Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Dudulajce - Nis timetable

monday, 20.05.2019.
05:00 05:55 (00:55)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Dudulajce
dep. 05:00
Azbresnica, II - Beli kamen
arr. 05:02
dep. 05:02
1.2 km
Azbresnica
arr. 05:05
dep. 05:05
1.8 km
Azbresnica, I - Mlin
arr. 05:08
dep. 05:08
2.8 km
Azbresnica, Ulaz
arr. 05:11
dep. 05:11
3.4 km
Biljeg, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
6 km
Oblacina, Skola
arr. 05:18
dep. 05:18
8.2 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 05:20
dep. 05:20
9.6 km
Rozina
arr. 05:23
dep. 05:23
10.2 km
Merosina
arr. 05:27
dep. 05:27
12.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 05:31
dep. 05:31
14.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 05:33
dep. 05:33
15.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 05:34
dep. 05:34
16.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 05:35
dep. 05:35
17.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 05:37
dep. 05:37
18.5 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 05:38
dep. 05:38
19.1 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 05:41
dep. 05:41
21.3 km
arr. 05:43
dep. 05:43
22.6 km
arr. 05:46
dep. 05:46
24.6 km
arr. 05:49
dep. 05:49
26.3 km
Nis, Bus station
arr. 05:55
28.2 km
05:40 06:35 (00:55)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dudulajce
dep. 05:40
Azbresnica, II - Beli kamen
arr. 05:42
dep. 05:42
1.2 km
Azbresnica
arr. 05:45
dep. 05:45
1.8 km
Azbresnica, I - Mlin
arr. 05:48
dep. 05:48
2.8 km
Azbresnica, Ulaz
arr. 05:51
dep. 05:51
3.4 km
Biljeg, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
6 km
Oblacina, Skola
arr. 05:58
dep. 05:58
8.2 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 06:00
dep. 06:00
9.6 km
Rozina
arr. 06:03
dep. 06:03
10.2 km
Merosina
arr. 06:07
dep. 06:07
12.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 06:11
dep. 06:11
14.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 06:13
dep. 06:13
15.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 06:14
dep. 06:14
16.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 06:15
dep. 06:15
17.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
18.5 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 06:18
dep. 06:18
19.1 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 06:21
dep. 06:21
21.3 km
arr. 06:23
dep. 06:23
22.6 km
arr. 06:26
dep. 06:26
24.6 km
arr. 06:29
dep. 06:29
26.3 km
Nis, Bus station
arr. 06:35
28.2 km
05:45 06:40 (00:55)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dudulajce
dep. 05:45
Azbresnica, II - Beli kamen
arr. 05:47
dep. 05:47
1.2 km
Azbresnica
arr. 05:50
dep. 05:50
1.8 km
Azbresnica, I - Mlin
arr. 05:53
dep. 05:53
2.8 km
Azbresnica, Ulaz
arr. 05:56
dep. 05:56
3.4 km
Biljeg, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
6 km
Oblacina, Skola
arr. 06:03
dep. 06:03
8.2 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 06:05
dep. 06:05
9.6 km
Rozina
arr. 06:08
dep. 06:08
10.2 km
Merosina
arr. 06:12
dep. 06:12
12.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 06:16
dep. 06:16
14.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 06:18
dep. 06:18
15.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 06:19
dep. 06:19
16.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 06:20
dep. 06:20
17.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
18.5 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 06:23
dep. 06:23
19.1 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 06:26
dep. 06:26
21.3 km
arr. 06:28
dep. 06:28
22.6 km
arr. 06:31
dep. 06:31
24.6 km
arr. 06:34
dep. 06:34
26.3 km
Nis, Bus station
arr. 06:40
28.2 km
07:45 08:40 (00:55)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Dudulajce
dep. 07:45
Azbresnica, II - Beli kamen
arr. 07:47
dep. 07:47
1.2 km
Azbresnica
arr. 07:50
dep. 07:50
1.8 km
Azbresnica, I - Mlin
arr. 07:53
dep. 07:53
2.8 km
Azbresnica, Ulaz
arr. 07:56
dep. 07:56
3.4 km
Biljeg, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
6 km
Oblacina, Skola
arr. 08:03
dep. 08:03
8.2 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 08:05
dep. 08:05
9.6 km
Rozina
arr. 08:08
dep. 08:08
10.2 km
Merosina
arr. 08:12
dep. 08:12
12.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 08:16
dep. 08:16
14.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 08:18
dep. 08:18
15.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 08:19
dep. 08:19
16.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 08:20
dep. 08:20
17.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 08:22
dep. 08:22
18.5 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 08:23
dep. 08:23
19.1 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 08:26
dep. 08:26
21.3 km
arr. 08:28
dep. 08:28
22.6 km
arr. 08:31
dep. 08:31
24.6 km
arr. 08:34
dep. 08:34
26.3 km
Nis, Bus station
arr. 08:40
28.2 km
09:15 10:10 (00:55)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Dudulajce
dep. 09:15
Azbresnica, II - Beli kamen
arr. 09:17
dep. 09:17
1.2 km
Azbresnica
arr. 09:20
dep. 09:20
1.8 km
Azbresnica, I - Mlin
arr. 09:23
dep. 09:23
2.8 km
Azbresnica, Ulaz
arr. 09:26
dep. 09:26
3.4 km
Biljeg, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
6 km
Oblacina, Skola
arr. 09:33
dep. 09:33
8.2 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 09:35
dep. 09:35
9.6 km
Rozina
arr. 09:38
dep. 09:38
10.2 km
Merosina
arr. 09:42
dep. 09:42
12.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 09:46
dep. 09:46
14.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 09:48
dep. 09:48
15.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 09:49
dep. 09:49
16.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 09:50
dep. 09:50
17.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 09:52
dep. 09:52
18.5 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 09:53
dep. 09:53
19.1 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 09:56
dep. 09:56
21.3 km
arr. 09:58
dep. 09:58
22.6 km
arr. 10:01
dep. 10:01
24.6 km
arr. 10:04
dep. 10:04
26.3 km
Nis, Bus station
arr. 10:10
28.2 km
12:05 13:15 (01:10)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dudulajce
dep. 12:05
Azbresnica, II - Beli kamen
arr. 12:10
dep. 12:10
1.2 km
Azbresnica
arr. 12:13
dep. 12:13
1.8 km
Azbresnica, I - Mlin
arr. 12:18
dep. 12:18
2.8 km
Azbresnica, Ulaz
arr. 12:22
dep. 12:22
3.4 km
Biljeg, Intersection
arr. 12:28
dep. 12:28
6 km
Oblacina, Skola
arr. 12:34
dep. 12:34
8.2 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 12:40
dep. 12:40
9.6 km
Rozina
arr. 12:43
dep. 12:43
10.2 km
Merosina
arr. 12:47
dep. 12:47
12.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 12:51
dep. 12:51
14.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:53
dep. 12:53
15.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 12:54
dep. 12:54
16.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 12:55
dep. 12:55
17.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
18.5 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 12:58
dep. 12:58
19.1 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 13:01
dep. 13:01
21.3 km
arr. 13:03
dep. 13:03
22.6 km
arr. 13:06
dep. 13:06
24.6 km
arr. 13:09
dep. 13:09
26.3 km
Nis, Bus station
arr. 13:15
28.2 km
14:00 14:55 (00:55)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Dudulajce
dep. 14:00
Azbresnica, II - Beli kamen
arr. 14:02
dep. 14:02
1.2 km
Azbresnica
arr. 14:05
dep. 14:05
1.8 km
Azbresnica, I - Mlin
arr. 14:08
dep. 14:08
2.8 km
Azbresnica, Ulaz
arr. 14:11
dep. 14:11
3.4 km
Biljeg, Intersection
arr. 14:15
dep. 14:15
6 km
Oblacina, Skola
arr. 14:18
dep. 14:18
8.2 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 14:20
dep. 14:20
9.6 km
Rozina
arr. 14:23
dep. 14:23
10.2 km
Merosina
arr. 14:27
dep. 14:27
12.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 14:31
dep. 14:31
14.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 14:33
dep. 14:33
15.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 14:34
dep. 14:34
16.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 14:35
dep. 14:35
17.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
18.5 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 14:38
dep. 14:38
19.1 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 14:41
dep. 14:41
21.3 km
arr. 14:43
dep. 14:43
22.6 km
arr. 14:46
dep. 14:46
24.6 km
arr. 14:49
dep. 14:49
26.3 km
Nis, Bus station
arr. 14:55
28.2 km
16:00 16:55 (00:55)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dudulajce
dep. 16:00
Azbresnica, II - Beli kamen
arr. 16:02
dep. 16:02
1.2 km
Azbresnica
arr. 16:05
dep. 16:05
1.8 km
Azbresnica, I - Mlin
arr. 16:08
dep. 16:08
2.8 km
Azbresnica, Ulaz
arr. 16:11
dep. 16:11
3.4 km
Biljeg, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
6 km
Oblacina, Skola
arr. 16:18
dep. 16:18
8.2 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 16:20
dep. 16:20
9.6 km
Rozina
arr. 16:23
dep. 16:23
10.2 km
Merosina
arr. 16:27
dep. 16:27
12.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:31
dep. 16:31
14.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:33
dep. 16:33
15.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 16:34
dep. 16:34
16.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 16:35
dep. 16:35
17.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 16:37
dep. 16:37
18.5 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 16:38
dep. 16:38
19.1 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 16:41
dep. 16:41
21.3 km
arr. 16:43
dep. 16:43
22.6 km
arr. 16:46
dep. 16:46
24.6 km
arr. 16:49
dep. 16:49
26.3 km
Nis, Bus station
arr. 16:55
28.2 km
17:55 18:50 (00:55)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dudulajce
dep. 17:55
Azbresnica, II - Beli kamen
arr. 17:57
dep. 17:57
1.2 km
Azbresnica
arr. 18:00
dep. 18:00
1.8 km
Azbresnica, I - Mlin
arr. 18:03
dep. 18:03
2.8 km
Azbresnica, Ulaz
arr. 18:06
dep. 18:06
3.4 km
Biljeg, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
6 km
Oblacina, Skola
arr. 18:13
dep. 18:13
8.2 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 18:15
dep. 18:15
9.6 km
Rozina
arr. 18:18
dep. 18:18
10.2 km
Merosina
arr. 18:22
dep. 18:22
12.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 18:26
dep. 18:26
14.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 18:28
dep. 18:28
15.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 18:29
dep. 18:29
16.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 18:30
dep. 18:30
17.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 18:32
dep. 18:32
18.5 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 18:33
dep. 18:33
19.1 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 18:36
dep. 18:36
21.3 km
arr. 18:38
dep. 18:38
22.6 km
arr. 18:41
dep. 18:41
24.6 km
arr. 18:44
dep. 18:44
26.3 km
Nis, Bus station
arr. 18:50
28.2 km
17:55 18:50 (00:55)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Dudulajce
dep. 17:55
Azbresnica, II - Beli kamen
arr. 17:57
dep. 17:57
1.2 km
Azbresnica
arr. 18:00
dep. 18:00
1.8 km
Azbresnica, I - Mlin
arr. 18:03
dep. 18:03
2.8 km
Azbresnica, Ulaz
arr. 18:06
dep. 18:06
3.4 km
Biljeg, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
6 km
Oblacina, Skola
arr. 18:13
dep. 18:13
8.2 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 18:15
dep. 18:15
9.6 km
Rozina
arr. 18:18
dep. 18:18
10.2 km
Merosina
arr. 18:22
dep. 18:22
12.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 18:26
dep. 18:26
14.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 18:28
dep. 18:28
15.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 18:29
dep. 18:29
16.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 18:30
dep. 18:30
17.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 18:32
dep. 18:32
18.5 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 18:33
dep. 18:33
19.1 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 18:36
dep. 18:36
21.3 km
arr. 18:38
dep. 18:38
22.6 km
arr. 18:41
dep. 18:41
24.6 km
arr. 18:44
dep. 18:44
26.3 km
Nis, Bus station
arr. 18:50
28.2 km
20:35 21:45 (01:10)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dudulajce
dep. 20:35
Azbresnica, II - Beli kamen
arr. 20:37
dep. 20:37
1.2 km
Azbresnica
arr. 20:39
dep. 20:39
1.8 km
Azbresnica, I - Mlin
arr. 20:42
dep. 20:42
2.8 km
Azbresnica, Ulaz
arr. 20:44
dep. 20:44
3.4 km
Biljeg, Intersection
arr. 21:07
dep. 21:07
16 km
Kovanluk kod Merosine, Intersection
arr. 21:06
dep. 21:06
15.3 km
Krajkovac, Intersection
arr. 21:03
dep. 21:03
13.7 km
Padina kod Merosine, Prodavnica
arr. 21:01
dep. 21:01
12.1 km
Padina kod Merosine, Okretnica
arr. 21:00
dep. 21:00
11.5 km
Oblacina, Skola
arr. 21:10
dep. 21:10
18.5 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 21:12
dep. 21:12
19.9 km
Rozina
arr. 21:13
dep. 21:13
20.5 km
Merosina
arr. 21:17
dep. 21:17
22.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 21:20
dep. 21:20
25.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 21:22
dep. 21:22
26 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 21:24
dep. 21:24
27 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 21:26
dep. 21:26
27.9 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 21:28
dep. 21:28
28.8 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 21:29
dep. 21:29
29.4 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 21:32
dep. 21:32
31.6 km
arr. 21:34
dep. 21:34
32.9 km
arr. 21:37
dep. 21:37
34.9 km
arr. 21:39
dep. 21:39
36.6 km
Nis, Bus station
arr. 21:45
38.5 km

Naselja Dudulajce i Nis su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dudulajce je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 20:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.