Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornja Crnuca - Gornji Milanovac timetable

wednesday, 23.10.2019.
07:45 08:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Crnuca
dep. 07:45
Gornja Crnuca, V. garaza
arr. 07:47
dep. 07:47
1 km
Gornja Crnuca, Manastir
arr. 07:49
dep. 07:49
2 km
Vracevsnica, M. vodenica
arr. 07:52
dep. 07:52
5 km
Vracevsnica, Trafostanica
arr. 07:53
dep. 07:53
6 km
Vracevsnica, Lipovac
arr. 07:55
dep. 07:55
10 km
Vracevsnica, Crepana
arr. 07:58
dep. 07:58
12 km
Vracevsnica
arr. 08:00
dep. 08:00
13 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 08:01
dep. 08:01
13.5 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 08:03
dep. 08:03
15 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 08:04
dep. 08:04
16 km
Donja Vrbava
arr. 08:05
dep. 08:05
17 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 08:08
dep. 08:08
26 km
Gornja Vrbava
arr. 08:09
dep. 08:09
27 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 08:11
dep. 08:11
28 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 08:13
dep. 08:13
29 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 08:16
dep. 08:16
30.5 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 08:17
dep. 08:17
31 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 08:19
dep. 08:19
32 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 08:21
dep. 08:21
32.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 08:23
dep. 08:23
33 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 08:24
dep. 08:24
34 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 08:27
dep. 08:27
35 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:30
36 km
13:30 14:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Crnuca
dep. 13:30
Gornja Crnuca, V. garaza
arr. 13:31
dep. 13:31
1 km
Gornja Crnuca, Manastir
arr. 13:32
dep. 13:32
2 km
Vracevsnica, M. vodenica
arr. 13:33
dep. 13:33
5 km
Vracevsnica, Trafostanica
arr. 13:34
dep. 13:34
6 km
Vracevsnica, Lipovac
arr. 13:35
dep. 13:35
10 km
Vracevsnica, Crepana
arr. 13:38
dep. 13:38
12 km
Vracevsnica
arr. 13:40
dep. 13:40
13 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 13:41
dep. 13:41
13.5 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 13:43
dep. 13:43
15 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 13:44
dep. 13:44
16 km
Donja Vrbava
arr. 13:50
dep. 13:50
25 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:47
dep. 13:47
21 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:48
dep. 13:48
23 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 13:53
dep. 13:53
26 km
Gornja Vrbava
arr. 13:54
dep. 13:54
27 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 13:56
dep. 13:56
28 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 13:58
dep. 13:58
29 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 14:01
dep. 14:01
30.5 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 14:02
dep. 14:02
31 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 14:04
dep. 14:04
32 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 14:06
dep. 14:06
32.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
33 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 14:09
dep. 14:09
34 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 14:12
dep. 14:12
35 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:15
36 km
15:50 16:33 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Crnuca
dep. 15:50
Gornja Crnuca, V. garaza
arr. 15:52
dep. 15:52
1 km
Gornja Crnuca, Manastir
arr. 15:54
dep. 15:54
2 km
Vracevsnica, M. vodenica
arr. 15:56
dep. 15:56
5 km
Vracevsnica, Trafostanica
arr. 15:58
dep. 15:58
6 km
Vracevsnica, Lipovac
arr. 16:00
dep. 16:00
10 km
Vracevsnica, Crepana
arr. 16:01
dep. 16:01
12 km
Vracevsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
13 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 16:03
dep. 16:03
13.5 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 16:03
dep. 16:03
15 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 16:04
dep. 16:04
16 km
Donja Vrbava
arr. 16:08
dep. 16:08
25 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca
arr. 16:06
dep. 16:06
21 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 16:07
dep. 16:07
23 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 16:11
dep. 16:11
26 km
Gornja Vrbava
arr. 16:12
dep. 16:12
27 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 16:14
dep. 16:14
28 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 16:16
dep. 16:16
29 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 16:19
dep. 16:19
30.5 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 16:20
dep. 16:20
31 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 16:22
dep. 16:22
32 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 16:24
dep. 16:24
32.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
33 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 16:27
dep. 16:27
34 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 16:30
dep. 16:30
35 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:33
36 km
Gornja Crnuca - Gornji Milanovac timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
07:45 08:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Crnuca
dep. 07:45
Gornja Crnuca, V. garaza
arr. 07:47
dep. 07:47
1 km
Gornja Crnuca, Manastir
arr. 07:49
dep. 07:49
2 km
Vracevsnica, M. vodenica
arr. 07:52
dep. 07:52
5 km
Vracevsnica, Trafostanica
arr. 07:53
dep. 07:53
6 km
Vracevsnica, Lipovac
arr. 07:55
dep. 07:55
10 km
Vracevsnica, Crepana
arr. 07:58
dep. 07:58
12 km
Vracevsnica
arr. 08:00
dep. 08:00
13 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 08:01
dep. 08:01
13.5 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 08:03
dep. 08:03
15 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 08:04
dep. 08:04
16 km
Donja Vrbava
arr. 08:05
dep. 08:05
17 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 08:08
dep. 08:08
26 km
Gornja Vrbava
arr. 08:09
dep. 08:09
27 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 08:11
dep. 08:11
28 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 08:13
dep. 08:13
29 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 08:16
dep. 08:16
30.5 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 08:17
dep. 08:17
31 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 08:19
dep. 08:19
32 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 08:21
dep. 08:21
32.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 08:23
dep. 08:23
33 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 08:24
dep. 08:24
34 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 08:27
dep. 08:27
35 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:30
36 km
13:30 14:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Crnuca
dep. 13:30
Gornja Crnuca, V. garaza
arr. 13:31
dep. 13:31
1 km
Gornja Crnuca, Manastir
arr. 13:32
dep. 13:32
2 km
Vracevsnica, M. vodenica
arr. 13:33
dep. 13:33
5 km
Vracevsnica, Trafostanica
arr. 13:34
dep. 13:34
6 km
Vracevsnica, Lipovac
arr. 13:35
dep. 13:35
10 km
Vracevsnica, Crepana
arr. 13:38
dep. 13:38
12 km
Vracevsnica
arr. 13:40
dep. 13:40
13 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 13:41
dep. 13:41
13.5 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 13:43
dep. 13:43
15 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 13:44
dep. 13:44
16 km
Donja Vrbava
arr. 13:50
dep. 13:50
25 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:47
dep. 13:47
21 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:48
dep. 13:48
23 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 13:53
dep. 13:53
26 km
Gornja Vrbava
arr. 13:54
dep. 13:54
27 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 13:56
dep. 13:56
28 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 13:58
dep. 13:58
29 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 14:01
dep. 14:01
30.5 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 14:02
dep. 14:02
31 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 14:04
dep. 14:04
32 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 14:06
dep. 14:06
32.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
33 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 14:09
dep. 14:09
34 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 14:12
dep. 14:12
35 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:15
36 km
15:50 16:33 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Crnuca
dep. 15:50
Gornja Crnuca, V. garaza
arr. 15:52
dep. 15:52
1 km
Gornja Crnuca, Manastir
arr. 15:54
dep. 15:54
2 km
Vracevsnica, M. vodenica
arr. 15:56
dep. 15:56
5 km
Vracevsnica, Trafostanica
arr. 15:58
dep. 15:58
6 km
Vracevsnica, Lipovac
arr. 16:00
dep. 16:00
10 km
Vracevsnica, Crepana
arr. 16:01
dep. 16:01
12 km
Vracevsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
13 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 16:03
dep. 16:03
13.5 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 16:03
dep. 16:03
15 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 16:04
dep. 16:04
16 km
Donja Vrbava
arr. 16:08
dep. 16:08
25 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca
arr. 16:06
dep. 16:06
21 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 16:07
dep. 16:07
23 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 16:11
dep. 16:11
26 km
Gornja Vrbava
arr. 16:12
dep. 16:12
27 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 16:14
dep. 16:14
28 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 16:16
dep. 16:16
29 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 16:19
dep. 16:19
30.5 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 16:20
dep. 16:20
31 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 16:22
dep. 16:22
32 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 16:24
dep. 16:24
32.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
33 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 16:27
dep. 16:27
34 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 16:30
dep. 16:30
35 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:33
36 km
Gornja Crnuca - Gornji Milanovac timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
07:45 08:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Crnuca
dep. 07:45
Gornja Crnuca, V. garaza
arr. 07:47
dep. 07:47
1 km
Gornja Crnuca, Manastir
arr. 07:49
dep. 07:49
2 km
Vracevsnica, M. vodenica
arr. 07:52
dep. 07:52
5 km
Vracevsnica, Trafostanica
arr. 07:53
dep. 07:53
6 km
Vracevsnica, Lipovac
arr. 07:55
dep. 07:55
10 km
Vracevsnica, Crepana
arr. 07:58
dep. 07:58
12 km
Vracevsnica
arr. 08:00
dep. 08:00
13 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 08:01
dep. 08:01
13.5 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 08:03
dep. 08:03
15 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 08:04
dep. 08:04
16 km
Donja Vrbava
arr. 08:05
dep. 08:05
17 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 08:08
dep. 08:08
26 km
Gornja Vrbava
arr. 08:09
dep. 08:09
27 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 08:11
dep. 08:11
28 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 08:13
dep. 08:13
29 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 08:16
dep. 08:16
30.5 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 08:17
dep. 08:17
31 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 08:19
dep. 08:19
32 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 08:21
dep. 08:21
32.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 08:23
dep. 08:23
33 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 08:24
dep. 08:24
34 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 08:27
dep. 08:27
35 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:30
36 km
13:30 14:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Crnuca
dep. 13:30
Gornja Crnuca, V. garaza
arr. 13:31
dep. 13:31
1 km
Gornja Crnuca, Manastir
arr. 13:32
dep. 13:32
2 km
Vracevsnica, M. vodenica
arr. 13:33
dep. 13:33
5 km
Vracevsnica, Trafostanica
arr. 13:34
dep. 13:34
6 km
Vracevsnica, Lipovac
arr. 13:35
dep. 13:35
10 km
Vracevsnica, Crepana
arr. 13:38
dep. 13:38
12 km
Vracevsnica
arr. 13:40
dep. 13:40
13 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 13:41
dep. 13:41
13.5 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 13:43
dep. 13:43
15 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 13:44
dep. 13:44
16 km
Donja Vrbava
arr. 13:50
dep. 13:50
25 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:47
dep. 13:47
21 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:48
dep. 13:48
23 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 13:53
dep. 13:53
26 km
Gornja Vrbava
arr. 13:54
dep. 13:54
27 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 13:56
dep. 13:56
28 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 13:58
dep. 13:58
29 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 14:01
dep. 14:01
30.5 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 14:02
dep. 14:02
31 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 14:04
dep. 14:04
32 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 14:06
dep. 14:06
32.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
33 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 14:09
dep. 14:09
34 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 14:12
dep. 14:12
35 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:15
36 km
15:50 16:33 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Crnuca
dep. 15:50
Gornja Crnuca, V. garaza
arr. 15:52
dep. 15:52
1 km
Gornja Crnuca, Manastir
arr. 15:54
dep. 15:54
2 km
Vracevsnica, M. vodenica
arr. 15:56
dep. 15:56
5 km
Vracevsnica, Trafostanica
arr. 15:58
dep. 15:58
6 km
Vracevsnica, Lipovac
arr. 16:00
dep. 16:00
10 km
Vracevsnica, Crepana
arr. 16:01
dep. 16:01
12 km
Vracevsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
13 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 16:03
dep. 16:03
13.5 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 16:03
dep. 16:03
15 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 16:04
dep. 16:04
16 km
Donja Vrbava
arr. 16:08
dep. 16:08
25 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca
arr. 16:06
dep. 16:06
21 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 16:07
dep. 16:07
23 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 16:11
dep. 16:11
26 km
Gornja Vrbava
arr. 16:12
dep. 16:12
27 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 16:14
dep. 16:14
28 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 16:16
dep. 16:16
29 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 16:19
dep. 16:19
30.5 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 16:20
dep. 16:20
31 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 16:22
dep. 16:22
32 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 16:24
dep. 16:24
32.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
33 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 16:27
dep. 16:27
34 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 16:30
dep. 16:30
35 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:33
36 km

Naselja Gornja Crnuca i Gornji Milanovac su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornja Crnuca je u 07:45 h, dok je poslednji polazak u 15:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.