Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gari - Krusevac timetable

wednesday, 17.07.2019.
05:36 06:16 (00:40)
4
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gari, 4
dep. 05:36
Gari, 3
arr. 05:37
dep. 05:37
0.5 km
Gari, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
0.8 km
Gari, 1
arr. 05:41
dep. 05:41
1.2 km
Pakasnica, 6
arr. 05:42
dep. 05:42
2.3 km
Pakasnica, 5
arr. 05:43
dep. 05:43
2.8 km
Pakasnica, 4
arr. 05:44
dep. 05:44
3.2 km
Pakasnica, 3
arr. 05:45
dep. 05:45
3.7 km
Pakasnica, 2
arr. 05:46
dep. 05:46
4 km
Pakasnica, 1
arr. 05:47
dep. 05:47
4.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 05:48
dep. 05:48
4.5 km
Lazarica, Bare
arr. 05:49
dep. 05:49
4.8 km
Lazarica, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
5.1 km
Lazarica, 1
arr. 05:51
dep. 05:51
5.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:52
dep. 05:52
6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:53
dep. 05:53
6.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:54
dep. 05:54
7 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:55
dep. 06:10
7.5 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:12
dep. 06:12
8.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
8.6 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:16
9.6 km
06:52 07:10 (00:18)
4
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gari, 4
dep. 06:52
Gari, 3
arr. 06:53
dep. 06:53
0.5 km
Gari, 2
arr. 06:54
dep. 06:54
0.8 km
Gari, 1
arr. 06:55
dep. 06:55
1.2 km
Pakasnica, 6
arr. 06:56
dep. 06:56
2.3 km
Pakasnica, 5
arr. 06:57
dep. 06:57
2.8 km
Pakasnica, 4
arr. 06:58
dep. 06:58
3.2 km
Pakasnica, 3
arr. 06:59
dep. 06:59
3.7 km
Pakasnica, 2
arr. 07:01
dep. 07:01
4 km
Pakasnica, 1
arr. 07:02
dep. 07:02
4.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 07:03
dep. 07:03
4.4 km
Lazarica, Bare
arr. 07:04
dep. 07:04
4.8 km
Lazarica, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
5.1 km
Lazarica, 1
arr. 07:06
dep. 07:06
5.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:07
dep. 07:07
6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:08
dep. 07:08
6.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:09
dep. 07:09
7 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:10
7.5 km
09:21 09:46 (00:25)
4
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gari, 4
dep. 09:21
Gari, 3
arr. 09:22
dep. 09:22
0.5 km
Gari, 2
arr. 09:25
dep. 09:25
0.8 km
Gari, 1
arr. 09:26
dep. 09:26
1.2 km
Pakasnica, 6
arr. 09:27
dep. 09:27
2.3 km
Pakasnica, 5
arr. 09:28
dep. 09:28
2.8 km
Pakasnica, 4
arr. 09:29
dep. 09:29
3.2 km
Pakasnica, 3
arr. 09:30
dep. 09:30
3.7 km
Pakasnica, 2
arr. 09:31
dep. 09:31
4 km
Pakasnica, 1
arr. 09:32
dep. 09:32
4.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 09:33
dep. 09:33
4.5 km
Lazarica, Bare
arr. 09:34
dep. 09:34
4.8 km
Lazarica, 2
arr. 09:35
dep. 09:35
5.1 km
Lazarica, 1
arr. 09:36
dep. 09:36
5.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 09:37
dep. 09:37
6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 09:38
dep. 09:38
6.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:39
dep. 09:39
7 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:40
dep. 09:40
7.5 km
Krusevac, Fontana
arr. 09:42
dep. 09:42
8.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
8.6 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 09:46
9.6 km
12:12 12:30 (00:18)
4
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gari, 4
dep. 12:12
Gari, 3
arr. 12:13
dep. 12:13
0.5 km
Gari, 2
arr. 12:14
dep. 12:14
0.8 km
Gari, 1
arr. 12:15
dep. 12:15
1.2 km
Pakasnica, 6
arr. 12:16
dep. 12:16
2.3 km
Pakasnica, 5
arr. 12:17
dep. 12:17
2.8 km
Pakasnica, 4
arr. 12:18
dep. 12:18
3.2 km
Pakasnica, 3
arr. 12:19
dep. 12:19
3.7 km
Pakasnica, 2
arr. 12:21
dep. 12:21
4 km
Pakasnica, 1
arr. 12:22
dep. 12:22
4.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 12:23
dep. 12:23
4.4 km
Lazarica, Bare
arr. 12:24
dep. 12:24
4.8 km
Lazarica, 2
arr. 12:25
dep. 12:25
5.1 km
Lazarica, 1
arr. 12:26
dep. 12:26
5.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:27
dep. 12:27
6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:28
dep. 12:28
6.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:29
dep. 12:29
7 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:30
7.5 km
14:27 14:45 (00:18)
4
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gari, 4
dep. 14:27
Gari, 3
arr. 14:28
dep. 14:28
0.5 km
Gari, 2
arr. 14:29
dep. 14:29
0.8 km
Gari, 1
arr. 14:30
dep. 14:30
1.2 km
Pakasnica, 6
arr. 14:31
dep. 14:31
2.3 km
Pakasnica, 5
arr. 14:32
dep. 14:32
2.8 km
Pakasnica, 4
arr. 14:33
dep. 14:33
3.2 km
Pakasnica, 3
arr. 14:34
dep. 14:34
3.7 km
Pakasnica, 2
arr. 14:36
dep. 14:36
4 km
Pakasnica, 1
arr. 14:37
dep. 14:37
4.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 14:38
dep. 14:38
4.4 km
Lazarica, Bare
arr. 14:39
dep. 14:39
4.8 km
Lazarica, 2
arr. 14:40
dep. 14:40
5.1 km
Lazarica, 1
arr. 14:41
dep. 14:41
5.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:43
dep. 14:43
6.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:44
dep. 14:44
7 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:45
7.5 km
16:37 16:55 (00:18)
4
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gari, 4
dep. 16:37
Gari, 3
arr. 16:38
dep. 16:38
0.5 km
Gari, 2
arr. 16:39
dep. 16:39
0.8 km
Gari, 1
arr. 16:40
dep. 16:40
1.2 km
Pakasnica, 6
arr. 16:41
dep. 16:41
2.3 km
Pakasnica, 5
arr. 16:42
dep. 16:42
2.8 km
Pakasnica, 4
arr. 16:43
dep. 16:43
3.2 km
Pakasnica, 3
arr. 16:44
dep. 16:44
3.7 km
Pakasnica, 2
arr. 16:46
dep. 16:46
4 km
Pakasnica, 1
arr. 16:47
dep. 16:47
4.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 16:48
dep. 16:48
4.4 km
Lazarica, Bare
arr. 16:49
dep. 16:49
4.8 km
Lazarica, 2
arr. 16:50
dep. 16:50
5.1 km
Lazarica, 1
arr. 16:51
dep. 16:51
5.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:52
dep. 16:52
6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 16:53
dep. 16:53
6.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:54
dep. 16:54
7 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:55
7.5 km
18:57 19:15 (00:18)
4
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gari, 4
dep. 18:57
Gari, 3
arr. 18:58
dep. 18:58
0.5 km
Gari, 2
arr. 18:59
dep. 18:59
0.8 km
Gari, 1
arr. 19:00
dep. 19:00
1.2 km
Pakasnica, 6
arr. 19:01
dep. 19:01
2.3 km
Pakasnica, 5
arr. 19:02
dep. 19:02
2.8 km
Pakasnica, 4
arr. 19:03
dep. 19:03
3.2 km
Pakasnica, 3
arr. 19:04
dep. 19:04
3.7 km
Pakasnica, 2
arr. 19:06
dep. 19:06
4 km
Pakasnica, 1
arr. 19:07
dep. 19:07
4.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 19:08
dep. 19:08
4.4 km
Lazarica, Bare
arr. 19:09
dep. 19:09
4.8 km
Lazarica, 2
arr. 19:10
dep. 19:10
5.1 km
Lazarica, 1
arr. 19:11
dep. 19:11
5.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:12
dep. 19:12
6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:13
dep. 19:13
6.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:14
dep. 19:14
7 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:15
7.5 km
20:42 21:00 (00:18)
4
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gari, 4
dep. 20:42
Gari, 3
arr. 20:43
dep. 20:43
0.5 km
Gari, 2
arr. 20:44
dep. 20:44
0.8 km
Gari, 1
arr. 20:45
dep. 20:45
1.2 km
Pakasnica, 6
arr. 20:46
dep. 20:46
2.3 km
Pakasnica, 5
arr. 20:47
dep. 20:47
2.8 km
Pakasnica, 4
arr. 20:48
dep. 20:48
3.2 km
Pakasnica, 3
arr. 20:49
dep. 20:49
3.7 km
Pakasnica, 2
arr. 20:51
dep. 20:51
4 km
Pakasnica, 1
arr. 20:52
dep. 20:52
4.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 20:53
dep. 20:53
4.4 km
Lazarica, Bare
arr. 20:54
dep. 20:54
4.8 km
Lazarica, 2
arr. 20:55
dep. 20:55
5.1 km
Lazarica, 1
arr. 20:56
dep. 20:56
5.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:57
dep. 20:57
6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 20:58
dep. 20:58
6.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:59
dep. 20:59
7 km
Krusevac, Spomenik
arr. 21:00
7.5 km
23:25 23:35 (00:10)
2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gari, 2
dep. 23:25
Krusevac, Bus station
arr. 23:35
8 km

Naselja Gari i Krusevac su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gari je u 05:36 h, dok je poslednji polazak u 23:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.