Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Dunavac - Padinska Skela timetable

tuesday, 16.07.2019.
04:01 04:26 (00:25)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Intersection
dep. 04:01
Dunavac, Japanski cvet
arr. 04:05
dep. 04:05
2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 04:06
dep. 04:06
4 km
Dunavac, Preliv
arr. 04:08
dep. 04:08
5.3 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 04:10
dep. 04:10
7.6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 04:12
dep. 04:12
8.8 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 04:15
dep. 04:15
11.2 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 04:18
dep. 04:18
13.3 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 04:22
dep. 04:22
15.1 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 04:23
dep. 04:23
15.5 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 04:24
dep. 04:24
16 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 04:26
16.5 km
04:05 04:30 (00:25)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 04:05
Dunavac, Japanski cvet
arr. 04:09
dep. 04:09
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 04:10
dep. 04:10
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 04:12
dep. 04:12
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 04:14
dep. 04:14
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 04:16
dep. 04:16
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 04:19
dep. 04:19
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 04:22
dep. 04:22
13.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 04:26
dep. 04:26
15.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 04:27
dep. 04:27
15.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 04:28
dep. 04:28
16.2 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 04:30
16.7 km
04:55 05:20 (00:25)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 04:55
Dunavac, Japanski cvet
arr. 04:59
dep. 04:59
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 05:00
dep. 05:00
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 05:02
dep. 05:02
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 05:04
dep. 05:04
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 05:06
dep. 05:06
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 05:09
dep. 05:09
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 05:12
dep. 05:12
13.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 05:16
dep. 05:16
15.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 05:17
dep. 05:17
15.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 05:18
dep. 05:18
16.2 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 05:20
16.7 km
05:11 05:36 (00:25)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Intersection
dep. 05:11
Dunavac, Japanski cvet
arr. 05:15
dep. 05:15
2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 05:16
dep. 05:16
4 km
Dunavac, Preliv
arr. 05:18
dep. 05:18
5.3 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 05:20
dep. 05:20
7.6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 05:22
dep. 05:22
8.8 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 05:25
dep. 05:25
11.2 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 05:28
dep. 05:28
13.3 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 05:32
dep. 05:32
15.1 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 05:33
dep. 05:33
15.5 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 05:34
dep. 05:34
16 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 05:36
16.5 km
05:45 06:10 (00:25)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 05:45
Dunavac, Japanski cvet
arr. 05:49
dep. 05:49
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 05:50
dep. 05:50
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 05:52
dep. 05:52
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 05:54
dep. 05:54
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 05:56
dep. 05:56
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 05:59
dep. 05:59
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 06:02
dep. 06:02
13.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 06:06
dep. 06:06
15.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 06:07
dep. 06:07
15.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 06:08
dep. 06:08
16.2 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 06:10
16.7 km
06:26 06:51 (00:25)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Intersection
dep. 06:26
Dunavac, Japanski cvet
arr. 06:30
dep. 06:30
2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 06:31
dep. 06:31
4 km
Dunavac, Preliv
arr. 06:33
dep. 06:33
5.3 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 06:35
dep. 06:35
7.6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 06:37
dep. 06:37
8.8 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 06:40
dep. 06:40
11.2 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 06:43
dep. 06:43
13.3 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 06:47
dep. 06:47
15.1 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 06:48
dep. 06:48
15.5 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 06:49
dep. 06:49
16 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 06:51
16.5 km
06:40 07:05 (00:25)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 06:40
Dunavac, Japanski cvet
arr. 06:44
dep. 06:44
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 06:45
dep. 06:45
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 06:47
dep. 06:47
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 06:49
dep. 06:49
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 06:51
dep. 06:51
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 06:54
dep. 06:54
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 06:57
dep. 06:57
13.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 07:01
dep. 07:01
15.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 07:02
dep. 07:02
15.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 07:03
dep. 07:03
16.2 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 07:05
16.7 km
07:40 08:05 (00:25)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 07:40
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:44
dep. 07:44
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 07:45
dep. 07:45
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 07:47
dep. 07:47
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 07:49
dep. 07:49
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 07:51
dep. 07:51
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 07:54
dep. 07:54
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 07:57
dep. 07:57
13.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 08:01
dep. 08:01
15.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 08:02
dep. 08:02
15.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 08:03
dep. 08:03
16.2 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 08:05
16.7 km
08:01 08:26 (00:25)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Intersection
dep. 08:01
Dunavac, Japanski cvet
arr. 08:05
dep. 08:05
2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 08:06
dep. 08:06
4 km
Dunavac, Preliv
arr. 08:08
dep. 08:08
5.3 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 08:10
dep. 08:10
7.6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 08:12
dep. 08:12
8.8 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 08:15
dep. 08:15
11.2 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 08:18
dep. 08:18
13.3 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 08:22
dep. 08:22
15.1 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 08:23
dep. 08:23
15.5 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 08:24
dep. 08:24
16 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 08:26
16.5 km
08:40 09:05 (00:25)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 08:40
Dunavac, Japanski cvet
arr. 08:44
dep. 08:44
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 08:45
dep. 08:45
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 08:47
dep. 08:47
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 08:49
dep. 08:49
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 08:51
dep. 08:51
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 08:54
dep. 08:54
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 08:57
dep. 08:57
13.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 09:01
dep. 09:01
15.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 09:02
dep. 09:02
15.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 09:03
dep. 09:03
16.2 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 09:05
16.7 km
09:29 09:54 (00:25)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Intersection
dep. 09:29
Dunavac, Japanski cvet
arr. 09:33
dep. 09:33
2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 09:34
dep. 09:34
4 km
Dunavac, Preliv
arr. 09:36
dep. 09:36
5.3 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 09:38
dep. 09:38
7.6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 09:40
dep. 09:40
8.8 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 09:43
dep. 09:43
11.2 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 09:46
dep. 09:46
13.3 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 09:50
dep. 09:50
15.1 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 09:51
dep. 09:51
15.5 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 09:52
dep. 09:52
16 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 09:54
16.5 km
09:40 10:05 (00:25)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 09:40
Dunavac, Japanski cvet
arr. 09:44
dep. 09:44
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 09:45
dep. 09:45
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 09:47
dep. 09:47
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 09:49
dep. 09:49
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 09:51
dep. 09:51
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 09:54
dep. 09:54
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 09:57
dep. 09:57
13.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 10:01
dep. 10:01
15.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 10:02
dep. 10:02
15.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 10:03
dep. 10:03
16.2 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 10:05
16.7 km
10:40 11:05 (00:25)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 10:40
Dunavac, Japanski cvet
arr. 10:44
dep. 10:44
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 10:45
dep. 10:45
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 10:47
dep. 10:47
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 10:49
dep. 10:49
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 10:51
dep. 10:51
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 10:54
dep. 10:54
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 10:57
dep. 10:57
13.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 11:01
dep. 11:01
15.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 11:02
dep. 11:02
15.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 11:03
dep. 11:03
16.2 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 11:05
16.7 km
10:49 11:14 (00:25)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Intersection
dep. 10:49
Dunavac, Japanski cvet
arr. 10:53
dep. 10:53
2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 10:54
dep. 10:54
4 km
Dunavac, Preliv
arr. 10:56
dep. 10:56
5.3 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 10:58
dep. 10:58
7.6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 11:00
dep. 11:00
8.8 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 11:03
dep. 11:03
11.2 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 11:06
dep. 11:06
13.3 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 11:10
dep. 11:10
15.1 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 11:11
dep. 11:11
15.5 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 11:12
dep. 11:12
16 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 11:14
16.5 km
11:40 12:05 (00:25)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 11:40
Dunavac, Japanski cvet
arr. 11:44
dep. 11:44
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 11:45
dep. 11:45
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 11:47
dep. 11:47
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 11:49
dep. 11:49
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 11:51
dep. 11:51
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 11:54
dep. 11:54
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 11:57
dep. 11:57
13.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 12:01
dep. 12:01
15.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 12:02
dep. 12:02
15.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 12:03
dep. 12:03
16.2 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 12:05
16.7 km
11:46 12:00 (00:14)
Japanski cvet
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Japanski cvet
dep. 11:46
Padinska Skela, Intersection
arr. 12:00
12 km
12:06 12:31 (00:25)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Intersection
dep. 12:06
Dunavac, Japanski cvet
arr. 12:10
dep. 12:10
2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 12:11
dep. 12:11
4 km
Dunavac, Preliv
arr. 12:13
dep. 12:13
5.3 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 12:15
dep. 12:15
7.6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 12:17
dep. 12:17
8.8 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 12:20
dep. 12:20
11.2 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 12:23
dep. 12:23
13.3 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 12:27
dep. 12:27
15.1 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 12:28
dep. 12:28
15.5 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 12:29
dep. 12:29
16 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 12:31
16.5 km
12:40 13:05 (00:25)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 12:40
Dunavac, Japanski cvet
arr. 12:44
dep. 12:44
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 12:45
dep. 12:45
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 12:47
dep. 12:47
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 12:49
dep. 12:49
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 12:51
dep. 12:51
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 12:54
dep. 12:54
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 12:57
dep. 12:57
13.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 13:01
dep. 13:01
15.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 13:02
dep. 13:02
15.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 13:03
dep. 13:03
16.2 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 13:05
16.7 km
13:24 13:49 (00:25)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Intersection
dep. 13:24
Dunavac, Japanski cvet
arr. 13:28
dep. 13:28
2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 13:29
dep. 13:29
4 km
Dunavac, Preliv
arr. 13:31
dep. 13:31
5.3 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 13:33
dep. 13:33
7.6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 13:35
dep. 13:35
8.8 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 13:38
dep. 13:38
11.2 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 13:41
dep. 13:41
13.3 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 13:45
dep. 13:45
15.1 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 13:46
dep. 13:46
15.5 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 13:47
dep. 13:47
16 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 13:49
16.5 km
13:40 14:05 (00:25)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 13:40
Dunavac, Japanski cvet
arr. 13:44
dep. 13:44
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 13:45
dep. 13:45
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 13:47
dep. 13:47
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 13:49
dep. 13:49
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 13:51
dep. 13:51
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 13:54
dep. 13:54
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 13:57
dep. 13:57
13.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 14:01
dep. 14:01
15.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 14:02
dep. 14:02
15.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 14:03
dep. 14:03
16.2 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 14:05
16.7 km
14:40 15:05 (00:25)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 14:40
Dunavac, Japanski cvet
arr. 14:44
dep. 14:44
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 14:45
dep. 14:45
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 14:47
dep. 14:47
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 14:49
dep. 14:49
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 14:51
dep. 14:51
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 14:54
dep. 14:54
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 14:57
dep. 14:57
13.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 15:01
dep. 15:01
15.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 15:02
dep. 15:02
15.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 15:03
dep. 15:03
16.2 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 15:05
16.7 km
14:59 15:24 (00:25)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Intersection
dep. 14:59
Dunavac, Japanski cvet
arr. 15:03
dep. 15:03
2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 15:04
dep. 15:04
4 km
Dunavac, Preliv
arr. 15:06
dep. 15:06
5.3 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 15:08
dep. 15:08
7.6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 15:10
dep. 15:10
8.8 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 15:13
dep. 15:13
11.2 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 15:16
dep. 15:16
13.3 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 15:20
dep. 15:20
15.1 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 15:21
dep. 15:21
15.5 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 15:22
dep. 15:22
16 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 15:24
16.5 km
15:40 16:05 (00:25)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 15:40
Dunavac, Japanski cvet
arr. 15:44
dep. 15:44
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 15:45
dep. 15:45
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 15:47
dep. 15:47
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 15:49
dep. 15:49
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 15:51
dep. 15:51
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 15:54
dep. 15:54
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 15:57
dep. 15:57
13.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 16:01
dep. 16:01
15.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 16:02
dep. 16:02
15.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 16:03
dep. 16:03
16.2 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 16:05
16.7 km
16:19 16:44 (00:25)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Intersection
dep. 16:19
Dunavac, Japanski cvet
arr. 16:23
dep. 16:23
2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 16:24
dep. 16:24
4 km
Dunavac, Preliv
arr. 16:26
dep. 16:26
5.3 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 16:28
dep. 16:28
7.6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 16:30
dep. 16:30
8.8 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 16:33
dep. 16:33
11.2 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 16:36
dep. 16:36
13.3 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 16:40
dep. 16:40
15.1 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 16:41
dep. 16:41
15.5 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 16:42
dep. 16:42
16 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 16:44
16.5 km
16:40 17:05 (00:25)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 16:40
Dunavac, Japanski cvet
arr. 16:44
dep. 16:44
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 16:45
dep. 16:45
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 16:47
dep. 16:47
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 16:49
dep. 16:49
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 16:51
dep. 16:51
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 16:54
dep. 16:54
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 16:57
dep. 16:57
13.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 17:01
dep. 17:01
15.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 17:02
dep. 17:02
15.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 17:03
dep. 17:03
16.2 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 17:05
16.7 km
17:39 18:04 (00:25)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Intersection
dep. 17:39
Dunavac, Japanski cvet
arr. 17:43
dep. 17:43
2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 17:44
dep. 17:44
4 km
Dunavac, Preliv
arr. 17:46
dep. 17:46
5.3 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 17:48
dep. 17:48
7.6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 17:50
dep. 17:50
8.8 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 17:53
dep. 17:53
11.2 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 17:56
dep. 17:56
13.3 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 18:00
dep. 18:00
15.1 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 18:01
dep. 18:01
15.5 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 18:02
dep. 18:02
16 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 18:04
16.5 km
17:40 18:05 (00:25)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 17:40
Dunavac, Japanski cvet
arr. 17:44
dep. 17:44
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 17:45
dep. 17:45
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 17:47
dep. 17:47
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 17:49
dep. 17:49
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 17:51
dep. 17:51
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 17:54
dep. 17:54
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 17:57
dep. 17:57
13.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 18:01
dep. 18:01
15.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 18:02
dep. 18:02
15.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 18:03
dep. 18:03
16.2 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 18:05
16.7 km
18:40 19:05 (00:25)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 18:40
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:44
dep. 18:44
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 18:45
dep. 18:45
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 18:47
dep. 18:47
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 18:49
dep. 18:49
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 18:51
dep. 18:51
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 18:54
dep. 18:54
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 18:57
dep. 18:57
13.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 19:01
dep. 19:01
15.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 19:02
dep. 19:02
15.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 19:03
dep. 19:03
16.2 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 19:05
16.7 km
18:59 19:24 (00:25)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Intersection
dep. 18:59
Dunavac, Japanski cvet
arr. 19:03
dep. 19:03
2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 19:04
dep. 19:04
4 km
Dunavac, Preliv
arr. 19:06
dep. 19:06
5.3 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 19:08
dep. 19:08
7.6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 19:10
dep. 19:10
8.8 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 19:13
dep. 19:13
11.2 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 19:16
dep. 19:16
13.3 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 19:20
dep. 19:20
15.1 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 19:21
dep. 19:21
15.5 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 19:22
dep. 19:22
16 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 19:24
16.5 km
19:40 20:05 (00:25)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 19:40
Dunavac, Japanski cvet
arr. 19:44
dep. 19:44
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 19:45
dep. 19:45
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 19:47
dep. 19:47
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 19:49
dep. 19:49
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 19:51
dep. 19:51
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 19:54
dep. 19:54
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 19:57
dep. 19:57
13.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 20:01
dep. 20:01
15.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 20:02
dep. 20:02
15.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 20:03
dep. 20:03
16.2 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 20:05
16.7 km
20:21 20:46 (00:25)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Intersection
dep. 20:21
Dunavac, Japanski cvet
arr. 20:25
dep. 20:25
2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 20:26
dep. 20:26
4 km
Dunavac, Preliv
arr. 20:28
dep. 20:28
5.3 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 20:30
dep. 20:30
7.6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 20:32
dep. 20:32
8.8 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 20:35
dep. 20:35
11.2 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 20:38
dep. 20:38
13.3 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 20:42
dep. 20:42
15.1 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 20:43
dep. 20:43
15.5 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 20:44
dep. 20:44
16 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 20:46
16.5 km
20:45 21:10 (00:25)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 20:45
Dunavac, Japanski cvet
arr. 20:49
dep. 20:49
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 20:50
dep. 20:50
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 20:52
dep. 20:52
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 20:54
dep. 20:54
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 20:56
dep. 20:56
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 20:59
dep. 20:59
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 21:02
dep. 21:02
13.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 21:06
dep. 21:06
15.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 21:07
dep. 21:07
15.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 21:08
dep. 21:08
16.2 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 21:10
16.7 km
21:46 22:11 (00:25)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Intersection
dep. 21:46
Dunavac, Japanski cvet
arr. 21:50
dep. 21:50
2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 21:51
dep. 21:51
4 km
Dunavac, Preliv
arr. 21:53
dep. 21:53
5.3 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 21:55
dep. 21:55
7.6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 21:57
dep. 21:57
8.8 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 22:00
dep. 22:00
11.2 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 22:03
dep. 22:03
13.3 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 22:07
dep. 22:07
15.1 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 22:08
dep. 22:08
15.5 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 22:09
dep. 22:09
16 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 22:11
16.5 km
22:00 22:25 (00:25)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 22:00
Dunavac, Japanski cvet
arr. 22:04
dep. 22:04
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 22:05
dep. 22:05
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 22:07
dep. 22:07
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 22:09
dep. 22:09
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 22:11
dep. 22:11
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 22:14
dep. 22:14
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 22:17
dep. 22:17
13.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 22:21
dep. 22:21
15.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 22:22
dep. 22:22
15.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 22:23
dep. 22:23
16.2 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 22:25
16.7 km
23:06 23:31 (00:25)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Intersection
dep. 23:06
Dunavac, Japanski cvet
arr. 23:10
dep. 23:10
2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 23:11
dep. 23:11
4 km
Dunavac, Preliv
arr. 23:13
dep. 23:13
5.3 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 23:15
dep. 23:15
7.6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 23:17
dep. 23:17
8.8 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 23:20
dep. 23:20
11.2 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 23:23
dep. 23:23
13.3 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 23:27
dep. 23:27
15.1 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 23:28
dep. 23:28
15.5 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 23:29
dep. 23:29
16 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 23:31
16.5 km
23:10 23:35 (00:25)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 23:10
Dunavac, Japanski cvet
arr. 23:14
dep. 23:14
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 23:15
dep. 23:15
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 23:17
dep. 23:17
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 23:19
dep. 23:19
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 23:21
dep. 23:21
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 23:24
dep. 23:24
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 23:27
dep. 23:27
13.5 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 23:31
dep. 23:31
15.2 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 23:32
dep. 23:32
15.7 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 23:33
dep. 23:33
16.2 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 23:35
16.7 km

Naselja Dunavac i Padinska Skela su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dunavac je u 04:01 h, dok je poslednji polazak u 23:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.