Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Globoder - Krusevac timetable

saturday, 20.07.2019.
00:05 00:25 (00:20)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Globoder
dep. 00:05
Mackovac kod Krusevca
arr. 00:06
dep. 00:06
13 km
Kosevi, 2
arr. 00:08
dep. 00:08
14.5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 00:10
dep. 00:10
16 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 00:14
dep. 00:14
18 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 00:15
dep. 00:15
18.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 00:17
dep. 00:17
19.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 00:19
dep. 00:19
20 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 00:20
dep. 00:20
20.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 00:22
dep. 00:22
21.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 00:23
dep. 00:23
22 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 00:24
dep. 00:24
22.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 00:25
22.8 km
05:20 06:04 (00:44)
S-3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Globoder, S-3
dep. 05:20
Globoder, S-2
arr. 05:21
dep. 05:21
0.5 km
Globoder, S-1
arr. 05:22
dep. 05:22
0.9 km
Globoder, 4
arr. 05:23
dep. 05:23
1.4 km
Globoder, 3
arr. 05:24
dep. 05:24
2 km
Globoder, 2
arr. 05:25
dep. 05:25
2.7 km
Globoder, 1
arr. 05:26
dep. 05:26
3.4 km
Globoder
arr. 05:28
dep. 05:28
3.9 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 05:30
dep. 05:30
10.4 km
Kosevi, 2
arr. 05:32
dep. 05:32
12.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
13.6 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:39
dep. 05:39
15.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 05:40
dep. 05:40
16.4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:42
dep. 05:42
16.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 05:44
dep. 05:44
17.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:45
dep. 05:45
18.3 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:47
dep. 05:47
18.9 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:48
dep. 05:48
19.6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:49
dep. 05:49
19.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:50
dep. 06:00
20.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:01
dep. 06:01
21.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
21.5 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:04
22.3 km
06:00 06:30 (00:30)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 4
dep. 06:00
Globoder, 3
arr. 06:02
dep. 06:02
0.3 km
Globoder, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
1 km
Globoder, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
2 km
Globoder
arr. 06:07
dep. 06:07
2.5 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 06:08
dep. 06:08
3 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 06:11
dep. 06:11
8.5 km
Kosevi, 2
arr. 06:13
dep. 06:13
10.2 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 06:15
dep. 06:15
11.7 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
13.7 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:20
dep. 06:20
14.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:22
dep. 06:22
15 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:24
dep. 06:24
15.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:25
dep. 06:25
16.4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:27
dep. 06:27
17 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:28
dep. 06:28
17.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:29
dep. 06:29
18 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:30
18.5 km
06:20 06:40 (00:20)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 2
dep. 06:20
Globoder, 1
arr. 06:22
dep. 06:22
1.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
2.6 km
Kosevi, 1
arr. 06:27
dep. 06:27
5.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
7.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
12.5 km
07:30 07:45 (00:15)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 2
dep. 07:30
Globoder, 1
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 07:33
dep. 07:33
2 km
Kosevi, 2
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Kosevi, 1
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
Citluk kod Krusevca
arr. 07:40
dep. 07:40
7 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:45
12 km
07:30 08:00 (00:30)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 4
dep. 07:30
Globoder, 3
arr. 07:32
dep. 07:32
0.3 km
Globoder, 2
arr. 07:34
dep. 07:34
1 km
Globoder, 1
arr. 07:36
dep. 07:36
2 km
Globoder
arr. 07:37
dep. 07:37
2.5 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 07:38
dep. 07:38
3 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 07:41
dep. 07:41
8.5 km
Kosevi, 2
arr. 07:43
dep. 07:43
10.2 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 07:45
dep. 07:45
11.7 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
13.7 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 07:49
dep. 07:49
14.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:52
dep. 07:52
15 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 07:54
dep. 07:54
15.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:55
dep. 07:55
16.4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:57
dep. 07:57
17 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:58
dep. 07:58
17.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:59
dep. 07:59
18 km
Krusevac, Spomenik
arr. 08:00
18.5 km
08:39 09:00 (00:21)
R1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Globoder, R1
dep. 08:39
Globoder, R2
arr. 08:42
dep. 08:42
2 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 08:43
dep. 08:43
3 km
Kosevi, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
4 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 08:48
dep. 08:48
6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 08:50
dep. 08:50
8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:52
dep. 08:52
9 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 08:54
dep. 08:54
10 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:56
dep. 08:56
11 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
13 km
08:55 09:25 (00:30)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 4
dep. 08:55
Globoder, 3
arr. 08:56
dep. 08:56
0.6 km
Globoder, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
1.3 km
Globoder, 1
arr. 08:59
dep. 08:59
2 km
Globoder
arr. 09:03
dep. 09:03
2.5 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 09:05
dep. 09:05
9 km
Kosevi, 2
arr. 09:07
dep. 09:07
10.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 09:09
dep. 09:09
12.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
14.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:15
dep. 09:15
15 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 09:17
dep. 09:17
15.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 09:19
dep. 09:19
16.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 09:20
dep. 09:20
16.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 09:22
dep. 09:22
17.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 09:23
dep. 09:23
18.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:24
dep. 09:24
18.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:25
19 km
08:55 09:25 (00:30)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 4
dep. 08:55
Globoder, 3
arr. 08:56
dep. 08:56
0.3 km
Globoder, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
1 km
Globoder, 1
arr. 09:00
dep. 09:00
2 km
Globoder
arr. 09:03
dep. 09:03
2.5 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 09:04
dep. 09:04
3 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 09:05
dep. 09:05
8.5 km
Kosevi, 2
arr. 09:07
dep. 09:07
10.2 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 09:09
dep. 09:09
11.7 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
13.7 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:15
dep. 09:15
14.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 09:17
dep. 09:17
15 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 09:19
dep. 09:19
15.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 09:20
dep. 09:20
16.4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 09:22
dep. 09:22
17 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 09:23
dep. 09:23
17.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:24
dep. 09:24
18 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:25
18.5 km
09:29 09:40 (00:11)
R1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Globoder, R1
dep. 09:29
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
6 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
11 km
10:10 10:30 (00:20)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 2
dep. 10:10
Globoder, 1
arr. 10:12
dep. 10:12
1.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 10:13
dep. 10:13
2.6 km
Kosevi, 1
arr. 10:17
dep. 10:17
5.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
7.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:30
12.5 km
11:00 12:04 (01:04)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 4
dep. 11:00
Globoder, 3
arr. 11:02
dep. 11:02
0.5 km
Globoder, 2
arr. 11:04
dep. 11:04
1 km
Globoder, 1
arr. 11:06
dep. 11:06
2 km
Globoder
arr. 11:07
dep. 11:07
2.5 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 11:08
dep. 11:08
3 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 11:11
dep. 11:11
3.5 km
Kosevi, 2
arr. 11:13
dep. 11:13
10 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 11:15
dep. 11:15
11.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 11:19
dep. 11:19
13.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 11:20
dep. 11:20
14.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:22
dep. 11:22
14.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 11:24
dep. 11:24
15.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 11:25
dep. 11:25
16.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:27
dep. 11:27
16.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:28
dep. 11:28
17.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:29
dep. 11:29
17.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:30
dep. 12:00
18.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:01
dep. 12:01
19 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:02
dep. 12:02
19.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:04
20.4 km
12:00 12:30 (00:30)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 4
dep. 12:00
Globoder, 3
arr. 12:02
dep. 12:02
0.3 km
Globoder, 2
arr. 12:04
dep. 12:04
1 km
Globoder, 1
arr. 12:06
dep. 12:06
2 km
Globoder
arr. 12:07
dep. 12:07
2.5 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 12:08
dep. 12:08
3 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 12:11
dep. 12:11
8.5 km
Kosevi, 2
arr. 12:13
dep. 12:13
10.2 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 12:15
dep. 12:15
11.7 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 12:19
dep. 12:19
13.7 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 12:20
dep. 12:20
14.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:22
dep. 12:22
15 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 12:24
dep. 12:24
15.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:25
dep. 12:25
16.4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:27
dep. 12:27
17 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:28
dep. 12:28
17.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:29
dep. 12:29
18 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:30
18.5 km
12:10 12:30 (00:20)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 2
dep. 12:10
Globoder, 1
arr. 12:12
dep. 12:12
1.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
2.6 km
Kosevi, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
5.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
7.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:30
12.5 km
13:45 14:34 (00:49)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 4
dep. 13:45
Globoder, 3
arr. 13:47
dep. 13:47
0.5 km
Globoder, 2
arr. 13:49
dep. 13:49
1 km
Globoder, 1
arr. 13:51
dep. 13:51
2 km
Globoder
arr. 13:52
dep. 13:52
2.5 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 13:53
dep. 13:53
3 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 13:56
dep. 13:56
3.5 km
Kosevi, 2
arr. 13:58
dep. 13:58
10 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 14:00
dep. 14:00
11.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 14:04
dep. 14:04
13.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 14:05
dep. 14:05
14.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:07
dep. 14:07
14.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:09
dep. 14:09
15.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:10
dep. 14:10
16.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:12
dep. 14:12
16.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:13
dep. 14:13
17.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:14
dep. 14:14
17.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:15
dep. 14:30
18.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:31
dep. 14:31
19 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:32
dep. 14:32
19.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:34
20.4 km
16:10 16:40 (00:30)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 4
dep. 16:10
Globoder, 3
arr. 16:12
dep. 16:12
0.3 km
Globoder, 2
arr. 16:14
dep. 16:14
1 km
Globoder, 1
arr. 16:16
dep. 16:16
2 km
Globoder
arr. 16:17
dep. 16:17
2.5 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 16:18
dep. 16:18
3 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 16:21
dep. 16:21
8.5 km
Kosevi, 2
arr. 16:23
dep. 16:23
10.2 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 16:25
dep. 16:25
11.7 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
13.7 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:30
dep. 16:30
14.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:32
dep. 16:32
15 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 16:34
dep. 16:34
15.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:35
dep. 16:35
16.4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:37
dep. 16:37
17 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 16:38
dep. 16:38
17.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:39
dep. 16:39
18 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:40
18.5 km
16:30 16:50 (00:20)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 2
dep. 16:30
Globoder, 1
arr. 16:32
dep. 16:32
1.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
2.6 km
Kosevi, 1
arr. 16:37
dep. 16:37
5.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
7.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:50
12.5 km
16:39 17:00 (00:21)
R1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Globoder, R1
dep. 16:39
Globoder, R2
arr. 16:42
dep. 16:42
2 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 16:43
dep. 16:43
3 km
Kosevi, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
4 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 16:48
dep. 16:48
6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:50
dep. 16:50
8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:52
dep. 16:52
9 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:54
dep. 16:54
10 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:56
dep. 16:56
11 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
13 km
17:15 17:35 (00:20)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Globoder
dep. 17:15
Mackovac kod Krusevca
arr. 17:16
dep. 17:16
13 km
Kosevi, 2
arr. 17:18
dep. 17:18
14.5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 17:20
dep. 17:20
16 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
18 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 17:25
dep. 17:25
18.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 17:27
dep. 17:27
19.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 17:29
dep. 17:29
20 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 17:30
dep. 17:30
20.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 17:32
dep. 17:32
21.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 17:33
dep. 17:33
22 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 17:34
dep. 17:34
22.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 17:35
22.8 km
18:20 18:40 (00:20)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 2
dep. 18:20
Globoder, 1
arr. 18:22
dep. 18:22
1.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
2.6 km
Kosevi, 1
arr. 18:27
dep. 18:27
5.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
7.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:40
12.5 km
19:15 19:49 (00:34)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 4
dep. 19:15
Globoder, 3
arr. 19:17
dep. 19:17
0.5 km
Globoder, 2
arr. 19:19
dep. 19:19
1 km
Globoder, 1
arr. 19:21
dep. 19:21
2 km
Globoder
arr. 19:22
dep. 19:22
2.5 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 19:23
dep. 19:23
3 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 19:26
dep. 19:26
3.5 km
Kosevi, 2
arr. 19:28
dep. 19:28
10 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 19:30
dep. 19:30
11.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
13.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 19:35
dep. 19:35
14.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 19:37
dep. 19:37
14.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 19:39
dep. 19:39
15.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 19:40
dep. 19:40
16.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:42
dep. 19:42
16.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:43
dep. 19:43
17.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:44
dep. 19:44
17.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:45
dep. 19:45
18.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 19:46
dep. 19:46
19 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:47
dep. 19:47
19.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 19:49
20.4 km
19:30 19:50 (00:20)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 2
dep. 19:30
Globoder, 1
arr. 19:32
dep. 19:32
1.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 19:33
dep. 19:33
2.6 km
Kosevi, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
5.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
7.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:50
12.5 km
20:20 20:40 (00:20)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 2
dep. 20:20
Globoder, 1
arr. 20:22
dep. 20:22
1.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 20:23
dep. 20:23
2.6 km
Kosevi, 1
arr. 20:27
dep. 20:27
5.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 20:30
dep. 20:30
7.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:40
12.5 km

Naselja Globoder i Krusevac su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11min., a najduže 01h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Globoder je u 00:05 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.