Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Draževac kod Aleksinca - Nis timetable

friday, 19.07.2019.
06:00 06:35 (00:35)
Selo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca, Selo
dep. 06:00
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 06:06
dep. 06:06
4.3 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 06:08
dep. 06:08
5.6 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
7.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:14
dep. 06:14
9.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:15
dep. 06:15
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:19
dep. 06:19
11.8 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
12.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:22
dep. 06:22
13 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
15.4 km
Donji Komren
arr. 06:30
dep. 06:30
18.1 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:32
dep. 06:32
19 km
Nis, Bus station
arr. 06:35
21 km
07:00 07:35 (00:35)
Selo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca, Selo
dep. 07:00
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 07:06
dep. 07:06
4.3 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 07:08
dep. 07:08
5.6 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
7.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:14
dep. 07:14
9.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:15
dep. 07:15
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:19
dep. 07:19
11.8 km
Vrtiste, Intersection
arr. 07:20
dep. 07:20
12.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 07:22
dep. 07:22
13 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
15.4 km
Donji Komren
arr. 07:30
dep. 07:30
18.1 km
Nis, Jastrebac
arr. 07:32
dep. 07:32
19 km
Nis, Bus station
arr. 07:35
21 km
07:50 08:30 (00:40)
Selo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca, Selo
dep. 07:50
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 07:59
dep. 07:59
3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 08:01
dep. 08:01
4.3 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 08:03
dep. 08:03
5.6 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 08:06
dep. 08:06
7.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 08:09
dep. 08:09
9.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 08:10
dep. 08:10
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 08:14
dep. 08:14
11.8 km
Vrtiste, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
12.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 08:17
dep. 08:17
13 km
Camurlija, Intersection
arr. 08:21
dep. 08:21
15.4 km
Donji Komren
arr. 08:25
dep. 08:25
18.1 km
Nis, Jastrebac
arr. 08:27
dep. 08:27
19 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
21 km
08:10 08:30 (00:20)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca
dep. 08:10
Nis, Bus station
arr. 08:30
18 km
10:25 11:00 (00:35)
Selo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca, Selo
dep. 10:25
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 10:29
dep. 10:29
3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 10:31
dep. 10:31
4.3 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 10:33
dep. 10:33
5.6 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 10:36
dep. 10:36
7.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 10:39
dep. 10:39
9.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 10:40
dep. 10:40
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 10:44
dep. 10:44
11.8 km
Vrtiste, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
12.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 10:47
dep. 10:47
13 km
Camurlija, Intersection
arr. 10:51
dep. 10:51
15.4 km
Donji Komren
arr. 10:55
dep. 10:55
18.1 km
Nis, Jastrebac
arr. 10:57
dep. 10:57
19 km
Nis, Bus station
arr. 11:00
21 km
10:58 11:15 (00:17)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca
dep. 10:58
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 11:03
dep. 11:03
6 km
Nis, Bus station
arr. 11:15
16 km
11:59 12:35 (00:36)
Selo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca, Selo
dep. 11:59
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 12:03
dep. 12:03
3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 12:05
dep. 12:05
4.3 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 12:07
dep. 12:07
5.6 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
7.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:13
dep. 12:13
9.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:14
dep. 12:14
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:17
dep. 12:17
11.8 km
Vrtiste, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
12.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 12:19
dep. 12:19
13 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
15.4 km
Donji Komren
arr. 12:27
dep. 12:27
18.1 km
Nis, Jastrebac
arr. 12:30
dep. 12:30
19 km
Nis, Bus station
arr. 12:35
21 km
14:40 15:15 (00:35)
Selo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca, Selo
dep. 14:40
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 14:46
dep. 14:46
4.3 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 14:48
dep. 14:48
5.6 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
7.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:54
dep. 14:54
9.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:55
dep. 14:55
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:59
dep. 14:59
11.8 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
12.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:02
dep. 15:02
13 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:06
dep. 15:06
15.4 km
Donji Komren
arr. 15:10
dep. 15:10
18.1 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:12
dep. 15:12
19 km
Nis, Bus station
arr. 15:15
21 km
16:18 16:50 (00:32)
Selo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca, Selo
dep. 16:18
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 16:22
dep. 16:22
3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 16:24
dep. 16:24
4 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 16:28
dep. 16:28
6 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:33
dep. 16:33
9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:37
dep. 16:37
11 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 16:38
dep. 16:38
12 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
14 km
Donji Komren
arr. 16:45
dep. 16:45
18 km
Nis, Bus station
arr. 16:50
21 km
17:25 17:45 (00:20)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Friday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca
dep. 17:25
Nis, Bus station
arr. 17:45
18 km
19:55 20:15 (00:20)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca
dep. 19:55
Nis, Bus station
arr. 20:15
18 km

Naselja Draževac kod Aleksinca i Nis su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Draževac kod Aleksinca je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.