Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Duboko kod Uzica - Uzice timetable

saturday, 20.07.2019.
06:27 06:40 (00:13)
Veljaseva kuca
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
dep. 06:27
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 06:28
dep. 06:28
0.4 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 06:29
dep. 06:29
1.2 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 06:32
dep. 06:32
2.7 km
Uzice, Carina
arr. 06:33
dep. 06:33
2.9 km
Uzice, Carinski most
arr. 06:34
dep. 06:34
3.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 06:35
dep. 06:35
3.9 km
Uzice, Pijac
arr. 06:36
dep. 06:36
4.4 km
Uzice, Bus station
arr. 06:40
5 km
08:30 08:45 (00:15)
Veljaseva kuca
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
dep. 08:30
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 08:31
dep. 08:31
0.4 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 08:33
dep. 08:33
1.2 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 08:34
dep. 08:34
2.7 km
Uzice, Carina
arr. 08:36
dep. 08:36
3 km
Uzice, Carinski most
arr. 08:39
dep. 08:39
3.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 08:40
dep. 08:40
3.9 km
Uzice, Pijac
arr. 08:43
dep. 08:43
4.4 km
Uzice, Bus station
arr. 08:45
5 km
12:42 12:55 (00:13)
Veljaseva kuca
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
dep. 12:42
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 12:43
dep. 12:43
0.4 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 12:44
dep. 12:44
1.2 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 12:47
dep. 12:47
2.7 km
Uzice, Carina
arr. 12:48
dep. 12:48
2.9 km
Uzice, Carinski most
arr. 12:49
dep. 12:49
3.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 12:50
dep. 12:50
3.9 km
Uzice, Pijac
arr. 12:51
dep. 12:51
4.4 km
Uzice, Bus station
arr. 12:55
5 km
19:42 19:55 (00:13)
Veljaseva kuca
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
dep. 19:42
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 19:43
dep. 19:43
0.4 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 19:44
dep. 19:44
1.2 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 19:47
dep. 19:47
2.7 km
Uzice, Carina
arr. 19:48
dep. 19:48
2.9 km
Uzice, Carinski most
arr. 19:49
dep. 19:49
3.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 19:50
dep. 19:50
3.9 km
Uzice, Pijac
arr. 19:51
dep. 19:51
4.4 km
Uzice, Bus station
arr. 19:55
5 km
Duboko kod Uzica - Uzice timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
06:27 06:40 (00:13)
Veljaseva kuca
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
dep. 06:27
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 06:28
dep. 06:28
0.4 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 06:29
dep. 06:29
1.2 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 06:32
dep. 06:32
2.7 km
Uzice, Carina
arr. 06:33
dep. 06:33
2.9 km
Uzice, Carinski most
arr. 06:34
dep. 06:34
3.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 06:35
dep. 06:35
3.9 km
Uzice, Pijac
arr. 06:36
dep. 06:36
4.4 km
Uzice, Bus station
arr. 06:40
5 km
08:30 08:45 (00:15)
Veljaseva kuca
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
dep. 08:30
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 08:31
dep. 08:31
0.4 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 08:33
dep. 08:33
1.2 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 08:34
dep. 08:34
2.7 km
Uzice, Carina
arr. 08:36
dep. 08:36
3 km
Uzice, Carinski most
arr. 08:39
dep. 08:39
3.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 08:40
dep. 08:40
3.9 km
Uzice, Pijac
arr. 08:43
dep. 08:43
4.4 km
Uzice, Bus station
arr. 08:45
5 km
12:42 12:55 (00:13)
Veljaseva kuca
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
dep. 12:42
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 12:43
dep. 12:43
0.4 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 12:44
dep. 12:44
1.2 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 12:47
dep. 12:47
2.7 km
Uzice, Carina
arr. 12:48
dep. 12:48
2.9 km
Uzice, Carinski most
arr. 12:49
dep. 12:49
3.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 12:50
dep. 12:50
3.9 km
Uzice, Pijac
arr. 12:51
dep. 12:51
4.4 km
Uzice, Bus station
arr. 12:55
5 km
19:42 19:55 (00:13)
Veljaseva kuca
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
dep. 19:42
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 19:43
dep. 19:43
0.4 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 19:44
dep. 19:44
1.2 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 19:47
dep. 19:47
2.7 km
Uzice, Carina
arr. 19:48
dep. 19:48
2.9 km
Uzice, Carinski most
arr. 19:49
dep. 19:49
3.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 19:50
dep. 19:50
3.9 km
Uzice, Pijac
arr. 19:51
dep. 19:51
4.4 km
Uzice, Bus station
arr. 19:55
5 km

Naselja Duboko kod Uzica i Uzice su međusobno udaljena ~5 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Duboko kod Uzica je u 06:27 h, dok je poslednji polazak u 19:42 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.