Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Dudovica - Lazarevac timetable

monday, 19.11.2018.
04:50 05:32 (00:42)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, Center
dep. 04:50
Barzilovica, Tom kuce
arr. 04:52
dep. 04:52
1 km
Barzilovica, Bug potok
arr. 04:53
dep. 04:53
1.5 km
Barzilovica, 3
arr. 04:54
dep. 04:54
2 km
Barzilovica, Kamenica
arr. 04:55
dep. 04:55
2.5 km
Barzilovica, 2
arr. 04:57
dep. 04:57
3 km
Barzilovica, 1
arr. 04:58
dep. 04:58
3.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 04:59
dep. 04:59
4 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 05:00
dep. 05:00
4.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 05:02
dep. 05:02
5.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuce
arr. 05:03
dep. 05:03
6.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuce
arr. 05:05
dep. 05:05
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuce
arr. 05:07
dep. 05:07
8 km
Brajkovac kod Lazarevca, Z kuce
arr. 05:09
dep. 05:09
9 km
Barzilovica, Center
arr. 05:12
dep. 05:12
10.5 km
Barzilovica, Selo
arr. 05:14
dep. 05:14
11.5 km
Barzilovica, Vis
arr. 05:16
dep. 05:16
13 km
Barzilovica, D kuce
arr. 05:21
dep. 05:21
14 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 05:23
dep. 05:23
15 km
Stubica kod Lazarevca, Cesma
arr. 05:25
dep. 05:25
15.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 05:27
dep. 05:27
16 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 05:29
dep. 05:29
16.5 km
Lazarevac, Prodavnica
arr. 05:31
dep. 05:31
17.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 05:32
18 km
04:59 05:36 (00:37)
Marinac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, Marinac
dep. 04:59
Lazarevac, Bus station
arr. 05:36
20.5 km
05:05 05:40 (00:35)
B Velja
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, B Velja
dep. 05:05
Dudovica, Marinac
arr. 05:06
dep. 05:06
1 km
Dudovica, P kuce
arr. 05:07
dep. 05:07
2 km
Dudovica, A kuce
arr. 05:09
dep. 05:09
3 km
Dudovica, Center
arr. 05:12
dep. 05:12
4 km
Cibutkovica, 3
arr. 05:15
dep. 05:15
6 km
Cibutkovica, 2
arr. 05:17
dep. 05:17
8 km
Cibutkovica, 1
arr. 05:19
dep. 05:19
9 km
Zupanjac, 2
arr. 05:24
dep. 05:24
12 km
Zupanjac, 1
arr. 05:26
dep. 05:26
13.5 km
Petka kod Lazarevca, Magistrala
arr. 05:30
dep. 05:30
16.5 km
Petka kod Lazarevca, 2
arr. 05:31
dep. 05:31
17 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 05:32
dep. 05:32
18 km
Petka kod Lazarevca, 1
arr. 05:34
dep. 05:34
19.5 km
Lazarevac, Ineks
arr. 05:36
dep. 05:36
20.5 km
Lazarevac, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 05:40
22 km
05:40 06:22 (00:42)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, Center
dep. 05:40
Barzilovica, Tom kuce
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Barzilovica, Bug potok
arr. 05:43
dep. 05:43
1.5 km
Barzilovica, 3
arr. 05:44
dep. 05:44
2 km
Barzilovica, Kamenica
arr. 05:45
dep. 05:45
2.5 km
Barzilovica, 2
arr. 05:47
dep. 05:47
3 km
Barzilovica, 1
arr. 05:48
dep. 05:48
3.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 05:49
dep. 05:49
4 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 05:50
dep. 05:50
4.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 05:52
dep. 05:52
5.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuce
arr. 05:53
dep. 05:53
6.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuce
arr. 05:55
dep. 05:55
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuce
arr. 05:57
dep. 05:57
8 km
Brajkovac kod Lazarevca, Z kuce
arr. 05:59
dep. 05:59
9 km
Barzilovica, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
10.5 km
Barzilovica, Selo
arr. 06:04
dep. 06:04
11.5 km
Barzilovica, Vis
arr. 06:06
dep. 06:06
13 km
Barzilovica, D kuce
arr. 06:11
dep. 06:11
14 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 06:13
dep. 06:13
15 km
Stubica kod Lazarevca, Cesma
arr. 06:15
dep. 06:15
15.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 06:17
dep. 06:17
16 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
16.5 km
Lazarevac, Prodavnica
arr. 06:21
dep. 06:21
17.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:22
18 km
06:19 06:56 (00:37)
Marinac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, Marinac
dep. 06:19
Lazarevac, Bus station
arr. 06:56
20.5 km
06:25 07:00 (00:35)
B Velja
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, B Velja
dep. 06:25
Dudovica, Marinac
arr. 06:26
dep. 06:26
1 km
Dudovica, P kuce
arr. 06:27
dep. 06:27
2 km
Dudovica, A kuce
arr. 06:29
dep. 06:29
3 km
Dudovica, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
4 km
Cibutkovica, 3
arr. 06:35
dep. 06:35
6 km
Cibutkovica, 2
arr. 06:37
dep. 06:37
8 km
Cibutkovica, 1
arr. 06:39
dep. 06:39
9 km
Zupanjac, 2
arr. 06:44
dep. 06:44
12 km
Zupanjac, 1
arr. 06:46
dep. 06:46
13.5 km
Petka kod Lazarevca, Magistrala
arr. 06:50
dep. 06:50
16.5 km
Petka kod Lazarevca, 2
arr. 06:51
dep. 06:51
17 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 06:52
dep. 06:52
18 km
Petka kod Lazarevca, 1
arr. 06:54
dep. 06:54
19.5 km
Lazarevac, Ineks
arr. 06:56
dep. 06:56
20.5 km
Lazarevac, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:00
22 km
06:35 07:17 (00:42)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, Center
dep. 06:35
Barzilovica, Tom kuce
arr. 06:37
dep. 06:37
1 km
Barzilovica, Bug potok
arr. 06:38
dep. 06:38
1.5 km
Barzilovica, 3
arr. 06:39
dep. 06:39
2 km
Barzilovica, Kamenica
arr. 06:40
dep. 06:40
2.5 km
Barzilovica, 2
arr. 06:42
dep. 06:42
3 km
Barzilovica, 1
arr. 06:43
dep. 06:43
3.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 06:44
dep. 06:44
4 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 06:45
dep. 06:45
4.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 06:47
dep. 06:47
5.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuce
arr. 06:48
dep. 06:48
6.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuce
arr. 06:50
dep. 06:50
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuce
arr. 06:52
dep. 06:52
8 km
Brajkovac kod Lazarevca, Z kuce
arr. 06:54
dep. 06:54
9 km
Barzilovica, Center
arr. 06:57
dep. 06:57
10.5 km
Barzilovica, Selo
arr. 06:59
dep. 06:59
11.5 km
Barzilovica, Vis
arr. 07:01
dep. 07:01
13 km
Barzilovica, D kuce
arr. 07:06
dep. 07:06
14 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 07:08
dep. 07:08
15 km
Stubica kod Lazarevca, Cesma
arr. 07:10
dep. 07:10
15.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 07:12
dep. 07:12
16 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 07:14
dep. 07:14
16.5 km
Lazarevac, Prodavnica
arr. 07:16
dep. 07:16
17.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:17
18 km
08:00 08:42 (00:42)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, Center
dep. 08:00
Barzilovica, Tom kuce
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Barzilovica, Bug potok
arr. 08:03
dep. 08:03
1.5 km
Barzilovica, 3
arr. 08:04
dep. 08:04
2 km
Barzilovica, Kamenica
arr. 08:05
dep. 08:05
2.5 km
Barzilovica, 2
arr. 08:07
dep. 08:07
3 km
Barzilovica, 1
arr. 08:08
dep. 08:08
3.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 08:09
dep. 08:09
4 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 08:10
dep. 08:10
4.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 08:12
dep. 08:12
5.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuce
arr. 08:13
dep. 08:13
6.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuce
arr. 08:15
dep. 08:15
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuce
arr. 08:17
dep. 08:17
8 km
Brajkovac kod Lazarevca, Z kuce
arr. 08:19
dep. 08:19
9 km
Barzilovica, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
10.5 km
Barzilovica, Selo
arr. 08:24
dep. 08:24
11.5 km
Barzilovica, Vis
arr. 08:26
dep. 08:26
13 km
Barzilovica, D kuce
arr. 08:31
dep. 08:31
14 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 08:33
dep. 08:33
15 km
Stubica kod Lazarevca, Cesma
arr. 08:35
dep. 08:35
15.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 08:37
dep. 08:37
16 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 08:39
dep. 08:39
16.5 km
Lazarevac, Prodavnica
arr. 08:41
dep. 08:41
17.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:42
18 km
08:09 08:46 (00:37)
Marinac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, Marinac
dep. 08:09
Lazarevac, Bus station
arr. 08:46
20.5 km
08:15 08:50 (00:35)
B Velja
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, B Velja
dep. 08:15
Dudovica, Marinac
arr. 08:16
dep. 08:16
1 km
Dudovica, P kuce
arr. 08:17
dep. 08:17
2 km
Dudovica, A kuce
arr. 08:19
dep. 08:19
3 km
Dudovica, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
4 km
Cibutkovica, 3
arr. 08:25
dep. 08:25
6 km
Cibutkovica, 2
arr. 08:27
dep. 08:27
8 km
Cibutkovica, 1
arr. 08:29
dep. 08:29
9 km
Zupanjac, 2
arr. 08:34
dep. 08:34
12 km
Zupanjac, 1
arr. 08:36
dep. 08:36
13.5 km
Petka kod Lazarevca, Magistrala
arr. 08:40
dep. 08:40
16.5 km
Petka kod Lazarevca, 2
arr. 08:41
dep. 08:41
17 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 08:42
dep. 08:42
18 km
Petka kod Lazarevca, 1
arr. 08:44
dep. 08:44
19.5 km
Lazarevac, Ineks
arr. 08:46
dep. 08:46
20.5 km
Lazarevac, Center
arr. 08:48
dep. 08:48
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:50
22 km
08:30 09:12 (00:42)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, Center
dep. 08:30
Barzilovica, Tom kuce
arr. 08:32
dep. 08:32
1 km
Barzilovica, Bug potok
arr. 08:33
dep. 08:33
1.5 km
Barzilovica, 3
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Barzilovica, Kamenica
arr. 08:35
dep. 08:35
2.5 km
Barzilovica, 2
arr. 08:37
dep. 08:37
3 km
Barzilovica, 1
arr. 08:38
dep. 08:38
3.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 08:39
dep. 08:39
4 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 08:40
dep. 08:40
4.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 08:42
dep. 08:42
5.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuce
arr. 08:43
dep. 08:43
6.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuce
arr. 08:45
dep. 08:45
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuce
arr. 08:47
dep. 08:47
8 km
Brajkovac kod Lazarevca, Z kuce
arr. 08:49
dep. 08:49
9 km
Barzilovica, Center
arr. 08:52
dep. 08:52
10.5 km
Barzilovica, Selo
arr. 08:54
dep. 08:54
11.5 km
Barzilovica, Vis
arr. 08:56
dep. 08:56
13 km
Barzilovica, D kuce
arr. 09:01
dep. 09:01
14 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 09:03
dep. 09:03
15 km
Stubica kod Lazarevca, Cesma
arr. 09:05
dep. 09:05
15.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 09:07
dep. 09:07
16 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 09:09
dep. 09:09
16.5 km
Lazarevac, Prodavnica
arr. 09:11
dep. 09:11
17.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:12
18 km
08:45 09:20 (00:35)
B Velja
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, B Velja
dep. 08:45
Dudovica, Marinac
arr. 08:46
dep. 08:46
1 km
Dudovica, P kuce
arr. 08:47
dep. 08:47
2 km
Dudovica, A kuce
arr. 08:49
dep. 08:49
3 km
Dudovica, Center
arr. 08:52
dep. 08:52
4 km
Cibutkovica, 3
arr. 08:55
dep. 08:55
6 km
Cibutkovica, 2
arr. 08:57
dep. 08:57
8 km
Cibutkovica, 1
arr. 08:59
dep. 08:59
9 km
Zupanjac, 2
arr. 09:04
dep. 09:04
12 km
Zupanjac, 1
arr. 09:06
dep. 09:06
13.5 km
Petka kod Lazarevca, Magistrala
arr. 09:10
dep. 09:10
16.5 km
Petka kod Lazarevca, 2
arr. 09:11
dep. 09:11
17 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 09:12
dep. 09:12
18 km
Petka kod Lazarevca, 1
arr. 09:14
dep. 09:14
19.5 km
Lazarevac, Ineks
arr. 09:16
dep. 09:16
20.5 km
Lazarevac, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:20
22 km
09:45 10:20 (00:35)
B Velja
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, B Velja
dep. 09:45
Dudovica, Marinac
arr. 09:46
dep. 09:46
1 km
Dudovica, P kuce
arr. 09:47
dep. 09:47
2 km
Dudovica, A kuce
arr. 09:49
dep. 09:49
3 km
Dudovica, Center
arr. 09:52
dep. 09:52
4 km
Cibutkovica, 3
arr. 09:55
dep. 09:55
6 km
Cibutkovica, 2
arr. 09:57
dep. 09:57
8 km
Cibutkovica, 1
arr. 09:59
dep. 09:59
9 km
Zupanjac, 2
arr. 10:04
dep. 10:04
12 km
Zupanjac, 1
arr. 10:06
dep. 10:06
13.5 km
Petka kod Lazarevca, Magistrala
arr. 10:10
dep. 10:10
16.5 km
Petka kod Lazarevca, 2
arr. 10:11
dep. 10:11
17 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 10:12
dep. 10:12
18 km
Petka kod Lazarevca, 1
arr. 10:14
dep. 10:14
19.5 km
Lazarevac, Ineks
arr. 10:16
dep. 10:16
20.5 km
Lazarevac, Center
arr. 10:18
dep. 10:18
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 10:20
22 km
10:39 11:16 (00:37)
Marinac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, Marinac
dep. 10:39
Lazarevac, Bus station
arr. 11:16
20.5 km
10:45 11:20 (00:35)
B Velja
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, B Velja
dep. 10:45
Dudovica, Marinac
arr. 10:46
dep. 10:46
1 km
Dudovica, P kuce
arr. 10:47
dep. 10:47
2 km
Dudovica, A kuce
arr. 10:49
dep. 10:49
3 km
Dudovica, Center
arr. 10:52
dep. 10:52
4 km
Cibutkovica, 3
arr. 10:55
dep. 10:55
6 km
Cibutkovica, 2
arr. 10:57
dep. 10:57
8 km
Cibutkovica, 1
arr. 10:59
dep. 10:59
9 km
Zupanjac, 2
arr. 11:04
dep. 11:04
12 km
Zupanjac, 1
arr. 11:06
dep. 11:06
13.5 km
Petka kod Lazarevca, Magistrala
arr. 11:10
dep. 11:10
16.5 km
Petka kod Lazarevca, 2
arr. 11:11
dep. 11:11
17 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 11:12
dep. 11:12
18 km
Petka kod Lazarevca, 1
arr. 11:14
dep. 11:14
19.5 km
Lazarevac, Ineks
arr. 11:16
dep. 11:16
20.5 km
Lazarevac, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 11:20
22 km
11:00 11:42 (00:42)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, Center
dep. 11:00
Barzilovica, Tom kuce
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Barzilovica, Bug potok
arr. 11:03
dep. 11:03
1.5 km
Barzilovica, 3
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Barzilovica, Kamenica
arr. 11:05
dep. 11:05
2.5 km
Barzilovica, 2
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Barzilovica, 1
arr. 11:08
dep. 11:08
3.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 11:09
dep. 11:09
4 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 11:10
dep. 11:10
4.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 11:12
dep. 11:12
5.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuce
arr. 11:13
dep. 11:13
6.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuce
arr. 11:15
dep. 11:15
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuce
arr. 11:17
dep. 11:17
8 km
Brajkovac kod Lazarevca, Z kuce
arr. 11:19
dep. 11:19
9 km
Barzilovica, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
10.5 km
Barzilovica, Selo
arr. 11:24
dep. 11:24
11.5 km
Barzilovica, Vis
arr. 11:26
dep. 11:26
13 km
Barzilovica, D kuce
arr. 11:31
dep. 11:31
14 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 11:33
dep. 11:33
15 km
Stubica kod Lazarevca, Cesma
arr. 11:35
dep. 11:35
15.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 11:37
dep. 11:37
16 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 11:39
dep. 11:39
16.5 km
Lazarevac, Prodavnica
arr. 11:41
dep. 11:41
17.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 11:42
18 km
12:00 12:42 (00:42)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, Center
dep. 12:00
Barzilovica, Tom kuce
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Barzilovica, Bug potok
arr. 12:03
dep. 12:03
1.5 km
Barzilovica, 3
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Barzilovica, Kamenica
arr. 12:05
dep. 12:05
2.5 km
Barzilovica, 2
arr. 12:07
dep. 12:07
3 km
Barzilovica, 1
arr. 12:08
dep. 12:08
3.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 12:09
dep. 12:09
4 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 12:10
dep. 12:10
4.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 12:12
dep. 12:12
5.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuce
arr. 12:13
dep. 12:13
6.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuce
arr. 12:15
dep. 12:15
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuce
arr. 12:17
dep. 12:17
8 km
Brajkovac kod Lazarevca, Z kuce
arr. 12:19
dep. 12:19
9 km
Barzilovica, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
10.5 km
Barzilovica, Selo
arr. 12:24
dep. 12:24
11.5 km
Barzilovica, Vis
arr. 12:26
dep. 12:26
13 km
Barzilovica, D kuce
arr. 12:31
dep. 12:31
14 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 12:33
dep. 12:33
15 km
Stubica kod Lazarevca, Cesma
arr. 12:35
dep. 12:35
15.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 12:37
dep. 12:37
16 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 12:39
dep. 12:39
16.5 km
Lazarevac, Prodavnica
arr. 12:41
dep. 12:41
17.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:42
18 km
12:19 12:56 (00:37)
Marinac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, Marinac
dep. 12:19
Lazarevac, Bus station
arr. 12:56
20.5 km
12:25 13:00 (00:35)
B Velja
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, B Velja
dep. 12:25
Dudovica, Marinac
arr. 12:26
dep. 12:26
1 km
Dudovica, P kuce
arr. 12:27
dep. 12:27
2 km
Dudovica, A kuce
arr. 12:29
dep. 12:29
3 km
Dudovica, Center
arr. 12:32
dep. 12:32
4 km
Cibutkovica, 3
arr. 12:35
dep. 12:35
6 km
Cibutkovica, 2
arr. 12:37
dep. 12:37
8 km
Cibutkovica, 1
arr. 12:39
dep. 12:39
9 km
Zupanjac, 2
arr. 12:44
dep. 12:44
12 km
Zupanjac, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
13.5 km
Petka kod Lazarevca, Magistrala
arr. 12:50
dep. 12:50
16.5 km
Petka kod Lazarevca, 2
arr. 12:51
dep. 12:51
17 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 12:52
dep. 12:52
18 km
Petka kod Lazarevca, 1
arr. 12:54
dep. 12:54
19.5 km
Lazarevac, Ineks
arr. 12:56
dep. 12:56
20.5 km
Lazarevac, Center
arr. 12:58
dep. 12:58
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 13:00
22 km
12:50 13:32 (00:42)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, Center
dep. 12:50
Barzilovica, Tom kuce
arr. 12:52
dep. 12:52
1 km
Barzilovica, Bug potok
arr. 12:53
dep. 12:53
1.5 km
Barzilovica, 3
arr. 12:54
dep. 12:54
2 km
Barzilovica, Kamenica
arr. 12:55
dep. 12:55
2.5 km
Barzilovica, 2
arr. 12:57
dep. 12:57
3 km
Barzilovica, 1
arr. 12:58
dep. 12:58
3.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 12:59
dep. 12:59
4 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 13:00
dep. 13:00
4.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 13:02
dep. 13:02
5.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuce
arr. 13:03
dep. 13:03
6.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuce
arr. 13:05
dep. 13:05
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuce
arr. 13:07
dep. 13:07
8 km
Brajkovac kod Lazarevca, Z kuce
arr. 13:09
dep. 13:09
9 km
Barzilovica, Center
arr. 13:12
dep. 13:12
10.5 km
Barzilovica, Selo
arr. 13:14
dep. 13:14
11.5 km
Barzilovica, Vis
arr. 13:16
dep. 13:16
13 km
Barzilovica, D kuce
arr. 13:21
dep. 13:21
14 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 13:23
dep. 13:23
15 km
Stubica kod Lazarevca, Cesma
arr. 13:25
dep. 13:25
15.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 13:27
dep. 13:27
16 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 13:29
dep. 13:29
16.5 km
Lazarevac, Prodavnica
arr. 13:31
dep. 13:31
17.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 13:32
18 km
12:59 13:36 (00:37)
Marinac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, Marinac
dep. 12:59
Lazarevac, Bus station
arr. 13:36
20.5 km
13:05 13:40 (00:35)
B Velja
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, B Velja
dep. 13:05
Dudovica, Marinac
arr. 13:06
dep. 13:06
1 km
Dudovica, P kuce
arr. 13:07
dep. 13:07
2 km
Dudovica, A kuce
arr. 13:09
dep. 13:09
3 km
Dudovica, Center
arr. 13:12
dep. 13:12
4 km
Cibutkovica, 3
arr. 13:15
dep. 13:15
6 km
Cibutkovica, 2
arr. 13:17
dep. 13:17
8 km
Cibutkovica, 1
arr. 13:19
dep. 13:19
9 km
Zupanjac, 2
arr. 13:24
dep. 13:24
12 km
Zupanjac, 1
arr. 13:26
dep. 13:26
13.5 km
Petka kod Lazarevca, Magistrala
arr. 13:30
dep. 13:30
16.5 km
Petka kod Lazarevca, 2
arr. 13:31
dep. 13:31
17 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 13:32
dep. 13:32
18 km
Petka kod Lazarevca, 1
arr. 13:34
dep. 13:34
19.5 km
Lazarevac, Ineks
arr. 13:36
dep. 13:36
20.5 km
Lazarevac, Center
arr. 13:38
dep. 13:38
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 13:40
22 km
13:40 14:22 (00:42)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, Center
dep. 13:40
Barzilovica, Tom kuce
arr. 13:42
dep. 13:42
1 km
Barzilovica, Bug potok
arr. 13:43
dep. 13:43
1.5 km
Barzilovica, 3
arr. 13:44
dep. 13:44
2 km
Barzilovica, Kamenica
arr. 13:45
dep. 13:45
2.5 km
Barzilovica, 2
arr. 13:47
dep. 13:47
3 km
Barzilovica, 1
arr. 13:48
dep. 13:48
3.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 13:49
dep. 13:49
4 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 13:50
dep. 13:50
4.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 13:52
dep. 13:52
5.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuce
arr. 13:53
dep. 13:53
6.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuce
arr. 13:55
dep. 13:55
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuce
arr. 13:57
dep. 13:57
8 km
Brajkovac kod Lazarevca, Z kuce
arr. 13:59
dep. 13:59
9 km
Barzilovica, Center
arr. 14:02
dep. 14:02
10.5 km
Barzilovica, Selo
arr. 14:04
dep. 14:04
11.5 km
Barzilovica, Vis
arr. 14:06
dep. 14:06
13 km
Barzilovica, D kuce
arr. 14:11
dep. 14:11
14 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 14:13
dep. 14:13
15 km
Stubica kod Lazarevca, Cesma
arr. 14:15
dep. 14:15
15.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 14:17
dep. 14:17
16 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 14:19
dep. 14:19
16.5 km
Lazarevac, Prodavnica
arr. 14:21
dep. 14:21
17.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 14:22
18 km
16:00 16:28 (00:28)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, Center
dep. 16:00
Cibutkovica, 3
arr. 16:03
dep. 16:03
2 km
Cibutkovica, 2
arr. 16:05
dep. 16:05
4 km
Cibutkovica, 1
arr. 16:07
dep. 16:07
5 km
Zupanjac, 2
arr. 16:12
dep. 16:12
8 km
Zupanjac, 1
arr. 16:14
dep. 16:14
9.5 km
Petka kod Lazarevca, Magistrala
arr. 16:18
dep. 16:18
12.5 km
Petka kod Lazarevca, 2
arr. 16:19
dep. 16:19
13 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 16:20
dep. 16:20
14 km
Petka kod Lazarevca, 1
arr. 16:22
dep. 16:22
15.5 km
Lazarevac, Ineks
arr. 16:24
dep. 16:24
16.5 km
Lazarevac, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
17.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 16:28
18 km
17:15 17:57 (00:42)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, Center
dep. 17:15
Barzilovica, Tom kuce
arr. 17:17
dep. 17:17
1 km
Barzilovica, Bug potok
arr. 17:18
dep. 17:18
1.5 km
Barzilovica, 3
arr. 17:19
dep. 17:19
2 km
Barzilovica, Kamenica
arr. 17:20
dep. 17:20
2.5 km
Barzilovica, 2
arr. 17:22
dep. 17:22
3 km
Barzilovica, 1
arr. 17:23
dep. 17:23
3.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 17:24
dep. 17:24
4 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 17:25
dep. 17:25
4.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 17:27
dep. 17:27
5.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuce
arr. 17:28
dep. 17:28
6.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuce
arr. 17:30
dep. 17:30
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuce
arr. 17:32
dep. 17:32
8 km
Brajkovac kod Lazarevca, Z kuce
arr. 17:34
dep. 17:34
9 km
Barzilovica, Center
arr. 17:37
dep. 17:37
10.5 km
Barzilovica, Selo
arr. 17:39
dep. 17:39
11.5 km
Barzilovica, Vis
arr. 17:41
dep. 17:41
13 km
Barzilovica, D kuce
arr. 17:46
dep. 17:46
14 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 17:48
dep. 17:48
15 km
Stubica kod Lazarevca, Cesma
arr. 17:50
dep. 17:50
15.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 17:52
dep. 17:52
16 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 17:54
dep. 17:54
16.5 km
Lazarevac, Prodavnica
arr. 17:56
dep. 17:56
17.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:57
18 km
18:09 18:46 (00:37)
Marinac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, Marinac
dep. 18:09
Lazarevac, Bus station
arr. 18:46
20.5 km
18:15 18:50 (00:35)
B Velja
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, B Velja
dep. 18:15
Dudovica, Marinac
arr. 18:16
dep. 18:16
1 km
Dudovica, P kuce
arr. 18:17
dep. 18:17
2 km
Dudovica, A kuce
arr. 18:19
dep. 18:19
3 km
Dudovica, Center
arr. 18:22
dep. 18:22
4 km
Cibutkovica, 3
arr. 18:25
dep. 18:25
6 km
Cibutkovica, 2
arr. 18:27
dep. 18:27
8 km
Cibutkovica, 1
arr. 18:29
dep. 18:29
9 km
Zupanjac, 2
arr. 18:34
dep. 18:34
12 km
Zupanjac, 1
arr. 18:36
dep. 18:36
13.5 km
Petka kod Lazarevca, Magistrala
arr. 18:40
dep. 18:40
16.5 km
Petka kod Lazarevca, 2
arr. 18:41
dep. 18:41
17 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 18:42
dep. 18:42
18 km
Petka kod Lazarevca, 1
arr. 18:44
dep. 18:44
19.5 km
Lazarevac, Ineks
arr. 18:46
dep. 18:46
20.5 km
Lazarevac, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:50
22 km
19:30 20:05 (00:35)
B Velja
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, B Velja
dep. 19:30
Dudovica, Marinac
arr. 19:31
dep. 19:31
1 km
Dudovica, P kuce
arr. 19:32
dep. 19:32
2 km
Dudovica, A kuce
arr. 19:34
dep. 19:34
3 km
Dudovica, Center
arr. 19:37
dep. 19:37
4 km
Cibutkovica, 3
arr. 19:40
dep. 19:40
6 km
Cibutkovica, 2
arr. 19:42
dep. 19:42
8 km
Cibutkovica, 1
arr. 19:44
dep. 19:44
9 km
Zupanjac, 2
arr. 19:49
dep. 19:49
12 km
Zupanjac, 1
arr. 19:51
dep. 19:51
13.5 km
Petka kod Lazarevca, Magistrala
arr. 19:55
dep. 19:55
16.5 km
Petka kod Lazarevca, 2
arr. 19:56
dep. 19:56
17 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 19:57
dep. 19:57
18 km
Petka kod Lazarevca, 1
arr. 19:59
dep. 19:59
19.5 km
Lazarevac, Ineks
arr. 20:01
dep. 20:01
20.5 km
Lazarevac, Center
arr. 20:03
dep. 20:03
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 20:05
22 km

Naselja Dudovica i Lazarevac su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dudovica je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.