Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Duboko kod Uzica - Uzice timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:12 05:25 (00:13)
Veljaseva kucaBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
dep. 05:12
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 05:13
dep. 05:13
0.4 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 05:14
dep. 05:14
1.2 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 05:17
dep. 05:17
2.7 km
Uzice, Carina
arr. 05:18
dep. 05:18
2.9 km
Uzice, Carinski most
arr. 05:19
dep. 05:19
3.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 05:20
dep. 05:20
3.9 km
Uzice, Pijac
arr. 05:21
dep. 05:21
4.4 km
Uzice, Bus station
arr. 05:25
5 km
06:27 06:40 (00:13)
Veljaseva kucaBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
dep. 06:27
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 06:28
dep. 06:28
0.4 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 06:29
dep. 06:29
1.2 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 06:32
dep. 06:32
2.7 km
Uzice, Carina
arr. 06:33
dep. 06:33
2.9 km
Uzice, Carinski most
arr. 06:34
dep. 06:34
3.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 06:35
dep. 06:35
3.9 km
Uzice, Pijac
arr. 06:36
dep. 06:36
4.4 km
Uzice, Bus station
arr. 06:40
5 km
06:50 07:07 (00:17)
TatinacBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Duboko kod Uzica, Tatinac
dep. 06:50
Duboko kod Uzica, Ilici
arr. 06:51
dep. 06:51
0.5 km
Duboko kod Uzica, Ristanovici
arr. 06:52
dep. 06:52
1 km
Duboko kod Uzica, Previja
arr. 06:53
dep. 06:53
1.5 km
Duboko kod Uzica, Raskovici
arr. 06:54
dep. 06:54
2.5 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 06:57
dep. 06:57
3.5 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 07:00
dep. 07:00
5.1 km
Uzice, Carina
arr. 07:01
dep. 07:01
5.3 km
Uzice, Carinski most
arr. 07:02
dep. 07:02
5.9 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 07:03
dep. 07:03
6.2 km
Uzice, Pijac
arr. 07:05
dep. 07:05
6.8 km
Uzice, Bus station
arr. 07:07
7.3 km
08:30 08:45 (00:15)
Veljaseva kucaBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
dep. 08:30
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 08:31
dep. 08:31
0.4 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 08:33
dep. 08:33
1.2 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 08:34
dep. 08:34
2.7 km
Uzice, Carina
arr. 08:36
dep. 08:36
3 km
Uzice, Carinski most
arr. 08:39
dep. 08:39
3.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 08:40
dep. 08:40
3.9 km
Uzice, Pijac
arr. 08:43
dep. 08:43
4.4 km
Uzice, Bus station
arr. 08:45
5 km
12:42 12:55 (00:13)
Veljaseva kucaBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
dep. 12:42
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 12:43
dep. 12:43
0.4 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 12:44
dep. 12:44
1.2 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 12:47
dep. 12:47
2.7 km
Uzice, Carina
arr. 12:48
dep. 12:48
2.9 km
Uzice, Carinski most
arr. 12:49
dep. 12:49
3.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 12:50
dep. 12:50
3.9 km
Uzice, Pijac
arr. 12:51
dep. 12:51
4.4 km
Uzice, Bus station
arr. 12:55
5 km
13:20 13:37 (00:17)
TatinacBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Duboko kod Uzica, Tatinac
dep. 13:20
Duboko kod Uzica, Ilici
arr. 13:21
dep. 13:21
0.5 km
Duboko kod Uzica, Ristanovici
arr. 13:22
dep. 13:22
1 km
Duboko kod Uzica, Previja
arr. 13:23
dep. 13:23
1.5 km
Duboko kod Uzica, Raskovici
arr. 13:24
dep. 13:24
2.5 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 13:27
dep. 13:27
3.5 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 13:30
dep. 13:30
5.1 km
Uzice, Carina
arr. 13:31
dep. 13:31
5.3 km
Uzice, Carinski most
arr. 13:32
dep. 13:32
5.9 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 13:33
dep. 13:33
6.2 km
Uzice, Pijac
arr. 13:35
dep. 13:35
6.8 km
Uzice, Bus station
arr. 13:37
7.3 km
15:05 15:22 (00:17)
TatinacBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Duboko kod Uzica, Tatinac
dep. 15:05
Duboko kod Uzica, Ilici
arr. 15:06
dep. 15:06
0.5 km
Duboko kod Uzica, Ristanovici
arr. 15:07
dep. 15:07
1 km
Duboko kod Uzica, Previja
arr. 15:08
dep. 15:08
1.5 km
Duboko kod Uzica, Raskovici
arr. 15:09
dep. 15:09
2.5 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 15:12
dep. 15:12
3.5 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 15:15
dep. 15:15
5.1 km
Uzice, Carina
arr. 15:16
dep. 15:16
5.3 km
Uzice, Carinski most
arr. 15:17
dep. 15:17
5.9 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 15:18
dep. 15:18
6.2 km
Uzice, Pijac
arr. 15:20
dep. 15:20
6.8 km
Uzice, Bus station
arr. 15:22
7.3 km
15:12 15:25 (00:13)
Veljaseva kucaBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
dep. 15:12
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 15:13
dep. 15:13
0.4 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 15:14
dep. 15:14
1.2 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 15:17
dep. 15:17
2.7 km
Uzice, Carina
arr. 15:18
dep. 15:18
2.9 km
Uzice, Carinski most
arr. 15:19
dep. 15:19
3.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 15:20
dep. 15:20
3.9 km
Uzice, Pijac
arr. 15:21
dep. 15:21
4.4 km
Uzice, Bus station
arr. 15:25
5 km
19:42 19:55 (00:13)
Veljaseva kucaBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
dep. 19:42
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 19:43
dep. 19:43
0.4 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 19:44
dep. 19:44
1.2 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 19:47
dep. 19:47
2.7 km
Uzice, Carina
arr. 19:48
dep. 19:48
2.9 km
Uzice, Carinski most
arr. 19:49
dep. 19:49
3.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 19:50
dep. 19:50
3.9 km
Uzice, Pijac
arr. 19:51
dep. 19:51
4.4 km
Uzice, Bus station
arr. 19:55
5 km
20:40 20:57 (00:17)
TatinacBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Duboko kod Uzica, Tatinac
dep. 20:40
Duboko kod Uzica, Ilici
arr. 20:41
dep. 20:41
0.5 km
Duboko kod Uzica, Ristanovici
arr. 20:42
dep. 20:42
1 km
Duboko kod Uzica, Previja
arr. 20:43
dep. 20:43
1.5 km
Duboko kod Uzica, Raskovici
arr. 20:44
dep. 20:44
2.5 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 20:47
dep. 20:47
3.5 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 20:50
dep. 20:50
5.1 km
Uzice, Carina
arr. 20:51
dep. 20:51
5.3 km
Uzice, Carinski most
arr. 20:52
dep. 20:52
5.9 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 20:53
dep. 20:53
6.2 km
Uzice, Pijac
arr. 20:55
dep. 20:55
6.8 km
Uzice, Bus station
arr. 20:57
7.3 km

Naselja Duboko kod Uzica i Uzice su međusobno udaljena ~6 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 17min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Duboko kod Uzica je u 05:12 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.