Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Golubovac kod Paracina - Paracin timetable

tuesday, 04.10.2022.
05:00 05:35 (00:35)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubovac kod Paracina, 2
dep. 05:00
Golubovac kod Paracina, 1
arr. 05:01
dep. 05:01
0.7 km
Busilovac, 2
arr. 05:03
dep. 05:03
1.7 km
Busilovac, 1
arr. 05:04
dep. 05:04
2.4 km
Krezbinac, 3
arr. 05:07
dep. 05:07
4.2 km
Krezbinac, 2
arr. 05:08
dep. 05:08
5 km
Krezbinac, 1
arr. 05:09
dep. 05:09
5.9 km
Sikirica, 3
arr. 05:10
dep. 05:10
8 km
Ratare, 1
arr. 05:12
dep. 05:12
10.9 km
Striza, Intersection
arr. 05:16
dep. 05:16
14 km
Striza, Piramida
arr. 05:18
dep. 05:18
15.3 km
arr. 05:20
dep. 05:20
16.1 km
arr. 05:21
dep. 05:21
16.4 km
arr. 05:26
dep. 05:26
17.6 km
arr. 05:30
dep. 05:30
18.4 km
Paracin, Bus station
arr. 05:35
19.6 km
06:50 07:20 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubovac kod Paracina, 2
dep. 06:50
Golubovac kod Paracina, 1
arr. 06:51
dep. 06:51
0.7 km
Busilovac, 2
arr. 06:53
dep. 06:53
1.7 km
Busilovac, 1
arr. 06:54
dep. 06:54
2.4 km
Krezbinac, 3
arr. 06:57
dep. 06:57
4.2 km
Krezbinac, 2
arr. 06:58
dep. 06:58
5 km
Krezbinac, 1
arr. 06:59
dep. 06:59
5.9 km
Sikirica, 3
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Ratare, 1
arr. 07:02
dep. 07:02
10.9 km
Striza, Intersection
arr. 07:06
dep. 07:06
14 km
Striza, Piramida
arr. 07:08
dep. 07:08
15.3 km
arr. 07:10
dep. 07:10
16.1 km
arr. 07:11
dep. 07:11
16.4 km
arr. 07:16
dep. 07:16
17.6 km
Paracin, Bus station
arr. 07:20
19.6 km
10:00 10:30 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubovac kod Paracina, 2
dep. 10:00
Golubovac kod Paracina, 1
arr. 10:01
dep. 10:01
0.7 km
Busilovac, 2
arr. 10:03
dep. 10:03
1.7 km
Busilovac, 1
arr. 10:04
dep. 10:04
2.4 km
Krezbinac, 3
arr. 10:07
dep. 10:07
4.2 km
Krezbinac, 2
arr. 10:08
dep. 10:08
5 km
Krezbinac, 1
arr. 10:09
dep. 10:09
5.9 km
Sikirica, 3
arr. 10:10
dep. 10:10
8 km
Ratare, 1
arr. 10:12
dep. 10:12
10.9 km
Striza, Intersection
arr. 10:16
dep. 10:16
14 km
Striza, Piramida
arr. 10:18
dep. 10:18
15.3 km
arr. 10:20
dep. 10:20
16.1 km
arr. 10:21
dep. 10:21
16.4 km
arr. 10:26
dep. 10:26
17.6 km
Paracin, Bus station
arr. 10:30
19.6 km
13:00 13:35 (00:35)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubovac kod Paracina, 2
dep. 13:00
Golubovac kod Paracina, 1
arr. 13:01
dep. 13:01
0.7 km
Busilovac, 2
arr. 13:03
dep. 13:03
1.7 km
Busilovac, 1
arr. 13:04
dep. 13:04
2.4 km
Krezbinac, 3
arr. 13:07
dep. 13:07
4.2 km
Krezbinac, 2
arr. 13:08
dep. 13:08
5 km
Krezbinac, 1
arr. 13:09
dep. 13:09
5.9 km
Sikirica, 3
arr. 13:10
dep. 13:10
8 km
Ratare, 1
arr. 13:12
dep. 13:12
10.9 km
Striza, Intersection
arr. 13:16
dep. 13:16
14 km
Striza, Piramida
arr. 13:18
dep. 13:18
15.3 km
arr. 13:20
dep. 13:20
16.1 km
arr. 13:21
dep. 13:21
16.4 km
arr. 13:26
dep. 13:26
17.6 km
arr. 13:30
dep. 13:30
18.4 km
Paracin, Bus station
arr. 13:35
19.6 km
15:00 15:30 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubovac kod Paracina, 2
dep. 15:00
Golubovac kod Paracina, 1
arr. 15:01
dep. 15:01
0.7 km
Busilovac, 2
arr. 15:03
dep. 15:03
1.7 km
Busilovac, 1
arr. 15:04
dep. 15:04
2.4 km
Krezbinac, 3
arr. 15:07
dep. 15:07
4.2 km
Krezbinac, 2
arr. 15:08
dep. 15:08
5 km
Krezbinac, 1
arr. 15:09
dep. 15:09
5.9 km
Sikirica, 3
arr. 15:10
dep. 15:10
8 km
Ratare, 1
arr. 15:12
dep. 15:12
10.9 km
Striza, Intersection
arr. 15:16
dep. 15:16
14 km
Striza, Piramida
arr. 15:18
dep. 15:18
15.3 km
arr. 15:20
dep. 15:20
16.1 km
arr. 15:21
dep. 15:21
16.4 km
arr. 15:26
dep. 15:26
17.6 km
Paracin, Bus station
arr. 15:30
19.6 km
18:10 18:40 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubovac kod Paracina, 2
dep. 18:10
Golubovac kod Paracina, 1
arr. 18:11
dep. 18:11
0.7 km
Busilovac, 2
arr. 18:13
dep. 18:13
1.7 km
Busilovac, 1
arr. 18:14
dep. 18:14
2.4 km
Krezbinac, 3
arr. 18:17
dep. 18:17
4.2 km
Krezbinac, 2
arr. 18:18
dep. 18:18
5 km
Krezbinac, 1
arr. 18:19
dep. 18:19
5.9 km
Sikirica, 3
arr. 18:20
dep. 18:20
8 km
Ratare, 1
arr. 18:22
dep. 18:22
10.9 km
Striza, Intersection
arr. 18:26
dep. 18:26
14 km
Striza, Piramida
arr. 18:28
dep. 18:28
15.3 km
arr. 18:30
dep. 18:30
16.1 km
arr. 18:31
dep. 18:31
16.4 km
arr. 18:36
dep. 18:36
17.6 km
Paracin, Bus station
arr. 18:40
19.6 km
21:00 21:35 (00:35)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubovac kod Paracina, 2
dep. 21:00
Golubovac kod Paracina, 1
arr. 21:01
dep. 21:01
0.7 km
Busilovac, 2
arr. 21:03
dep. 21:03
1.7 km
Busilovac, 1
arr. 21:04
dep. 21:04
2.4 km
Krezbinac, 3
arr. 21:07
dep. 21:07
4.2 km
Krezbinac, 2
arr. 21:08
dep. 21:08
5 km
Krezbinac, 1
arr. 21:09
dep. 21:09
5.9 km
Sikirica, 3
arr. 21:10
dep. 21:10
8 km
Ratare, 1
arr. 21:12
dep. 21:12
10.9 km
Striza, Intersection
arr. 21:16
dep. 21:16
14 km
Striza, Piramida
arr. 21:18
dep. 21:18
15.3 km
arr. 21:20
dep. 21:20
16.1 km
arr. 21:21
dep. 21:21
16.4 km
arr. 21:26
dep. 21:26
17.6 km
arr. 21:30
dep. 21:30
18.4 km
Paracin, Bus station
arr. 21:35
19.6 km

Naselja Golubovac kod Paracina i Paracin su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Golubovac kod Paracina je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.