Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Dulekare - Medvedja timetable

thursday, 22.04.2021.
06:20 07:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dulekare
dep. 06:20
Dulekare, Ljubici
arr. 06:25
dep. 06:25
2 km
Dulekare, Ajetovici
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Dulekare, Sol. groblje
arr. 06:37
dep. 06:37
6 km
Dulekare, Markov logor
arr. 06:39
dep. 06:39
8 km
Sijarina, Skola
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Sijarina, Sinanovici
arr. 06:43
dep. 06:43
10 km
Tupale, Kapit
arr. 06:44
dep. 06:44
11 km
Tupale
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Tupale, Abazovici
arr. 06:47
dep. 06:47
13 km
Medvedja , Baltici
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Medvedja , Ljubenovici
arr. 06:57
dep. 06:57
17 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:00
18 km
14:20 14:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dulekare
dep. 14:20
Dulekare, Ljubici
arr. 14:23
dep. 14:23
2 km
Dulekare, Ajetovici
arr. 14:25
dep. 14:25
4 km
Dulekare, Sol. groblje
arr. 14:27
dep. 14:27
6 km
Dulekare, Markov logor
arr. 14:31
dep. 14:31
8 km
Sijarina, Skola
arr. 14:33
dep. 14:33
9 km
Sijarina, Sinanovici
arr. 14:35
dep. 14:35
10 km
Tupale, Kapit
arr. 14:37
dep. 14:37
11 km
Tupale
arr. 14:39
dep. 14:39
12 km
Tupale, Abazovici
arr. 14:41
dep. 14:41
13 km
Medvedja , Baltici
arr. 14:44
dep. 14:44
15 km
Medvedja , Ljubenovici
arr. 14:47
dep. 14:47
17 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:50
18 km
Dulekare - Medvedja timetable
Departures on: friday, 23.04.2021.
06:20 07:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dulekare
dep. 06:20
Dulekare, Ljubici
arr. 06:25
dep. 06:25
2 km
Dulekare, Ajetovici
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Dulekare, Sol. groblje
arr. 06:37
dep. 06:37
6 km
Dulekare, Markov logor
arr. 06:39
dep. 06:39
8 km
Sijarina, Skola
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Sijarina, Sinanovici
arr. 06:43
dep. 06:43
10 km
Tupale, Kapit
arr. 06:44
dep. 06:44
11 km
Tupale
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Tupale, Abazovici
arr. 06:47
dep. 06:47
13 km
Medvedja , Baltici
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Medvedja , Ljubenovici
arr. 06:57
dep. 06:57
17 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:00
18 km
14:20 14:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dulekare
dep. 14:20
Dulekare, Ljubici
arr. 14:23
dep. 14:23
2 km
Dulekare, Ajetovici
arr. 14:25
dep. 14:25
4 km
Dulekare, Sol. groblje
arr. 14:27
dep. 14:27
6 km
Dulekare, Markov logor
arr. 14:31
dep. 14:31
8 km
Sijarina, Skola
arr. 14:33
dep. 14:33
9 km
Sijarina, Sinanovici
arr. 14:35
dep. 14:35
10 km
Tupale, Kapit
arr. 14:37
dep. 14:37
11 km
Tupale
arr. 14:39
dep. 14:39
12 km
Tupale, Abazovici
arr. 14:41
dep. 14:41
13 km
Medvedja , Baltici
arr. 14:44
dep. 14:44
15 km
Medvedja , Ljubenovici
arr. 14:47
dep. 14:47
17 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:50
18 km
Dulekare - Medvedja timetable
Departures on: monday, 26.04.2021.
06:20 07:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dulekare
dep. 06:20
Dulekare, Ljubici
arr. 06:25
dep. 06:25
2 km
Dulekare, Ajetovici
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Dulekare, Sol. groblje
arr. 06:37
dep. 06:37
6 km
Dulekare, Markov logor
arr. 06:39
dep. 06:39
8 km
Sijarina, Skola
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Sijarina, Sinanovici
arr. 06:43
dep. 06:43
10 km
Tupale, Kapit
arr. 06:44
dep. 06:44
11 km
Tupale
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Tupale, Abazovici
arr. 06:47
dep. 06:47
13 km
Medvedja , Baltici
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Medvedja , Ljubenovici
arr. 06:57
dep. 06:57
17 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:00
18 km
14:20 14:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dulekare
dep. 14:20
Dulekare, Ljubici
arr. 14:23
dep. 14:23
2 km
Dulekare, Ajetovici
arr. 14:25
dep. 14:25
4 km
Dulekare, Sol. groblje
arr. 14:27
dep. 14:27
6 km
Dulekare, Markov logor
arr. 14:31
dep. 14:31
8 km
Sijarina, Skola
arr. 14:33
dep. 14:33
9 km
Sijarina, Sinanovici
arr. 14:35
dep. 14:35
10 km
Tupale, Kapit
arr. 14:37
dep. 14:37
11 km
Tupale
arr. 14:39
dep. 14:39
12 km
Tupale, Abazovici
arr. 14:41
dep. 14:41
13 km
Medvedja , Baltici
arr. 14:44
dep. 14:44
15 km
Medvedja , Ljubenovici
arr. 14:47
dep. 14:47
17 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:50
18 km
Dulekare - Medvedja timetable
Departures on: tuesday, 27.04.2021.
06:20 07:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dulekare
dep. 06:20
Dulekare, Ljubici
arr. 06:25
dep. 06:25
2 km
Dulekare, Ajetovici
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Dulekare, Sol. groblje
arr. 06:37
dep. 06:37
6 km
Dulekare, Markov logor
arr. 06:39
dep. 06:39
8 km
Sijarina, Skola
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Sijarina, Sinanovici
arr. 06:43
dep. 06:43
10 km
Tupale, Kapit
arr. 06:44
dep. 06:44
11 km
Tupale
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Tupale, Abazovici
arr. 06:47
dep. 06:47
13 km
Medvedja , Baltici
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Medvedja , Ljubenovici
arr. 06:57
dep. 06:57
17 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:00
18 km
14:20 14:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dulekare
dep. 14:20
Dulekare, Ljubici
arr. 14:23
dep. 14:23
2 km
Dulekare, Ajetovici
arr. 14:25
dep. 14:25
4 km
Dulekare, Sol. groblje
arr. 14:27
dep. 14:27
6 km
Dulekare, Markov logor
arr. 14:31
dep. 14:31
8 km
Sijarina, Skola
arr. 14:33
dep. 14:33
9 km
Sijarina, Sinanovici
arr. 14:35
dep. 14:35
10 km
Tupale, Kapit
arr. 14:37
dep. 14:37
11 km
Tupale
arr. 14:39
dep. 14:39
12 km
Tupale, Abazovici
arr. 14:41
dep. 14:41
13 km
Medvedja , Baltici
arr. 14:44
dep. 14:44
15 km
Medvedja , Ljubenovici
arr. 14:47
dep. 14:47
17 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:50
18 km

Naselja Dulekare i Medvedja su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dulekare je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 14:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.