Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Globoder - Bovan kod Krusevca timetable

sunday, 21.07.2019.
05:20 06:30 (01:10)
S-3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Globoder, S-3
dep. 05:20
Globoder, S-2
arr. 05:21
dep. 05:21
0.5 km
Globoder, S-1
arr. 05:22
dep. 05:22
0.9 km
Globoder, 4
arr. 05:23
dep. 05:23
1.4 km
Globoder, 3
arr. 05:24
dep. 05:24
2 km
Globoder, 2
arr. 05:25
dep. 05:25
2.7 km
Globoder, 1
arr. 05:26
dep. 05:26
3.4 km
Globoder
arr. 05:28
dep. 05:28
3.9 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 05:30
dep. 05:30
10.4 km
Kosevi, 2
arr. 05:32
dep. 05:32
12.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
13.6 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:39
dep. 05:39
15.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 05:40
dep. 05:40
16.4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:42
dep. 05:42
16.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 05:44
dep. 05:44
17.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:45
dep. 05:45
18.3 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:47
dep. 05:47
18.9 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:48
dep. 05:48
19.6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:49
dep. 05:49
19.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:50
dep. 06:00
20.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:01
dep. 06:01
21.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
21.5 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:04
dep. 06:04
22.3 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:06
dep. 06:06
23.5 km
Parunovac, IM
arr. 06:07
dep. 06:07
23.7 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
24.2 km
Parunovac, ZD
arr. 06:11
dep. 06:11
25.7 km
Parunovac, 4
arr. 06:13
dep. 06:13
26.2 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:18
dep. 06:18
28.2 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
29.7 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 06:23
dep. 06:23
30.2 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 06:24
dep. 06:24
30.5 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
31.6 km
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 06:28
dep. 06:28
32.2 km
Bovan kod Krusevca, 3
arr. 06:30
32.7 km
Globoder - Bovan kod Krusevca timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:20 06:30 (01:10)
S-3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Globoder, S-3
dep. 05:20
Globoder, S-2
arr. 05:21
dep. 05:21
0.5 km
Globoder, S-1
arr. 05:22
dep. 05:22
0.9 km
Globoder, 4
arr. 05:23
dep. 05:23
1.4 km
Globoder, 3
arr. 05:24
dep. 05:24
2 km
Globoder, 2
arr. 05:25
dep. 05:25
2.7 km
Globoder, 1
arr. 05:26
dep. 05:26
3.4 km
Globoder
arr. 05:28
dep. 05:28
3.9 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 05:30
dep. 05:30
10.4 km
Kosevi, 2
arr. 05:32
dep. 05:32
12.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
13.6 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:39
dep. 05:39
15.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 05:40
dep. 05:40
16.4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:42
dep. 05:42
16.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 05:44
dep. 05:44
17.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:45
dep. 05:45
18.3 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:47
dep. 05:47
18.9 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:48
dep. 05:48
19.6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:49
dep. 05:49
19.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:50
dep. 06:00
20.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:01
dep. 06:01
21.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
21.5 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:04
dep. 06:04
22.3 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:06
dep. 06:06
23.5 km
Parunovac, IM
arr. 06:07
dep. 06:07
23.7 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
24.2 km
Parunovac, ZD
arr. 06:11
dep. 06:11
25.7 km
Parunovac, 4
arr. 06:13
dep. 06:13
26.2 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:18
dep. 06:18
28.2 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
29.7 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 06:23
dep. 06:23
30.2 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 06:24
dep. 06:24
30.5 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
31.6 km
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 06:28
dep. 06:28
32.2 km
Bovan kod Krusevca, 3
arr. 06:30
32.7 km
05:45 06:45 (01:00)
S-3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Globoder, S-3
dep. 05:45
Globoder, S-2
arr. 05:46
dep. 05:46
0.5 km
Globoder, S-1
arr. 05:47
dep. 05:47
0.9 km
Globoder, 4
arr. 05:48
dep. 05:48
1.4 km
Globoder, 3
arr. 05:49
dep. 05:49
2 km
Globoder, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
2.7 km
Globoder, 1
arr. 05:51
dep. 05:51
3.4 km
Globoder
arr. 05:53
dep. 05:53
3.9 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 05:55
dep. 05:55
10.4 km
Kosevi, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
12.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:59
dep. 05:59
13.6 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
15.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:05
dep. 06:05
16.4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:07
dep. 06:07
16.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:09
dep. 06:09
17.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:10
dep. 06:10
18.3 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:12
dep. 06:12
18.9 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:13
dep. 06:13
19.6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:14
dep. 06:14
19.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:15
dep. 06:15
20.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:16
dep. 06:16
21.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:17
dep. 06:17
21.5 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:19
dep. 06:19
22.3 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:21
dep. 06:21
23.5 km
Parunovac, IM
arr. 06:22
dep. 06:22
23.7 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
24.2 km
Parunovac, ZD
arr. 06:26
dep. 06:26
25.7 km
Parunovac, 4
arr. 06:28
dep. 06:28
26.2 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:33
dep. 06:33
28.2 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 06:37
dep. 06:37
29.7 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 06:38
dep. 06:38
30.2 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 06:39
dep. 06:39
30.5 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 06:41
dep. 06:41
31.6 km
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 06:43
dep. 06:43
32.2 km
Bovan kod Krusevca, 3
arr. 06:45
32.7 km
15:10 16:15 (01:05)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 4
dep. 15:10
Globoder, 3
arr. 15:11
dep. 15:11
0.6 km
Globoder, 2
arr. 15:13
dep. 15:13
1.3 km
Globoder, 1
arr. 15:14
dep. 15:14
2 km
Globoder
arr. 15:18
dep. 15:18
2.5 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 15:20
dep. 15:20
9 km
Kosevi, 2
arr. 15:22
dep. 15:22
10.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 15:24
dep. 15:24
12.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
14.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 15:30
dep. 15:30
15 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:32
dep. 15:32
15.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:34
dep. 15:34
16.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:35
dep. 15:35
16.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:37
dep. 15:37
17.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:38
dep. 15:38
18.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:39
dep. 15:39
18.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:40
dep. 15:40
19 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:41
dep. 15:41
19.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:42
dep. 15:42
20.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:44
dep. 15:44
20.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:46
dep. 15:46
22.1 km
Parunovac, IM
arr. 15:47
dep. 15:47
22.3 km
Parunovac, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
22.8 km
Parunovac, ZD
arr. 15:51
dep. 15:51
24.3 km
Parunovac, 4
arr. 15:53
dep. 15:53
24.8 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 15:59
dep. 15:59
26.8 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 16:03
dep. 16:03
28.3 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 16:05
dep. 16:05
28.8 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 16:07
dep. 16:07
29.1 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
30.2 km
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 16:13
dep. 16:13
30.8 km
Bovan kod Krusevca, 3
arr. 16:15
31.3 km
Globoder - Bovan kod Krusevca timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
05:20 06:30 (01:10)
S-3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Globoder, S-3
dep. 05:20
Globoder, S-2
arr. 05:21
dep. 05:21
0.5 km
Globoder, S-1
arr. 05:22
dep. 05:22
0.9 km
Globoder, 4
arr. 05:23
dep. 05:23
1.4 km
Globoder, 3
arr. 05:24
dep. 05:24
2 km
Globoder, 2
arr. 05:25
dep. 05:25
2.7 km
Globoder, 1
arr. 05:26
dep. 05:26
3.4 km
Globoder
arr. 05:28
dep. 05:28
3.9 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 05:30
dep. 05:30
10.4 km
Kosevi, 2
arr. 05:32
dep. 05:32
12.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
13.6 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:39
dep. 05:39
15.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 05:40
dep. 05:40
16.4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:42
dep. 05:42
16.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 05:44
dep. 05:44
17.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:45
dep. 05:45
18.3 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:47
dep. 05:47
18.9 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:48
dep. 05:48
19.6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:49
dep. 05:49
19.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:50
dep. 06:00
20.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:01
dep. 06:01
21.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
21.5 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:04
dep. 06:04
22.3 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:06
dep. 06:06
23.5 km
Parunovac, IM
arr. 06:07
dep. 06:07
23.7 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
24.2 km
Parunovac, ZD
arr. 06:11
dep. 06:11
25.7 km
Parunovac, 4
arr. 06:13
dep. 06:13
26.2 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:18
dep. 06:18
28.2 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
29.7 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 06:23
dep. 06:23
30.2 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 06:24
dep. 06:24
30.5 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
31.6 km
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 06:28
dep. 06:28
32.2 km
Bovan kod Krusevca, 3
arr. 06:30
32.7 km
05:45 06:45 (01:00)
S-3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Globoder, S-3
dep. 05:45
Globoder, S-2
arr. 05:46
dep. 05:46
0.5 km
Globoder, S-1
arr. 05:47
dep. 05:47
0.9 km
Globoder, 4
arr. 05:48
dep. 05:48
1.4 km
Globoder, 3
arr. 05:49
dep. 05:49
2 km
Globoder, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
2.7 km
Globoder, 1
arr. 05:51
dep. 05:51
3.4 km
Globoder
arr. 05:53
dep. 05:53
3.9 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 05:55
dep. 05:55
10.4 km
Kosevi, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
12.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:59
dep. 05:59
13.6 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
15.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:05
dep. 06:05
16.4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:07
dep. 06:07
16.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:09
dep. 06:09
17.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:10
dep. 06:10
18.3 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:12
dep. 06:12
18.9 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:13
dep. 06:13
19.6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:14
dep. 06:14
19.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:15
dep. 06:15
20.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:16
dep. 06:16
21.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:17
dep. 06:17
21.5 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:19
dep. 06:19
22.3 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:21
dep. 06:21
23.5 km
Parunovac, IM
arr. 06:22
dep. 06:22
23.7 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
24.2 km
Parunovac, ZD
arr. 06:26
dep. 06:26
25.7 km
Parunovac, 4
arr. 06:28
dep. 06:28
26.2 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:33
dep. 06:33
28.2 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 06:37
dep. 06:37
29.7 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 06:38
dep. 06:38
30.2 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 06:39
dep. 06:39
30.5 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 06:41
dep. 06:41
31.6 km
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 06:43
dep. 06:43
32.2 km
Bovan kod Krusevca, 3
arr. 06:45
32.7 km
15:10 16:15 (01:05)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Globoder, 4
dep. 15:10
Globoder, 3
arr. 15:11
dep. 15:11
0.6 km
Globoder, 2
arr. 15:13
dep. 15:13
1.3 km
Globoder, 1
arr. 15:14
dep. 15:14
2 km
Globoder
arr. 15:18
dep. 15:18
2.5 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 15:20
dep. 15:20
9 km
Kosevi, 2
arr. 15:22
dep. 15:22
10.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 15:24
dep. 15:24
12.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
14.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 15:30
dep. 15:30
15 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:32
dep. 15:32
15.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:34
dep. 15:34
16.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:35
dep. 15:35
16.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:37
dep. 15:37
17.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:38
dep. 15:38
18.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:39
dep. 15:39
18.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:40
dep. 15:40
19 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:41
dep. 15:41
19.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:42
dep. 15:42
20.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:44
dep. 15:44
20.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:46
dep. 15:46
22.1 km
Parunovac, IM
arr. 15:47
dep. 15:47
22.3 km
Parunovac, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
22.8 km
Parunovac, ZD
arr. 15:51
dep. 15:51
24.3 km
Parunovac, 4
arr. 15:53
dep. 15:53
24.8 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 15:59
dep. 15:59
26.8 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 16:03
dep. 16:03
28.3 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 16:05
dep. 16:05
28.8 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 16:07
dep. 16:07
29.1 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
30.2 km
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 16:13
dep. 16:13
30.8 km
Bovan kod Krusevca, 3
arr. 16:15
31.3 km

Naselja Globoder i Bovan kod Krusevca su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Globoder je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 15:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.