Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Globoder - Krusevac timetable

saturday, 04.07.2020.
06:20 06:40 (00:20)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 2
dep. 06:20
Globoder, 1
arr. 06:22
dep. 06:22
1.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
2.6 km
Kosevi, 1
arr. 06:27
dep. 06:27
5.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
7.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
12.5 km
08:39 09:00 (00:21)
R1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, R1
dep. 08:39
Globoder, R2
arr. 08:42
dep. 08:42
2 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 08:43
dep. 08:43
3 km
Kosevi, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
4 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 08:48
dep. 08:48
6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 08:50
dep. 08:50
8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:52
dep. 08:52
9 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 08:54
dep. 08:54
10 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:56
dep. 08:56
11 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
13 km
09:29 09:40 (00:11)
R1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, R1
dep. 09:29
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
6 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
11 km
16:30 16:50 (00:20)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 2
dep. 16:30
Globoder, 1
arr. 16:32
dep. 16:32
1.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
2.6 km
Kosevi, 1
arr. 16:37
dep. 16:37
5.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
7.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:50
12.5 km
Globoder - Krusevac timetable
Departures on: sunday, 05.07.2020.
08:39 09:00 (00:21)
R1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, R1
dep. 08:39
Globoder, R2
arr. 08:42
dep. 08:42
2 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 08:43
dep. 08:43
3 km
Kosevi, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
4 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 08:48
dep. 08:48
6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 08:50
dep. 08:50
8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:52
dep. 08:52
9 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 08:54
dep. 08:54
10 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:56
dep. 08:56
11 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
13 km
09:29 09:40 (00:11)
R1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, R1
dep. 09:29
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
6 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
11 km
16:30 16:50 (00:20)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 2
dep. 16:30
Globoder, 1
arr. 16:32
dep. 16:32
1.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
2.6 km
Kosevi, 1
arr. 16:37
dep. 16:37
5.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
7.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:50
12.5 km

Naselja Globoder i Krusevac su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11min., a najduže 21min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Globoder je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.