Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gojna Gora - Gornji Milanovac timetable

tuesday, 16.07.2019.
13:20 15:25 (02:05)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gojna Gora
dep. 13:20
Bogdanica
arr. 13:30
dep. 13:30
4 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:40
dep. 13:40
8 km
Druzetici
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Druzetici, Tablica
arr. 13:54
dep. 13:54
12 km
Pranjani, Suva vrba
arr. 13:56
dep. 13:56
13 km
Pranjani, Bralovica kuce
arr. 13:58
dep. 13:58
14 km
Pranjani
arr. 14:00
dep. 14:00
16 km
Pranjani, Intersection
arr. 14:03
dep. 14:03
18 km
Leusici
arr. 14:10
dep. 14:10
19 km
Leusici, Madzarevac
arr. 14:12
dep. 14:12
20 km
Leusici, Siban
arr. 14:14
dep. 14:14
21 km
Leusici, Z. livada
arr. 14:16
dep. 14:16
22 km
Kostunici
arr. 14:18
dep. 14:18
24 km
Brajici
arr. 14:21
dep. 14:21
24 km
Teocin, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
28 km
Teocin
arr. 14:30
dep. 14:30
30 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 14:31
dep. 14:31
31 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 14:37
dep. 14:37
34 km
Bersici, C. kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
35 km
Bersici, Galic
arr. 14:43
dep. 14:43
37 km
Bersici
arr. 14:49
dep. 14:49
40 km
Locevci
arr. 14:53
dep. 14:53
42 km
Locevci, M. kuca
arr. 14:55
dep. 14:55
43 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 14:57
dep. 14:57
44 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 14:59
dep. 14:59
45 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 15:00
dep. 15:00
45.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 15:02
dep. 15:02
46 km
Klaticevo, Cigla
arr. 15:04
dep. 15:04
47 km
Klaticevo
arr. 15:05
dep. 15:05
47.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 15:06
dep. 15:06
48 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:08
dep. 15:08
49 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:10
dep. 15:10
50 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:12
dep. 15:12
51 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:14
dep. 15:14
52 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:16
dep. 15:16
53 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 15:18
dep. 15:18
54 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:25
55 km
Gojna Gora - Gornji Milanovac timetable
Departures on: wednesday, 17.07.2019.
13:20 15:25 (02:05)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gojna Gora
dep. 13:20
Bogdanica
arr. 13:30
dep. 13:30
4 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:40
dep. 13:40
8 km
Druzetici
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Druzetici, Tablica
arr. 13:54
dep. 13:54
12 km
Pranjani, Suva vrba
arr. 13:56
dep. 13:56
13 km
Pranjani, Bralovica kuce
arr. 13:58
dep. 13:58
14 km
Pranjani
arr. 14:00
dep. 14:00
16 km
Pranjani, Intersection
arr. 14:03
dep. 14:03
18 km
Leusici
arr. 14:10
dep. 14:10
19 km
Leusici, Madzarevac
arr. 14:12
dep. 14:12
20 km
Leusici, Siban
arr. 14:14
dep. 14:14
21 km
Leusici, Z. livada
arr. 14:16
dep. 14:16
22 km
Kostunici
arr. 14:18
dep. 14:18
24 km
Brajici
arr. 14:21
dep. 14:21
24 km
Teocin, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
28 km
Teocin
arr. 14:30
dep. 14:30
30 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 14:31
dep. 14:31
31 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 14:37
dep. 14:37
34 km
Bersici, C. kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
35 km
Bersici, Galic
arr. 14:43
dep. 14:43
37 km
Bersici
arr. 14:49
dep. 14:49
40 km
Locevci
arr. 14:53
dep. 14:53
42 km
Locevci, M. kuca
arr. 14:55
dep. 14:55
43 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 14:57
dep. 14:57
44 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 14:59
dep. 14:59
45 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 15:00
dep. 15:00
45.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 15:02
dep. 15:02
46 km
Klaticevo, Cigla
arr. 15:04
dep. 15:04
47 km
Klaticevo
arr. 15:05
dep. 15:05
47.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 15:06
dep. 15:06
48 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:08
dep. 15:08
49 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:10
dep. 15:10
50 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:12
dep. 15:12
51 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:14
dep. 15:14
52 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:16
dep. 15:16
53 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 15:18
dep. 15:18
54 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:25
55 km
Gojna Gora - Gornji Milanovac timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
13:20 15:25 (02:05)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gojna Gora
dep. 13:20
Bogdanica
arr. 13:30
dep. 13:30
4 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:40
dep. 13:40
8 km
Druzetici
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Druzetici, Tablica
arr. 13:54
dep. 13:54
12 km
Pranjani, Suva vrba
arr. 13:56
dep. 13:56
13 km
Pranjani, Bralovica kuce
arr. 13:58
dep. 13:58
14 km
Pranjani
arr. 14:00
dep. 14:00
16 km
Pranjani, Intersection
arr. 14:03
dep. 14:03
18 km
Leusici
arr. 14:10
dep. 14:10
19 km
Leusici, Madzarevac
arr. 14:12
dep. 14:12
20 km
Leusici, Siban
arr. 14:14
dep. 14:14
21 km
Leusici, Z. livada
arr. 14:16
dep. 14:16
22 km
Kostunici
arr. 14:18
dep. 14:18
24 km
Brajici
arr. 14:21
dep. 14:21
24 km
Teocin, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
28 km
Teocin
arr. 14:30
dep. 14:30
30 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 14:31
dep. 14:31
31 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 14:37
dep. 14:37
34 km
Bersici, C. kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
35 km
Bersici, Galic
arr. 14:43
dep. 14:43
37 km
Bersici
arr. 14:49
dep. 14:49
40 km
Locevci
arr. 14:53
dep. 14:53
42 km
Locevci, M. kuca
arr. 14:55
dep. 14:55
43 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 14:57
dep. 14:57
44 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 14:59
dep. 14:59
45 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 15:00
dep. 15:00
45.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 15:02
dep. 15:02
46 km
Klaticevo, Cigla
arr. 15:04
dep. 15:04
47 km
Klaticevo
arr. 15:05
dep. 15:05
47.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 15:06
dep. 15:06
48 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:08
dep. 15:08
49 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:10
dep. 15:10
50 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:12
dep. 15:12
51 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:14
dep. 15:14
52 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:16
dep. 15:16
53 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 15:18
dep. 15:18
54 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:25
55 km
Gojna Gora - Gornji Milanovac timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
13:20 15:25 (02:05)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gojna Gora
dep. 13:20
Bogdanica
arr. 13:30
dep. 13:30
4 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:40
dep. 13:40
8 km
Druzetici
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Druzetici, Tablica
arr. 13:54
dep. 13:54
12 km
Pranjani, Suva vrba
arr. 13:56
dep. 13:56
13 km
Pranjani, Bralovica kuce
arr. 13:58
dep. 13:58
14 km
Pranjani
arr. 14:00
dep. 14:00
16 km
Pranjani, Intersection
arr. 14:03
dep. 14:03
18 km
Leusici
arr. 14:10
dep. 14:10
19 km
Leusici, Madzarevac
arr. 14:12
dep. 14:12
20 km
Leusici, Siban
arr. 14:14
dep. 14:14
21 km
Leusici, Z. livada
arr. 14:16
dep. 14:16
22 km
Kostunici
arr. 14:18
dep. 14:18
24 km
Brajici
arr. 14:21
dep. 14:21
24 km
Teocin, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
28 km
Teocin
arr. 14:30
dep. 14:30
30 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 14:31
dep. 14:31
31 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 14:37
dep. 14:37
34 km
Bersici, C. kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
35 km
Bersici, Galic
arr. 14:43
dep. 14:43
37 km
Bersici
arr. 14:49
dep. 14:49
40 km
Locevci
arr. 14:53
dep. 14:53
42 km
Locevci, M. kuca
arr. 14:55
dep. 14:55
43 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 14:57
dep. 14:57
44 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 14:59
dep. 14:59
45 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 15:00
dep. 15:00
45.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 15:02
dep. 15:02
46 km
Klaticevo, Cigla
arr. 15:04
dep. 15:04
47 km
Klaticevo
arr. 15:05
dep. 15:05
47.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 15:06
dep. 15:06
48 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:08
dep. 15:08
49 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:10
dep. 15:10
50 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:12
dep. 15:12
51 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:14
dep. 15:14
52 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:16
dep. 15:16
53 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 15:18
dep. 15:18
54 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:25
55 km
Gojna Gora - Gornji Milanovac timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
13:20 15:25 (02:05)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gojna Gora
dep. 13:20
Bogdanica
arr. 13:30
dep. 13:30
4 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:40
dep. 13:40
8 km
Druzetici
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Druzetici, Tablica
arr. 13:54
dep. 13:54
12 km
Pranjani, Suva vrba
arr. 13:56
dep. 13:56
13 km
Pranjani, Bralovica kuce
arr. 13:58
dep. 13:58
14 km
Pranjani
arr. 14:00
dep. 14:00
16 km
Pranjani, Intersection
arr. 14:03
dep. 14:03
18 km
Leusici
arr. 14:10
dep. 14:10
19 km
Leusici, Madzarevac
arr. 14:12
dep. 14:12
20 km
Leusici, Siban
arr. 14:14
dep. 14:14
21 km
Leusici, Z. livada
arr. 14:16
dep. 14:16
22 km
Kostunici
arr. 14:18
dep. 14:18
24 km
Brajici
arr. 14:21
dep. 14:21
24 km
Teocin, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
28 km
Teocin
arr. 14:30
dep. 14:30
30 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 14:31
dep. 14:31
31 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 14:37
dep. 14:37
34 km
Bersici, C. kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
35 km
Bersici, Galic
arr. 14:43
dep. 14:43
37 km
Bersici
arr. 14:49
dep. 14:49
40 km
Locevci
arr. 14:53
dep. 14:53
42 km
Locevci, M. kuca
arr. 14:55
dep. 14:55
43 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 14:57
dep. 14:57
44 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 14:59
dep. 14:59
45 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 15:00
dep. 15:00
45.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 15:02
dep. 15:02
46 km
Klaticevo, Cigla
arr. 15:04
dep. 15:04
47 km
Klaticevo
arr. 15:05
dep. 15:05
47.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 15:06
dep. 15:06
48 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:08
dep. 15:08
49 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:10
dep. 15:10
50 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:12
dep. 15:12
51 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:14
dep. 15:14
52 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:16
dep. 15:16
53 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 15:18
dep. 15:18
54 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:25
55 km
Gojna Gora - Gornji Milanovac timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
13:20 15:25 (02:05)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gojna Gora
dep. 13:20
Bogdanica
arr. 13:30
dep. 13:30
4 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:40
dep. 13:40
8 km
Druzetici
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Druzetici, Tablica
arr. 13:54
dep. 13:54
12 km
Pranjani, Suva vrba
arr. 13:56
dep. 13:56
13 km
Pranjani, Bralovica kuce
arr. 13:58
dep. 13:58
14 km
Pranjani
arr. 14:00
dep. 14:00
16 km
Pranjani, Intersection
arr. 14:03
dep. 14:03
18 km
Leusici
arr. 14:10
dep. 14:10
19 km
Leusici, Madzarevac
arr. 14:12
dep. 14:12
20 km
Leusici, Siban
arr. 14:14
dep. 14:14
21 km
Leusici, Z. livada
arr. 14:16
dep. 14:16
22 km
Kostunici
arr. 14:18
dep. 14:18
24 km
Brajici
arr. 14:21
dep. 14:21
24 km
Teocin, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
28 km
Teocin
arr. 14:30
dep. 14:30
30 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 14:31
dep. 14:31
31 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 14:37
dep. 14:37
34 km
Bersici, C. kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
35 km
Bersici, Galic
arr. 14:43
dep. 14:43
37 km
Bersici
arr. 14:49
dep. 14:49
40 km
Locevci
arr. 14:53
dep. 14:53
42 km
Locevci, M. kuca
arr. 14:55
dep. 14:55
43 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 14:57
dep. 14:57
44 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 14:59
dep. 14:59
45 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 15:00
dep. 15:00
45.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 15:02
dep. 15:02
46 km
Klaticevo, Cigla
arr. 15:04
dep. 15:04
47 km
Klaticevo
arr. 15:05
dep. 15:05
47.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 15:06
dep. 15:06
48 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:08
dep. 15:08
49 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:10
dep. 15:10
50 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:12
dep. 15:12
51 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:14
dep. 15:14
52 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:16
dep. 15:16
53 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 15:18
dep. 15:18
54 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:25
55 km
Gojna Gora - Gornji Milanovac timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
13:20 15:25 (02:05)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gojna Gora
dep. 13:20
Bogdanica
arr. 13:30
dep. 13:30
4 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:40
dep. 13:40
8 km
Druzetici
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Druzetici, Tablica
arr. 13:54
dep. 13:54
12 km
Pranjani, Suva vrba
arr. 13:56
dep. 13:56
13 km
Pranjani, Bralovica kuce
arr. 13:58
dep. 13:58
14 km
Pranjani
arr. 14:00
dep. 14:00
16 km
Pranjani, Intersection
arr. 14:03
dep. 14:03
18 km
Leusici
arr. 14:10
dep. 14:10
19 km
Leusici, Madzarevac
arr. 14:12
dep. 14:12
20 km
Leusici, Siban
arr. 14:14
dep. 14:14
21 km
Leusici, Z. livada
arr. 14:16
dep. 14:16
22 km
Kostunici
arr. 14:18
dep. 14:18
24 km
Brajici
arr. 14:21
dep. 14:21
24 km
Teocin, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
28 km
Teocin
arr. 14:30
dep. 14:30
30 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 14:31
dep. 14:31
31 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 14:37
dep. 14:37
34 km
Bersici, C. kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
35 km
Bersici, Galic
arr. 14:43
dep. 14:43
37 km
Bersici
arr. 14:49
dep. 14:49
40 km
Locevci
arr. 14:53
dep. 14:53
42 km
Locevci, M. kuca
arr. 14:55
dep. 14:55
43 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 14:57
dep. 14:57
44 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 14:59
dep. 14:59
45 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 15:00
dep. 15:00
45.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 15:02
dep. 15:02
46 km
Klaticevo, Cigla
arr. 15:04
dep. 15:04
47 km
Klaticevo
arr. 15:05
dep. 15:05
47.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 15:06
dep. 15:06
48 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:08
dep. 15:08
49 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:10
dep. 15:10
50 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:12
dep. 15:12
51 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:14
dep. 15:14
52 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:16
dep. 15:16
53 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 15:18
dep. 15:18
54 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:25
55 km

Naselja Gojna Gora i Gornji Milanovac su međusobno udaljena ~55 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 05min., a najduže 02h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gojna Gora je u 13:20 h, dok je poslednji polazak u 13:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.