Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Golubovac kod Trstenika - Trstenik timetable

friday, 15.11.2019.
05:50 06:30 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubovac kod Trstenika, 2
dep. 05:50
Golubovac kod Trstenika
arr. 05:52
dep. 05:52
1 km
Donja Omasnica, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
2 km
Donja Omasnica, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
3 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
8 km
Stari Trstenik
arr. 06:09
dep. 06:09
13 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:12
dep. 06:12
14.5 km
Pocekovina, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
16 km
Pocekovina, 1
arr. 06:17
dep. 06:17
18 km
Donji Ribnik
arr. 06:19
dep. 06:19
19.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:21
dep. 06:21
21.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:23
dep. 06:23
22.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:26
dep. 06:26
23.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:30
25 km
07:10 07:55 (00:45)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubovac kod Trstenika, 2
dep. 07:10
Golubovac kod Trstenika
arr. 07:12
dep. 07:12
1 km
Donja Omasnica, 2
arr. 07:17
dep. 07:17
2 km
Donja Omasnica, 1
arr. 07:18
dep. 07:18
3 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
8 km
Stari Trstenik, Selo
arr. 07:31
dep. 07:31
11 km
Stari Trstenik
arr. 07:35
dep. 07:35
13 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 07:38
dep. 07:38
14.5 km
Pocekovina, 2
arr. 07:41
dep. 07:41
16 km
Pocekovina, 1
arr. 07:43
dep. 07:43
18 km
Donji Ribnik
arr. 07:45
dep. 07:45
19.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 07:47
dep. 07:47
21.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 07:49
dep. 07:49
22.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 07:52
dep. 07:52
23.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:55
25 km
11:50 12:55 (01:05)
1Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubovac kod Trstenika, 1
dep. 11:50
Golubovac kod Trstenika, 2
arr. 11:52
dep. 11:52
1 km
Gornja Omasnica, 2
arr. 11:54
dep. 11:54
2 km
Gornja Omasnica, 1
arr. 11:55
dep. 11:55
2.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
7 km
Stari Trstenik
arr. 12:09
dep. 12:09
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 12:12
dep. 12:12
10.5 km
Pocekovina, 2
arr. 12:15
dep. 12:15
12 km
Pocekovina, 1
arr. 12:19
dep. 12:19
14 km
Donji Ribnik
arr. 12:44
dep. 12:44
26.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
24.5 km
Donja Crnisava, 2
arr. 12:38
dep. 12:38
23.5 km
Gornja Crnisava, Most
arr. 12:35
dep. 12:35
22 km
Gornja Crnisava
arr. 12:33
dep. 12:33
21 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 12:48
dep. 12:48
28.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 12:50
dep. 12:50
29.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 12:52
dep. 12:52
30.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:55
32 km
14:20 15:05 (00:45)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubovac kod Trstenika, 2
dep. 14:20
Golubovac kod Trstenika
arr. 14:22
dep. 14:22
1 km
Donja Omasnica, 2
arr. 14:27
dep. 14:27
2 km
Donja Omasnica, 1
arr. 14:29
dep. 14:29
3 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
8 km
Stari Trstenik
arr. 14:44
dep. 14:44
13 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 14:47
dep. 14:47
14.5 km
Pocekovina, 2
arr. 14:50
dep. 14:50
16 km
Pocekovina, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
18 km
Donji Ribnik
arr. 14:54
dep. 14:54
19.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 14:56
dep. 14:56
21.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 14:58
dep. 14:58
22.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 15:01
dep. 15:01
23.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:05
25 km
18:20 19:10 (00:50)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubovac kod Trstenika, 2
dep. 18:20
Golubovac kod Trstenika
arr. 18:22
dep. 18:22
1 km
Donja Omasnica, 2
arr. 18:27
dep. 18:27
2 km
Donja Omasnica, 1
arr. 18:29
dep. 18:29
3 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
8 km
Stari Trstenik
arr. 18:44
dep. 18:44
13 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 18:47
dep. 18:47
14.5 km
Pocekovina, 2
arr. 18:50
dep. 18:50
16 km
Pocekovina, 1
arr. 18:52
dep. 18:52
18 km
Donji Ribnik
arr. 18:54
dep. 18:54
19.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 18:56
dep. 18:56
21.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 18:58
dep. 18:58
22.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 19:03
dep. 19:03
23.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:10
25 km
21:00 21:30 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubovac kod Trstenika, 2
dep. 21:00
Golubovac kod Trstenika
arr. 21:01
dep. 21:01
1 km
Donja Omasnica, 2
arr. 21:02
dep. 21:02
2 km
Donja Omasnica, 1
arr. 21:03
dep. 21:03
3 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 21:08
dep. 21:08
8 km
Stari Trstenik
arr. 21:13
dep. 21:13
13 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 21:15
dep. 21:15
14.5 km
Pocekovina, 2
arr. 21:17
dep. 21:17
16 km
Pocekovina, 1
arr. 21:18
dep. 21:18
18 km
Donji Ribnik
arr. 21:20
dep. 21:20
19.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 21:24
dep. 21:24
21.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 21:27
dep. 21:27
22.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 21:28
dep. 21:28
23.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 21:30
25 km
Golubovac kod Trstenika - Trstenik timetable
Departures on: saturday, 16.11.2019.
07:10 07:55 (00:45)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubovac kod Trstenika, 2
dep. 07:10
Golubovac kod Trstenika
arr. 07:12
dep. 07:12
1 km
Donja Omasnica, 2
arr. 07:17
dep. 07:17
2 km
Donja Omasnica, 1
arr. 07:18
dep. 07:18
3 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
8 km
Stari Trstenik, Selo
arr. 07:31
dep. 07:31
11 km
Stari Trstenik
arr. 07:35
dep. 07:35
13 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 07:38
dep. 07:38
14.5 km
Pocekovina, 2
arr. 07:41
dep. 07:41
16 km
Pocekovina, 1
arr. 07:43
dep. 07:43
18 km
Donji Ribnik
arr. 07:45
dep. 07:45
19.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 07:47
dep. 07:47
21.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 07:49
dep. 07:49
22.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 07:52
dep. 07:52
23.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:55
25 km
18:20 19:10 (00:50)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubovac kod Trstenika, 2
dep. 18:20
Golubovac kod Trstenika
arr. 18:22
dep. 18:22
1 km
Donja Omasnica, 2
arr. 18:27
dep. 18:27
2 km
Donja Omasnica, 1
arr. 18:29
dep. 18:29
3 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
8 km
Stari Trstenik
arr. 18:44
dep. 18:44
13 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 18:47
dep. 18:47
14.5 km
Pocekovina, 2
arr. 18:50
dep. 18:50
16 km
Pocekovina, 1
arr. 18:52
dep. 18:52
18 km
Donji Ribnik
arr. 18:54
dep. 18:54
19.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 18:56
dep. 18:56
21.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 18:58
dep. 18:58
22.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 19:03
dep. 19:03
23.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:10
25 km

Naselja Golubovac kod Trstenika i Trstenik su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Golubovac kod Trstenika je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.