Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Drijetanj - Uzice timetable

tuesday, 22.10.2019.
06:17 06:30 (00:13)
Motel (magistrala)Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drijetanj, Motel (magistrala)
dep. 06:17
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 06:18
dep. 06:18
0.4 km
arr. 06:19
dep. 06:19
1.3 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 06:20
dep. 06:20
2.3 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 06:24
dep. 06:24
4.1 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 06:26
dep. 06:26
6.3 km
Uzice, Javna garaza
arr. 06:28
dep. 06:28
7.4 km
Uzice, Ribar
arr. 06:30
7.9 km
06:40 07:05 (00:25)
ZabucjeRibar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drijetanj, Zabucje
dep. 06:40
Drijetanj, Brigadirsko naselje
arr. 06:41
dep. 06:41
0.2 km
Drijetanj, Jezero
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Drijetanj, Durica kuce
arr. 06:44
dep. 06:44
2 km
Drijetanj, Cirkovina
arr. 06:45
dep. 06:45
2.9 km
Drijetanj, Trafostanica
arr. 06:47
dep. 06:47
3.6 km
Drijetanj, Borici
arr. 06:49
dep. 06:49
4.3 km
Drijetanj, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
5.4 km
Drijetanj, Motel
arr. 06:51
dep. 06:51
6.4 km
Drijetanj, Elektrotermija
arr. 06:52
dep. 06:52
7 km
Drijetanj, Posta
arr. 06:53
dep. 06:53
7.3 km
Drijetanj, Popova voda
arr. 06:55
dep. 06:55
7.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 06:57
dep. 06:57
8.9 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 06:59
dep. 06:59
10.4 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 07:01
dep. 07:01
12.7 km
Uzice, Javna garaza
arr. 07:03
dep. 07:03
14 km
Uzice, Ribar
arr. 07:05
14.5 km
08:37 08:50 (00:13)
Motel (magistrala)Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drijetanj, Motel (magistrala)
dep. 08:37
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 08:38
dep. 08:38
0.4 km
arr. 08:39
dep. 08:39
1.3 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 08:40
dep. 08:40
2.3 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 08:44
dep. 08:44
4.1 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 08:46
dep. 08:46
6.3 km
Uzice, Javna garaza
arr. 08:48
dep. 08:48
7.4 km
Uzice, Ribar
arr. 08:50
7.9 km
11:06 11:20 (00:14)
MotelRibar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drijetanj, Motel
dep. 11:06
Drijetanj, Elektrotermia
arr. 11:07
dep. 11:07
0.6 km
Drijetanj, Posta
arr. 11:08
dep. 11:08
0.9 km
Drijetanj, Popova voda
arr. 11:10
dep. 11:10
1.5 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 11:12
dep. 11:12
4 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 11:14
dep. 11:14
6.4 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 11:16
dep. 11:16
7.9 km
Uzice, Javna garaza
arr. 11:18
dep. 11:18
8.3 km
Uzice, Ribar
arr. 11:20
8.7 km
12:45 13:10 (00:25)
ZabucjeRibar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drijetanj, Zabucje
dep. 12:45
Drijetanj, Brigadirsko naselje
arr. 12:46
dep. 12:46
0.2 km
Drijetanj, Jezero
arr. 12:47
dep. 12:47
1 km
Drijetanj, Durica kuce
arr. 12:49
dep. 12:49
2 km
Drijetanj, Cirkovina
arr. 12:50
dep. 12:50
2.9 km
Drijetanj, Trafostanica
arr. 12:52
dep. 12:52
3.6 km
Drijetanj, Borici
arr. 12:54
dep. 12:54
4.3 km
Drijetanj, Intersection
arr. 12:55
dep. 12:55
5.4 km
Drijetanj, Motel
arr. 12:56
dep. 12:56
6.4 km
Drijetanj, Elektrotermija
arr. 12:57
dep. 12:57
7 km
Drijetanj, Posta
arr. 12:58
dep. 12:58
7.3 km
Drijetanj, Popova voda
arr. 13:00
dep. 13:00
7.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 13:02
dep. 13:02
8.9 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 13:04
dep. 13:04
10.4 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 13:06
dep. 13:06
12.7 km
Uzice, Javna garaza
arr. 13:08
dep. 13:08
14 km
Uzice, Ribar
arr. 13:10
14.5 km
13:36 13:50 (00:14)
MotelRibar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drijetanj, Motel
dep. 13:36
Drijetanj, Elektrotermia
arr. 13:37
dep. 13:37
0.6 km
Drijetanj, Posta
arr. 13:38
dep. 13:38
0.9 km
Drijetanj, Popova voda
arr. 13:40
dep. 13:40
1.5 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 13:42
dep. 13:42
4 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 13:44
dep. 13:44
6.4 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 13:46
dep. 13:46
7.9 km
Uzice, Javna garaza
arr. 13:48
dep. 13:48
8.3 km
Uzice, Ribar
arr. 13:50
8.7 km
13:37 13:50 (00:13)
Motel (magistrala)Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drijetanj, Motel (magistrala)
dep. 13:37
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 13:38
dep. 13:38
0.4 km
arr. 13:39
dep. 13:39
1.3 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 13:40
dep. 13:40
2.3 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 13:44
dep. 13:44
4.1 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 13:46
dep. 13:46
6.3 km
Uzice, Javna garaza
arr. 13:48
dep. 13:48
7.4 km
Uzice, Ribar
arr. 13:50
7.9 km
15:10 15:35 (00:25)
ZabucjeRibar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drijetanj, Zabucje
dep. 15:10
Drijetanj, Brigadirsko naselje
arr. 15:11
dep. 15:11
0.2 km
Drijetanj, Jezero
arr. 15:12
dep. 15:12
1 km
Drijetanj, Durica kuce
arr. 15:14
dep. 15:14
2 km
Drijetanj, Cirkovina
arr. 15:15
dep. 15:15
2.9 km
Drijetanj, Trafostanica
arr. 15:17
dep. 15:17
3.6 km
Drijetanj, Borici
arr. 15:19
dep. 15:19
4.3 km
Drijetanj, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
5.4 km
Drijetanj, Motel
arr. 15:21
dep. 15:21
6.4 km
Drijetanj, Elektrotermija
arr. 15:22
dep. 15:22
7 km
Drijetanj, Posta
arr. 15:23
dep. 15:23
7.3 km
Drijetanj, Popova voda
arr. 15:25
dep. 15:25
7.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 15:27
dep. 15:27
8.9 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 15:29
dep. 15:29
10.4 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 15:31
dep. 15:31
12.7 km
Uzice, Javna garaza
arr. 15:33
dep. 15:33
14 km
Uzice, Ribar
arr. 15:35
14.5 km
17:02 17:15 (00:13)
Motel (magistrala)Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drijetanj, Motel (magistrala)
dep. 17:02
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 17:03
dep. 17:03
0.4 km
arr. 17:04
dep. 17:04
1.3 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 17:05
dep. 17:05
2.3 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 17:09
dep. 17:09
4.1 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 17:11
dep. 17:11
6.3 km
Uzice, Javna garaza
arr. 17:13
dep. 17:13
7.4 km
Uzice, Ribar
arr. 17:15
7.9 km
19:15 19:40 (00:25)
ZabucjeRibar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drijetanj, Zabucje
dep. 19:15
Drijetanj, Brigadirsko naselje
arr. 19:16
dep. 19:16
0.2 km
Drijetanj, Jezero
arr. 19:17
dep. 19:17
1 km
Drijetanj, Durica kuce
arr. 19:19
dep. 19:19
2 km
Drijetanj, Cirkovina
arr. 19:20
dep. 19:20
2.9 km
Drijetanj, Trafostanica
arr. 19:22
dep. 19:22
3.6 km
Drijetanj, Borici
arr. 19:24
dep. 19:24
4.3 km
Drijetanj, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
5.4 km
Drijetanj, Motel
arr. 19:26
dep. 19:26
6.4 km
Drijetanj, Elektrotermija
arr. 19:27
dep. 19:27
7 km
Drijetanj, Posta
arr. 19:28
dep. 19:28
7.3 km
Drijetanj, Popova voda
arr. 19:30
dep. 19:30
7.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 19:32
dep. 19:32
8.9 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 19:34
dep. 19:34
10.4 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 19:36
dep. 19:36
12.7 km
Uzice, Javna garaza
arr. 19:38
dep. 19:38
14 km
Uzice, Ribar
arr. 19:40
14.5 km
20:01 20:15 (00:14)
MotelRibar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drijetanj, Motel
dep. 20:01
Drijetanj, Elektrotermia
arr. 20:02
dep. 20:02
0.6 km
Drijetanj, Posta
arr. 20:03
dep. 20:03
0.9 km
Drijetanj, Popova voda
arr. 20:05
dep. 20:05
1.5 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 20:07
dep. 20:07
4 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 20:09
dep. 20:09
6.4 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 20:11
dep. 20:11
7.9 km
Uzice, Javna garaza
arr. 20:13
dep. 20:13
8.3 km
Uzice, Ribar
arr. 20:15
8.7 km
20:55 21:20 (00:25)
ZabucjeRibar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drijetanj, Zabucje
dep. 20:55
Drijetanj, Brigadirsko naselje
arr. 20:56
dep. 20:56
0.2 km
Drijetanj, Jezero
arr. 20:57
dep. 20:57
1 km
Drijetanj, Durica kuce
arr. 20:59
dep. 20:59
2 km
Drijetanj, Cirkovina
arr. 21:00
dep. 21:00
2.9 km
Drijetanj, Trafostanica
arr. 21:02
dep. 21:02
3.6 km
Drijetanj, Borici
arr. 21:04
dep. 21:04
4.3 km
Drijetanj, Intersection
arr. 21:05
dep. 21:05
5.4 km
Drijetanj, Motel
arr. 21:06
dep. 21:06
6.4 km
Drijetanj, Elektrotermija
arr. 21:07
dep. 21:07
7 km
Drijetanj, Posta
arr. 21:08
dep. 21:08
7.3 km
Drijetanj, Popova voda
arr. 21:10
dep. 21:10
7.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 21:12
dep. 21:12
8.9 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 21:14
dep. 21:14
10.4 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 21:16
dep. 21:16
12.7 km
Uzice, Javna garaza
arr. 21:18
dep. 21:18
14 km
Uzice, Ribar
arr. 21:20
14.5 km

Naselja Drijetanj i Uzice su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Drijetanj je u 06:17 h, dok je poslednji polazak u 20:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.