Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Drenovac kod Sapca - Sabac timetable

friday, 30.07.2021.
05:35 06:15 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drenovac kod Sapca, 2
dep. 05:35
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
0.5 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 05:38
dep. 05:38
1.1 km
Sevarice, Pantici
arr. 05:41
dep. 05:41
3.8 km
Sevarice, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
4.5 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 05:45
dep. 05:45
6.8 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 05:48
dep. 05:48
7.5 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 05:50
dep. 05:50
9.5 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 05:52
dep. 05:52
10.1 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 05:54
dep. 05:54
11 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
11.7 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 05:57
dep. 05:57
12.6 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 06:00
dep. 06:00
14.2 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 06:03
dep. 06:03
15.6 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 06:04
dep. 06:04
16.3 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 06:05
dep. 06:05
17.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 06:08
dep. 06:08
18.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:09
dep. 06:09
19.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 06:11
dep. 06:11
20 km
arr. 06:12
dep. 06:12
20.7 km
Sabac, Bus station
arr. 06:15
22.4 km
06:55 07:35 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drenovac kod Sapca, 2
dep. 06:55
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 06:57
dep. 06:57
0.5 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 06:58
dep. 06:58
1.1 km
Sevarice, Pantici
arr. 07:01
dep. 07:01
3.8 km
Sevarice, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
4.5 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 07:05
dep. 07:05
6.8 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 07:08
dep. 07:08
7.5 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 07:10
dep. 07:10
9.5 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 07:12
dep. 07:12
10.1 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 07:14
dep. 07:14
11 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11.7 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 07:17
dep. 07:17
12.6 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 07:20
dep. 07:20
14.2 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 07:23
dep. 07:23
15.6 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 07:24
dep. 07:24
16.3 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 07:25
dep. 07:25
17.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 07:28
dep. 07:28
18.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 07:29
dep. 07:29
19.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 07:31
dep. 07:31
20 km
arr. 07:32
dep. 07:32
20.7 km
Sabac, Bus station
arr. 07:35
22.4 km
08:25 09:05 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drenovac kod Sapca, 2
dep. 08:25
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 08:27
dep. 08:27
0.5 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 08:28
dep. 08:28
1.1 km
Sevarice, Pantici
arr. 08:31
dep. 08:31
3.8 km
Sevarice, Center
arr. 08:32
dep. 08:32
4.5 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 08:34
dep. 08:34
6.8 km
Macvanski Pricinovic, Ml.
arr. 08:35
dep. 08:35
7 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 08:38
dep. 08:38
7.5 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 08:40
dep. 08:40
9.5 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 08:42
dep. 08:42
10.1 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 08:44
dep. 08:44
11 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
11.7 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 08:47
dep. 08:47
12.6 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 08:50
dep. 08:50
14.2 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 08:53
dep. 08:53
15.6 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 08:54
dep. 08:54
16.3 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 08:55
dep. 08:55
17.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 08:58
dep. 08:58
18.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 08:59
dep. 08:59
19.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 09:01
dep. 09:01
20 km
arr. 09:02
dep. 09:02
20.7 km
Sabac, Bus station
arr. 09:05
22.4 km
11:20 12:00 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drenovac kod Sapca, 2
dep. 11:20
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
0.5 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 11:23
dep. 11:23
1.1 km
Sevarice, Pantici
arr. 11:26
dep. 11:26
3.8 km
Sevarice, Center
arr. 11:27
dep. 11:27
4.5 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 11:30
dep. 11:30
6.8 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 11:33
dep. 11:33
7.5 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 11:35
dep. 11:35
9.5 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 11:37
dep. 11:37
10.1 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 11:39
dep. 11:39
11 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
11.7 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 11:42
dep. 11:42
12.6 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 11:45
dep. 11:45
14.2 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 11:48
dep. 11:48
15.6 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 11:49
dep. 11:49
16.3 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 11:50
dep. 11:50
17.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 11:53
dep. 11:53
18.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 11:54
dep. 11:54
19.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 11:56
dep. 11:56
20 km
arr. 11:57
dep. 11:57
20.7 km
Sabac, Bus station
arr. 12:00
22.4 km
12:30 13:10 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drenovac kod Sapca, 2
dep. 12:30
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 12:32
dep. 12:32
0.5 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 12:33
dep. 12:33
1.1 km
Sevarice, Pantici
arr. 12:36
dep. 12:36
3.8 km
Sevarice, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
4.5 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 12:40
dep. 12:40
6.8 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 12:43
dep. 12:43
7.5 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 12:45
dep. 12:45
9.5 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 12:47
dep. 12:47
10.1 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 12:49
dep. 12:49
11 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
11.7 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 12:52
dep. 12:52
12.6 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 12:55
dep. 12:55
14.2 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 12:58
dep. 12:58
15.6 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 12:59
dep. 12:59
16.3 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 13:00
dep. 13:00
17.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 13:03
dep. 13:03
18.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 13:04
dep. 13:04
19.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 13:06
dep. 13:06
20 km
arr. 13:07
dep. 13:07
20.7 km
Sabac, Bus station
arr. 13:10
22.4 km
13:20 14:00 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drenovac kod Sapca, 2
dep. 13:20
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 13:22
dep. 13:22
0.5 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 13:23
dep. 13:23
1.1 km
Sevarice, Pantici
arr. 13:26
dep. 13:26
3.8 km
Sevarice, Center
arr. 13:27
dep. 13:27
4.5 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 13:30
dep. 13:30
6.8 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
7.5 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 13:35
dep. 13:35
9.5 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 13:37
dep. 13:37
10.1 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 13:39
dep. 13:39
11 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
11.7 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 13:42
dep. 13:42
12.6 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 13:45
dep. 13:45
14.2 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 13:48
dep. 13:48
15.6 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 13:49
dep. 13:49
16.3 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 13:50
dep. 13:50
17.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 13:53
dep. 13:53
18.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 13:54
dep. 13:54
19.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 13:56
dep. 13:56
20 km
arr. 13:57
dep. 13:57
20.7 km
Sabac, Bus station
arr. 14:00
22.4 km
15:45 16:25 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drenovac kod Sapca, 2
dep. 15:45
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 15:47
dep. 15:47
0.5 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 15:48
dep. 15:48
1.1 km
Sevarice, Pantici
arr. 15:51
dep. 15:51
3.8 km
Sevarice, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
4.5 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 15:55
dep. 15:55
6.8 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
7.5 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 16:00
dep. 16:00
9.5 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 16:02
dep. 16:02
10.1 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 16:04
dep. 16:04
11 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
11.7 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 16:07
dep. 16:07
12.6 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 16:10
dep. 16:10
14.2 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 16:13
dep. 16:13
15.6 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 16:14
dep. 16:14
16.3 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 16:15
dep. 16:15
17.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 16:18
dep. 16:18
18.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 16:19
dep. 16:19
19.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 16:21
dep. 16:21
20 km
arr. 16:22
dep. 16:22
20.7 km
Sabac, Bus station
arr. 16:25
22.4 km
16:10 16:50 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drenovac kod Sapca, 2
dep. 16:10
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
0.5 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 16:13
dep. 16:13
1.1 km
Sevarice, Pantici
arr. 16:16
dep. 16:16
3.8 km
Sevarice, Center
arr. 16:17
dep. 16:17
4.5 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 16:20
dep. 16:20
6.8 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 16:23
dep. 16:23
7.5 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 16:25
dep. 16:25
9.5 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 16:27
dep. 16:27
10.1 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 16:29
dep. 16:29
11 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
11.7 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 16:32
dep. 16:32
12.6 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 16:35
dep. 16:35
14.2 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 16:38
dep. 16:38
15.6 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 16:39
dep. 16:39
16.3 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 16:40
dep. 16:40
17.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 16:43
dep. 16:43
18.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 16:44
dep. 16:44
19.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 16:46
dep. 16:46
20 km
arr. 16:47
dep. 16:47
20.7 km
Sabac, Bus station
arr. 16:50
22.4 km
18:00 18:40 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drenovac kod Sapca, 2
dep. 18:00
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
0.5 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 18:03
dep. 18:03
1.1 km
Sevarice, Pantici
arr. 18:06
dep. 18:06
3.8 km
Sevarice, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
4.5 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 18:10
dep. 18:10
6.8 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
7.5 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 18:15
dep. 18:15
9.5 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 18:17
dep. 18:17
10.1 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 18:19
dep. 18:19
11 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
11.7 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 18:22
dep. 18:22
12.6 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 18:25
dep. 18:25
14.2 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 18:28
dep. 18:28
15.6 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 18:29
dep. 18:29
16.3 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 18:30
dep. 18:30
17.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 18:33
dep. 18:33
18.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 18:34
dep. 18:34
19.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 18:36
dep. 18:36
20 km
arr. 18:37
dep. 18:37
20.7 km
Sabac, Bus station
arr. 18:40
22.4 km

Naselja Drenovac kod Sapca i Sabac su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Drenovac kod Sapca je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.