Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Globoder - Krusevac timetable

friday, 22.11.2019.
00:05 00:25 (00:20)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder
dep. 00:05
Mackovac kod Krusevca
arr. 00:06
dep. 00:06
13 km
Kosevi, 2
arr. 00:08
dep. 00:08
14.5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 00:10
dep. 00:10
16 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 00:14
dep. 00:14
18 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 00:15
dep. 00:15
18.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 00:17
dep. 00:17
19.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 00:19
dep. 00:19
20 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 00:20
dep. 00:20
20.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 00:22
dep. 00:22
21.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 00:23
dep. 00:23
22 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 00:24
dep. 00:24
22.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 00:25
22.8 km
05:20 06:04 (00:44)
S-3Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, S-3
dep. 05:20
Globoder, S-2
arr. 05:21
dep. 05:21
0.5 km
Globoder, S-1
arr. 05:22
dep. 05:22
0.9 km
Globoder, 4
arr. 05:23
dep. 05:23
1.4 km
Globoder, 3
arr. 05:24
dep. 05:24
2 km
Globoder, 2
arr. 05:25
dep. 05:25
2.7 km
Globoder, 1
arr. 05:26
dep. 05:26
3.4 km
Globoder
arr. 05:28
dep. 05:28
3.9 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 05:30
dep. 05:30
10.4 km
Kosevi, 2
arr. 05:32
dep. 05:32
12.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
13.6 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:39
dep. 05:39
15.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 05:40
dep. 05:40
16.4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:42
dep. 05:42
16.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 05:44
dep. 05:44
17.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:45
dep. 05:45
18.3 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:47
dep. 05:47
18.9 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:48
dep. 05:48
19.6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:49
dep. 05:49
19.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:50
dep. 06:00
20.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:01
dep. 06:01
21.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
21.5 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:04
22.3 km
05:45 06:19 (00:34)
S-3Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, S-3
dep. 05:45
Globoder, S-2
arr. 05:46
dep. 05:46
0.5 km
Globoder, S-1
arr. 05:47
dep. 05:47
0.9 km
Globoder, 4
arr. 05:48
dep. 05:48
1.4 km
Globoder, 3
arr. 05:49
dep. 05:49
2 km
Globoder, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
2.7 km
Globoder, 1
arr. 05:51
dep. 05:51
3.4 km
Globoder
arr. 05:53
dep. 05:53
3.9 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 05:55
dep. 05:55
10.4 km
Kosevi, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
12.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:59
dep. 05:59
13.6 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
15.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:05
dep. 06:05
16.4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:07
dep. 06:07
16.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:09
dep. 06:09
17.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:10
dep. 06:10
18.3 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:12
dep. 06:12
18.9 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:13
dep. 06:13
19.6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:14
dep. 06:14
19.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:15
dep. 06:15
20.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:16
dep. 06:16
21.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:17
dep. 06:17
21.5 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:19
22.3 km
06:04 06:22 (00:18)
R2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, R2
dep. 06:04
Globoder, R1
arr. 06:06
dep. 06:06
1.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
2.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
5.4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:12
dep. 06:12
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:14
dep. 06:14
8.8 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 06:16
dep. 06:16
10.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:17
dep. 06:17
10.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:20
dep. 06:20
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:22
12.7 km
06:20 06:40 (00:20)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 2
dep. 06:20
Globoder, 1
arr. 06:22
dep. 06:22
1.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
2.6 km
Kosevi, 1
arr. 06:27
dep. 06:27
5.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
7.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
12.5 km
06:45 07:15 (00:30)
S-3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, S-3
dep. 06:45
Globoder, S-2
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Globoder, S-1
arr. 06:47
dep. 06:47
0.9 km
Globoder, 4
arr. 06:48
dep. 06:48
1.4 km
Globoder, 3
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Globoder, 2
arr. 06:50
dep. 06:50
2.7 km
Globoder, 1
arr. 06:51
dep. 06:51
3.4 km
Globoder
arr. 06:53
dep. 06:53
3.9 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 06:55
dep. 06:55
10.4 km
Kosevi, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
12.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 06:59
dep. 06:59
13.6 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
15.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 07:05
dep. 07:05
16.4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:07
dep. 07:07
16.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 07:09
dep. 07:09
17.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:10
dep. 07:10
18.3 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:12
dep. 07:12
18.9 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:13
dep. 07:13
19.6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:14
dep. 07:14
19.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:15
20.4 km
07:25 07:45 (00:20)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 2
dep. 07:25
Globoder, 1
arr. 07:27
dep. 07:27
1.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
2.6 km
Kosevi, 1
arr. 07:32
dep. 07:32
5.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
7.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:45
12.5 km
07:30 07:45 (00:15)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 2
dep. 07:30
Globoder, 1
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 07:33
dep. 07:33
2 km
Kosevi, 2
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Kosevi, 1
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
Citluk kod Krusevca
arr. 07:40
dep. 07:40
7 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:45
12 km
08:00 08:44 (00:44)
4Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 4
dep. 08:00
Globoder, 3
arr. 08:01
dep. 08:01
0.6 km
Globoder, 2
arr. 08:03
dep. 08:03
1.3 km
Globoder, 1
arr. 08:04
dep. 08:04
2 km
Globoder
arr. 08:06
dep. 08:06
2.5 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 08:07
dep. 08:07
3 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 08:20
dep. 08:20
9 km
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 08:17
dep. 08:17
8.5 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 08:16
dep. 08:16
8 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 08:15
dep. 08:15
7.5 km
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 08:14
dep. 08:14
7 km
Mackovac kod Krusevca, 5
arr. 08:13
dep. 08:13
6.5 km
Kosevi, 2
arr. 08:22
dep. 08:22
10.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 08:24
dep. 08:24
12.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
14.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 08:30
dep. 08:30
15 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:32
dep. 08:32
15.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 08:34
dep. 08:34
16.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 08:35
dep. 08:35
16.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:37
dep. 08:37
17.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 08:38
dep. 08:38
18.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:39
dep. 08:39
18.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 08:40
dep. 08:40
19 km
Krusevac, Fontana
arr. 08:41
dep. 08:41
19.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:42
dep. 08:42
19.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 08:44
20.7 km
08:39 09:00 (00:21)
R1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, R1
dep. 08:39
Globoder, R2
arr. 08:42
dep. 08:42
2 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 08:43
dep. 08:43
3 km
Kosevi, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
4 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 08:48
dep. 08:48
6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 08:50
dep. 08:50
8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:52
dep. 08:52
9 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 08:54
dep. 08:54
10 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:56
dep. 08:56
11 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
13 km
08:55 09:25 (00:30)
4Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 4
dep. 08:55
Globoder, 3
arr. 08:56
dep. 08:56
0.6 km
Globoder, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
1.3 km
Globoder, 1
arr. 08:59
dep. 08:59
2 km
Globoder
arr. 09:03
dep. 09:03
2.5 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 09:05
dep. 09:05
9 km
Kosevi, 2
arr. 09:07
dep. 09:07
10.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 09:09
dep. 09:09
12.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
14.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:15
dep. 09:15
15 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 09:17
dep. 09:17
15.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 09:19
dep. 09:19
16.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 09:20
dep. 09:20
16.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 09:22
dep. 09:22
17.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 09:23
dep. 09:23
18.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:24
dep. 09:24
18.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:25
19 km
09:10 09:30 (00:20)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 2
dep. 09:10
Globoder, 1
arr. 09:12
dep. 09:12
1.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 09:13
dep. 09:13
2.6 km
Kosevi, 1
arr. 09:17
dep. 09:17
5.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 09:20
dep. 09:20
7.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
12.5 km
09:29 09:40 (00:11)
R1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, R1
dep. 09:29
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
6 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
11 km
09:49 10:07 (00:18)
R2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, R2
dep. 09:49
Globoder, R1
arr. 09:51
dep. 09:51
1.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 09:52
dep. 09:52
2.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 09:55
dep. 09:55
5.4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:57
dep. 09:57
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 09:59
dep. 09:59
8.8 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 10:01
dep. 10:01
10.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 10:02
dep. 10:02
10.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 10:05
dep. 10:05
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:07
12.7 km
10:10 10:30 (00:20)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 2
dep. 10:10
Globoder, 1
arr. 10:12
dep. 10:12
1.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 10:13
dep. 10:13
2.6 km
Kosevi, 1
arr. 10:17
dep. 10:17
5.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
7.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:30
12.5 km
11:19 11:37 (00:18)
R2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, R2
dep. 11:19
Globoder, R1
arr. 11:21
dep. 11:21
1.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
2.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 11:25
dep. 11:25
5.4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 11:27
dep. 11:27
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:29
dep. 11:29
8.8 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 11:31
dep. 11:31
10.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:32
dep. 11:32
10.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:35
dep. 11:35
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:37
12.7 km
11:49 12:07 (00:18)
R2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, R2
dep. 11:49
Globoder, R1
arr. 11:51
dep. 11:51
1.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
2.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 11:55
dep. 11:55
5.4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 11:57
dep. 11:57
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:59
dep. 11:59
8.8 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 12:01
dep. 12:01
10.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:02
dep. 12:02
10.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:05
dep. 12:05
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:07
12.7 km
12:00 12:30 (00:30)
4Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 4
dep. 12:00
Globoder, 3
arr. 12:01
dep. 12:01
0.6 km
Globoder, 2
arr. 12:03
dep. 12:03
1.3 km
Globoder, 1
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Globoder
arr. 12:08
dep. 12:08
2.5 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 12:10
dep. 12:10
9 km
Kosevi, 2
arr. 12:12
dep. 12:12
10.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 12:14
dep. 12:14
12.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 12:19
dep. 12:19
14.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 12:20
dep. 12:20
15 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:22
dep. 12:22
15.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 12:24
dep. 12:24
16.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:25
dep. 12:25
16.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:27
dep. 12:27
17.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:28
dep. 12:28
18.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:29
dep. 12:29
18.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:30
19 km
12:10 12:30 (00:20)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 2
dep. 12:10
Globoder, 1
arr. 12:12
dep. 12:12
1.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
2.6 km
Kosevi, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
5.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
7.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:30
12.5 km
13:10 13:44 (00:34)
4Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 4
dep. 13:10
Globoder, 3
arr. 13:11
dep. 13:11
0.6 km
Globoder, 2
arr. 13:13
dep. 13:13
1.3 km
Globoder, 1
arr. 13:14
dep. 13:14
2 km
Globoder
arr. 13:18
dep. 13:18
2.5 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 13:20
dep. 13:20
9 km
Kosevi, 2
arr. 13:22
dep. 13:22
10.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 13:24
dep. 13:24
12.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
14.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 13:30
dep. 13:30
15 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:32
dep. 13:32
15.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 13:34
dep. 13:34
16.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:35
dep. 13:35
16.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:37
dep. 13:37
17.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:38
dep. 13:38
18.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:39
dep. 13:39
18.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:40
dep. 13:40
19 km
Krusevac, Fontana
arr. 13:41
dep. 13:41
19.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:42
dep. 13:42
19.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 13:44
20.7 km
13:39 14:00 (00:21)
R1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, R1
dep. 13:39
Globoder, R2
arr. 13:42
dep. 13:42
2 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 13:43
dep. 13:43
3 km
Kosevi, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
4 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 13:48
dep. 13:48
6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 13:50
dep. 13:50
8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:52
dep. 13:52
9 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:54
dep. 13:54
10 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:56
dep. 13:56
11 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:00
13 km
14:15 14:45 (00:30)
4Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 4
dep. 14:15
Globoder, 3
arr. 14:17
dep. 14:17
0.6 km
Globoder, 2
arr. 14:18
dep. 14:18
1.3 km
Globoder, 1
arr. 14:19
dep. 14:19
2 km
Globoder
arr. 14:23
dep. 14:23
2.5 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 14:25
dep. 14:25
9 km
Kosevi, 2
arr. 14:27
dep. 14:27
10.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 14:29
dep. 14:29
12.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
14.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 14:35
dep. 14:35
15 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:37
dep. 14:37
15.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:39
dep. 14:39
16.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:40
dep. 14:40
16.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:42
dep. 14:42
17.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:43
dep. 14:43
18.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:44
dep. 14:44
18.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:45
19 km
14:20 14:40 (00:20)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 2
dep. 14:20
Globoder, 1
arr. 14:22
dep. 14:22
1.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 14:23
dep. 14:23
2.6 km
Kosevi, 1
arr. 14:27
dep. 14:27
5.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
7.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:40
12.5 km
15:10 15:44 (00:34)
4Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 4
dep. 15:10
Globoder, 3
arr. 15:11
dep. 15:11
0.6 km
Globoder, 2
arr. 15:13
dep. 15:13
1.3 km
Globoder, 1
arr. 15:14
dep. 15:14
2 km
Globoder
arr. 15:18
dep. 15:18
2.5 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 15:20
dep. 15:20
9 km
Kosevi, 2
arr. 15:22
dep. 15:22
10.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 15:24
dep. 15:24
12.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
14.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 15:30
dep. 15:30
15 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:32
dep. 15:32
15.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:34
dep. 15:34
16.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:35
dep. 15:35
16.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:37
dep. 15:37
17.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:38
dep. 15:38
18.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:39
dep. 15:39
18.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:40
dep. 15:40
19 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:41
dep. 15:41
19.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:42
dep. 15:42
20.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:44
20.9 km
16:00 16:30 (00:30)
S-3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, S-3
dep. 16:00
Globoder, S-2
arr. 16:01
dep. 16:01
0.5 km
Globoder, S-1
arr. 16:02
dep. 16:02
0.9 km
Globoder, 4
arr. 16:03
dep. 16:03
1.4 km
Globoder, 3
arr. 16:04
dep. 16:04
2 km
Globoder, 2
arr. 16:05
dep. 16:05
2.7 km
Globoder, 1
arr. 16:06
dep. 16:06
3.4 km
Globoder
arr. 16:08
dep. 16:08
3.9 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 16:10
dep. 16:10
10.4 km
Kosevi, 2
arr. 16:12
dep. 16:12
12.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 16:14
dep. 16:14
13.6 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
15.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:20
dep. 16:20
16.4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:22
dep. 16:22
16.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 16:24
dep. 16:24
17.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:25
dep. 16:25
18.3 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:27
dep. 16:27
18.9 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 16:28
dep. 16:28
19.6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:29
dep. 16:29
19.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:30
20.4 km
16:30 16:50 (00:20)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 2
dep. 16:30
Globoder, 1
arr. 16:32
dep. 16:32
1.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
2.6 km
Kosevi, 1
arr. 16:37
dep. 16:37
5.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
7.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:50
12.5 km
16:39 17:00 (00:21)
R1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, R1
dep. 16:39
Globoder, R2
arr. 16:42
dep. 16:42
2 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 16:43
dep. 16:43
3 km
Kosevi, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
4 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 16:48
dep. 16:48
6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:50
dep. 16:50
8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:52
dep. 16:52
9 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:54
dep. 16:54
10 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:56
dep. 16:56
11 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
13 km
17:15 17:35 (00:20)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder
dep. 17:15
Mackovac kod Krusevca
arr. 17:16
dep. 17:16
13 km
Kosevi, 2
arr. 17:18
dep. 17:18
14.5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 17:20
dep. 17:20
16 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
18 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 17:25
dep. 17:25
18.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 17:27
dep. 17:27
19.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 17:29
dep. 17:29
20 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 17:30
dep. 17:30
20.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 17:32
dep. 17:32
21.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 17:33
dep. 17:33
22 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 17:34
dep. 17:34
22.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 17:35
22.8 km
17:19 17:37 (00:18)
R2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, R2
dep. 17:19
Globoder, R1
arr. 17:21
dep. 17:21
1.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 17:22
dep. 17:22
2.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 17:25
dep. 17:25
5.4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 17:27
dep. 17:27
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 17:29
dep. 17:29
8.8 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 17:31
dep. 17:31
10.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 17:32
dep. 17:32
10.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 17:35
dep. 17:35
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:37
12.7 km
18:04 18:22 (00:18)
R2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, R2
dep. 18:04
Globoder, R1
arr. 18:06
dep. 18:06
1.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
2.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 18:10
dep. 18:10
5.4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 18:12
dep. 18:12
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 18:14
dep. 18:14
8.8 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 18:16
dep. 18:16
10.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 18:17
dep. 18:17
10.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 18:20
dep. 18:20
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:22
12.7 km
18:20 18:40 (00:20)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 2
dep. 18:20
Globoder, 1
arr. 18:22
dep. 18:22
1.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
2.6 km
Kosevi, 1
arr. 18:27
dep. 18:27
5.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
7.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:40
12.5 km
18:25 18:55 (00:30)
4Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 4
dep. 18:25
Globoder, 3
arr. 18:27
dep. 18:27
0.6 km
Globoder, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
1.3 km
Globoder, 1
arr. 18:29
dep. 18:29
2 km
Globoder
arr. 18:33
dep. 18:33
2.5 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 18:35
dep. 18:35
9 km
Kosevi, 2
arr. 18:37
dep. 18:37
10.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 18:39
dep. 18:39
12.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
14.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 18:45
dep. 18:45
15 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 18:47
dep. 18:47
15.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 18:49
dep. 18:49
16.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 18:50
dep. 18:50
16.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 18:52
dep. 18:52
17.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 18:53
dep. 18:53
18.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 18:54
dep. 18:54
18.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 18:55
19 km
18:49 19:07 (00:18)
R2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, R2
dep. 18:49
Globoder, R1
arr. 18:51
dep. 18:51
1.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 18:52
dep. 18:52
2.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 18:55
dep. 18:55
5.4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 18:57
dep. 18:57
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 18:59
dep. 18:59
8.8 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 19:01
dep. 19:01
10.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:02
dep. 19:02
10.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:05
dep. 19:05
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:07
12.7 km
19:30 19:50 (00:20)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 2
dep. 19:30
Globoder, 1
arr. 19:32
dep. 19:32
1.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 19:33
dep. 19:33
2.6 km
Kosevi, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
5.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
7.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:50
12.5 km
19:50 20:15 (00:25)
4Velika cesma
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 4
dep. 19:50
Globoder, 3
arr. 19:51
dep. 19:51
0.6 km
Globoder, 2
arr. 19:52
dep. 19:52
1.3 km
Globoder, 1
arr. 19:54
dep. 19:54
2 km
Globoder
arr. 19:55
dep. 19:55
2.5 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 19:56
dep. 19:56
3 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 19:57
dep. 19:57
4 km
Kosevi, 2
arr. 19:59
dep. 19:59
10.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 20:00
dep. 20:00
12.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 20:05
dep. 20:05
14.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 20:06
dep. 20:06
15 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 20:08
dep. 20:08
15.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 20:10
dep. 20:10
16.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 20:11
dep. 20:11
16.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:13
dep. 20:13
17.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 20:14
dep. 20:14
18.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:15
18.5 km
20:20 20:40 (00:20)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 2
dep. 20:20
Globoder, 1
arr. 20:22
dep. 20:22
1.6 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 20:23
dep. 20:23
2.6 km
Kosevi, 1
arr. 20:27
dep. 20:27
5.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 20:30
dep. 20:30
7.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:40
12.5 km
21:00 21:30 (00:30)
4Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 4
dep. 21:00
Globoder, 3
arr. 21:02
dep. 21:02
0.6 km
Globoder, 2
arr. 21:03
dep. 21:03
1.3 km
Globoder, 1
arr. 21:04
dep. 21:04
2 km
Globoder
arr. 21:08
dep. 21:08
2.5 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 21:10
dep. 21:10
9 km
Kosevi, 2
arr. 21:12
dep. 21:12
10.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 21:14
dep. 21:14
12.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 21:19
dep. 21:19
14.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 21:20
dep. 21:20
15 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 21:22
dep. 21:22
15.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 21:24
dep. 21:24
16.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 21:25
dep. 21:25
16.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 21:27
dep. 21:27
17.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 21:28
dep. 21:28
18.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 21:29
dep. 21:29
18.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 21:30
19 km

Naselja Globoder i Krusevac su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11min., a najduže 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Globoder je u 00:05 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.