Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Dvorane kod Krusevca - Krusevac timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:16 05:45 (00:29)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dvorane kod Krusevca, 3
dep. 05:16
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 05:18
dep. 05:18
1 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 05:19
dep. 05:19
1.5 km
Modrica, 3
arr. 05:23
dep. 05:23
4 km
Modrica, 2
arr. 05:25
dep. 05:25
5 km
Modrica, 1
arr. 05:26
dep. 05:26
5.5 km
Modrica, V
arr. 05:27
dep. 05:27
6.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 05:28
dep. 05:28
7 km
Veliko Golovode, PR
arr. 05:29
dep. 05:29
7.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 05:31
dep. 05:31
8 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
8.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:34
dep. 05:34
9.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 05:36
dep. 05:36
10.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 05:38
dep. 05:38
10.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 05:40
dep. 05:40
11.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 05:41
dep. 05:41
11.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:43
dep. 05:43
12.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:45
13.8 km
05:51 06:20 (00:29)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dvorane kod Krusevca, 3
dep. 05:51
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
1 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 05:54
dep. 05:54
1.5 km
Modrica, 3
arr. 05:58
dep. 05:58
4 km
Modrica, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
5 km
Modrica, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
5.5 km
Modrica, V
arr. 06:03
dep. 06:03
6.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 06:04
dep. 06:04
7 km
Veliko Golovode, PR
arr. 06:05
dep. 06:05
7.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 06:06
dep. 06:06
8 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
8.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
9.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:11
dep. 06:11
10.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:13
dep. 06:13
10.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:15
dep. 06:15
11.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:16
dep. 06:16
11.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
12.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:20
13.8 km
05:51 06:20 (00:29)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dvorane kod Krusevca, 3
dep. 05:51
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
1 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 05:54
dep. 05:54
1.5 km
Modrica, 3
arr. 05:58
dep. 05:58
4 km
Modrica, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
5 km
Modrica, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
5.5 km
Modrica, V
arr. 06:03
dep. 06:03
6.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 06:04
dep. 06:04
7 km
Veliko Golovode, PR
arr. 06:05
dep. 06:05
7.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 06:06
dep. 06:06
8 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
8.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
9.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:11
dep. 06:11
10.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:13
dep. 06:13
10.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:15
dep. 06:15
11.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:16
dep. 06:16
11.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
12.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:20
13.8 km
06:02 06:30 (00:28)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dvorane kod Krusevca, 3
dep. 06:02
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 06:04
dep. 06:04
1.5 km
Modrica, 3
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Modrica, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
5 km
Modrica, 1
arr. 06:11
dep. 06:11
5.5 km
Modrica, V
arr. 06:13
dep. 06:13
6.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 06:14
dep. 06:14
7 km
Veliko Golovode, PR
arr. 06:15
dep. 06:15
7.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 06:16
dep. 06:16
8 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
8.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
9.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:21
dep. 06:21
10.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:23
dep. 06:23
10.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:25
dep. 06:25
11.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:26
dep. 06:26
11.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:28
dep. 06:28
12.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:30
13.8 km
06:36 07:05 (00:29)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dvorane kod Krusevca, 3
dep. 06:36
Belasica, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
-8 km
Belasica, Kamenica
arr. 06:17
dep. 06:17
-7 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 06:19
dep. 06:19
-6 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 06:20
dep. 06:20
-5.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 06:22
dep. 06:22
-5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
-4 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
-3.5 km
Poljaci, 4
arr. 06:29
dep. 06:29
-3 km
Poljaci, 3
arr. 06:30
dep. 06:30
-2.5 km
Poljaci, 2
arr. 06:32
dep. 06:32
-2 km
Poljaci, 1
arr. 06:34
dep. 06:34
-1 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 06:38
dep. 06:38
1 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 06:39
dep. 06:39
1.5 km
Modrica, 3
arr. 06:43
dep. 06:43
4 km
Modrica, 2
arr. 06:45
dep. 06:45
5 km
Modrica, 1
arr. 06:46
dep. 06:46
5.5 km
Modrica, V
arr. 06:48
dep. 06:48
6.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 06:49
dep. 06:49
7 km
Veliko Golovode, PR
arr. 06:51
dep. 06:51
7.5 km
Veliko Golovode, 2
arr. 06:52
dep. 06:52
8 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
8.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
9.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:56
dep. 06:56
10.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:58
dep. 06:58
10.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 07:00
dep. 07:00
11.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:01
dep. 07:01
11.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:03
dep. 07:03
12.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:05
13.8 km
07:56 08:25 (00:29)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dvorane kod Krusevca, 3
dep. 07:56
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 07:58
dep. 07:58
1 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 07:59
dep. 07:59
1.5 km
Modrica, 3
arr. 08:03
dep. 08:03
4 km
Modrica, 2
arr. 08:05
dep. 08:05
5 km
Modrica, 1
arr. 08:06
dep. 08:06
5.5 km
Modrica, V
arr. 08:08
dep. 08:08
6.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 08:09
dep. 08:09
7 km
Veliko Golovode, PR
arr. 08:10
dep. 08:10
7.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 08:11
dep. 08:11
8 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 08:12
dep. 08:12
8.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
9.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 08:16
dep. 08:16
10.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 08:18
dep. 08:18
10.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 08:20
dep. 08:20
11.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 08:21
dep. 08:21
11.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:23
dep. 08:23
12.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:25
13.8 km
10:26 10:55 (00:29)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dvorane kod Krusevca, 3
dep. 10:26
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 10:28
dep. 10:28
1 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 10:29
dep. 10:29
1.5 km
Modrica, 3
arr. 10:33
dep. 10:33
4 km
Modrica, 2
arr. 10:35
dep. 10:35
5 km
Modrica, 1
arr. 10:36
dep. 10:36
5.5 km
Modrica, V
arr. 10:38
dep. 10:38
6.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 10:39
dep. 10:39
7 km
Veliko Golovode, PR
arr. 10:40
dep. 10:40
7.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 10:41
dep. 10:41
8 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 10:42
dep. 10:42
8.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 10:44
dep. 10:44
9.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 10:46
dep. 10:46
10.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 10:48
dep. 10:48
10.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 10:50
dep. 10:50
11.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 10:51
dep. 10:51
11.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:53
dep. 10:53
12.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:55
13.8 km
12:31 13:00 (00:29)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dvorane kod Krusevca, 3
dep. 12:31
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 12:33
dep. 12:33
1 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 12:34
dep. 12:34
1.5 km
Modrica, 3
arr. 12:38
dep. 12:38
4 km
Modrica, 2
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Modrica, 1
arr. 12:41
dep. 12:41
5.5 km
Modrica, V
arr. 12:43
dep. 12:43
6.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 12:44
dep. 12:44
7 km
Veliko Golovode, PR
arr. 12:45
dep. 12:45
7.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 12:46
dep. 12:46
8 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 12:47
dep. 12:47
8.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
9.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 12:51
dep. 12:51
10.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:53
dep. 12:53
10.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 12:55
dep. 12:55
11.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:56
dep. 12:56
11.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:58
dep. 12:58
12.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:00
13.8 km
13:56 14:25 (00:29)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dvorane kod Krusevca, 3
dep. 13:56
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 13:58
dep. 13:58
1 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 13:59
dep. 13:59
1.5 km
Modrica, 3
arr. 14:03
dep. 14:03
4 km
Modrica, 2
arr. 14:05
dep. 14:05
5 km
Modrica, 1
arr. 14:06
dep. 14:06
5.5 km
Modrica, V
arr. 14:08
dep. 14:08
6.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 14:09
dep. 14:09
7 km
Veliko Golovode, PR
arr. 14:10
dep. 14:10
7.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 14:11
dep. 14:11
8 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 14:12
dep. 14:12
8.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 14:14
dep. 14:14
9.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 14:16
dep. 14:16
10.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 14:18
dep. 14:18
10.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 14:20
dep. 14:20
11.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 14:21
dep. 14:21
11.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:23
dep. 14:23
12.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:25
13.8 km
14:56 15:25 (00:29)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dvorane kod Krusevca, 3
dep. 14:56
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 14:58
dep. 14:58
1 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
1.5 km
Modrica, 3
arr. 15:03
dep. 15:03
4 km
Modrica, 2
arr. 15:05
dep. 15:05
5 km
Modrica, 1
arr. 15:06
dep. 15:06
5.5 km
Modrica, V
arr. 15:08
dep. 15:08
6.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 15:09
dep. 15:09
7 km
Veliko Golovode, PR
arr. 15:10
dep. 15:10
7.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 15:11
dep. 15:11
8 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:12
dep. 15:12
8.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
9.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:16
dep. 15:16
10.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:18
dep. 15:18
10.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:20
dep. 15:20
11.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:21
dep. 15:21
11.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
12.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:25
13.8 km
17:01 17:30 (00:29)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dvorane kod Krusevca, 3
dep. 17:01
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 17:03
dep. 17:03
1 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 17:04
dep. 17:04
1.5 km
Modrica, 3
arr. 17:08
dep. 17:08
4 km
Modrica, 2
arr. 17:10
dep. 17:10
5 km
Modrica, 1
arr. 17:11
dep. 17:11
5.5 km
Modrica, V
arr. 17:13
dep. 17:13
6.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 17:14
dep. 17:14
7 km
Veliko Golovode, PR
arr. 17:15
dep. 17:15
7.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 17:16
dep. 17:16
8 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
8.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
9.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 17:21
dep. 17:21
10.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 17:23
dep. 17:23
10.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 17:25
dep. 17:25
11.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 17:26
dep. 17:26
11.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:28
dep. 17:28
12.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:30
13.8 km
18:31 19:00 (00:29)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dvorane kod Krusevca, 3
dep. 18:31
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 18:33
dep. 18:33
1 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 18:34
dep. 18:34
1.5 km
Modrica, 3
arr. 18:38
dep. 18:38
4 km
Modrica, 2
arr. 18:40
dep. 18:40
5 km
Modrica, 1
arr. 18:41
dep. 18:41
5.5 km
Modrica, V
arr. 18:43
dep. 18:43
6.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 18:44
dep. 18:44
7 km
Veliko Golovode, PR
arr. 18:45
dep. 18:45
7.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 18:46
dep. 18:46
8 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
8.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:49
dep. 18:49
9.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:51
dep. 18:51
10.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:53
dep. 18:53
10.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 18:55
dep. 18:55
11.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 18:56
dep. 18:56
11.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 18:58
dep. 18:58
12.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
13.8 km
21:03 21:30 (00:27)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dvorane kod Krusevca, 3
dep. 21:03
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 21:05
dep. 21:05
1 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 21:06
dep. 21:06
1.5 km
Modrica, 3
arr. 21:10
dep. 21:10
4 km
Modrica, 2
arr. 21:12
dep. 21:12
5 km
Modrica, 1
arr. 21:13
dep. 21:13
5.5 km
Modrica, V
arr. 21:15
dep. 21:15
6.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 21:16
dep. 21:16
7 km
Veliko Golovode, PR
arr. 21:17
dep. 21:17
7.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 21:18
dep. 21:18
8 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 21:20
dep. 21:20
8.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 21:22
dep. 21:22
9.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 21:23
dep. 21:23
10.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 21:24
dep. 21:24
10.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 21:25
dep. 21:25
11.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 21:26
dep. 21:26
11.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 21:28
dep. 21:28
12.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:30
13.8 km

Naselja Dvorane kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 27min., a najduže 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dvorane kod Krusevca je u 05:16 h, dok je poslednji polazak u 21:03 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.