Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gaglovo - Velika Vrbnica timetable

wednesday, 23.10.2019.
15:00 15:50 (00:50)
ZDDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gaglovo, ZD
dep. 15:00
Gaglovo, M
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Kapidzija, 1
arr. 15:04
dep. 15:04
2.6 km
Kapidzija, 2
arr. 15:05
dep. 15:05
3.3 km
Kapidzija, 3
arr. 15:07
dep. 15:07
3.8 km
Kapidzija, 4
arr. 15:09
dep. 15:09
4.3 km
Parunovac, IM
arr. 15:10
dep. 15:10
5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:12
dep. 15:12
5.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:14
dep. 15:14
6.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:16
dep. 15:16
7.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:21
dep. 15:21
8.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:22
dep. 15:22
9.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:24
dep. 15:24
9.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:26
dep. 15:26
10.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:28
dep. 15:28
11.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:30
dep. 15:30
11.8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:32
dep. 15:32
12.6 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:34
dep. 15:34
13.6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:36
dep. 15:36
14.6 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:38
dep. 15:38
15.6 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:40
dep. 15:40
16.6 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:41
dep. 15:41
17.1 km
Mesevo, Put
arr. 15:43
dep. 15:43
19.1 km
Trebotin, Put
arr. 15:44
dep. 15:44
20.1 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:46
dep. 15:46
21.1 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:47
dep. 15:47
21.6 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 15:48
dep. 15:48
22.1 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 15:49
dep. 15:49
23.1 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:50
24.1 km
Gaglovo - Velika Vrbnica timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
15:00 15:50 (00:50)
ZDDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gaglovo, ZD
dep. 15:00
Gaglovo, M
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Kapidzija, 1
arr. 15:04
dep. 15:04
2.6 km
Kapidzija, 2
arr. 15:05
dep. 15:05
3.3 km
Kapidzija, 3
arr. 15:07
dep. 15:07
3.8 km
Kapidzija, 4
arr. 15:09
dep. 15:09
4.3 km
Parunovac, IM
arr. 15:10
dep. 15:10
5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:12
dep. 15:12
5.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:14
dep. 15:14
6.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:16
dep. 15:16
7.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:21
dep. 15:21
8.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:22
dep. 15:22
9.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:24
dep. 15:24
9.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:26
dep. 15:26
10.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:28
dep. 15:28
11.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:30
dep. 15:30
11.8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:32
dep. 15:32
12.6 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:34
dep. 15:34
13.6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:36
dep. 15:36
14.6 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:38
dep. 15:38
15.6 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:40
dep. 15:40
16.6 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:41
dep. 15:41
17.1 km
Mesevo, Put
arr. 15:43
dep. 15:43
19.1 km
Trebotin, Put
arr. 15:44
dep. 15:44
20.1 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:46
dep. 15:46
21.1 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:47
dep. 15:47
21.6 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 15:48
dep. 15:48
22.1 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 15:49
dep. 15:49
23.1 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:50
24.1 km
Gaglovo - Velika Vrbnica timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
15:00 15:50 (00:50)
ZDDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gaglovo, ZD
dep. 15:00
Gaglovo, M
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Kapidzija, 1
arr. 15:04
dep. 15:04
2.6 km
Kapidzija, 2
arr. 15:05
dep. 15:05
3.3 km
Kapidzija, 3
arr. 15:07
dep. 15:07
3.8 km
Kapidzija, 4
arr. 15:09
dep. 15:09
4.3 km
Parunovac, IM
arr. 15:10
dep. 15:10
5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:12
dep. 15:12
5.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:14
dep. 15:14
6.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:16
dep. 15:16
7.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:21
dep. 15:21
8.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:22
dep. 15:22
9.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:24
dep. 15:24
9.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:26
dep. 15:26
10.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:28
dep. 15:28
11.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:30
dep. 15:30
11.8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:32
dep. 15:32
12.6 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:34
dep. 15:34
13.6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:36
dep. 15:36
14.6 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:38
dep. 15:38
15.6 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:40
dep. 15:40
16.6 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:41
dep. 15:41
17.1 km
Mesevo, Put
arr. 15:43
dep. 15:43
19.1 km
Trebotin, Put
arr. 15:44
dep. 15:44
20.1 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:46
dep. 15:46
21.1 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:47
dep. 15:47
21.6 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 15:48
dep. 15:48
22.1 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 15:49
dep. 15:49
23.1 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:50
24.1 km
Gaglovo - Velika Vrbnica timetable
Departures on: monday, 28.10.2019.
15:00 15:50 (00:50)
ZDDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gaglovo, ZD
dep. 15:00
Gaglovo, M
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Kapidzija, 1
arr. 15:04
dep. 15:04
2.6 km
Kapidzija, 2
arr. 15:05
dep. 15:05
3.3 km
Kapidzija, 3
arr. 15:07
dep. 15:07
3.8 km
Kapidzija, 4
arr. 15:09
dep. 15:09
4.3 km
Parunovac, IM
arr. 15:10
dep. 15:10
5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:12
dep. 15:12
5.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:14
dep. 15:14
6.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:16
dep. 15:16
7.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:21
dep. 15:21
8.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:22
dep. 15:22
9.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:24
dep. 15:24
9.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:26
dep. 15:26
10.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:28
dep. 15:28
11.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:30
dep. 15:30
11.8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:32
dep. 15:32
12.6 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:34
dep. 15:34
13.6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:36
dep. 15:36
14.6 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:38
dep. 15:38
15.6 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:40
dep. 15:40
16.6 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:41
dep. 15:41
17.1 km
Mesevo, Put
arr. 15:43
dep. 15:43
19.1 km
Trebotin, Put
arr. 15:44
dep. 15:44
20.1 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:46
dep. 15:46
21.1 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:47
dep. 15:47
21.6 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 15:48
dep. 15:48
22.1 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 15:49
dep. 15:49
23.1 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:50
24.1 km
Gaglovo - Velika Vrbnica timetable
Departures on: tuesday, 29.10.2019.
15:00 15:50 (00:50)
ZDDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gaglovo, ZD
dep. 15:00
Gaglovo, M
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Kapidzija, 1
arr. 15:04
dep. 15:04
2.6 km
Kapidzija, 2
arr. 15:05
dep. 15:05
3.3 km
Kapidzija, 3
arr. 15:07
dep. 15:07
3.8 km
Kapidzija, 4
arr. 15:09
dep. 15:09
4.3 km
Parunovac, IM
arr. 15:10
dep. 15:10
5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:12
dep. 15:12
5.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:14
dep. 15:14
6.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:16
dep. 15:16
7.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:21
dep. 15:21
8.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:22
dep. 15:22
9.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:24
dep. 15:24
9.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:26
dep. 15:26
10.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:28
dep. 15:28
11.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:30
dep. 15:30
11.8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:32
dep. 15:32
12.6 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:34
dep. 15:34
13.6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:36
dep. 15:36
14.6 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:38
dep. 15:38
15.6 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:40
dep. 15:40
16.6 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:41
dep. 15:41
17.1 km
Mesevo, Put
arr. 15:43
dep. 15:43
19.1 km
Trebotin, Put
arr. 15:44
dep. 15:44
20.1 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:46
dep. 15:46
21.1 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:47
dep. 15:47
21.6 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 15:48
dep. 15:48
22.1 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 15:49
dep. 15:49
23.1 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:50
24.1 km
Gaglovo - Velika Vrbnica timetable
Departures on: wednesday, 30.10.2019.
15:00 15:50 (00:50)
ZDDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gaglovo, ZD
dep. 15:00
Gaglovo, M
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Kapidzija, 1
arr. 15:04
dep. 15:04
2.6 km
Kapidzija, 2
arr. 15:05
dep. 15:05
3.3 km
Kapidzija, 3
arr. 15:07
dep. 15:07
3.8 km
Kapidzija, 4
arr. 15:09
dep. 15:09
4.3 km
Parunovac, IM
arr. 15:10
dep. 15:10
5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:12
dep. 15:12
5.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:14
dep. 15:14
6.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:16
dep. 15:16
7.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:21
dep. 15:21
8.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:22
dep. 15:22
9.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:24
dep. 15:24
9.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:26
dep. 15:26
10.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:28
dep. 15:28
11.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:30
dep. 15:30
11.8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:32
dep. 15:32
12.6 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:34
dep. 15:34
13.6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:36
dep. 15:36
14.6 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:38
dep. 15:38
15.6 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:40
dep. 15:40
16.6 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:41
dep. 15:41
17.1 km
Mesevo, Put
arr. 15:43
dep. 15:43
19.1 km
Trebotin, Put
arr. 15:44
dep. 15:44
20.1 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:46
dep. 15:46
21.1 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:47
dep. 15:47
21.6 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 15:48
dep. 15:48
22.1 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 15:49
dep. 15:49
23.1 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:50
24.1 km
Gaglovo - Velika Vrbnica timetable
Departures on: thursday, 31.10.2019.
15:00 15:50 (00:50)
ZDDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gaglovo, ZD
dep. 15:00
Gaglovo, M
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Kapidzija, 1
arr. 15:04
dep. 15:04
2.6 km
Kapidzija, 2
arr. 15:05
dep. 15:05
3.3 km
Kapidzija, 3
arr. 15:07
dep. 15:07
3.8 km
Kapidzija, 4
arr. 15:09
dep. 15:09
4.3 km
Parunovac, IM
arr. 15:10
dep. 15:10
5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:12
dep. 15:12
5.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:14
dep. 15:14
6.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:16
dep. 15:16
7.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:21
dep. 15:21
8.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:22
dep. 15:22
9.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:24
dep. 15:24
9.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:26
dep. 15:26
10.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:28
dep. 15:28
11.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:30
dep. 15:30
11.8 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:32
dep. 15:32
12.6 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:34
dep. 15:34
13.6 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:36
dep. 15:36
14.6 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:38
dep. 15:38
15.6 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:40
dep. 15:40
16.6 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:41
dep. 15:41
17.1 km
Mesevo, Put
arr. 15:43
dep. 15:43
19.1 km
Trebotin, Put
arr. 15:44
dep. 15:44
20.1 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:46
dep. 15:46
21.1 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:47
dep. 15:47
21.6 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 15:48
dep. 15:48
22.1 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 15:49
dep. 15:49
23.1 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:50
24.1 km

Naselja Gaglovo i Velika Vrbnica su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gaglovo je u 15:00 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.