Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Dren kod Lazarevca - Lazarevac timetable

wednesday, 23.10.2019.
00:15 00:30 (00:15)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dren kod Lazarevca, Skola
dep. 00:15
Dren kod Lazarevca, Majorova kuca
arr. 00:16
dep. 00:16
0.5 km
Dren kod Lazarevca, Kafana
arr. 00:17
dep. 00:17
1 km
Dren kod Lazarevca, 1
arr. 00:18
dep. 00:18
1.5 km
Dren kod Lazarevca, Stolice
arr. 00:19
dep. 00:19
2 km
Dren kod Lazarevca, 2
arr. 00:24
dep. 00:24
3 km
Dren kod Lazarevca, Lukavica - vodovod
arr. 00:25
dep. 00:25
3.5 km
Lazarevac, Beko
arr. 00:26
dep. 00:26
4 km
Lazarevac, L put
arr. 00:27
dep. 00:27
4.5 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 00:28
dep. 00:28
5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 00:30
6 km
07:12 07:24 (00:12)
KafanaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dren kod Lazarevca, Kafana
dep. 07:12
Dren kod Lazarevca, 1
arr. 07:14
dep. 07:14
0.5 km
Dren kod Lazarevca, Stolice
arr. 07:15
dep. 07:15
1 km
Dren kod Lazarevca, Lukavica - vodovod
arr. 07:17
dep. 07:17
2 km
Lazarevac, Beko
arr. 07:18
dep. 07:18
2.5 km
Lazarevac, L put
arr. 07:19
dep. 07:19
3 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 07:21
dep. 07:21
3.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:24
4.5 km
08:15 08:30 (00:15)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dren kod Lazarevca, Skola
dep. 08:15
Dren kod Lazarevca, Majorova kuca
arr. 08:16
dep. 08:16
0.5 km
Dren kod Lazarevca, Kafana
arr. 08:17
dep. 08:17
1 km
Dren kod Lazarevca, 1
arr. 08:18
dep. 08:18
1.5 km
Dren kod Lazarevca, Stolice
arr. 08:19
dep. 08:19
2 km
Dren kod Lazarevca, 2
arr. 08:24
dep. 08:24
3 km
Dren kod Lazarevca, Lukavica - vodovod
arr. 08:25
dep. 08:25
3.5 km
Lazarevac, Beko
arr. 08:26
dep. 08:26
4 km
Lazarevac, L put
arr. 08:27
dep. 08:27
4.5 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 08:28
dep. 08:28
5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:30
6 km
09:45 10:00 (00:15)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dren kod Lazarevca, Skola
dep. 09:45
Dren kod Lazarevca, Majorova kuca
arr. 09:46
dep. 09:46
0.5 km
Dren kod Lazarevca, Kafana
arr. 09:47
dep. 09:47
1 km
Dren kod Lazarevca, 1
arr. 09:48
dep. 09:48
1.5 km
Dren kod Lazarevca, Stolice
arr. 09:49
dep. 09:49
2 km
Dren kod Lazarevca, 2
arr. 09:54
dep. 09:54
3 km
Dren kod Lazarevca, Lukavica - vodovod
arr. 09:55
dep. 09:55
3.5 km
Lazarevac, Beko
arr. 09:56
dep. 09:56
4 km
Lazarevac, L put
arr. 09:57
dep. 09:57
4.5 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 09:58
dep. 09:58
5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 10:00
6 km
10:02 10:14 (00:12)
KafanaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dren kod Lazarevca, Kafana
dep. 10:02
Dren kod Lazarevca, 1
arr. 10:04
dep. 10:04
0.5 km
Dren kod Lazarevca, Stolice
arr. 10:05
dep. 10:05
1 km
Dren kod Lazarevca, Lukavica - vodovod
arr. 10:07
dep. 10:07
2 km
Lazarevac, Beko
arr. 10:08
dep. 10:08
2.5 km
Lazarevac, L put
arr. 10:09
dep. 10:09
3 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 10:11
dep. 10:11
3.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 10:14
4.5 km
12:58 13:10 (00:12)
KafanaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dren kod Lazarevca, Kafana
dep. 12:58
Dren kod Lazarevca, 1
arr. 13:00
dep. 13:00
0.5 km
Dren kod Lazarevca, Stolice
arr. 13:01
dep. 13:01
1 km
Dren kod Lazarevca, Lukavica - vodovod
arr. 13:03
dep. 13:03
2 km
Lazarevac, Beko
arr. 13:04
dep. 13:04
2.5 km
Lazarevac, L put
arr. 13:05
dep. 13:05
3 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 13:07
dep. 13:07
3.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 13:10
4.5 km
15:50 16:05 (00:15)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dren kod Lazarevca, Skola
dep. 15:50
Dren kod Lazarevca, Majorova kuca
arr. 15:51
dep. 15:51
0.5 km
Dren kod Lazarevca, Kafana
arr. 15:52
dep. 15:52
1 km
Dren kod Lazarevca, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
1.5 km
Dren kod Lazarevca, Stolice
arr. 15:54
dep. 15:54
2 km
Dren kod Lazarevca, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
3 km
Dren kod Lazarevca, Lukavica - vodovod
arr. 16:00
dep. 16:00
3.5 km
Lazarevac, Beko
arr. 16:01
dep. 16:01
4 km
Lazarevac, L put
arr. 16:02
dep. 16:02
4.5 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 16:03
dep. 16:03
5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 16:05
6 km
16:15 16:30 (00:15)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dren kod Lazarevca, Skola
dep. 16:15
Dren kod Lazarevca, Majorova kuca
arr. 16:16
dep. 16:16
0.5 km
Dren kod Lazarevca, Kafana
arr. 16:17
dep. 16:17
1 km
Dren kod Lazarevca, 1
arr. 16:18
dep. 16:18
1.5 km
Dren kod Lazarevca, Stolice
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Dren kod Lazarevca, 2
arr. 16:24
dep. 16:24
3 km
Dren kod Lazarevca, Lukavica - vodovod
arr. 16:25
dep. 16:25
3.5 km
Lazarevac, Beko
arr. 16:26
dep. 16:26
4 km
Lazarevac, L put
arr. 16:27
dep. 16:27
4.5 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 16:28
dep. 16:28
5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 16:30
6 km
16:23 16:35 (00:12)
KafanaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dren kod Lazarevca, Kafana
dep. 16:23
Dren kod Lazarevca, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
0.5 km
Dren kod Lazarevca, Stolice
arr. 16:26
dep. 16:26
1 km
Dren kod Lazarevca, Lukavica - vodovod
arr. 16:28
dep. 16:28
2 km
Lazarevac, Beko
arr. 16:29
dep. 16:29
2.5 km
Lazarevac, L put
arr. 16:30
dep. 16:30
3 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 16:32
dep. 16:32
3.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 16:35
4.5 km
19:38 19:50 (00:12)
KafanaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dren kod Lazarevca, Kafana
dep. 19:38
Dren kod Lazarevca, 1
arr. 19:40
dep. 19:40
0.5 km
Dren kod Lazarevca, Stolice
arr. 19:41
dep. 19:41
1 km
Dren kod Lazarevca, Lukavica - vodovod
arr. 19:43
dep. 19:43
2 km
Lazarevac, Beko
arr. 19:44
dep. 19:44
2.5 km
Lazarevac, L put
arr. 19:45
dep. 19:45
3 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 19:47
dep. 19:47
3.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 19:50
4.5 km

Naselja Dren kod Lazarevca i Lazarevac su međusobno udaljena ~6 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dren kod Lazarevca je u 00:15 h, dok je poslednji polazak u 19:38 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.