Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gledic - Kraljevo timetable

wednesday, 17.08.2022.
04:45 05:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gledic
dep. 04:45
Gledic, Jovov potok
arr. 04:46
dep. 04:46
0.5 km
Gledic, Duboki potok
arr. 04:47
dep. 04:47
1 km
Gledic, Zeznica
arr. 04:48
dep. 04:48
2.1 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 04:49
dep. 04:49
3.1 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 04:50
dep. 04:50
3.6 km
Godacica, Gledicki most
arr. 04:51
dep. 04:51
4.1 km
Godacica, Cer
arr. 04:52
dep. 04:52
4.9 km
Godacica
arr. 04:53
dep. 04:53
5.6 km
Godacica, Peskovac
arr. 04:54
dep. 04:54
6.3 km
Godacica, Zabin potok
arr. 04:55
dep. 04:55
7.2 km
Godacica, Crna reka
arr. 05:02
dep. 05:02
12.1 km
Godacica, Stevanovici
arr. 05:01
dep. 05:01
11 km
Godacica, Mijailovici
arr. 05:00
dep. 05:00
10.5 km
Godacica, Staro selo - Trnjak
arr. 04:59
dep. 04:59
10.1 km
Godacica, Gajici
arr. 05:03
dep. 05:03
12.6 km
Ravanica, Beljice
arr. 05:04
dep. 05:04
13.1 km
Ravanica, Dubovi
arr. 05:27
dep. 05:27
21.3 km
Ravanica, Mirkovacki potok
arr. 05:26
dep. 05:26
20.8 km
Ravanica, Starcevici
arr. 05:25
dep. 05:25
20.3 km
Ravanica, Prodavnica
arr. 05:23
dep. 05:23
19.7 km
Ravanica, Skola
arr. 05:21
dep. 05:21
19 km
Ravanica, Groblje
arr. 05:19
dep. 05:19
18.4 km
Ravanica
arr. 05:17
dep. 05:17
17.7 km
Lesevo, Velika reka
arr. 05:33
dep. 05:33
26.1 km
Lesevo, Cesma
arr. 05:32
dep. 05:32
25.2 km
Lesevo, Milosavljevici
arr. 05:31
dep. 05:31
24.3 km
Lesevo
arr. 05:31
dep. 05:31
24 km
Cukojevac, Jasen
arr. 05:34
dep. 05:34
27.5 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 05:35
dep. 05:35
28 km
Cukojevac
arr. 05:36
dep. 05:36
29.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 05:37
dep. 05:37
31.4 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
32.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 05:39
dep. 05:39
33.9 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
35.9 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 05:41
dep. 05:41
37.5 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 05:42
dep. 05:42
40.5 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 05:43
dep. 05:43
41.7 km
Kraljevo, AMD
arr. 05:44
dep. 05:44
42.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 05:45
43.5 km
08:19 09:30 (01:11)
ZbegovisteBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gledic, Zbegoviste
dep. 08:19
Gledic, Zeznica
arr. 08:18
dep. 08:18
-1 km
Gledic, Duboki potok
arr. 08:17
dep. 08:17
-2.1 km
Gledic, Jovov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
-2.6 km
Gledic
arr. 08:15
dep. 08:15
-3.1 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 08:20
dep. 08:20
0.5 km
Godacica, Gledicki most
arr. 08:21
dep. 08:21
1 km
Godacica, Cer
arr. 08:22
dep. 08:22
1.8 km
Godacica
arr. 08:23
dep. 08:23
2.5 km
Godacica, Peskovac
arr. 08:24
dep. 08:24
3.2 km
Godacica, Zabin potok
arr. 08:25
dep. 08:25
4.1 km
Godacica, Crna reka
arr. 08:32
dep. 08:32
9 km
Godacica, Stevanovici
arr. 08:31
dep. 08:31
7.9 km
Godacica, Mijailovici
arr. 08:30
dep. 08:30
7.4 km
Godacica, Staro selo - Trnjak
arr. 08:29
dep. 08:29
7 km
Godacica, Gajici
arr. 08:33
dep. 08:33
9.5 km
Ravanica, Beljice
arr. 08:34
dep. 08:34
10 km
Ravanica, Dubovi
arr. 08:59
dep. 08:59
18.2 km
Ravanica, Mirkovacki potok
arr. 08:57
dep. 08:57
17.7 km
Ravanica, Starcevici
arr. 08:55
dep. 08:55
17.2 km
Ravanica, Prodavnica
arr. 08:53
dep. 08:53
16.6 km
Ravanica, Skola
arr. 08:51
dep. 08:51
15.9 km
Ravanica, Groblje
arr. 08:49
dep. 08:49
15.3 km
Ravanica
arr. 08:47
dep. 08:47
14.6 km
Lesevo, Velika reka
arr. 09:14
dep. 09:14
23 km
Lesevo, Cesma
arr. 09:12
dep. 09:12
22.1 km
Lesevo, Milosavljevici
arr. 09:10
dep. 09:10
21.2 km
Lesevo
arr. 09:06
dep. 09:06
20.9 km
Cukojevac, Jasen
arr. 09:16
dep. 09:16
24.4 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 09:18
dep. 09:18
24.9 km
Cukojevac
arr. 09:19
dep. 09:19
26.4 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 09:20
dep. 09:20
28.3 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
29.4 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 09:23
dep. 09:23
30.8 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 09:25
dep. 09:25
32.8 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 09:26
dep. 09:26
34.4 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 09:27
dep. 09:27
37.4 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 09:28
dep. 09:28
38.6 km
Kraljevo, AMD
arr. 09:29
dep. 09:29
39.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:30
40.4 km
12:49 14:00 (01:11)
ZbegovisteBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gledic, Zbegoviste
dep. 12:49
Gledic, Zeznica
arr. 12:48
dep. 12:48
-1 km
Gledic, Duboki potok
arr. 12:47
dep. 12:47
-2.1 km
Gledic, Jovov potok
arr. 12:46
dep. 12:46
-2.6 km
Gledic
arr. 12:45
dep. 12:45
-3.1 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 12:50
dep. 12:50
0.5 km
Godacica, Gledicki most
arr. 12:51
dep. 12:51
1 km
Godacica, Cer
arr. 12:52
dep. 12:52
1.8 km
Godacica
arr. 12:53
dep. 12:53
2.5 km
Godacica, Peskovac
arr. 12:54
dep. 12:54
3.2 km
Godacica, Zabin potok
arr. 12:55
dep. 12:55
4.1 km
Godacica, Crna reka
arr. 13:02
dep. 13:02
9 km
Godacica, Stevanovici
arr. 13:01
dep. 13:01
7.9 km
Godacica, Mijailovici
arr. 13:00
dep. 13:00
7.4 km
Godacica, Staro selo - Trnjak
arr. 12:59
dep. 12:59
7 km
Godacica, Gajici
arr. 13:03
dep. 13:03
9.5 km
Ravanica, Beljice
arr. 13:04
dep. 13:04
10 km
Ravanica, Dubovi
arr. 13:29
dep. 13:29
18.2 km
Ravanica, Mirkovacki potok
arr. 13:27
dep. 13:27
17.7 km
Ravanica, Starcevici
arr. 13:25
dep. 13:25
17.2 km
Ravanica, Prodavnica
arr. 13:23
dep. 13:23
16.6 km
Ravanica, Skola
arr. 13:21
dep. 13:21
15.9 km
Ravanica, Groblje
arr. 13:19
dep. 13:19
15.3 km
Ravanica
arr. 13:17
dep. 13:17
14.6 km
Lesevo, Velika reka
arr. 13:44
dep. 13:44
23 km
Lesevo, Cesma
arr. 13:42
dep. 13:42
22.1 km
Lesevo, Milosavljevici
arr. 13:40
dep. 13:40
21.2 km
Lesevo
arr. 13:36
dep. 13:36
20.9 km
Cukojevac, Jasen
arr. 13:46
dep. 13:46
24.4 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 13:48
dep. 13:48
24.9 km
Cukojevac
arr. 13:49
dep. 13:49
26.4 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 13:50
dep. 13:50
28.3 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
29.4 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 13:53
dep. 13:53
30.8 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
32.8 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 13:56
dep. 13:56
34.4 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 13:57
dep. 13:57
37.4 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 13:58
dep. 13:58
38.6 km
Kraljevo, AMD
arr. 13:59
dep. 13:59
39.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:00
40.4 km
14:00 14:58 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gledic
dep. 14:00
Gledic, Jovov potok
arr. 14:02
dep. 14:02
0.5 km
Gledic, Duboki potok
arr. 14:04
dep. 14:04
1 km
Gledic, Zeznica
arr. 14:06
dep. 14:06
2.1 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 14:12
dep. 14:12
3.1 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 14:15
dep. 14:15
3.6 km
Godacica, Gledicki most
arr. 14:17
dep. 14:17
4.1 km
Godacica, Cer
arr. 14:19
dep. 14:19
4.9 km
Godacica
arr. 14:20
dep. 14:20
5.6 km
Godacica, Peskovac
arr. 14:21
dep. 14:21
6.2 km
Godacica, Zabin potok
arr. 14:22
dep. 14:22
7.1 km
Godacica, Crna reka
arr. 14:24
dep. 14:24
8 km
Godacica, Gajici
arr. 14:25
dep. 14:25
8.5 km
Ravanica, Beljice
arr. 14:26
dep. 14:26
9.1 km
Ravanica, Dubovi
arr. 14:27
dep. 14:27
9.9 km
Lesevo, Velika reka
arr. 14:28
dep. 14:28
10.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 14:29
dep. 14:29
11.9 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 14:31
dep. 14:31
12.4 km
Cukojevac
arr. 14:33
dep. 14:33
13.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 14:36
dep. 14:36
15.8 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
16.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 14:43
dep. 14:43
18.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 14:46
dep. 14:46
20.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
21.9 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 14:53
dep. 14:53
24.9 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 14:55
dep. 14:55
26.1 km
Kraljevo, AMD
arr. 14:56
dep. 14:56
27.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:58
27.9 km
16:30 17:28 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gledic
dep. 16:30
Gledic, Jovov potok
arr. 16:32
dep. 16:32
0.5 km
Gledic, Duboki potok
arr. 16:34
dep. 16:34
1 km
Gledic, Zeznica
arr. 16:36
dep. 16:36
2.1 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 16:42
dep. 16:42
3.1 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 16:45
dep. 16:45
3.6 km
Godacica, Gledicki most
arr. 16:47
dep. 16:47
4.1 km
Godacica, Cer
arr. 16:49
dep. 16:49
4.9 km
Godacica
arr. 16:50
dep. 16:50
5.6 km
Godacica, Peskovac
arr. 16:51
dep. 16:51
6.2 km
Godacica, Zabin potok
arr. 16:52
dep. 16:52
7.1 km
Godacica, Crna reka
arr. 16:54
dep. 16:54
8 km
Godacica, Gajici
arr. 16:55
dep. 16:55
8.5 km
Ravanica, Beljice
arr. 16:56
dep. 16:56
9.1 km
Ravanica, Dubovi
arr. 16:57
dep. 16:57
9.9 km
Lesevo, Velika reka
arr. 16:58
dep. 16:58
10.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 16:59
dep. 16:59
11.9 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 17:01
dep. 17:01
12.4 km
Cukojevac
arr. 17:03
dep. 17:03
13.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 17:06
dep. 17:06
15.8 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
16.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 17:13
dep. 17:13
18.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 17:16
dep. 17:16
20.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 17:18
dep. 17:18
21.9 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 17:23
dep. 17:23
24.9 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 17:25
dep. 17:25
26.1 km
Kraljevo, AMD
arr. 17:26
dep. 17:26
27.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:28
27.9 km
20:45 21:43 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gledic
dep. 20:45
Gledic, Jovov potok
arr. 20:47
dep. 20:47
0.5 km
Gledic, Duboki potok
arr. 20:49
dep. 20:49
1 km
Gledic, Zeznica
arr. 20:51
dep. 20:51
2.1 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 20:57
dep. 20:57
3.1 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 21:00
dep. 21:00
3.6 km
Godacica, Gledicki most
arr. 21:02
dep. 21:02
4.1 km
Godacica, Cer
arr. 21:04
dep. 21:04
4.9 km
Godacica
arr. 21:05
dep. 21:05
5.6 km
Godacica, Peskovac
arr. 21:06
dep. 21:06
6.2 km
Godacica, Zabin potok
arr. 21:07
dep. 21:07
7.1 km
Godacica, Crna reka
arr. 21:09
dep. 21:09
8 km
Godacica, Gajici
arr. 21:10
dep. 21:10
8.5 km
Ravanica, Beljice
arr. 21:11
dep. 21:11
9.1 km
Ravanica, Dubovi
arr. 21:12
dep. 21:12
9.9 km
Lesevo, Velika reka
arr. 21:13
dep. 21:13
10.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 21:14
dep. 21:14
11.9 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 21:16
dep. 21:16
12.4 km
Cukojevac
arr. 21:18
dep. 21:18
13.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 21:21
dep. 21:21
15.8 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
16.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 21:28
dep. 21:28
18.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 21:31
dep. 21:31
20.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 21:33
dep. 21:33
21.9 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 21:38
dep. 21:38
24.9 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 21:40
dep. 21:40
26.1 km
Kraljevo, AMD
arr. 21:41
dep. 21:41
27.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:43
27.9 km
Gledic - Kraljevo timetable
Departures on: thursday, 18.08.2022.
04:45 05:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gledic
dep. 04:45
Gledic, Jovov potok
arr. 04:46
dep. 04:46
0.5 km
Gledic, Duboki potok
arr. 04:47
dep. 04:47
1 km
Gledic, Zeznica
arr. 04:48
dep. 04:48
2.1 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 04:49
dep. 04:49
3.1 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 04:50
dep. 04:50
3.6 km
Godacica, Gledicki most
arr. 04:51
dep. 04:51
4.1 km
Godacica, Cer
arr. 04:52
dep. 04:52
4.9 km
Godacica
arr. 04:53
dep. 04:53
5.6 km
Godacica, Peskovac
arr. 04:54
dep. 04:54
6.3 km
Godacica, Zabin potok
arr. 04:55
dep. 04:55
7.2 km
Godacica, Crna reka
arr. 05:02
dep. 05:02
12.1 km
Godacica, Stevanovici
arr. 05:01
dep. 05:01
11 km
Godacica, Mijailovici
arr. 05:00
dep. 05:00
10.5 km
Godacica, Staro selo - Trnjak
arr. 04:59
dep. 04:59
10.1 km
Godacica, Gajici
arr. 05:03
dep. 05:03
12.6 km
Ravanica, Beljice
arr. 05:04
dep. 05:04
13.1 km
Ravanica, Dubovi
arr. 05:27
dep. 05:27
21.3 km
Ravanica, Mirkovacki potok
arr. 05:26
dep. 05:26
20.8 km
Ravanica, Starcevici
arr. 05:25
dep. 05:25
20.3 km
Ravanica, Prodavnica
arr. 05:23
dep. 05:23
19.7 km
Ravanica, Skola
arr. 05:21
dep. 05:21
19 km
Ravanica, Groblje
arr. 05:19
dep. 05:19
18.4 km
Ravanica
arr. 05:17
dep. 05:17
17.7 km
Lesevo, Velika reka
arr. 05:33
dep. 05:33
26.1 km
Lesevo, Cesma
arr. 05:32
dep. 05:32
25.2 km
Lesevo, Milosavljevici
arr. 05:31
dep. 05:31
24.3 km
Lesevo
arr. 05:31
dep. 05:31
24 km
Cukojevac, Jasen
arr. 05:34
dep. 05:34
27.5 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 05:35
dep. 05:35
28 km
Cukojevac
arr. 05:36
dep. 05:36
29.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 05:37
dep. 05:37
31.4 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
32.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 05:39
dep. 05:39
33.9 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
35.9 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 05:41
dep. 05:41
37.5 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 05:42
dep. 05:42
40.5 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 05:43
dep. 05:43
41.7 km
Kraljevo, AMD
arr. 05:44
dep. 05:44
42.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 05:45
43.5 km
08:19 09:30 (01:11)
ZbegovisteBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gledic, Zbegoviste
dep. 08:19
Gledic, Zeznica
arr. 08:18
dep. 08:18
-1 km
Gledic, Duboki potok
arr. 08:17
dep. 08:17
-2.1 km
Gledic, Jovov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
-2.6 km
Gledic
arr. 08:15
dep. 08:15
-3.1 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 08:20
dep. 08:20
0.5 km
Godacica, Gledicki most
arr. 08:21
dep. 08:21
1 km
Godacica, Cer
arr. 08:22
dep. 08:22
1.8 km
Godacica
arr. 08:23
dep. 08:23
2.5 km
Godacica, Peskovac
arr. 08:24
dep. 08:24
3.2 km
Godacica, Zabin potok
arr. 08:25
dep. 08:25
4.1 km
Godacica, Crna reka
arr. 08:32
dep. 08:32
9 km
Godacica, Stevanovici
arr. 08:31
dep. 08:31
7.9 km
Godacica, Mijailovici
arr. 08:30
dep. 08:30
7.4 km
Godacica, Staro selo - Trnjak
arr. 08:29
dep. 08:29
7 km
Godacica, Gajici
arr. 08:33
dep. 08:33
9.5 km
Ravanica, Beljice
arr. 08:34
dep. 08:34
10 km
Ravanica, Dubovi
arr. 08:59
dep. 08:59
18.2 km
Ravanica, Mirkovacki potok
arr. 08:57
dep. 08:57
17.7 km
Ravanica, Starcevici
arr. 08:55
dep. 08:55
17.2 km
Ravanica, Prodavnica
arr. 08:53
dep. 08:53
16.6 km
Ravanica, Skola
arr. 08:51
dep. 08:51
15.9 km
Ravanica, Groblje
arr. 08:49
dep. 08:49
15.3 km
Ravanica
arr. 08:47
dep. 08:47
14.6 km
Lesevo, Velika reka
arr. 09:14
dep. 09:14
23 km
Lesevo, Cesma
arr. 09:12
dep. 09:12
22.1 km
Lesevo, Milosavljevici
arr. 09:10
dep. 09:10
21.2 km
Lesevo
arr. 09:06
dep. 09:06
20.9 km
Cukojevac, Jasen
arr. 09:16
dep. 09:16
24.4 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 09:18
dep. 09:18
24.9 km
Cukojevac
arr. 09:19
dep. 09:19
26.4 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 09:20
dep. 09:20
28.3 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
29.4 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 09:23
dep. 09:23
30.8 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 09:25
dep. 09:25
32.8 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 09:26
dep. 09:26
34.4 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 09:27
dep. 09:27
37.4 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 09:28
dep. 09:28
38.6 km
Kraljevo, AMD
arr. 09:29
dep. 09:29
39.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:30
40.4 km
12:49 14:00 (01:11)
ZbegovisteBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gledic, Zbegoviste
dep. 12:49
Gledic, Zeznica
arr. 12:48
dep. 12:48
-1 km
Gledic, Duboki potok
arr. 12:47
dep. 12:47
-2.1 km
Gledic, Jovov potok
arr. 12:46
dep. 12:46
-2.6 km
Gledic
arr. 12:45
dep. 12:45
-3.1 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 12:50
dep. 12:50
0.5 km
Godacica, Gledicki most
arr. 12:51
dep. 12:51
1 km
Godacica, Cer
arr. 12:52
dep. 12:52
1.8 km
Godacica
arr. 12:53
dep. 12:53
2.5 km
Godacica, Peskovac
arr. 12:54
dep. 12:54
3.2 km
Godacica, Zabin potok
arr. 12:55
dep. 12:55
4.1 km
Godacica, Crna reka
arr. 13:02
dep. 13:02
9 km
Godacica, Stevanovici
arr. 13:01
dep. 13:01
7.9 km
Godacica, Mijailovici
arr. 13:00
dep. 13:00
7.4 km
Godacica, Staro selo - Trnjak
arr. 12:59
dep. 12:59
7 km
Godacica, Gajici
arr. 13:03
dep. 13:03
9.5 km
Ravanica, Beljice
arr. 13:04
dep. 13:04
10 km
Ravanica, Dubovi
arr. 13:29
dep. 13:29
18.2 km
Ravanica, Mirkovacki potok
arr. 13:27
dep. 13:27
17.7 km
Ravanica, Starcevici
arr. 13:25
dep. 13:25
17.2 km
Ravanica, Prodavnica
arr. 13:23
dep. 13:23
16.6 km
Ravanica, Skola
arr. 13:21
dep. 13:21
15.9 km
Ravanica, Groblje
arr. 13:19
dep. 13:19
15.3 km
Ravanica
arr. 13:17
dep. 13:17
14.6 km
Lesevo, Velika reka
arr. 13:44
dep. 13:44
23 km
Lesevo, Cesma
arr. 13:42
dep. 13:42
22.1 km
Lesevo, Milosavljevici
arr. 13:40
dep. 13:40
21.2 km
Lesevo
arr. 13:36
dep. 13:36
20.9 km
Cukojevac, Jasen
arr. 13:46
dep. 13:46
24.4 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 13:48
dep. 13:48
24.9 km
Cukojevac
arr. 13:49
dep. 13:49
26.4 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 13:50
dep. 13:50
28.3 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
29.4 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 13:53
dep. 13:53
30.8 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
32.8 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 13:56
dep. 13:56
34.4 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 13:57
dep. 13:57
37.4 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 13:58
dep. 13:58
38.6 km
Kraljevo, AMD
arr. 13:59
dep. 13:59
39.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:00
40.4 km
14:00 14:58 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gledic
dep. 14:00
Gledic, Jovov potok
arr. 14:02
dep. 14:02
0.5 km
Gledic, Duboki potok
arr. 14:04
dep. 14:04
1 km
Gledic, Zeznica
arr. 14:06
dep. 14:06
2.1 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 14:12
dep. 14:12
3.1 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 14:15
dep. 14:15
3.6 km
Godacica, Gledicki most
arr. 14:17
dep. 14:17
4.1 km
Godacica, Cer
arr. 14:19
dep. 14:19
4.9 km
Godacica
arr. 14:20
dep. 14:20
5.6 km
Godacica, Peskovac
arr. 14:21
dep. 14:21
6.2 km
Godacica, Zabin potok
arr. 14:22
dep. 14:22
7.1 km
Godacica, Crna reka
arr. 14:24
dep. 14:24
8 km
Godacica, Gajici
arr. 14:25
dep. 14:25
8.5 km
Ravanica, Beljice
arr. 14:26
dep. 14:26
9.1 km
Ravanica, Dubovi
arr. 14:27
dep. 14:27
9.9 km
Lesevo, Velika reka
arr. 14:28
dep. 14:28
10.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 14:29
dep. 14:29
11.9 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 14:31
dep. 14:31
12.4 km
Cukojevac
arr. 14:33
dep. 14:33
13.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 14:36
dep. 14:36
15.8 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
16.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 14:43
dep. 14:43
18.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 14:46
dep. 14:46
20.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
21.9 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 14:53
dep. 14:53
24.9 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 14:55
dep. 14:55
26.1 km
Kraljevo, AMD
arr. 14:56
dep. 14:56
27.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:58
27.9 km
16:30 17:28 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gledic
dep. 16:30
Gledic, Jovov potok
arr. 16:32
dep. 16:32
0.5 km
Gledic, Duboki potok
arr. 16:34
dep. 16:34
1 km
Gledic, Zeznica
arr. 16:36
dep. 16:36
2.1 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 16:42
dep. 16:42
3.1 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 16:45
dep. 16:45
3.6 km
Godacica, Gledicki most
arr. 16:47
dep. 16:47
4.1 km
Godacica, Cer
arr. 16:49
dep. 16:49
4.9 km
Godacica
arr. 16:50
dep. 16:50
5.6 km
Godacica, Peskovac
arr. 16:51
dep. 16:51
6.2 km
Godacica, Zabin potok
arr. 16:52
dep. 16:52
7.1 km
Godacica, Crna reka
arr. 16:54
dep. 16:54
8 km
Godacica, Gajici
arr. 16:55
dep. 16:55
8.5 km
Ravanica, Beljice
arr. 16:56
dep. 16:56
9.1 km
Ravanica, Dubovi
arr. 16:57
dep. 16:57
9.9 km
Lesevo, Velika reka
arr. 16:58
dep. 16:58
10.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 16:59
dep. 16:59
11.9 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 17:01
dep. 17:01
12.4 km
Cukojevac
arr. 17:03
dep. 17:03
13.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 17:06
dep. 17:06
15.8 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
16.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 17:13
dep. 17:13
18.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 17:16
dep. 17:16
20.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 17:18
dep. 17:18
21.9 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 17:23
dep. 17:23
24.9 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 17:25
dep. 17:25
26.1 km
Kraljevo, AMD
arr. 17:26
dep. 17:26
27.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:28
27.9 km
20:45 21:43 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gledic
dep. 20:45
Gledic, Jovov potok
arr. 20:47
dep. 20:47
0.5 km
Gledic, Duboki potok
arr. 20:49
dep. 20:49
1 km
Gledic, Zeznica
arr. 20:51
dep. 20:51
2.1 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 20:57
dep. 20:57
3.1 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 21:00
dep. 21:00
3.6 km
Godacica, Gledicki most
arr. 21:02
dep. 21:02
4.1 km
Godacica, Cer
arr. 21:04
dep. 21:04
4.9 km
Godacica
arr. 21:05
dep. 21:05
5.6 km
Godacica, Peskovac
arr. 21:06
dep. 21:06
6.2 km
Godacica, Zabin potok
arr. 21:07
dep. 21:07
7.1 km
Godacica, Crna reka
arr. 21:09
dep. 21:09
8 km
Godacica, Gajici
arr. 21:10
dep. 21:10
8.5 km
Ravanica, Beljice
arr. 21:11
dep. 21:11
9.1 km
Ravanica, Dubovi
arr. 21:12
dep. 21:12
9.9 km
Lesevo, Velika reka
arr. 21:13
dep. 21:13
10.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 21:14
dep. 21:14
11.9 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 21:16
dep. 21:16
12.4 km
Cukojevac
arr. 21:18
dep. 21:18
13.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 21:21
dep. 21:21
15.8 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
16.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 21:28
dep. 21:28
18.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 21:31
dep. 21:31
20.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 21:33
dep. 21:33
21.9 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 21:38
dep. 21:38
24.9 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 21:40
dep. 21:40
26.1 km
Kraljevo, AMD
arr. 21:41
dep. 21:41
27.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:43
27.9 km

Naselja Gledic i Kraljevo su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 58min., a najduže 01h i 11min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gledic je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.