Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Globoder - Pasjak kod Krusevca timetable

friday, 15.11.2019.
05:20 06:24 (01:04)
S-34
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, S-3
dep. 05:20
Globoder, S-2
arr. 05:21
dep. 05:21
0.5 km
Globoder, S-1
arr. 05:22
dep. 05:22
0.9 km
Globoder, 4
arr. 05:23
dep. 05:23
1.4 km
Globoder, 3
arr. 05:24
dep. 05:24
2 km
Globoder, 2
arr. 05:25
dep. 05:25
2.7 km
Globoder, 1
arr. 05:26
dep. 05:26
3.4 km
Globoder
arr. 05:28
dep. 05:28
3.9 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 05:30
dep. 05:30
10.4 km
Kosevi, 2
arr. 05:32
dep. 05:32
12.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
13.6 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:39
dep. 05:39
15.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 05:40
dep. 05:40
16.4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:42
dep. 05:42
16.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 05:44
dep. 05:44
17.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:45
dep. 05:45
18.3 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:47
dep. 05:47
18.9 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:48
dep. 05:48
19.6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:49
dep. 05:49
19.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:50
dep. 06:00
20.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:01
dep. 06:01
21.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
21.5 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:04
dep. 06:04
22.3 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:06
dep. 06:06
23.5 km
Parunovac, IM
arr. 06:07
dep. 06:07
23.7 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
24.2 km
Parunovac, ZD
arr. 06:11
dep. 06:11
25.7 km
Parunovac, 4
arr. 06:13
dep. 06:13
26.2 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:18
dep. 06:18
28.2 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
29.7 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 06:23
dep. 06:23
30.2 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 06:24
30.5 km
05:45 06:39 (00:54)
S-34
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, S-3
dep. 05:45
Globoder, S-2
arr. 05:46
dep. 05:46
0.5 km
Globoder, S-1
arr. 05:47
dep. 05:47
0.9 km
Globoder, 4
arr. 05:48
dep. 05:48
1.4 km
Globoder, 3
arr. 05:49
dep. 05:49
2 km
Globoder, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
2.7 km
Globoder, 1
arr. 05:51
dep. 05:51
3.4 km
Globoder
arr. 05:53
dep. 05:53
3.9 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 05:55
dep. 05:55
10.4 km
Kosevi, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
12.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:59
dep. 05:59
13.6 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
15.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:05
dep. 06:05
16.4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:07
dep. 06:07
16.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:09
dep. 06:09
17.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:10
dep. 06:10
18.3 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:12
dep. 06:12
18.9 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:13
dep. 06:13
19.6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:14
dep. 06:14
19.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:15
dep. 06:15
20.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:16
dep. 06:16
21.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:17
dep. 06:17
21.5 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:19
dep. 06:19
22.3 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:21
dep. 06:21
23.5 km
Parunovac, IM
arr. 06:22
dep. 06:22
23.7 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
24.2 km
Parunovac, ZD
arr. 06:26
dep. 06:26
25.7 km
Parunovac, 4
arr. 06:28
dep. 06:28
26.2 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:33
dep. 06:33
28.2 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 06:37
dep. 06:37
29.7 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 06:38
dep. 06:38
30.2 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 06:39
30.5 km
08:00 09:00 (01:00)
43
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 4
dep. 08:00
Globoder, 3
arr. 08:01
dep. 08:01
0.6 km
Globoder, 2
arr. 08:03
dep. 08:03
1.3 km
Globoder, 1
arr. 08:04
dep. 08:04
2 km
Globoder
arr. 08:06
dep. 08:06
2.5 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 08:07
dep. 08:07
3 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 08:20
dep. 08:20
9 km
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 08:17
dep. 08:17
8.5 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 08:16
dep. 08:16
8 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 08:15
dep. 08:15
7.5 km
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 08:14
dep. 08:14
7 km
Mackovac kod Krusevca, 5
arr. 08:13
dep. 08:13
6.5 km
Kosevi, 2
arr. 08:22
dep. 08:22
10.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 08:24
dep. 08:24
12.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
14.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 08:30
dep. 08:30
15 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:32
dep. 08:32
15.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 08:34
dep. 08:34
16.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 08:35
dep. 08:35
16.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:37
dep. 08:37
17.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 08:38
dep. 08:38
18.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:39
dep. 08:39
18.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 08:40
dep. 08:40
19 km
Krusevac, Fontana
arr. 08:41
dep. 08:41
19.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:42
dep. 08:42
19.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 08:44
dep. 08:44
20.7 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 08:46
dep. 08:46
21.9 km
Parunovac, IM
arr. 08:47
dep. 08:47
22.1 km
Parunovac, Intersection
arr. 08:49
dep. 08:49
22.6 km
Parunovac, ZD
arr. 08:51
dep. 08:51
24.1 km
Parunovac, 4
arr. 08:53
dep. 08:53
24.6 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 08:56
dep. 08:56
26.6 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
27.6 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 09:00
28.1 km
13:10 14:05 (00:55)
43
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 4
dep. 13:10
Globoder, 3
arr. 13:11
dep. 13:11
0.6 km
Globoder, 2
arr. 13:13
dep. 13:13
1.3 km
Globoder, 1
arr. 13:14
dep. 13:14
2 km
Globoder
arr. 13:18
dep. 13:18
2.5 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 13:20
dep. 13:20
9 km
Kosevi, 2
arr. 13:22
dep. 13:22
10.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 13:24
dep. 13:24
12.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
14.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 13:30
dep. 13:30
15 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:32
dep. 13:32
15.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 13:34
dep. 13:34
16.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:35
dep. 13:35
16.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:37
dep. 13:37
17.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:38
dep. 13:38
18.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:39
dep. 13:39
18.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:40
dep. 13:40
19 km
Krusevac, Fontana
arr. 13:41
dep. 13:41
19.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:42
dep. 13:42
19.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 13:44
dep. 13:44
20.7 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 13:46
dep. 13:46
21.9 km
Parunovac, IM
arr. 13:47
dep. 13:47
22.1 km
Parunovac, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
22.6 km
Parunovac, ZD
arr. 13:51
dep. 13:51
24.1 km
Parunovac, 4
arr. 13:53
dep. 13:53
24.6 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 13:59
dep. 13:59
26.6 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 14:03
dep. 14:03
27.6 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 14:05
28.1 km
15:10 16:07 (00:57)
44
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 4
dep. 15:10
Globoder, 3
arr. 15:11
dep. 15:11
0.6 km
Globoder, 2
arr. 15:13
dep. 15:13
1.3 km
Globoder, 1
arr. 15:14
dep. 15:14
2 km
Globoder
arr. 15:18
dep. 15:18
2.5 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 15:20
dep. 15:20
9 km
Kosevi, 2
arr. 15:22
dep. 15:22
10.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 15:24
dep. 15:24
12.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
14.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 15:30
dep. 15:30
15 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:32
dep. 15:32
15.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:34
dep. 15:34
16.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:35
dep. 15:35
16.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:37
dep. 15:37
17.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:38
dep. 15:38
18.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:39
dep. 15:39
18.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:40
dep. 15:40
19 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:41
dep. 15:41
19.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:42
dep. 15:42
20.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:44
dep. 15:44
20.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:46
dep. 15:46
22.1 km
Parunovac, IM
arr. 15:47
dep. 15:47
22.3 km
Parunovac, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
22.8 km
Parunovac, ZD
arr. 15:51
dep. 15:51
24.3 km
Parunovac, 4
arr. 15:53
dep. 15:53
24.8 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 15:59
dep. 15:59
26.8 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 16:03
dep. 16:03
28.3 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 16:05
dep. 16:05
28.8 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 16:07
29.1 km
Globoder - Pasjak kod Krusevca timetable
Departures on: saturday, 16.11.2019.
05:20 06:24 (01:04)
S-34
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, S-3
dep. 05:20
Globoder, S-2
arr. 05:21
dep. 05:21
0.5 km
Globoder, S-1
arr. 05:22
dep. 05:22
0.9 km
Globoder, 4
arr. 05:23
dep. 05:23
1.4 km
Globoder, 3
arr. 05:24
dep. 05:24
2 km
Globoder, 2
arr. 05:25
dep. 05:25
2.7 km
Globoder, 1
arr. 05:26
dep. 05:26
3.4 km
Globoder
arr. 05:28
dep. 05:28
3.9 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 05:30
dep. 05:30
10.4 km
Kosevi, 2
arr. 05:32
dep. 05:32
12.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
13.6 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:39
dep. 05:39
15.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 05:40
dep. 05:40
16.4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:42
dep. 05:42
16.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 05:44
dep. 05:44
17.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:45
dep. 05:45
18.3 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:47
dep. 05:47
18.9 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:48
dep. 05:48
19.6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:49
dep. 05:49
19.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:50
dep. 06:00
20.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:01
dep. 06:01
21.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
21.5 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:04
dep. 06:04
22.3 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:06
dep. 06:06
23.5 km
Parunovac, IM
arr. 06:07
dep. 06:07
23.7 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
24.2 km
Parunovac, ZD
arr. 06:11
dep. 06:11
25.7 km
Parunovac, 4
arr. 06:13
dep. 06:13
26.2 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:18
dep. 06:18
28.2 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
29.7 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 06:23
dep. 06:23
30.2 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 06:24
30.5 km
11:00 12:25 (01:25)
43
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 4
dep. 11:00
Globoder, 3
arr. 11:02
dep. 11:02
0.5 km
Globoder, 2
arr. 11:04
dep. 11:04
1 km
Globoder, 1
arr. 11:06
dep. 11:06
2 km
Globoder
arr. 11:07
dep. 11:07
2.5 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 11:08
dep. 11:08
3 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 11:11
dep. 11:11
3.5 km
Kosevi, 2
arr. 11:13
dep. 11:13
10 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 11:15
dep. 11:15
11.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 11:19
dep. 11:19
13.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 11:20
dep. 11:20
14.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:22
dep. 11:22
14.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 11:24
dep. 11:24
15.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 11:25
dep. 11:25
16.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:27
dep. 11:27
16.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:28
dep. 11:28
17.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:29
dep. 11:29
17.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:30
dep. 12:00
18.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:01
dep. 12:01
19 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:02
dep. 12:02
19.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:04
dep. 12:04
20.4 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:06
dep. 12:06
21.4 km
Parunovac, IM
arr. 12:07
dep. 12:07
21.6 km
Parunovac, Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
22.1 km
Parunovac, ZD
arr. 12:11
dep. 12:11
23.6 km
Parunovac, 4
arr. 12:13
dep. 12:13
24.1 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 12:19
dep. 12:19
26.1 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 12:23
dep. 12:23
27.6 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 12:25
28.1 km
13:45 14:55 (01:10)
43
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 4
dep. 13:45
Globoder, 3
arr. 13:47
dep. 13:47
0.5 km
Globoder, 2
arr. 13:49
dep. 13:49
1 km
Globoder, 1
arr. 13:51
dep. 13:51
2 km
Globoder
arr. 13:52
dep. 13:52
2.5 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 13:53
dep. 13:53
3 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 13:56
dep. 13:56
3.5 km
Kosevi, 2
arr. 13:58
dep. 13:58
10 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 14:00
dep. 14:00
11.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 14:04
dep. 14:04
13.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 14:05
dep. 14:05
14.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:07
dep. 14:07
14.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:09
dep. 14:09
15.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:10
dep. 14:10
16.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:12
dep. 14:12
16.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:13
dep. 14:13
17.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:14
dep. 14:14
17.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:15
dep. 14:30
18.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:31
dep. 14:31
19 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:32
dep. 14:32
19.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:34
dep. 14:34
20.4 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:36
dep. 14:36
21.4 km
Parunovac, IM
arr. 14:37
dep. 14:37
21.6 km
Parunovac, Intersection
arr. 14:39
dep. 14:39
22.1 km
Parunovac, ZD
arr. 14:41
dep. 14:41
23.6 km
Parunovac, 4
arr. 14:43
dep. 14:43
24.1 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 14:49
dep. 14:49
26.1 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
27.6 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 14:55
28.1 km
19:15 20:10 (00:55)
43
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 4
dep. 19:15
Globoder, 3
arr. 19:17
dep. 19:17
0.5 km
Globoder, 2
arr. 19:19
dep. 19:19
1 km
Globoder, 1
arr. 19:21
dep. 19:21
2 km
Globoder
arr. 19:22
dep. 19:22
2.5 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 19:23
dep. 19:23
3 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 19:26
dep. 19:26
3.5 km
Kosevi, 2
arr. 19:28
dep. 19:28
10 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 19:30
dep. 19:30
11.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
13.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 19:35
dep. 19:35
14.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 19:37
dep. 19:37
14.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 19:39
dep. 19:39
15.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 19:40
dep. 19:40
16.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:42
dep. 19:42
16.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:43
dep. 19:43
17.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:44
dep. 19:44
17.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:45
dep. 19:45
18.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 19:46
dep. 19:46
19 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:47
dep. 19:47
19.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 19:49
dep. 19:49
20.4 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 19:51
dep. 19:51
21.4 km
Parunovac, IM
arr. 19:52
dep. 19:52
21.6 km
Parunovac, Intersection
arr. 19:54
dep. 19:54
22.1 km
Parunovac, ZD
arr. 19:56
dep. 19:56
23.6 km
Parunovac, 4
arr. 19:58
dep. 19:58
24.1 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 20:04
dep. 20:04
26.1 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 20:08
dep. 20:08
27.6 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 20:10
28.1 km

Naselja Globoder i Pasjak kod Krusevca su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 54min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Globoder je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 19:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.