Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Duboka kod Kuceva - Kucevo timetable

tuesday, 16.07.2019.
04:41 05:30 (00:49)
Rakanjal
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Duboka kod Kuceva, Rakanjal
dep. 04:41
Duboka kod Kuceva, 3
arr. 04:46
dep. 04:46
1.7 km
Duboka kod Kuceva, 2
arr. 04:51
dep. 04:51
3.6 km
Duboka kod Kuceva, 1
arr. 04:54
dep. 04:54
4.7 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 04:56
dep. 04:56
5.3 km
Voluja
arr. 05:00
dep. 05:00
7.5 km
Voluja, Glozana
arr. 05:07
dep. 05:07
11.4 km
Neresnica, Popovac
arr. 05:10
dep. 05:10
12.8 km
Neresnica, Milošani
arr. 05:14
dep. 05:14
15.2 km
Neresnica, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
16.6 km
Neresnica, Bulutić
arr. 05:20
dep. 05:20
17.8 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 05:23
dep. 05:23
19.4 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 05:28
dep. 05:28
22.1 km
Kucevo, Bus station
arr. 05:30
22.7 km
05:28 05:45 (00:17)
Lanka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Duboka kod Kuceva, Lanka
dep. 05:28
Neresnica, Popovac
arr. 05:31
dep. 05:31
2 km
Neresnica
arr. 05:36
dep. 05:36
5 km
Kucevo, Bus station
arr. 05:45
12 km
06:28 06:45 (00:17)
Lanka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Duboka kod Kuceva, Lanka
dep. 06:28
Neresnica, Popovac
arr. 06:31
dep. 06:31
2 km
Neresnica
arr. 06:36
dep. 06:36
5 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 06:44
dep. 06:44
11 km
Kucevo, Bus station
arr. 06:45
12 km
07:17 07:38 (00:21)
Lanka
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Duboka kod Kuceva, Lanka
dep. 07:17
Neresnica, Popovac
arr. 07:20
dep. 07:20
1.8 km
Neresnica, Milošani
arr. 07:24
dep. 07:24
4 km
Neresnica
arr. 07:27
dep. 07:27
5.7 km
Neresnica, Bulutić
arr. 07:29
dep. 07:29
6.7 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 07:32
dep. 07:32
8.4 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 07:35
dep. 07:35
10.3 km
Kucevo, Bus station
arr. 07:38
11.9 km
12:59 13:40 (00:41)
Rakanjal
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Duboka kod Kuceva, Rakanjal
dep. 12:59
Duboka kod Kuceva, 3
arr. 13:03
dep. 13:03
1.7 km
Duboka kod Kuceva, 2
arr. 13:08
dep. 13:08
3.6 km
Duboka kod Kuceva, 1
arr. 13:10
dep. 13:10
4.6 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 13:20
dep. 13:20
9 km
Voluja
arr. 13:16
dep. 13:16
7.5 km
Neresnica, Popovac
arr. 13:23
dep. 13:23
10.6 km
Neresnica, Milošani
arr. 13:27
dep. 13:27
13.1 km
Neresnica, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
14.5 km
Neresnica, Bulutić
arr. 13:32
dep. 13:32
15.7 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 13:34
dep. 13:34
17.3 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 13:39
dep. 13:39
20 km
Kucevo, Bus station
arr. 13:40
20.7 km
13:28 13:45 (00:17)
Lanka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Duboka kod Kuceva, Lanka
dep. 13:28
Neresnica, Popovac
arr. 13:31
dep. 13:31
2 km
Neresnica
arr. 13:36
dep. 13:36
5 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 13:44
dep. 13:44
11 km
Kucevo, Bus station
arr. 13:45
12 km
14:28 14:45 (00:17)
Lanka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Duboka kod Kuceva, Lanka
dep. 14:28
Neresnica, Popovac
arr. 14:31
dep. 14:31
2 km
Neresnica
arr. 14:36
dep. 14:36
5 km
Kucevo, Bus station
arr. 14:45
12 km
14:57 15:18 (00:21)
Lanka
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Duboka kod Kuceva, Lanka
dep. 14:57
Neresnica, Popovac
arr. 15:00
dep. 15:00
1.8 km
Neresnica, Milošani
arr. 15:04
dep. 15:04
4 km
Neresnica
arr. 15:07
dep. 15:07
5.7 km
Neresnica, Bulutić
arr. 15:09
dep. 15:09
6.7 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 15:12
dep. 15:12
8.4 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 15:15
dep. 15:15
10.3 km
Kucevo, Bus station
arr. 15:18
11.9 km
15:58 16:10 (00:12)
Lanka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Duboka kod Kuceva, Lanka
dep. 15:58
Kucevo, Bus station
arr. 16:10
12 km
16:27 16:48 (00:21)
Lanka
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Duboka kod Kuceva, Lanka
dep. 16:27
Neresnica, Popovac
arr. 16:30
dep. 16:30
1.8 km
Neresnica, Milošani
arr. 16:34
dep. 16:34
4 km
Neresnica
arr. 16:37
dep. 16:37
5.7 km
Neresnica, Bulutić
arr. 16:39
dep. 16:39
6.7 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 16:42
dep. 16:42
8.4 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 16:45
dep. 16:45
10.3 km
Kucevo, Bus station
arr. 16:48
11.9 km
17:58 18:15 (00:17)
Lanka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Duboka kod Kuceva, Lanka
dep. 17:58
Neresnica, Popovac
arr. 18:03
dep. 18:03
2 km
Neresnica
arr. 18:06
dep. 18:06
5 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 18:14
dep. 18:14
11 km
Kucevo, Bus station
arr. 18:15
12 km
19:57 20:18 (00:21)
Lanka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Duboka kod Kuceva, Lanka
dep. 19:57
Neresnica, Popovac
arr. 20:00
dep. 20:00
1.8 km
Neresnica, Milošani
arr. 20:04
dep. 20:04
4 km
Neresnica
arr. 20:07
dep. 20:07
5.7 km
Neresnica, Bulutić
arr. 20:09
dep. 20:09
6.7 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 20:12
dep. 20:12
8.4 km
Kucevo, Bus station
arr. 20:18
11.9 km
22:57 23:18 (00:21)
Lanka
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Duboka kod Kuceva, Lanka
dep. 22:57
Neresnica, Popovac
arr. 23:00
dep. 23:00
1.8 km
Neresnica, Milošani
arr. 23:04
dep. 23:04
4 km
Neresnica
arr. 23:07
dep. 23:07
5.7 km
Neresnica, Bulutić
arr. 23:09
dep. 23:09
6.7 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 23:12
dep. 23:12
8.4 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 23:15
dep. 23:15
10.3 km
Kucevo, Bus station
arr. 23:18
11.9 km

Naselja Duboka kod Kuceva i Kucevo su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Duboka kod Kuceva je u 04:41 h, dok je poslednji polazak u 22:57 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.