Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Glogovica kod Aleksinca - Vakup timetable

wednesday, 17.07.2019.
05:55 06:20 (00:25)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Glogovica kod Aleksinca, Okretnica
dep. 05:55
Glogovica kod Aleksinca, Prodavnica
arr. 05:57
dep. 05:57
0.4 km
Glogovica kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:01
dep. 06:01
0.8 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
1.3 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 06:07
dep. 06:07
2.7 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 06:08
dep. 06:08
3.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:10
dep. 06:10
3.8 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:12
dep. 06:12
4.4 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:14
dep. 06:14
4.9 km
Vakup, Most
arr. 06:18
dep. 06:18
6.9 km
Vakup, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
7.2 km
Vakup, Okretnica
arr. 06:20
7.4 km
Glogovica kod Aleksinca - Vakup timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
05:55 06:20 (00:25)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Glogovica kod Aleksinca, Okretnica
dep. 05:55
Glogovica kod Aleksinca, Prodavnica
arr. 05:57
dep. 05:57
0.4 km
Glogovica kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:01
dep. 06:01
0.8 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
1.3 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 06:07
dep. 06:07
2.7 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 06:08
dep. 06:08
3.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:10
dep. 06:10
3.8 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:12
dep. 06:12
4.4 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:14
dep. 06:14
4.9 km
Vakup, Most
arr. 06:18
dep. 06:18
6.9 km
Vakup, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
7.2 km
Vakup, Okretnica
arr. 06:20
7.4 km
Glogovica kod Aleksinca - Vakup timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
05:55 06:20 (00:25)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Glogovica kod Aleksinca, Okretnica
dep. 05:55
Glogovica kod Aleksinca, Prodavnica
arr. 05:57
dep. 05:57
0.4 km
Glogovica kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:01
dep. 06:01
0.8 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
1.3 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 06:07
dep. 06:07
2.7 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 06:08
dep. 06:08
3.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:10
dep. 06:10
3.8 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:12
dep. 06:12
4.4 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:14
dep. 06:14
4.9 km
Vakup, Most
arr. 06:18
dep. 06:18
6.9 km
Vakup, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
7.2 km
Vakup, Okretnica
arr. 06:20
7.4 km
Glogovica kod Aleksinca - Vakup timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:55 06:20 (00:25)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Glogovica kod Aleksinca, Okretnica
dep. 05:55
Glogovica kod Aleksinca, Prodavnica
arr. 05:57
dep. 05:57
0.4 km
Glogovica kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:01
dep. 06:01
0.8 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
1.3 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 06:07
dep. 06:07
2.7 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 06:08
dep. 06:08
3.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:10
dep. 06:10
3.8 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:12
dep. 06:12
4.4 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:14
dep. 06:14
4.9 km
Vakup, Most
arr. 06:18
dep. 06:18
6.9 km
Vakup, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
7.2 km
Vakup, Okretnica
arr. 06:20
7.4 km
Glogovica kod Aleksinca - Vakup timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
05:55 06:20 (00:25)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Glogovica kod Aleksinca, Okretnica
dep. 05:55
Glogovica kod Aleksinca, Prodavnica
arr. 05:57
dep. 05:57
0.4 km
Glogovica kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:01
dep. 06:01
0.8 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
1.3 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 06:07
dep. 06:07
2.7 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 06:08
dep. 06:08
3.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:10
dep. 06:10
3.8 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:12
dep. 06:12
4.4 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:14
dep. 06:14
4.9 km
Vakup, Most
arr. 06:18
dep. 06:18
6.9 km
Vakup, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
7.2 km
Vakup, Okretnica
arr. 06:20
7.4 km
Glogovica kod Aleksinca - Vakup timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
05:55 06:20 (00:25)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Glogovica kod Aleksinca, Okretnica
dep. 05:55
Glogovica kod Aleksinca, Prodavnica
arr. 05:57
dep. 05:57
0.4 km
Glogovica kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:01
dep. 06:01
0.8 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
1.3 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 06:07
dep. 06:07
2.7 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 06:08
dep. 06:08
3.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:10
dep. 06:10
3.8 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:12
dep. 06:12
4.4 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:14
dep. 06:14
4.9 km
Vakup, Most
arr. 06:18
dep. 06:18
6.9 km
Vakup, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
7.2 km
Vakup, Okretnica
arr. 06:20
7.4 km
Glogovica kod Aleksinca - Vakup timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
05:55 06:20 (00:25)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Glogovica kod Aleksinca, Okretnica
dep. 05:55
Glogovica kod Aleksinca, Prodavnica
arr. 05:57
dep. 05:57
0.4 km
Glogovica kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:01
dep. 06:01
0.8 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
1.3 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 06:07
dep. 06:07
2.7 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 06:08
dep. 06:08
3.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:10
dep. 06:10
3.8 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:12
dep. 06:12
4.4 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:14
dep. 06:14
4.9 km
Vakup, Most
arr. 06:18
dep. 06:18
6.9 km
Vakup, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
7.2 km
Vakup, Okretnica
arr. 06:20
7.4 km

Naselja Glogovica kod Aleksinca i Vakup su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Glogovica kod Aleksinca je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 05:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.