Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Drazevac kod Obrenovca - Obrenovac timetable

thursday, 20.02.2020.
04:28 04:59 (00:31)
StepanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
dep. 04:28
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 04:30
dep. 04:30
1 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 04:33
dep. 04:33
2.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 04:35
dep. 04:35
3.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 04:37
dep. 04:37
4.8 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 04:40
dep. 04:40
6.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 04:42
dep. 04:42
7.1 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 04:45
dep. 04:45
8.4 km
Mislodin, Dom
arr. 04:48
dep. 04:48
9.7 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 04:50
dep. 04:50
10.3 km
Mislodin, JNA
arr. 04:51
dep. 04:51
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 04:54
dep. 04:54
12.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 04:56
dep. 04:56
13.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 04:58
dep. 04:58
14 km
Obrenovac, Bus station
arr. 04:59
15.2 km
05:28 05:59 (00:31)
StepanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
dep. 05:28
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 05:30
dep. 05:30
1 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 05:33
dep. 05:33
2.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 05:35
dep. 05:35
3.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 05:37
dep. 05:37
4.8 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 05:40
dep. 05:40
6.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
7.1 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 05:45
dep. 05:45
8.4 km
Mislodin, Dom
arr. 05:48
dep. 05:48
9.7 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 05:50
dep. 05:50
10.3 km
Mislodin, JNA
arr. 05:51
dep. 05:51
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
12.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 05:56
dep. 05:56
13.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 05:58
dep. 05:58
14 km
Obrenovac, Bus station
arr. 05:59
15.2 km
05:43 06:10 (00:27)
LukiciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
dep. 05:43
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 05:45
dep. 05:45
0.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 05:47
dep. 05:47
1.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 05:49
dep. 05:49
3.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 05:51
dep. 05:51
4.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 05:53
dep. 05:53
5.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 05:55
dep. 05:55
7.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
8 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 05:59
dep. 05:59
9.3 km
Mislodin, Dom
arr. 06:01
dep. 06:01
10.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 06:02
dep. 06:02
11.2 km
Mislodin, JNA
arr. 06:03
dep. 06:03
11.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
13.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 06:07
dep. 06:07
14.1 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:09
dep. 06:09
14.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:10
16.1 km
06:19 06:50 (00:31)
StepanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
dep. 06:19
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 06:21
dep. 06:21
1 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 06:24
dep. 06:24
2.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 06:26
dep. 06:26
3.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 06:28
dep. 06:28
4.8 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 06:31
dep. 06:31
6.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
7.1 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 06:36
dep. 06:36
8.4 km
Mislodin, Dom
arr. 06:39
dep. 06:39
9.7 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 06:41
dep. 06:41
10.3 km
Mislodin, JNA
arr. 06:42
dep. 06:42
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
12.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 06:47
dep. 06:47
13.4 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:49
dep. 06:49
14.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:50
15.2 km
06:46 07:15 (00:29)
StepanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
dep. 06:46
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 06:48
dep. 06:48
1 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 06:51
dep. 06:51
2.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 06:53
dep. 06:53
3.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 06:55
dep. 06:55
4.8 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 06:58
dep. 06:58
6.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
7.1 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 07:02
dep. 07:02
8.4 km
Mislodin, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
9.7 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 07:06
dep. 07:06
10.3 km
Mislodin, JNA
arr. 07:07
dep. 07:07
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
12.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 07:12
dep. 07:12
13.4 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 07:13
dep. 07:13
14.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 07:15
15.2 km
07:46 08:15 (00:29)
StepanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
dep. 07:46
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
1 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 07:51
dep. 07:51
2.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 07:53
dep. 07:53
3.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 07:55
dep. 07:55
4.8 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 07:58
dep. 07:58
6.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
7.1 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 08:02
dep. 08:02
8.4 km
Mislodin, Dom
arr. 08:05
dep. 08:05
9.7 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 08:06
dep. 08:06
10.3 km
Mislodin, JNA
arr. 08:07
dep. 08:07
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
12.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 08:12
dep. 08:12
13.4 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:13
dep. 08:13
14.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:15
15.2 km
07:49 08:20 (00:31)
StepanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
dep. 07:49
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 07:51
dep. 07:51
1 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 07:54
dep. 07:54
2.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 07:56
dep. 07:56
3.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 07:58
dep. 07:58
4.8 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 08:01
dep. 08:01
6.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 08:03
dep. 08:03
7.1 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 08:06
dep. 08:06
8.4 km
Mislodin, Dom
arr. 08:09
dep. 08:09
9.7 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 08:11
dep. 08:11
10.3 km
Mislodin, JNA
arr. 08:12
dep. 08:12
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
12.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 08:17
dep. 08:17
13.4 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:19
dep. 08:19
14.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:20
15.2 km
09:16 09:45 (00:29)
StepanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
dep. 09:16
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 09:18
dep. 09:18
1 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 09:21
dep. 09:21
2.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 09:23
dep. 09:23
3.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 09:25
dep. 09:25
4.8 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 09:28
dep. 09:28
6.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
7.1 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 09:32
dep. 09:32
8.4 km
Mislodin, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
9.7 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 09:36
dep. 09:36
10.3 km
Mislodin, JNA
arr. 09:37
dep. 09:37
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
12.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 09:42
dep. 09:42
13.4 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 09:43
dep. 09:43
14.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:45
15.2 km
10:09 10:40 (00:31)
StepanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
dep. 10:09
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 10:11
dep. 10:11
1 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 10:14
dep. 10:14
2.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 10:16
dep. 10:16
3.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 10:18
dep. 10:18
4.8 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 10:21
dep. 10:21
6.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 10:23
dep. 10:23
7.1 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 10:26
dep. 10:26
8.4 km
Mislodin, Dom
arr. 10:29
dep. 10:29
9.7 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 10:31
dep. 10:31
10.3 km
Mislodin, JNA
arr. 10:32
dep. 10:32
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
12.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 10:37
dep. 10:37
13.4 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 10:39
dep. 10:39
14.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:40
15.2 km
10:46 11:15 (00:29)
StepanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
dep. 10:46
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 10:48
dep. 10:48
1 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 10:51
dep. 10:51
2.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 10:53
dep. 10:53
3.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 10:55
dep. 10:55
4.8 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 10:58
dep. 10:58
6.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
7.1 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 11:02
dep. 11:02
8.4 km
Mislodin, Dom
arr. 11:05
dep. 11:05
9.7 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 11:06
dep. 11:06
10.3 km
Mislodin, JNA
arr. 11:07
dep. 11:07
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
12.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 11:12
dep. 11:12
13.4 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 11:13
dep. 11:13
14.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:15
15.2 km
12:09 12:40 (00:31)
StepanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
dep. 12:09
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 12:11
dep. 12:11
1 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 12:14
dep. 12:14
2.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 12:16
dep. 12:16
3.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 12:18
dep. 12:18
4.8 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 12:21
dep. 12:21
6.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 12:23
dep. 12:23
7.1 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 12:26
dep. 12:26
8.4 km
Mislodin, Dom
arr. 12:29
dep. 12:29
9.7 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 12:31
dep. 12:31
10.3 km
Mislodin, JNA
arr. 12:32
dep. 12:32
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
12.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 12:37
dep. 12:37
13.4 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 12:39
dep. 12:39
14.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:40
15.2 km
12:16 12:45 (00:29)
StepanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
dep. 12:16
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 12:18
dep. 12:18
1 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 12:21
dep. 12:21
2.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 12:23
dep. 12:23
3.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 12:25
dep. 12:25
4.8 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 12:28
dep. 12:28
6.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
7.1 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 12:32
dep. 12:32
8.4 km
Mislodin, Dom
arr. 12:35
dep. 12:35
9.7 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 12:36
dep. 12:36
10.3 km
Mislodin, JNA
arr. 12:37
dep. 12:37
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
12.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 12:42
dep. 12:42
13.4 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 12:43
dep. 12:43
14.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:45
15.2 km
13:46 14:15 (00:29)
StepanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
dep. 13:46
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 13:48
dep. 13:48
1 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 13:51
dep. 13:51
2.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 13:53
dep. 13:53
3.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 13:55
dep. 13:55
4.8 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 13:58
dep. 13:58
6.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
7.1 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 14:02
dep. 14:02
8.4 km
Mislodin, Dom
arr. 14:05
dep. 14:05
9.7 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 14:06
dep. 14:06
10.3 km
Mislodin, JNA
arr. 14:07
dep. 14:07
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
12.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 14:12
dep. 14:12
13.4 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 14:13
dep. 14:13
14.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:15
15.2 km
13:58 14:50 (00:52)
StepanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
dep. 13:58
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 14:00
dep. 14:00
0.6 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 14:02
dep. 14:02
1.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 14:04
dep. 14:04
3.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 14:07
dep. 14:07
4.2 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 14:09
dep. 14:09
5.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 14:11
dep. 14:11
6.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 14:12
dep. 14:12
7.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 14:13
dep. 14:13
7.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 14:15
dep. 14:15
8.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 14:17
dep. 14:17
14.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 14:19
dep. 14:19
15.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 14:21
dep. 14:21
17.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 14:23
dep. 14:23
18.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 14:33
dep. 14:33
19.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
21.1 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 14:38
dep. 14:38
22.2 km
Mislodin, Dom
arr. 14:40
dep. 14:40
23.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 14:41
dep. 14:41
24.6 km
Mislodin, JNA
arr. 14:42
dep. 14:42
26.5 km
Mislodin, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
27.6 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 14:46
dep. 14:46
28.5 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 14:49
dep. 14:49
29.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:50
30.3 km
14:49 15:20 (00:31)
StepanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
dep. 14:49
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 14:51
dep. 14:51
1 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 14:54
dep. 14:54
2.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 14:56
dep. 14:56
3.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 14:58
dep. 14:58
4.8 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 15:01
dep. 15:01
6.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 15:03
dep. 15:03
7.1 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 15:06
dep. 15:06
8.4 km
Mislodin, Dom
arr. 15:09
dep. 15:09
9.7 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 15:11
dep. 15:11
10.3 km
Mislodin, JNA
arr. 15:12
dep. 15:12
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
12.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 15:17
dep. 15:17
13.4 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 15:19
dep. 15:19
14.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:20
15.2 km
15:31 16:00 (00:29)
StepanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
dep. 15:31
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 15:36
dep. 15:36
2.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 15:38
dep. 15:38
3.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 15:40
dep. 15:40
4.8 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 15:43
dep. 15:43
6.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
7.1 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 15:47
dep. 15:47
8.4 km
Mislodin, Dom
arr. 15:50
dep. 15:50
9.7 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 15:51
dep. 15:51
10.3 km
Mislodin, JNA
arr. 15:52
dep. 15:52
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
12.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 15:57
dep. 15:57
13.4 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 15:58
dep. 15:58
14.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:00
15.2 km
16:28 16:55 (00:27)
LukiciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
dep. 16:28
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 16:30
dep. 16:30
0.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 16:32
dep. 16:32
1.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 16:34
dep. 16:34
3.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 16:36
dep. 16:36
4.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 16:38
dep. 16:38
5.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 16:40
dep. 16:40
7.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 16:42
dep. 16:42
8 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 16:44
dep. 16:44
9.3 km
Mislodin, Dom
arr. 16:46
dep. 16:46
10.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 16:47
dep. 16:47
11.2 km
Mislodin, JNA
arr. 16:48
dep. 16:48
11.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
13.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 16:52
dep. 16:52
14.1 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 16:54
dep. 16:54
14.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:55
16.1 km
16:46 17:15 (00:29)
StepanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
dep. 16:46
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 16:48
dep. 16:48
1 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 16:51
dep. 16:51
2.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 16:53
dep. 16:53
3.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 16:55
dep. 16:55
4.8 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 16:58
dep. 16:58
6.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
7.1 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:02
dep. 17:02
8.4 km
Mislodin, Dom
arr. 17:05
dep. 17:05
9.7 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:06
dep. 17:06
10.3 km
Mislodin, JNA
arr. 17:07
dep. 17:07
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
12.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:12
dep. 17:12
13.4 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:13
dep. 17:13
14.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:15
15.2 km
16:49 17:20 (00:31)
StepanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
dep. 16:49
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 16:51
dep. 16:51
1 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 16:54
dep. 16:54
2.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 16:56
dep. 16:56
3.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 16:58
dep. 16:58
4.8 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 17:01
dep. 17:01
6.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
7.1 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:06
dep. 17:06
8.4 km
Mislodin, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
9.7 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:11
dep. 17:11
10.3 km
Mislodin, JNA
arr. 17:12
dep. 17:12
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
12.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:17
dep. 17:17
13.4 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:19
dep. 17:19
14.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:20
15.2 km
18:13 18:40 (00:27)
LukiciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
dep. 18:13
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 18:15
dep. 18:15
0.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 18:17
dep. 18:17
1.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 18:19
dep. 18:19
3.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 18:21
dep. 18:21
4.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 18:23
dep. 18:23
5.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 18:25
dep. 18:25
7.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
8 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 18:29
dep. 18:29
9.3 km
Mislodin, Dom
arr. 18:31
dep. 18:31
10.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 18:32
dep. 18:32
11.2 km
Mislodin, JNA
arr. 18:33
dep. 18:33
11.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
13.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 18:37
dep. 18:37
14.1 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 18:39
dep. 18:39
14.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:40
16.1 km
18:16 18:45 (00:29)
StepanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
dep. 18:16
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 18:18
dep. 18:18
1 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 18:21
dep. 18:21
2.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 18:23
dep. 18:23
3.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 18:25
dep. 18:25
4.8 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 18:28
dep. 18:28
6.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
7.1 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 18:32
dep. 18:32
8.4 km
Mislodin, Dom
arr. 18:35
dep. 18:35
9.7 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 18:36
dep. 18:36
10.3 km
Mislodin, JNA
arr. 18:37
dep. 18:37
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
12.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 18:42
dep. 18:42
13.4 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 18:43
dep. 18:43
14.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:45
15.2 km
19:09 19:40 (00:31)
StepanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
dep. 19:09
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 19:11
dep. 19:11
1 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 19:14
dep. 19:14
2.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 19:16
dep. 19:16
3.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 19:18
dep. 19:18
4.8 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 19:21
dep. 19:21
6.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 19:23
dep. 19:23
7.1 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 19:26
dep. 19:26
8.4 km
Mislodin, Dom
arr. 19:29
dep. 19:29
9.7 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 19:31
dep. 19:31
10.3 km
Mislodin, JNA
arr. 19:32
dep. 19:32
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
12.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 19:37
dep. 19:37
13.4 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 19:39
dep. 19:39
14.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:40
15.2 km
19:46 20:15 (00:29)
StepanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
dep. 19:46
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 19:48
dep. 19:48
1 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 19:51
dep. 19:51
2.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 19:53
dep. 19:53
3.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 19:55
dep. 19:55
4.8 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 19:58
dep. 19:58
6.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
7.1 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 20:02
dep. 20:02
8.4 km
Mislodin, Dom
arr. 20:05
dep. 20:05
9.7 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 20:06
dep. 20:06
10.3 km
Mislodin, JNA
arr. 20:07
dep. 20:07
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
12.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 20:12
dep. 20:12
13.4 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 20:13
dep. 20:13
14.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 20:15
15.2 km
20:53 21:20 (00:27)
LukiciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
dep. 20:53
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 20:55
dep. 20:55
0.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 20:57
dep. 20:57
1.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 20:59
dep. 20:59
3.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 21:01
dep. 21:01
4.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 21:03
dep. 21:03
5.7 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 21:05
dep. 21:05
7.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 21:07
dep. 21:07
8 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 21:09
dep. 21:09
9.3 km
Mislodin, Dom
arr. 21:11
dep. 21:11
10.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 21:12
dep. 21:12
11.2 km
Mislodin, JNA
arr. 21:13
dep. 21:13
11.9 km
Mislodin, Intersection
arr. 21:15
dep. 21:15
13.3 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 21:17
dep. 21:17
14.1 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 21:19
dep. 21:19
14.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:20
16.1 km
20:54 21:25 (00:31)
StepanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
dep. 20:54
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 20:56
dep. 20:56
1 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 20:59
dep. 20:59
2.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 21:01
dep. 21:01
3.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 21:03
dep. 21:03
4.8 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 21:06
dep. 21:06
6.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 21:08
dep. 21:08
7.1 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 21:11
dep. 21:11
8.4 km
Mislodin, Dom
arr. 21:14
dep. 21:14
9.7 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 21:16
dep. 21:16
10.3 km
Mislodin, JNA
arr. 21:17
dep. 21:17
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 21:20
dep. 21:20
12.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 21:22
dep. 21:22
13.4 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 21:24
dep. 21:24
14.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:25
15.2 km
21:16 21:45 (00:29)
StepanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
dep. 21:16
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 21:18
dep. 21:18
1 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 21:21
dep. 21:21
2.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 21:23
dep. 21:23
3.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 21:25
dep. 21:25
4.8 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 21:28
dep. 21:28
6.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 21:30
dep. 21:30
7.1 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 21:32
dep. 21:32
8.4 km
Mislodin, Dom
arr. 21:35
dep. 21:35
9.7 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 21:36
dep. 21:36
10.3 km
Mislodin, JNA
arr. 21:37
dep. 21:37
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 21:40
dep. 21:40
12.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 21:42
dep. 21:42
13.4 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 21:43
dep. 21:43
14.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:45
15.2 km
22:23 22:54 (00:31)
StepanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
dep. 22:23
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 22:25
dep. 22:25
1 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 22:28
dep. 22:28
2.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 22:30
dep. 22:30
3.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 22:32
dep. 22:32
4.8 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 22:35
dep. 22:35
6.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 22:37
dep. 22:37
7.1 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 22:40
dep. 22:40
8.4 km
Mislodin, Dom
arr. 22:43
dep. 22:43
9.7 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 22:45
dep. 22:45
10.3 km
Mislodin, JNA
arr. 22:46
dep. 22:46
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 22:49
dep. 22:49
12.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 22:51
dep. 22:51
13.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 22:53
dep. 22:53
14 km
Obrenovac, Bus station
arr. 22:54
15.2 km
22:46 23:15 (00:29)
StepanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
dep. 22:46
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 22:48
dep. 22:48
1 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 22:51
dep. 22:51
2.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 22:53
dep. 22:53
3.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 22:55
dep. 22:55
4.8 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 22:58
dep. 22:58
6.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 23:00
dep. 23:00
7.1 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 23:02
dep. 23:02
8.4 km
Mislodin, Dom
arr. 23:05
dep. 23:05
9.7 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 23:06
dep. 23:06
10.3 km
Mislodin, JNA
arr. 23:07
dep. 23:07
11 km
Mislodin, Intersection
arr. 23:10
dep. 23:10
12.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 23:12
dep. 23:12
13.4 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 23:13
dep. 23:13
14.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 23:15
15.2 km

Naselja Drazevac kod Obrenovca i Obrenovac su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 27min., a najduže 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Drazevac kod Obrenovca je u 04:28 h, dok je poslednji polazak u 22:46 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.