Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Globare kod Krusevca - Krusevac timetable

monday, 22.07.2019.
07:05 07:50 (00:45)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Globare kod Krusevca, 3
dep. 07:05
Globare kod Krusevca, 2
arr. 07:08
dep. 07:08
1 km
Globare kod Krusevca, 1
arr. 07:12
dep. 07:12
1.5 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 07:18
dep. 07:18
4 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 07:21
dep. 07:21
5 km
Srnje, Deponija
arr. 07:27
dep. 07:27
8 km
Srnje, 2
arr. 07:31
dep. 07:31
10 km
Srnje, 1
arr. 07:32
dep. 07:32
10.5 km
Jasika, VK
arr. 07:34
dep. 07:34
11 km
Jasika, Intersection
arr. 07:37
dep. 07:37
12 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 07:42
dep. 07:42
14 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 07:43
dep. 07:43
14.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 07:46
dep. 07:46
15.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 07:47
dep. 07:47
16 km
Krusevac, Merkur
arr. 07:49
dep. 07:49
16.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:50
17 km
13:15 14:05 (00:50)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Globare kod Krusevca, 3
dep. 13:15
Globare kod Krusevca, 2
arr. 13:16
dep. 13:16
0.8 km
Globare kod Krusevca, 1
arr. 13:18
dep. 13:18
1.3 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 13:21
dep. 13:21
3.8 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 13:22
dep. 13:22
4.8 km
Srnje, Deponija
arr. 13:26
dep. 13:26
7.8 km
Srnje, 2
arr. 13:51
dep. 13:51
20.8 km
Krvavica, 1
arr. 13:45
dep. 13:45
17.8 km
Krvavica, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
16.3 km
Krvavica, 3
arr. 13:41
dep. 13:41
15.8 km
Sasilovac
arr. 13:40
dep. 13:40
15.3 km
Srnje, 1
arr. 13:52
dep. 13:52
21.3 km
Jasika, VK
arr. 13:53
dep. 13:53
21.8 km
Jasika, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
22.8 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:59
dep. 13:59
24.8 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 14:00
dep. 14:00
25.3 km
Lazarica, Toplana
arr. 14:02
dep. 14:02
26.3 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 14:03
dep. 14:03
26.8 km
Krusevac, Merkur
arr. 14:04
dep. 14:04
27.3 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:05
27.8 km
15:55 16:40 (00:45)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Globare kod Krusevca, 3
dep. 15:55
Globare kod Krusevca, 2
arr. 15:58
dep. 15:58
1 km
Globare kod Krusevca, 1
arr. 16:02
dep. 16:02
1.5 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 16:08
dep. 16:08
4 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 16:11
dep. 16:11
5 km
Srnje, Deponija
arr. 16:17
dep. 16:17
8 km
Srnje, 2
arr. 16:21
dep. 16:21
10 km
Srnje, 1
arr. 16:22
dep. 16:22
10.5 km
Jasika, VK
arr. 16:24
dep. 16:24
11 km
Jasika, Intersection
arr. 16:27
dep. 16:27
12 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 16:32
dep. 16:32
14 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 16:33
dep. 16:33
14.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 16:36
dep. 16:36
15.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 16:37
dep. 16:37
16 km
Krusevac, Merkur
arr. 16:39
dep. 16:39
16.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:40
17 km
19:20 20:05 (00:45)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Globare kod Krusevca, 3
dep. 19:20
Globare kod Krusevca, 2
arr. 19:23
dep. 19:23
1 km
Globare kod Krusevca, 1
arr. 19:27
dep. 19:27
1.5 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 19:33
dep. 19:33
4 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 19:36
dep. 19:36
5 km
Srnje, Deponija
arr. 19:42
dep. 19:42
8 km
Srnje, 2
arr. 19:46
dep. 19:46
10 km
Srnje, 1
arr. 19:47
dep. 19:47
10.5 km
Jasika, VK
arr. 19:49
dep. 19:49
11 km
Jasika, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
12 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 19:57
dep. 19:57
14 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 19:58
dep. 19:58
14.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 20:01
dep. 20:01
15.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:02
dep. 20:02
16 km
Krusevac, Merkur
arr. 20:04
dep. 20:04
16.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:05
17 km
Globare kod Krusevca - Krusevac timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
07:05 07:50 (00:45)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Globare kod Krusevca, 3
dep. 07:05
Globare kod Krusevca, 2
arr. 07:08
dep. 07:08
1 km
Globare kod Krusevca, 1
arr. 07:12
dep. 07:12
1.5 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 07:18
dep. 07:18
4 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 07:21
dep. 07:21
5 km
Srnje, Deponija
arr. 07:27
dep. 07:27
8 km
Srnje, 2
arr. 07:31
dep. 07:31
10 km
Srnje, 1
arr. 07:32
dep. 07:32
10.5 km
Jasika, VK
arr. 07:34
dep. 07:34
11 km
Jasika, Intersection
arr. 07:37
dep. 07:37
12 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 07:42
dep. 07:42
14 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 07:43
dep. 07:43
14.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 07:46
dep. 07:46
15.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 07:47
dep. 07:47
16 km
Krusevac, Merkur
arr. 07:49
dep. 07:49
16.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:50
17 km
13:15 14:05 (00:50)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Globare kod Krusevca, 3
dep. 13:15
Globare kod Krusevca, 2
arr. 13:16
dep. 13:16
0.8 km
Globare kod Krusevca, 1
arr. 13:18
dep. 13:18
1.3 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 13:21
dep. 13:21
3.8 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 13:22
dep. 13:22
4.8 km
Srnje, Deponija
arr. 13:26
dep. 13:26
7.8 km
Srnje, 2
arr. 13:51
dep. 13:51
20.8 km
Krvavica, 1
arr. 13:45
dep. 13:45
17.8 km
Krvavica, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
16.3 km
Krvavica, 3
arr. 13:41
dep. 13:41
15.8 km
Sasilovac
arr. 13:40
dep. 13:40
15.3 km
Srnje, 1
arr. 13:52
dep. 13:52
21.3 km
Jasika, VK
arr. 13:53
dep. 13:53
21.8 km
Jasika, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
22.8 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:59
dep. 13:59
24.8 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 14:00
dep. 14:00
25.3 km
Lazarica, Toplana
arr. 14:02
dep. 14:02
26.3 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 14:03
dep. 14:03
26.8 km
Krusevac, Merkur
arr. 14:04
dep. 14:04
27.3 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:05
27.8 km
15:55 16:40 (00:45)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Globare kod Krusevca, 3
dep. 15:55
Globare kod Krusevca, 2
arr. 15:58
dep. 15:58
1 km
Globare kod Krusevca, 1
arr. 16:02
dep. 16:02
1.5 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 16:08
dep. 16:08
4 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 16:11
dep. 16:11
5 km
Srnje, Deponija
arr. 16:17
dep. 16:17
8 km
Srnje, 2
arr. 16:21
dep. 16:21
10 km
Srnje, 1
arr. 16:22
dep. 16:22
10.5 km
Jasika, VK
arr. 16:24
dep. 16:24
11 km
Jasika, Intersection
arr. 16:27
dep. 16:27
12 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 16:32
dep. 16:32
14 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 16:33
dep. 16:33
14.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 16:36
dep. 16:36
15.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 16:37
dep. 16:37
16 km
Krusevac, Merkur
arr. 16:39
dep. 16:39
16.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:40
17 km
19:20 20:05 (00:45)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Globare kod Krusevca, 3
dep. 19:20
Globare kod Krusevca, 2
arr. 19:23
dep. 19:23
1 km
Globare kod Krusevca, 1
arr. 19:27
dep. 19:27
1.5 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 19:33
dep. 19:33
4 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 19:36
dep. 19:36
5 km
Srnje, Deponija
arr. 19:42
dep. 19:42
8 km
Srnje, 2
arr. 19:46
dep. 19:46
10 km
Srnje, 1
arr. 19:47
dep. 19:47
10.5 km
Jasika, VK
arr. 19:49
dep. 19:49
11 km
Jasika, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
12 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 19:57
dep. 19:57
14 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 19:58
dep. 19:58
14.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 20:01
dep. 20:01
15.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:02
dep. 20:02
16 km
Krusevac, Merkur
arr. 20:04
dep. 20:04
16.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:05
17 km

Naselja Globare kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Globare kod Krusevca je u 07:05 h, dok je poslednji polazak u 19:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.