Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Glusci - Belgrade (Beograd) timetable

monday, 13.07.2020.
05:14 07:25 (02:11)
CenterDunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Glusci, Center
dep. 05:14
Uzvece, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
4 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
8 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
12 km
Sabac, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
23 km
arr. 07:10
dep. 07:10
107 km
arr. 07:15
dep. 07:15
110 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 07:25
117 km
07:05 08:50 (01:45)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Glusci, Center
dep. 07:05
Nocaj, 5
arr. 07:11
dep. 07:11
4 km
Salas Nocajski, 5
arr. 07:16
dep. 07:16
7 km
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:20
10 km
arr. 08:38
dep. 08:38
75 km
arr. 08:43
dep. 08:43
77 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:50
80 km
07:23 09:25 (02:02)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Glusci, Center
dep. 07:23
Nocaj, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
5 km
Salas Nocajski, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:44
dep. 08:15
15 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 08:19
dep. 08:19
19 km
arr. 09:17
dep. 09:17
92 km
arr. 09:20
dep. 09:20
93 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:25
96 km
13:05 14:50 (01:45)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Glusci, Center
dep. 13:05
Nocaj, 5
arr. 13:11
dep. 13:11
4 km
Salas Nocajski, 5
arr. 13:16
dep. 13:16
7 km
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
10 km
arr. 14:38
dep. 14:38
75 km
arr. 14:43
dep. 14:43
77 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:50
80 km
13:23 15:06 (01:43)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Glusci, Center
dep. 13:23
Nocaj, Center
arr. 13:27
dep. 13:27
5 km
Salas Nocajski, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:45
dep. 14:00
15 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 14:08
dep. 14:08
18.1 km
arr. 14:56
dep. 14:56
85.1 km
arr. 14:59
dep. 14:59
88.1 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:06
91.7 km
18:45 20:25 (01:40)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Glusci, Center
dep. 18:45
Nocaj, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
5 km
Salas Nocajski, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:15
15 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 19:19
dep. 19:19
19 km
arr. 20:18
dep. 20:18
92 km
arr. 20:20
dep. 20:20
93 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:25
96 km
Glusci - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: tuesday, 14.07.2020.
05:14 07:25 (02:11)
CenterDunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Glusci, Center
dep. 05:14
Uzvece, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
4 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
8 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
12 km
Sabac, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
23 km
arr. 07:10
dep. 07:10
107 km
arr. 07:15
dep. 07:15
110 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 07:25
117 km
07:05 08:50 (01:45)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Glusci, Center
dep. 07:05
Nocaj, 5
arr. 07:11
dep. 07:11
4 km
Salas Nocajski, 5
arr. 07:16
dep. 07:16
7 km
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:20
10 km
arr. 08:38
dep. 08:38
75 km
arr. 08:43
dep. 08:43
77 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:50
80 km
07:23 09:25 (02:02)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Glusci, Center
dep. 07:23
Nocaj, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
5 km
Salas Nocajski, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:44
dep. 08:15
15 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 08:19
dep. 08:19
19 km
arr. 09:17
dep. 09:17
92 km
arr. 09:20
dep. 09:20
93 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:25
96 km
13:05 14:50 (01:45)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Glusci, Center
dep. 13:05
Nocaj, 5
arr. 13:11
dep. 13:11
4 km
Salas Nocajski, 5
arr. 13:16
dep. 13:16
7 km
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
10 km
arr. 14:38
dep. 14:38
75 km
arr. 14:43
dep. 14:43
77 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:50
80 km
13:23 15:06 (01:43)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Glusci, Center
dep. 13:23
Nocaj, Center
arr. 13:27
dep. 13:27
5 km
Salas Nocajski, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:45
dep. 14:00
15 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 14:08
dep. 14:08
18.1 km
arr. 14:56
dep. 14:56
85.1 km
arr. 14:59
dep. 14:59
88.1 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:06
91.7 km
18:45 20:25 (01:40)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Glusci, Center
dep. 18:45
Nocaj, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
5 km
Salas Nocajski, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:15
15 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 19:19
dep. 19:19
19 km
arr. 20:18
dep. 20:18
92 km
arr. 20:20
dep. 20:20
93 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:25
96 km

Naselja Glusci i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~94 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 40min., a najduže 02h i 11min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Glusci je u 05:14 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.