 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 12:07
dep. 12:07
10.3 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 12:08
dep. 12:08
10.6 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 12:09
dep. 12:09
11 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 12:11
dep. 12:11
12 km
Belosevac, Fazan
arr. 12:13
dep. 12:13
13 km
Belosevac, R. farma
arr. 12:14
dep. 12:14
13.5 km
Belosevac, 1
arr. 12:15
dep. 12:15
14 km
Belosevac, 2
arr. 12:18
dep. 12:18
15 km
Mrcic, Asfaltna baza
arr. 12:20
dep. 12:20
16.1 km
Mrcic, 1
arr. 12:22
dep. 12:22
17 km
Mrcic, 2 - B. stena
arr. 12:25
18 km
15:35 16:15 (00:40)
2 - B. stena
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Grabovica
dep. 15:35
Gornja Grabovica, Sabacki put
arr. 15:36
dep. 15:36
0.5 km
Gornja Grabovica, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
1 km
Valjevo, Klicevac
arr. 15:40
dep. 15:40
3 km
Valjevo, Kos
arr. 15:42
dep. 15:42
4 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 15:44
dep. 15:44
5 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 15:47
dep. 15:47
6.8 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 15:48
dep. 15:48
7.2 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 15:49
dep. 15:49
7.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 15:51
dep. 15:51
8 km
arr. 15:52
dep. 15:52
8.5 km
Valjevo, Kozara
arr. 15:53
dep. 15:53
9 km
Valjevo, Zinasa
arr. 15:54
dep. 15:54
9.4 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 15:55
dep. 15:55
9.7 km
arr. 15:56
dep. 15:56
10 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 15:57
dep. 15:57
10.3 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 15:58
dep. 15:58
10.6 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:59
dep. 15:59
11 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 16:01
dep. 16:01
12 km
Belosevac, Fazan
arr. 16:03
dep. 16:03
13 km
Belosevac, R. farma
arr. 16:04
dep. 16:04
13.5 km
Belosevac, 1
arr. 16:05
dep. 16:05
14 km
Belosevac, 2
arr. 16:08
dep. 16:08
15 km
Mrcic, Asfaltna baza
arr. 16:10
dep. 16:10
16.1 km
Mrcic, 1
arr. 16:12
dep. 16:12
17 km
Mrcic, 2 - B. stena
arr. 16:15
18 km
15:35 16:15 (00:40)
2 - B. stena
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Grabovica
dep. 15:35
Gornja Grabovica, Sabacki put
arr. 15:36
dep. 15:36
0.5 km
Gornja Grabovica, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
1 km
Valjevo, Klicevac
arr. 15:40
dep. 15:40
3 km
Valjevo, Kos
arr. 15:42
dep. 15:42
4 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 15:44
dep. 15:44
5 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 15:47
dep. 15:47
6.8 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 15:48
dep. 15:48
7.2 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 15:49
dep. 15:49
7.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 15:51
dep. 15:51
8 km
arr. 15:52
dep. 15:52
8.5 km
Valjevo, Kozara
arr. 15:53
dep. 15:53
9 km
Valjevo, Zinasa
arr. 15:54
dep. 15:54
9.4 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 15:55
dep. 15:55
9.7 km
arr. 15:56
dep. 15:56
10 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 15:57
dep. 15:57
10.3 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 15:58
dep. 15:58
10.6 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:59
dep. 15:59
11 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 16:01
dep. 16:01
12 km
Belosevac, Fazan
arr. 16:03
dep. 16:03
13 km
Belosevac, R. farma
arr. 16:04
dep. 16:04
13.5 km
Belosevac, 1
arr. 16:05
dep. 16:05
14 km
Belosevac, 2
arr. 16:08
dep. 16:08
15 km
Mrcic, Asfaltna baza
arr. 16:10
dep. 16:10
16.1 km
Mrcic, 1
arr. 16:12
dep. 16:12
17 km
Mrcic, 2 - B. stena
arr. 16:15
18 km
18:55 19:40 (00:45)
Durica Gaj2 - B. stena
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Grabovica, Durica Gaj
dep. 18:55
Gornja Grabovica, Ivan kuce
arr. 18:56
dep. 18:56
0.5 km
Gornja Grabovica, Posare R
arr. 18:57
dep. 18:57
1 km
Gornja Grabovica
arr. 19:00
dep. 19:00
3 km
Gornja Grabovica, Sabacki put
arr. 19:01
dep. 19:01
3.5 km
Gornja Grabovica, Intersection
arr. 19:02
dep. 19:02
4 km
Valjevo, Klicevac
arr. 19:05
dep. 19:05
6 km
Valjevo, Kos
arr. 19:07
dep. 19:07
7 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 19:09
dep. 19:09
8 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 19:12
dep. 19:12
9.8 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 19:13
dep. 19:13
10.2 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 19:14
dep. 19:14
10.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 19:16
dep. 19:16
11 km
arr. 19:17
dep. 19:17
11.5 km
Valjevo, Kozara
arr. 19:18
dep. 19:18
12 km
Valjevo, Zinasa
arr. 19:19
dep. 19:19
12.4 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 19:20
dep. 19:20
12.7 km
arr. 19:21
dep. 19:21
13 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 19:22
dep. 19:22
13.3 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 19:23
dep. 19:23
13.6 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 19:24
dep. 19:24
14 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 19:26
dep. 19:26
15 km
Belosevac, Fazan
arr. 19:28
dep. 19:28
16 km
Belosevac, R. farma
arr. 19:29
dep. 19:29
16.5 km
Belosevac, 1
arr. 19:30
dep. 19:30
17 km
Belosevac, 2
arr. 19:33
dep. 19:33
18 km
Mrcic, Asfaltna baza
arr. 19:35
dep. 19:35
19.1 km
Mrcic, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
20 km
Mrcic, 2 - B. stena
arr. 19:40
21 km
19:00 19:40 (00:40)
2 - B. stena
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Grabovica
dep. 19:00
Gornja Grabovica, Sabacki put
arr. 19:01
dep. 19:01
0.5 km
Gornja Grabovica, Intersection
arr. 19:02
dep. 19:02
1 km
Valjevo, Klicevac
arr. 19:05
dep. 19:05
3 km
Valjevo, Kos
arr. 19:07
dep. 19:07
4 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 19:09
dep. 19:09
5 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 19:12
dep. 19:12
6.8 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 19:13
dep. 19:13
7.2 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 19:14
dep. 19:14
7.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 19:16
dep. 19:16
8 km
arr. 19:17
dep. 19:17
8.5 km
Valjevo, Kozara
arr. 19:18
dep. 19:18
9 km
Valjevo, Zinasa
arr. 19:19
dep. 19:19
9.4 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 19:20
dep. 19:20
9.7 km
arr. 19:21
dep. 19:21
10 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 19:22
dep. 19:22
10.3 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 19:23
dep. 19:23
10.6 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 19:24
dep. 19:24
11 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 19:26
dep. 19:26
12 km
Belosevac, Fazan
arr. 19:28
dep. 19:28
13 km
Belosevac, R. farma
arr. 19:29
dep. 19:29
13.5 km
Belosevac, 1
arr. 19:30
dep. 19:30
14 km
Belosevac, 2
arr. 19:33
dep. 19:33
15 km
Mrcic, Asfaltna baza
arr. 19:35
dep. 19:35
16.1 km
Mrcic, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
17 km
Mrcic, 2 - B. stena
arr. 19:40
18 km

Naselja Gornja Grabovica i Mrcic su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornja Grabovica je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.