Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Drenovac kod Sapca - Sabac timetable

monday, 24.09.2018.
05:40 06:20 (00:40)
2
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Drenovac kod Sapca, 2
dep. 05:40
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
0.5 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 05:43
dep. 05:43
1.1 km
Sevarice, Pantici
arr. 05:46
dep. 05:46
3.8 km
Sevarice, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
4.5 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 05:50
dep. 05:50
6.8 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 05:53
dep. 05:53
7.5 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 05:55
dep. 05:55
9.5 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 05:57
dep. 05:57
10.1 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 05:59
dep. 05:59
11 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
11.7 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 06:02
dep. 06:02
12.6 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 06:05
dep. 06:05
14.2 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 06:08
dep. 06:08
15.6 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 06:09
dep. 06:09
16.3 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 06:10
dep. 06:10
17.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
18.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:14
dep. 06:14
19.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 06:16
dep. 06:16
20 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 06:17
dep. 06:17
20.7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 06:18
dep. 06:18
21.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:19
dep. 06:19
21.6 km
Sabac, Bus station
arr. 06:20
22.4 km
06:30 07:10 (00:40)
2
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Drenovac kod Sapca, 2
dep. 06:30
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
0.5 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 06:33
dep. 06:33
1.1 km
Sevarice, Pantici
arr. 06:36
dep. 06:36
3.8 km
Sevarice, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
4.5 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 06:40
dep. 06:40
6.8 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
7.5 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 06:45
dep. 06:45
9.5 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 06:47
dep. 06:47
10.1 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 06:49
dep. 06:49
11 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
11.7 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 06:52
dep. 06:52
12.6 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 06:55
dep. 06:55
14.2 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 06:58
dep. 06:58
15.6 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 06:59
dep. 06:59
16.3 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 07:00
dep. 07:00
17.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 07:03
dep. 07:03
18.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 07:04
dep. 07:04
19.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 07:06
dep. 07:06
20 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 07:07
dep. 07:07
20.7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 07:08
dep. 07:08
21.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:09
dep. 07:09
21.6 km
Sabac, Bus station
arr. 07:10
22.4 km
06:55 07:35 (00:40)
2
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Drenovac kod Sapca, 2
dep. 06:55
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 06:57
dep. 06:57
0.5 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 06:58
dep. 06:58
1.1 km
Sevarice, Pantici
arr. 07:01
dep. 07:01
3.8 km
Sevarice, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
4.5 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 07:05
dep. 07:05
6.8 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 07:08
dep. 07:08
7.5 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 07:10
dep. 07:10
9.5 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 07:12
dep. 07:12
10.1 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 07:14
dep. 07:14
11 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11.7 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 07:17
dep. 07:17
12.6 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 07:20
dep. 07:20
14.2 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 07:23
dep. 07:23
15.6 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 07:24
dep. 07:24
16.3 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 07:25
dep. 07:25
17.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 07:28
dep. 07:28
18.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 07:29
dep. 07:29
19.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 07:31
dep. 07:31
20 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 07:32
dep. 07:32
20.7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 07:33
dep. 07:33
21.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:34
dep. 07:34
21.6 km
Sabac, Bus station
arr. 07:35
22.4 km
08:25 09:05 (00:40)
2
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Drenovac kod Sapca, 2
dep. 08:25
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 08:28
dep. 08:28
0.5 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 08:29
dep. 08:29
1.1 km
Sevarice, Pantici
arr. 08:33
dep. 08:33
3.8 km
Sevarice, Center
arr. 08:34
dep. 08:34
4.5 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 08:36
dep. 08:36
6.8 km
Macvanski Pricinovic, Ml.
arr. 08:37
dep. 08:37
7.1 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 08:38
dep. 08:38
7.5 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 08:40
dep. 08:40
9.5 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 08:42
dep. 08:42
10.1 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 08:44
dep. 08:44
11 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
11.7 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 08:47
dep. 08:47
12.6 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 08:50
dep. 08:50
14.2 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 08:53
dep. 08:53
15.6 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 08:54
dep. 08:54
16.3 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 08:55
dep. 08:55
17.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 08:58
dep. 08:58
18.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 08:59
dep. 08:59
19.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 09:01
dep. 09:01
20 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 09:02
dep. 09:02
20.7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 09:03
dep. 09:03
21.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 09:04
dep. 09:04
21.6 km
Sabac, Bus station
arr. 09:05
22.4 km
08:45 09:25 (00:40)
2
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Drenovac kod Sapca, 2
dep. 08:45
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
0.5 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 08:48
dep. 08:48
1.1 km
Sevarice, Pantici
arr. 08:51
dep. 08:51
3.8 km
Sevarice, Center
arr. 08:52
dep. 08:52
4.5 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 08:55
dep. 08:55
6.8 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 08:58
dep. 08:58
7.5 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 09:00
dep. 09:00
9.5 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 09:02
dep. 09:02
10.1 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 09:04
dep. 09:04
11 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 09:05
dep. 09:05
11.7 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 09:07
dep. 09:07
12.6 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 09:10
dep. 09:10
14.2 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 09:13
dep. 09:13
15.6 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 09:14
dep. 09:14
16.3 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 09:15
dep. 09:15
17.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 09:18
dep. 09:18
18.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 09:19
dep. 09:19
19.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 09:21
dep. 09:21
20 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 09:22
dep. 09:22
20.7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 09:23
dep. 09:23
21.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 09:24
dep. 09:24
21.6 km
Sabac, Bus station
arr. 09:25
22.4 km
11:40 12:20 (00:40)
2
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Drenovac kod Sapca, 2
dep. 11:40
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
0.5 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 11:43
dep. 11:43
1.1 km
Sevarice, Pantici
arr. 11:46
dep. 11:46
3.8 km
Sevarice, Center
arr. 11:47
dep. 11:47
4.5 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 11:50
dep. 11:50
6.8 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 11:53
dep. 11:53
7.5 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 11:55
dep. 11:55
9.5 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 11:57
dep. 11:57
10.1 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 11:59
dep. 11:59
11 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
11.7 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 12:02
dep. 12:02
12.6 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 12:05
dep. 12:05
14.2 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 12:08
dep. 12:08
15.6 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 12:09
dep. 12:09
16.3 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 12:10
dep. 12:10
17.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 12:13
dep. 12:13
18.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:14
dep. 12:14
19.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 12:16
dep. 12:16
20 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 12:17
dep. 12:17
20.7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 12:18
dep. 12:18
21.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:19
dep. 12:19
21.6 km
Sabac, Bus station
arr. 12:20
22.4 km
12:30 13:10 (00:40)
2
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Drenovac kod Sapca, 2
dep. 12:30
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 12:32
dep. 12:32
0.5 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 12:33
dep. 12:33
1.1 km
Sevarice, Pantici
arr. 12:36
dep. 12:36
3.8 km
Sevarice, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
4.5 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 12:40
dep. 12:40
6.8 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 12:43
dep. 12:43
7.5 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 12:45
dep. 12:45
9.5 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 12:47
dep. 12:47
10.1 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 12:49
dep. 12:49
11 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
11.7 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 12:52
dep. 12:52
12.6 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 12:55
dep. 12:55
14.2 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 12:58
dep. 12:58
15.6 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 12:59
dep. 12:59
16.3 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 13:00
dep. 13:00
17.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 13:03
dep. 13:03
18.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 13:04
dep. 13:04
19.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 13:06
dep. 13:06
20 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 13:07
dep. 13:07
20.7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 13:08
dep. 13:08
21.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 13:09
dep. 13:09
21.6 km
Sabac, Bus station
arr. 13:10
22.4 km
13:20 14:00 (00:40)
2
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Drenovac kod Sapca, 2
dep. 13:20
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 13:22
dep. 13:22
0.5 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 13:23
dep. 13:23
1.1 km
Sevarice, Pantici
arr. 13:26
dep. 13:26
3.8 km
Sevarice, Center
arr. 13:27
dep. 13:27
4.5 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 13:30
dep. 13:30
6.8 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
7.5 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 13:35
dep. 13:35
9.5 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 13:37
dep. 13:37
10.1 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 13:39
dep. 13:39
11 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
11.7 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 13:42
dep. 13:42
12.6 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 13:45
dep. 13:45
14.2 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 13:48
dep. 13:48
15.6 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 13:49
dep. 13:49
16.3 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 13:50
dep. 13:50
17.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 13:53
dep. 13:53
18.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 13:54
dep. 13:54
19.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 13:56
dep. 13:56
20 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 13:57
dep. 13:57
20.7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 13:58
dep. 13:58
21.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 13:59
dep. 13:59
21.6 km
Sabac, Bus station
arr. 14:00
22.4 km
14:25 15:00 (00:35)
2
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Drenovac kod Sapca, 2
dep. 14:25
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
0.5 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 14:27
dep. 14:27
1.1 km
Sevarice, Pantici
arr. 14:28
dep. 14:28
3.8 km
Sevarice, Center
arr. 14:29
dep. 14:29
4.5 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 14:30
dep. 14:30
6.8 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 14:33
dep. 14:33
7.5 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 14:35
dep. 14:35
9.5 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 14:37
dep. 14:37
10.1 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 14:39
dep. 14:39
11 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
11.7 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 14:42
dep. 14:42
12.6 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 14:45
dep. 14:45
14.2 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 14:48
dep. 14:48
15.6 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 14:49
dep. 14:49
16.3 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 14:50
dep. 14:50
17.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 14:53
dep. 14:53
18.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 14:54
dep. 14:54
19.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 14:56
dep. 14:56
20 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 14:57
dep. 14:57
20.7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 14:58
dep. 14:58
21.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 14:59
dep. 14:59
21.6 km
Sabac, Bus station
arr. 15:00
22.4 km
15:45 16:25 (00:40)
2
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Drenovac kod Sapca, 2
dep. 15:45
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 15:47
dep. 15:47
0.5 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 15:48
dep. 15:48
1.1 km
Sevarice, Pantici
arr. 15:51
dep. 15:51
3.8 km
Sevarice, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
4.5 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 15:55
dep. 15:55
6.8 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
7.5 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 16:00
dep. 16:00
9.5 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 16:02
dep. 16:02
10.1 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 16:04
dep. 16:04
11 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
11.7 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 16:07
dep. 16:07
12.6 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 16:10
dep. 16:10
14.2 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 16:13
dep. 16:13
15.6 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 16:14
dep. 16:14
16.3 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 16:15
dep. 16:15
17.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 16:18
dep. 16:18
18.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 16:19
dep. 16:19
19.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 16:21
dep. 16:21
20 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 16:22
dep. 16:22
20.7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 16:23
dep. 16:23
21.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 16:24
dep. 16:24
21.6 km
Sabac, Bus station
arr. 16:25
22.4 km
17:20 18:00 (00:40)
2
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Drenovac kod Sapca, 2
dep. 17:20
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 17:22
dep. 17:22
0.5 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 17:23
dep. 17:23
1.1 km
Sevarice, Pantici
arr. 17:26
dep. 17:26
3.8 km
Sevarice, Center
arr. 17:27
dep. 17:27
4.5 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 17:30
dep. 17:30
6.8 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
7.5 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 17:35
dep. 17:35
9.5 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 17:37
dep. 17:37
10.1 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 17:39
dep. 17:39
11 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
11.7 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 17:42
dep. 17:42
12.6 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 17:45
dep. 17:45
14.2 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 17:48
dep. 17:48
15.6 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 17:49
dep. 17:49
16.3 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 17:50
dep. 17:50
17.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 17:53
dep. 17:53
18.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 17:54
dep. 17:54
19.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 17:56
dep. 17:56
20 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 17:57
dep. 17:57
20.7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 17:58
dep. 17:58
21.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 17:59
dep. 17:59
21.6 km
Sabac, Bus station
arr. 18:00
22.4 km
19:00 19:40 (00:40)
2
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Drenovac kod Sapca, 2
dep. 19:00
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 19:02
dep. 19:02
0.5 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 19:03
dep. 19:03
1.1 km
Sevarice, Pantici
arr. 19:06
dep. 19:06
3.8 km
Sevarice, Center
arr. 19:07
dep. 19:07
4.5 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 19:10
dep. 19:10
6.8 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 19:13
dep. 19:13
7.5 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 19:15
dep. 19:15
9.5 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 19:17
dep. 19:17
10.1 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 19:19
dep. 19:19
11 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 19:20
dep. 19:20
11.7 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 19:22
dep. 19:22
12.6 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 19:25
dep. 19:25
14.2 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 19:28
dep. 19:28
15.6 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 19:29
dep. 19:29
16.3 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 19:30
dep. 19:30
17.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 19:33
dep. 19:33
18.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 19:34
dep. 19:34
19.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 19:36
dep. 19:36
20 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 19:37
dep. 19:37
20.7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 19:38
dep. 19:38
21.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 19:39
dep. 19:39
21.6 km
Sabac, Bus station
arr. 19:40
22.4 km
19:50 20:30 (00:40)
2
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Drenovac kod Sapca, 2
dep. 19:50
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 19:52
dep. 19:52
0.5 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 19:53
dep. 19:53
1.1 km
Sevarice, Pantici
arr. 19:56
dep. 19:56
3.8 km
Sevarice, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
4.5 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 20:00
dep. 20:00
6.8 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 20:03
dep. 20:03
7.5 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 20:05
dep. 20:05
9.5 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 20:07
dep. 20:07
10.1 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 20:09
dep. 20:09
11 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
11.7 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 20:12
dep. 20:12
12.6 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 20:15
dep. 20:15
14.2 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 20:18
dep. 20:18
15.6 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 20:19
dep. 20:19
16.3 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 20:20
dep. 20:20
17.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 20:23
dep. 20:23
18.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 20:24
dep. 20:24
19.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 20:26
dep. 20:26
20 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 20:27
dep. 20:27
20.7 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 20:28
dep. 20:28
21.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 20:29
dep. 20:29
21.6 km
Sabac, Bus station
arr. 20:30
22.4 km

Naselja Drenovac kod Sapca i Sabac su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Drenovac kod Sapca je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 19:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.