Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Frankfurt am Main - Vranje timetable

monday, 18.02.2019.
12:45 14:40 (25:55)
Hauptbahnhof
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Frankfurt am Main, Hauptbahnhof
dep. 12:45
Mannheim, ZOB
arr. 14:00
dep. 14:00
97 km
Karlsruhe, Hauptbahnhof Sudseite
arr. 15:00
dep. 15:00
165 km
arr. 16:00
dep. 16:00
242 km
arr. 17:15
dep. 17:15
334 km
Augsburg, P+R Oberhausen
arr. 18:10
dep. 18:10
406 km
Munich, ZOB
arr. 19:00
dep. 19:00
476 km
Bad Reichenhall, Border crossing (DE)
arr. 20:30
dep. 20:30
608.9 km
Walserberg, Border crossing (AT)
arr. 20:30
dep. 20:30
609 km
Nickelsdorf, Border crossing (AT)
arr. 00:30
dep. 00:30
994.9 km
Hegyeshalom, Border crossing (HU)
arr. 00:30
dep. 00:30
995 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 05:30
dep. 05:30
1345.9 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 05:40
dep. 05:40
1346 km
Subotica, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
1374 km
arr. 07:30
dep. 07:30
1484 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
1567 km
Sombor, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
1429 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
1702 km
arr. 11:15
dep. 11:15
1725 km
Paracin, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
1733 km
Aleksinac, Benzinska pumpa SBS
arr. 12:30
dep. 12:30
1797 km
Nis, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
1828 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:40
dep. 13:40
1871 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
1914 km
Vranje, Bus station
arr. 14:40
1942 km
 
Departures on: tuesday, 19.02.2019.
12:45 14:40 (25:55)
Hauptbahnhof
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Frankfurt am Main, Hauptbahnhof
dep. 12:45
Mannheim, ZOB
arr. 14:00
dep. 14:00
97 km
Karlsruhe, Hauptbahnhof Sudseite
arr. 15:00
dep. 15:00
165 km
arr. 16:00
dep. 16:00
242 km
arr. 17:15
dep. 17:15
334 km
Augsburg, P+R Oberhausen
arr. 18:10
dep. 18:10
406 km
Munich, ZOB
arr. 19:00
dep. 19:00
476 km
Bad Reichenhall, Border crossing (DE)
arr. 20:30
dep. 20:30
608.9 km
Walserberg, Border crossing (AT)
arr. 20:30
dep. 20:30
609 km
Nickelsdorf, Border crossing (AT)
arr. 00:30
dep. 00:30
994.9 km
Hegyeshalom, Border crossing (HU)
arr. 00:30
dep. 00:30
995 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 05:30
dep. 05:30
1345.9 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 05:40
dep. 05:40
1346 km
Subotica, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
1374 km
arr. 07:30
dep. 07:30
1484 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
1567 km
Sombor, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
1429 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
1702 km
arr. 11:15
dep. 11:15
1725 km
Paracin, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
1733 km
Aleksinac, Benzinska pumpa SBS
arr. 12:30
dep. 12:30
1797 km
Nis, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
1828 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:40
dep. 13:40
1871 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
1914 km
Vranje, Bus station
arr. 14:40
1942 km
 
Departures on: wednesday, 20.02.2019.
12:45 14:40 (25:55)
Hauptbahnhof
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Buy ticket 106,99 EUR
Stations
Arrival
Departure
Frankfurt am Main, Hauptbahnhof
dep. 12:45
Mannheim, ZOB
arr. 14:00
dep. 14:00
97 km
Karlsruhe, Hauptbahnhof Sudseite
arr. 15:00
dep. 15:00
165 km
arr. 16:00
dep. 16:00
242 km
arr. 17:15
dep. 17:15
334 km
Augsburg, P+R Oberhausen
arr. 18:10
dep. 18:10
406 km
Munich, ZOB
arr. 19:00
dep. 19:00
476 km
Bad Reichenhall, Border crossing (DE)
arr. 20:30
dep. 20:30
608.9 km
Walserberg, Border crossing (AT)
arr. 20:30
dep. 20:30
609 km
Nickelsdorf, Border crossing (AT)
arr. 00:30
dep. 00:30
994.9 km
Hegyeshalom, Border crossing (HU)
arr. 00:30
dep. 00:30
995 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 05:30
dep. 05:30
1345.9 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 05:40
dep. 05:40
1346 km
Subotica, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
1374 km
arr. 07:30
dep. 07:30
1484 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
1567 km
Sombor, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
1429 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
1702 km
arr. 11:15
dep. 11:15
1725 km
Paracin, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
1733 km
Aleksinac, Benzinska pumpa SBS
arr. 12:30
dep. 12:30
1797 km
Nis, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
1828 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:40
dep. 13:40
1871 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
1914 km
Vranje, Bus station
arr. 14:40
1942 km
 
Departures on: thursday, 21.02.2019.
12:45 14:40 (25:55)
Hauptbahnhof
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Buy ticket 106,99 EUR
Stations
Arrival
Departure
Frankfurt am Main, Hauptbahnhof
dep. 12:45
Mannheim, ZOB
arr. 14:00
dep. 14:00
97 km
Karlsruhe, Hauptbahnhof Sudseite
arr. 15:00
dep. 15:00
165 km
arr. 16:00
dep. 16:00
242 km
arr. 17:15
dep. 17:15
334 km
Augsburg, P+R Oberhausen
arr. 18:10
dep. 18:10
406 km
Munich, ZOB
arr. 19:00
dep. 19:00
476 km
Bad Reichenhall, Border crossing (DE)
arr. 20:30
dep. 20:30
608.9 km
Walserberg, Border crossing (AT)
arr. 20:30
dep. 20:30
609 km
Nickelsdorf, Border crossing (AT)
arr. 00:30
dep. 00:30
994.9 km
Hegyeshalom, Border crossing (HU)
arr. 00:30
dep. 00:30
995 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 05:30
dep. 05:30
1345.9 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 05:40
dep. 05:40
1346 km
Subotica, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
1374 km
arr. 07:30
dep. 07:30
1484 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
1567 km
Sombor, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
1429 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
1702 km
arr. 11:15
dep. 11:15
1725 km
Paracin, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
1733 km
Aleksinac, Benzinska pumpa SBS
arr. 12:30
dep. 12:30
1797 km
Nis, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
1828 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:40
dep. 13:40
1871 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
1914 km
Vranje, Bus station
arr. 14:40
1942 km
 
Departures on: friday, 22.02.2019.
12:45 14:40 (25:55)
Hauptbahnhof
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Buy ticket 106,99 EUR
Stations
Arrival
Departure
Frankfurt am Main, Hauptbahnhof
dep. 12:45
Mannheim, ZOB
arr. 14:00
dep. 14:00
97 km
Karlsruhe, Hauptbahnhof Sudseite
arr. 15:00
dep. 15:00
165 km
arr. 16:00
dep. 16:00
242 km
arr. 17:15
dep. 17:15
334 km
Augsburg, P+R Oberhausen
arr. 18:10
dep. 18:10
406 km
Munich, ZOB
arr. 19:00
dep. 19:00
476 km
Bad Reichenhall, Border crossing (DE)
arr. 20:30
dep. 20:30
608.9 km
Walserberg, Border crossing (AT)
arr. 20:30
dep. 20:30
609 km
Nickelsdorf, Border crossing (AT)
arr. 00:30
dep. 00:30
994.9 km
Hegyeshalom, Border crossing (HU)
arr. 00:30
dep. 00:30
995 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 05:30
dep. 05:30
1345.9 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 05:40
dep. 05:40
1346 km
Subotica, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
1374 km
arr. 07:30
dep. 07:30
1484 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
1567 km
Sombor, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
1429 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
1702 km
arr. 11:15
dep. 11:15
1725 km
Paracin, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
1733 km
Aleksinac, Benzinska pumpa SBS
arr. 12:30
dep. 12:30
1797 km
Nis, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
1828 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:40
dep. 13:40
1871 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
1914 km
Vranje, Bus station
arr. 14:40
1942 km
 
Departures on: saturday, 23.02.2019.
12:45 14:40 (25:55)
Hauptbahnhof
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Buy ticket 106,99 EUR
Stations
Arrival
Departure
Frankfurt am Main, Hauptbahnhof
dep. 12:45
Mannheim, ZOB
arr. 14:00
dep. 14:00
97 km
Karlsruhe, Hauptbahnhof Sudseite
arr. 15:00
dep. 15:00
165 km
arr. 16:00
dep. 16:00
242 km
arr. 17:15
dep. 17:15
334 km
Augsburg, P+R Oberhausen
arr. 18:10
dep. 18:10
406 km
Munich, ZOB
arr. 19:00
dep. 19:00
476 km
Bad Reichenhall, Border crossing (DE)
arr. 20:30
dep. 20:30
608.9 km
Walserberg, Border crossing (AT)
arr. 20:30
dep. 20:30
609 km
Nickelsdorf, Border crossing (AT)
arr. 00:30
dep. 00:30
994.9 km
Hegyeshalom, Border crossing (HU)
arr. 00:30
dep. 00:30
995 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 05:30
dep. 05:30
1345.9 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 05:40
dep. 05:40
1346 km
Subotica, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
1374 km
arr. 07:30
dep. 07:30
1484 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
1567 km
Sombor, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
1429 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
1702 km
arr. 11:15
dep. 11:15
1725 km
Paracin, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
1733 km
Aleksinac, Benzinska pumpa SBS
arr. 12:30
dep. 12:30
1797 km
Nis, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
1828 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:40
dep. 13:40
1871 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
1914 km
Vranje, Bus station
arr. 14:40
1942 km
 
Departures on: sunday, 24.02.2019.
12:45 14:40 (25:55)
Hauptbahnhof
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Buy ticket 106,99 EUR
Stations
Arrival
Departure
Frankfurt am Main, Hauptbahnhof
dep. 12:45
Mannheim, ZOB
arr. 14:00
dep. 14:00
97 km
Karlsruhe, Hauptbahnhof Sudseite
arr. 15:00
dep. 15:00
165 km
arr. 16:00
dep. 16:00
242 km
arr. 17:15
dep. 17:15
334 km
Augsburg, P+R Oberhausen
arr. 18:10
dep. 18:10
406 km
Munich, ZOB
arr. 19:00
dep. 19:00
476 km
Bad Reichenhall, Border crossing (DE)
arr. 20:30
dep. 20:30
608.9 km
Walserberg, Border crossing (AT)
arr. 20:30
dep. 20:30
609 km
Nickelsdorf, Border crossing (AT)
arr. 00:30
dep. 00:30
994.9 km
Hegyeshalom, Border crossing (HU)
arr. 00:30
dep. 00:30
995 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 05:30
dep. 05:30
1345.9 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 05:40
dep. 05:40
1346 km
Subotica, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
1374 km
arr. 07:30
dep. 07:30
1484 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
1567 km
Sombor, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
1429 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
1702 km
arr. 11:15
dep. 11:15
1725 km
Paracin, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
1733 km
Aleksinac, Benzinska pumpa SBS
arr. 12:30
dep. 12:30
1797 km
Nis, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
1828 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:40
dep. 13:40
1871 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
1914 km
Vranje, Bus station
arr. 14:40
1942 km

Naselja Frankfurt am Main i Vranje su međusobno udaljena ~1942 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25h i 55min., a najduže 25h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Frankfurt am Main je u 12:45 h, dok je poslednji polazak u 12:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Frankfurt am Main - Vranje iznosi od 106,99 EUR do 106,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.