Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gledic - Kraljevo timetable

thursday, 27.02.2020.
04:45 06:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gledic
dep. 04:45
Gledic, Jovov potok
arr. 04:47
dep. 04:47
0.5 km
Gledic, Duboki potok
arr. 04:49
dep. 04:49
1 km
Gledic, Zeznica
arr. 04:52
dep. 04:52
2.1 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 04:55
dep. 04:55
3.1 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 04:57
dep. 04:57
3.6 km
Godacica, Gledicki most
arr. 04:58
dep. 04:58
4.1 km
Godacica, Cer
arr. 04:59
dep. 04:59
4.9 km
Godacica
arr. 05:00
dep. 05:00
5.6 km
Godacica, Peskovac
arr. 05:03
dep. 05:03
6.3 km
Godacica, Zabin potok
arr. 05:05
dep. 05:05
7.2 km
Godacica, Crna reka
arr. 05:15
dep. 05:15
12.1 km
Godacica, Stevanovici
arr. 05:13
dep. 05:13
11 km
Godacica, Mijailovici
arr. 05:12
dep. 05:12
10.5 km
Godacica, Staro selo - Trnjak
arr. 05:11
dep. 05:11
10.1 km
Godacica, Beljice
arr. 05:16
dep. 05:16
12.6 km
Ravanica, Gajici
arr. 05:17
dep. 05:17
13.1 km
Ravanica, Dubovi
arr. 05:35
dep. 05:35
21.3 km
Ravanica, Mirkovacki potok
arr. 05:34
dep. 05:34
20.8 km
Ravanica, Starcevici
arr. 05:33
dep. 05:33
20.3 km
Ravanica, Prodavnica
arr. 05:31
dep. 05:31
19.7 km
Ravanica, Skola
arr. 05:30
dep. 05:30
19 km
Ravanica, Groblje
arr. 05:28
dep. 05:28
18.4 km
Ravanica
arr. 05:26
dep. 05:26
17.7 km
Lesevo, Velika reka
arr. 05:45
dep. 05:45
26.1 km
Lesevo, Cesma
arr. 05:43
dep. 05:43
25.2 km
Lesevo, Milosavljevici
arr. 05:41
dep. 05:41
24.3 km
Lesevo
arr. 05:40
dep. 05:40
24 km
Cukojevac, Jasen
arr. 05:47
dep. 05:47
27.5 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 05:48
dep. 05:48
28 km
Cukojevac
arr. 05:50
dep. 05:50
29.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 05:53
dep. 05:53
31.4 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 05:55
dep. 05:55
32.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 05:57
dep. 05:57
33.9 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
35.9 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 06:02
dep. 06:02
37.5 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 06:06
dep. 06:06
40.5 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 06:10
dep. 06:10
41.7 km
Kraljevo, AMD
arr. 06:13
dep. 06:13
42.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:15
43.5 km
07:15 08:13 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gledic
dep. 07:15
Gledic, Jovov potok
arr. 07:17
dep. 07:17
0.5 km
Gledic, Duboki potok
arr. 07:19
dep. 07:19
1 km
Gledic, Zeznica
arr. 07:23
dep. 07:23
2.1 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 07:27
dep. 07:27
3.1 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 07:30
dep. 07:30
3.6 km
Godacica, Gledicki most
arr. 07:32
dep. 07:32
4.1 km
Godacica, Cer
arr. 07:34
dep. 07:34
4.9 km
Godacica
arr. 07:35
dep. 07:35
5.6 km
Godacica, Peskovac
arr. 07:36
dep. 07:36
6.2 km
Godacica, Zabin potok
arr. 07:37
dep. 07:37
7.1 km
Godacica, Crna reka
arr. 07:39
dep. 07:39
8 km
Godacica, Beljice
arr. 07:40
dep. 07:40
8.5 km
Ravanica, Gajici
arr. 07:41
dep. 07:41
9.1 km
Ravanica, Dubovi
arr. 07:42
dep. 07:42
9.9 km
Lesevo, Velika reka
arr. 07:43
dep. 07:43
10.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 07:44
dep. 07:44
11.9 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 07:46
dep. 07:46
12.4 km
Cukojevac
arr. 07:48
dep. 07:48
13.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 07:51
dep. 07:51
15.8 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 07:53
dep. 07:53
16.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 07:58
dep. 07:58
18.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 08:01
dep. 08:01
20.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 08:03
dep. 08:03
21.9 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 08:08
dep. 08:08
24.9 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 08:10
dep. 08:10
26.1 km
Kraljevo, AMD
arr. 08:11
dep. 08:11
27.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:13
27.9 km
07:15 08:13 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gledic
dep. 07:15
Gledic, Jovov potok
arr. 07:17
dep. 07:17
0.5 km
Gledic, Duboki potok
arr. 07:19
dep. 07:19
1 km
Gledic, Zeznica
arr. 07:23
dep. 07:23
2.1 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 07:27
dep. 07:27
3.1 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 07:30
dep. 07:30
3.6 km
Godacica, Gledicki most
arr. 07:32
dep. 07:32
4.1 km
Godacica, Cer
arr. 07:34
dep. 07:34
4.9 km
Godacica
arr. 07:35
dep. 07:35
5.6 km
Godacica, Peskovac
arr. 07:36
dep. 07:36
6.2 km
Godacica, Zabin potok
arr. 07:37
dep. 07:37
7.1 km
Godacica, Crna reka
arr. 07:39
dep. 07:39
8 km
Godacica, Beljice
arr. 07:40
dep. 07:40
8.5 km
Ravanica, Gajici
arr. 07:41
dep. 07:41
9.1 km
Ravanica, Dubovi
arr. 07:42
dep. 07:42
9.9 km
Lesevo, Velika reka
arr. 07:43
dep. 07:43
10.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 07:44
dep. 07:44
11.9 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 07:46
dep. 07:46
12.4 km
Cukojevac
arr. 07:48
dep. 07:48
13.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 07:51
dep. 07:51
15.8 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 07:53
dep. 07:53
16.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 07:58
dep. 07:58
18.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 08:01
dep. 08:01
20.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 08:03
dep. 08:03
21.9 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 08:08
dep. 08:08
24.9 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 08:10
dep. 08:10
26.1 km
Kraljevo, AMD
arr. 08:11
dep. 08:11
27.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:13
27.9 km
13:00 14:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gledic
dep. 13:00
Gledic, Jovov potok
arr. 13:02
dep. 13:02
0.5 km
Gledic, Duboki potok
arr. 13:04
dep. 13:04
1 km
Gledic, Zeznica
arr. 13:07
dep. 13:07
2.1 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 13:10
dep. 13:10
3.1 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 13:12
dep. 13:12
3.6 km
Godacica, Gledicki most
arr. 13:13
dep. 13:13
4.1 km
Godacica, Cer
arr. 13:14
dep. 13:14
4.9 km
Godacica
arr. 13:15
dep. 13:15
5.6 km
Godacica, Peskovac
arr. 13:18
dep. 13:18
6.3 km
Godacica, Zabin potok
arr. 13:20
dep. 13:20
7.2 km
Godacica, Crna reka
arr. 13:30
dep. 13:30
12.1 km
Godacica, Stevanovici
arr. 13:28
dep. 13:28
11 km
Godacica, Mijailovici
arr. 13:27
dep. 13:27
10.5 km
Godacica, Staro selo - Trnjak
arr. 13:26
dep. 13:26
10.1 km
Godacica, Beljice
arr. 13:31
dep. 13:31
12.6 km
Ravanica, Gajici
arr. 13:32
dep. 13:32
13.1 km
Ravanica, Dubovi
arr. 13:50
dep. 13:50
21.3 km
Ravanica, Mirkovacki potok
arr. 13:49
dep. 13:49
20.8 km
Ravanica, Starcevici
arr. 13:48
dep. 13:48
20.3 km
Ravanica, Prodavnica
arr. 13:46
dep. 13:46
19.7 km
Ravanica, Skola
arr. 13:45
dep. 13:45
19 km
Ravanica, Groblje
arr. 13:43
dep. 13:43
18.4 km
Ravanica
arr. 13:41
dep. 13:41
17.7 km
Lesevo, Velika reka
arr. 14:00
dep. 14:00
26.1 km
Lesevo, Cesma
arr. 13:58
dep. 13:58
25.2 km
Lesevo, Milosavljevici
arr. 13:56
dep. 13:56
24.3 km
Lesevo
arr. 13:55
dep. 13:55
24 km
Cukojevac, Jasen
arr. 14:02
dep. 14:02
27.5 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 14:03
dep. 14:03
28 km
Cukojevac
arr. 14:05
dep. 14:05
29.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 14:08
dep. 14:08
31.4 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 14:10
dep. 14:10
32.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 14:12
dep. 14:12
33.9 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 14:15
dep. 14:15
35.9 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 14:17
dep. 14:17
37.5 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 14:21
dep. 14:21
40.5 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 14:25
dep. 14:25
41.7 km
Kraljevo, AMD
arr. 14:28
dep. 14:28
42.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:30
43.5 km
14:00 14:58 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gledic
dep. 14:00
Gledic, Jovov potok
arr. 14:02
dep. 14:02
0.5 km
Gledic, Duboki potok
arr. 14:04
dep. 14:04
1 km
Gledic, Zeznica
arr. 14:08
dep. 14:08
2.1 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 14:12
dep. 14:12
3.1 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 14:15
dep. 14:15
3.6 km
Godacica, Gledicki most
arr. 14:17
dep. 14:17
4.1 km
Godacica, Cer
arr. 14:19
dep. 14:19
4.9 km
Godacica
arr. 14:20
dep. 14:20
5.6 km
Godacica, Peskovac
arr. 14:21
dep. 14:21
6.2 km
Godacica, Zabin potok
arr. 14:22
dep. 14:22
7.1 km
Godacica, Crna reka
arr. 14:24
dep. 14:24
8 km
Godacica, Beljice
arr. 14:25
dep. 14:25
8.5 km
Ravanica, Gajici
arr. 14:26
dep. 14:26
9.1 km
Ravanica, Dubovi
arr. 14:27
dep. 14:27
9.9 km
Lesevo, Velika reka
arr. 14:28
dep. 14:28
10.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 14:29
dep. 14:29
11.9 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 14:31
dep. 14:31
12.4 km
Cukojevac
arr. 14:33
dep. 14:33
13.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 14:36
dep. 14:36
15.8 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 14:38
dep. 14:38
16.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 14:43
dep. 14:43
18.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 14:46
dep. 14:46
20.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
21.9 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 14:53
dep. 14:53
24.9 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 14:55
dep. 14:55
26.1 km
Kraljevo, AMD
arr. 14:56
dep. 14:56
27.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:58
27.9 km
14:00 14:58 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gledic
dep. 14:00
Gledic, Jovov potok
arr. 14:02
dep. 14:02
0.5 km
Gledic, Duboki potok
arr. 14:04
dep. 14:04
1 km
Gledic, Zeznica
arr. 14:08
dep. 14:08
2.1 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 14:12
dep. 14:12
3.1 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 14:15
dep. 14:15
3.6 km
Godacica, Gledicki most
arr. 14:17
dep. 14:17
4.1 km
Godacica, Cer
arr. 14:19
dep. 14:19
4.9 km
Godacica
arr. 14:20
dep. 14:20
5.6 km
Godacica, Peskovac
arr. 14:21
dep. 14:21
6.2 km
Godacica, Zabin potok
arr. 14:22
dep. 14:22
7.1 km
Godacica, Crna reka
arr. 14:24
dep. 14:24
8 km
Godacica, Beljice
arr. 14:25
dep. 14:25
8.5 km
Ravanica, Gajici
arr. 14:26
dep. 14:26
9.1 km
Ravanica, Dubovi
arr. 14:27
dep. 14:27
9.9 km
Lesevo, Velika reka
arr. 14:28
dep. 14:28
10.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 14:29
dep. 14:29
11.9 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 14:31
dep. 14:31
12.4 km
Cukojevac
arr. 14:33
dep. 14:33
13.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 14:36
dep. 14:36
15.8 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 14:38
dep. 14:38
16.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 14:43
dep. 14:43
18.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 14:46
dep. 14:46
20.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
21.9 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 14:53
dep. 14:53
24.9 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 14:55
dep. 14:55
26.1 km
Kraljevo, AMD
arr. 14:56
dep. 14:56
27.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:58
27.9 km
16:30 17:28 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gledic
dep. 16:30
Gledic, Jovov potok
arr. 16:32
dep. 16:32
0.5 km
Gledic, Duboki potok
arr. 16:34
dep. 16:34
1 km
Gledic, Zeznica
arr. 16:38
dep. 16:38
2.1 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 16:42
dep. 16:42
3.1 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 16:45
dep. 16:45
3.6 km
Godacica, Gledicki most
arr. 16:47
dep. 16:47
4.1 km
Godacica, Cer
arr. 16:49
dep. 16:49
4.9 km
Godacica
arr. 16:50
dep. 16:50
5.6 km
Godacica, Peskovac
arr. 16:51
dep. 16:51
6.2 km
Godacica, Zabin potok
arr. 16:52
dep. 16:52
7.1 km
Godacica, Crna reka
arr. 16:54
dep. 16:54
8 km
Godacica, Beljice
arr. 16:55
dep. 16:55
8.5 km
Ravanica, Gajici
arr. 16:56
dep. 16:56
9.1 km
Ravanica, Dubovi
arr. 16:57
dep. 16:57
9.9 km
Lesevo, Velika reka
arr. 16:58
dep. 16:58
10.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 16:59
dep. 16:59
11.9 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 17:01
dep. 17:01
12.4 km
Cukojevac
arr. 17:03
dep. 17:03
13.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 17:06
dep. 17:06
15.8 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 17:08
dep. 17:08
16.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 17:13
dep. 17:13
18.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 17:16
dep. 17:16
20.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 17:18
dep. 17:18
21.9 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 17:23
dep. 17:23
24.9 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 17:25
dep. 17:25
26.1 km
Kraljevo, AMD
arr. 17:26
dep. 17:26
27.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:28
27.9 km
16:30 17:28 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gledic
dep. 16:30
Gledic, Jovov potok
arr. 16:32
dep. 16:32
0.5 km
Gledic, Duboki potok
arr. 16:34
dep. 16:34
1 km
Gledic, Zeznica
arr. 16:38
dep. 16:38
2.1 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 16:42
dep. 16:42
3.1 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 16:45
dep. 16:45
3.6 km
Godacica, Gledicki most
arr. 16:47
dep. 16:47
4.1 km
Godacica, Cer
arr. 16:49
dep. 16:49
4.9 km
Godacica
arr. 16:50
dep. 16:50
5.6 km
Godacica, Peskovac
arr. 16:51
dep. 16:51
6.2 km
Godacica, Zabin potok
arr. 16:52
dep. 16:52
7.1 km
Godacica, Crna reka
arr. 16:54
dep. 16:54
8 km
Godacica, Beljice
arr. 16:55
dep. 16:55
8.5 km
Ravanica, Gajici
arr. 16:56
dep. 16:56
9.1 km
Ravanica, Dubovi
arr. 16:57
dep. 16:57
9.9 km
Lesevo, Velika reka
arr. 16:58
dep. 16:58
10.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 16:59
dep. 16:59
11.9 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 17:01
dep. 17:01
12.4 km
Cukojevac
arr. 17:03
dep. 17:03
13.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 17:06
dep. 17:06
15.8 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 17:08
dep. 17:08
16.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 17:13
dep. 17:13
18.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 17:16
dep. 17:16
20.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 17:18
dep. 17:18
21.9 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 17:23
dep. 17:23
24.9 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 17:25
dep. 17:25
26.1 km
Kraljevo, AMD
arr. 17:26
dep. 17:26
27.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:28
27.9 km
21:15 22:13 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gledic
dep. 21:15
Gledic, Jovov potok
arr. 21:17
dep. 21:17
0.5 km
Gledic, Duboki potok
arr. 21:19
dep. 21:19
1 km
Gledic, Zeznica
arr. 21:23
dep. 21:23
2.1 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 21:27
dep. 21:27
3.1 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 21:30
dep. 21:30
3.6 km
Godacica, Gledicki most
arr. 21:32
dep. 21:32
4.1 km
Godacica, Cer
arr. 21:34
dep. 21:34
4.9 km
Godacica
arr. 21:35
dep. 21:35
5.6 km
Godacica, Peskovac
arr. 21:36
dep. 21:36
6.2 km
Godacica, Zabin potok
arr. 21:37
dep. 21:37
7.1 km
Godacica, Crna reka
arr. 21:39
dep. 21:39
8 km
Godacica, Beljice
arr. 21:40
dep. 21:40
8.5 km
Ravanica, Gajici
arr. 21:41
dep. 21:41
9.1 km
Ravanica, Dubovi
arr. 21:42
dep. 21:42
9.9 km
Lesevo, Velika reka
arr. 21:43
dep. 21:43
10.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 21:44
dep. 21:44
11.9 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 21:46
dep. 21:46
12.4 km
Cukojevac
arr. 21:48
dep. 21:48
13.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 21:51
dep. 21:51
15.8 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 21:53
dep. 21:53
16.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 21:58
dep. 21:58
18.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 22:01
dep. 22:01
20.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 22:03
dep. 22:03
21.9 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 22:08
dep. 22:08
24.9 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 22:10
dep. 22:10
26.1 km
Kraljevo, AMD
arr. 22:11
dep. 22:11
27.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 22:13
27.9 km
21:15 22:13 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gledic
dep. 21:15
Gledic, Jovov potok
arr. 21:17
dep. 21:17
0.5 km
Gledic, Duboki potok
arr. 21:19
dep. 21:19
1 km
Gledic, Zeznica
arr. 21:23
dep. 21:23
2.1 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 21:27
dep. 21:27
3.1 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 21:30
dep. 21:30
3.6 km
Godacica, Gledicki most
arr. 21:32
dep. 21:32
4.1 km
Godacica, Cer
arr. 21:34
dep. 21:34
4.9 km
Godacica
arr. 21:35
dep. 21:35
5.6 km
Godacica, Peskovac
arr. 21:36
dep. 21:36
6.2 km
Godacica, Zabin potok
arr. 21:37
dep. 21:37
7.1 km
Godacica, Crna reka
arr. 21:39
dep. 21:39
8 km
Godacica, Beljice
arr. 21:40
dep. 21:40
8.5 km
Ravanica, Gajici
arr. 21:41
dep. 21:41
9.1 km
Ravanica, Dubovi
arr. 21:42
dep. 21:42
9.9 km
Lesevo, Velika reka
arr. 21:43
dep. 21:43
10.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 21:44
dep. 21:44
11.9 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 21:46
dep. 21:46
12.4 km
Cukojevac
arr. 21:48
dep. 21:48
13.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 21:51
dep. 21:51
15.8 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 21:53
dep. 21:53
16.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 21:58
dep. 21:58
18.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 22:01
dep. 22:01
20.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 22:03
dep. 22:03
21.9 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 22:08
dep. 22:08
24.9 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 22:10
dep. 22:10
26.1 km
Kraljevo, AMD
arr. 22:11
dep. 22:11
27.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 22:13
27.9 km

Naselja Gledic i Kraljevo su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 58min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gledic je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 21:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.