Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Farkazdin - Beograd (Belgrade) timetable

tuesday, 18.02.2020.
04:10 05:32 (01:22)
Ž. St ˝O˝BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Farkazdin, Ž. St ˝O˝
dep. 04:10
Farkazdin, Crkva
arr. 04:11
dep. 04:11
1 km
Farkazdin, Intersection
arr. 04:18
dep. 04:18
8 km
Idvor, Ulaz
arr. 04:17
dep. 04:17
7 km
Idvor, Okretnica
arr. 04:16
dep. 04:16
6 km
Sakule, Okretnica
arr. 04:21
dep. 04:21
11 km
Sakule, Center
arr. 04:22
dep. 04:22
12 km
Sakule, Ulaz
arr. 04:23
dep. 04:23
13 km
Sakule, Vikend
arr. 04:24
dep. 04:24
14 km
Baranda, Izlaz
arr. 04:29
dep. 04:29
19 km
Baranda, Center
arr. 04:32
dep. 04:32
22 km
Baranda, Ulaz
arr. 04:33
dep. 04:33
23 km
Opovo, Bus station
arr. 04:36
dep. 04:36
26 km
Opovo, Petrol station
arr. 04:38
dep. 04:38
27.5 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 05:01
dep. 05:01
43 km
Padinska Skela, PKB
arr. 05:04
dep. 05:04
45 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 05:06
dep. 05:06
46 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 05:20
dep. 05:20
56 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 05:24
dep. 05:24
59 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 05:25
dep. 05:25
60 km
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 05:26
dep. 05:26
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:32
65 km
05:30 06:52 (01:22)
Ž. St ˝O˝BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Farkazdin, Ž. St ˝O˝
dep. 05:30
Farkazdin, Crkva
arr. 05:31
dep. 05:31
1 km
Farkazdin, Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
8 km
Idvor, Ulaz
arr. 05:37
dep. 05:37
7 km
Idvor, Okretnica
arr. 05:36
dep. 05:36
6 km
Sakule, Okretnica
arr. 05:41
dep. 05:41
11 km
Sakule, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
12 km
Sakule, Ulaz
arr. 05:43
dep. 05:43
13 km
Sakule, Vikend
arr. 05:44
dep. 05:44
14 km
Baranda, Izlaz
arr. 05:49
dep. 05:49
19 km
Baranda, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
22 km
Baranda, Ulaz
arr. 05:53
dep. 05:53
23 km
Opovo, Bus station
arr. 05:56
dep. 05:56
26 km
Opovo, Petrol station
arr. 05:58
dep. 05:58
27.5 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
43 km
Padinska Skela, PKB
arr. 06:24
dep. 06:24
45 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 06:26
dep. 06:26
46 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 06:40
dep. 06:40
56 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 06:44
dep. 06:44
59 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 06:45
dep. 06:45
60 km
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 06:46
dep. 06:46
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:52
65 km
07:45 09:07 (01:22)
Ž. St ˝O˝BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Farkazdin, Ž. St ˝O˝
dep. 07:45
Farkazdin, Crkva
arr. 07:46
dep. 07:46
1 km
Farkazdin, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
8 km
Idvor, Ulaz
arr. 07:52
dep. 07:52
7 km
Idvor, Okretnica
arr. 07:51
dep. 07:51
6 km
Sakule, Okretnica
arr. 07:56
dep. 07:56
11 km
Sakule, Center
arr. 07:57
dep. 07:57
12 km
Sakule, Ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
13 km
Sakule, Vikend
arr. 07:59
dep. 07:59
14 km
Baranda, Izlaz
arr. 08:04
dep. 08:04
19 km
Baranda, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
22 km
Baranda, Ulaz
arr. 08:08
dep. 08:08
23 km
Opovo, Bus station
arr. 08:11
dep. 08:11
26 km
Opovo, Petrol station
arr. 08:13
dep. 08:13
27.5 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
43 km
Padinska Skela, PKB
arr. 08:39
dep. 08:39
45 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 08:41
dep. 08:41
46 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 08:55
dep. 08:55
56 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 08:59
dep. 08:59
59 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 09:00
dep. 09:00
60 km
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 09:01
dep. 09:01
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:07
65 km
11:15 12:37 (01:22)
Ž. St ˝O˝BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Farkazdin, Ž. St ˝O˝
dep. 11:15
Farkazdin, Crkva
arr. 11:16
dep. 11:16
1 km
Farkazdin, Intersection
arr. 11:23
dep. 11:23
8 km
Idvor, Ulaz
arr. 11:22
dep. 11:22
7 km
Idvor, Okretnica
arr. 11:21
dep. 11:21
6 km
Sakule, Okretnica
arr. 11:26
dep. 11:26
11 km
Sakule, Center
arr. 11:27
dep. 11:27
12 km
Sakule, Ulaz
arr. 11:28
dep. 11:28
13 km
Sakule, Vikend
arr. 11:29
dep. 11:29
14 km
Baranda, Izlaz
arr. 11:34
dep. 11:34
19 km
Baranda, Center
arr. 11:37
dep. 11:37
22 km
Baranda, Ulaz
arr. 11:38
dep. 11:38
23 km
Opovo, Bus station
arr. 11:41
dep. 11:41
26 km
Opovo, Petrol station
arr. 11:43
dep. 11:43
27.5 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 12:06
dep. 12:06
43 km
Padinska Skela, PKB
arr. 12:09
dep. 12:09
45 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 12:11
dep. 12:11
46 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 12:25
dep. 12:25
56 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 12:29
dep. 12:29
59 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 12:30
dep. 12:30
60 km
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 12:31
dep. 12:31
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:37
65 km
14:00 15:20 (01:20)
Ž. St ˝O˝BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Farkazdin, Ž. St ˝O˝
dep. 14:00
Sakule, Okretnica
arr. 14:07
dep. 14:07
7 km
Sakule, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
8 km
Sakule, Ulaz
arr. 14:09
dep. 14:09
9 km
Sakule, Vikend
arr. 14:10
dep. 14:10
10 km
Baranda, Izlaz
arr. 14:16
dep. 14:16
15 km
Baranda, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
18 km
Baranda, Ulaz
arr. 14:22
dep. 14:22
19 km
Opovo, Bus station
arr. 14:26
dep. 14:26
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 14:28
dep. 14:28
23 km
Padinska Skela, PKB
arr. 14:52
dep. 14:52
41 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 14:54
dep. 14:54
42 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:07
dep. 15:07
52 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 15:11
dep. 15:11
55 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 15:13
dep. 15:13
56 km
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 15:15
dep. 15:15
57 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:20
61 km
16:15 17:37 (01:22)
Ž. St ˝O˝BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Farkazdin, Ž. St ˝O˝
dep. 16:15
Farkazdin, Crkva
arr. 16:16
dep. 16:16
1 km
Farkazdin, Intersection
arr. 16:23
dep. 16:23
8 km
Idvor, Ulaz
arr. 16:22
dep. 16:22
7 km
Idvor, Okretnica
arr. 16:21
dep. 16:21
6 km
Sakule, Okretnica
arr. 16:26
dep. 16:26
11 km
Sakule, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
12 km
Sakule, Ulaz
arr. 16:28
dep. 16:28
13 km
Sakule, Vikend
arr. 16:29
dep. 16:29
14 km
Baranda, Izlaz
arr. 16:34
dep. 16:34
19 km
Baranda, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
22 km
Baranda, Ulaz
arr. 16:38
dep. 16:38
23 km
Opovo, Bus station
arr. 16:41
dep. 16:41
26 km
Opovo, Petrol station
arr. 16:43
dep. 16:43
27.5 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 17:06
dep. 17:06
43 km
Padinska Skela, PKB
arr. 17:09
dep. 17:09
45 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 17:11
dep. 17:11
46 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 17:25
dep. 17:25
56 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 17:29
dep. 17:29
59 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 17:30
dep. 17:30
60 km
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 17:31
dep. 17:31
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:37
65 km
17:45 19:05 (01:20)
Ž. St ˝O˝BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Farkazdin, Ž. St ˝O˝
dep. 17:45
Sakule, Okretnica
arr. 17:52
dep. 17:52
7 km
Sakule, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
8 km
Sakule, Ulaz
arr. 17:54
dep. 17:54
9 km
Sakule, Vikend
arr. 17:55
dep. 17:55
10 km
Baranda, Izlaz
arr. 18:01
dep. 18:01
15 km
Baranda, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
18 km
Baranda, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
19 km
Opovo, Bus station
arr. 18:11
dep. 18:11
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 18:13
dep. 18:13
23 km
Padinska Skela, PKB
arr. 18:37
dep. 18:37
41 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 18:39
dep. 18:39
42 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 18:52
dep. 18:52
52 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 18:56
dep. 18:56
55 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 18:58
dep. 18:58
56 km
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 19:00
dep. 19:00
57 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:05
61 km

Naselja Farkazdin i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~64 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 01h i 22min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Farkazdin je u 04:10 h, dok je poslednji polazak u 17:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.