Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Drazanj - Umcari timetable

wednesday, 24.04.2024.
04:00 04:27 (00:27)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 04:00
Drazanj, Skola
arr. 04:02
dep. 04:02
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 04:03
dep. 04:03
1.4 km
Drazanj, Trafo
arr. 04:05
dep. 04:05
2 km
Drazanj, rampa
arr. 04:07
dep. 04:07
3 km
Sepsin, Pribis
arr. 04:09
dep. 04:09
4 km
Mali Požarevac, Raljska-Senajska
arr. 04:12
dep. 04:12
6 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 04:14
dep. 04:14
7.5 km
arr. 04:24
dep. 04:24
14.4 km
Umcari, Ambulanta
arr. 04:26
dep. 04:26
15.5 km
Umcari, Center
arr. 04:27
15.9 km
04:00 04:48 (00:48)
OkretnicaRaskrsnica - autoput
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 04:00
Drazanj, Skola
arr. 04:02
dep. 04:02
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 04:04
dep. 04:04
1.7 km
Drazanj, Ulaz
arr. 04:06
dep. 04:06
2.5 km
Umcari, Izlaz
arr. 04:08
dep. 04:08
4.8 km
Umcari, Crkva
arr. 04:13
dep. 04:13
5.5 km
Umcari, Center
arr. 04:14
dep. 04:14
6.2 km
arr. 04:16
dep. 04:16
7.8 km
arr. 04:18
dep. 04:18
8.7 km
arr. 04:43
dep. 04:43
22.6 km
Umcari, Center
arr. 04:45
dep. 04:45
24.2 km
Umcari, Ambulanta
arr. 04:46
dep. 04:46
24.7 km
arr. 04:48
25.9 km
04:45 04:58 (00:13)
OkretnicaCekerac
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 04:45
Drazanj, Skola
arr. 04:47
dep. 04:47
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 04:49
dep. 04:49
1.4 km
Drazanj, Ulaz
arr. 04:50
dep. 04:50
2 km
Drazanj, Izlaz
arr. 04:51
dep. 04:51
2.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 04:52
dep. 04:52
3.9 km
Umcari, Izlaz
arr. 04:54
dep. 04:54
4.5 km
Umcari, Crkva
arr. 04:55
dep. 04:55
5.3 km
Umcari, Center
arr. 04:57
dep. 04:57
5.9 km
Umcari, Cekerac
arr. 04:58
7.2 km
05:00 05:27 (00:27)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 05:00
Drazanj, Skola
arr. 05:02
dep. 05:02
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 05:03
dep. 05:03
1.4 km
Drazanj, Trafo
arr. 05:05
dep. 05:05
2 km
Drazanj, rampa
arr. 05:07
dep. 05:07
3 km
Sepsin, Pribis
arr. 05:09
dep. 05:09
4 km
Mali Požarevac, Raljska-Senajska
arr. 05:12
dep. 05:12
6 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 05:14
dep. 05:14
7.5 km
arr. 05:24
dep. 05:24
14.4 km
Umcari, Ambulanta
arr. 05:26
dep. 05:26
15.5 km
Umcari, Center
arr. 05:27
15.9 km
05:20 05:33 (00:13)
OkretnicaRaskrsnica - autoput
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 05:20
Drazanj, Skola
arr. 05:22
dep. 05:22
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 05:23
dep. 05:23
1.4 km
Drazanj, Ulaz
arr. 05:24
dep. 05:24
2 km
Drazanj, Izlaz
arr. 05:25
dep. 05:25
2.7 km
Umcari, Izlaz
arr. 05:28
dep. 05:28
4.5 km
Umcari, Crkva
arr. 05:30
dep. 05:30
5.2 km
Umcari, Center
arr. 05:31
dep. 05:31
5.9 km
Umcari, Ambulanta
arr. 05:32
dep. 05:32
6.4 km
arr. 05:33
7 km
05:45 05:58 (00:13)
OkretnicaCekerac
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 05:45
Drazanj, Skola
arr. 05:47
dep. 05:47
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 05:49
dep. 05:49
1.4 km
Drazanj, Ulaz
arr. 05:50
dep. 05:50
2 km
Drazanj, Izlaz
arr. 05:51
dep. 05:51
2.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 05:52
dep. 05:52
3.9 km
Umcari, Izlaz
arr. 05:54
dep. 05:54
4.5 km
Umcari, Crkva
arr. 05:55
dep. 05:55
5.3 km
Umcari, Center
arr. 05:57
dep. 05:57
5.9 km
Umcari, Cekerac
arr. 05:58
7.2 km
06:00 06:13 (00:13)
OkretnicaCekerac
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 06:00
Drazanj, Skola
arr. 06:02
dep. 06:02
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
1.4 km
Drazanj, Ulaz
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Drazanj, Izlaz
arr. 06:06
dep. 06:06
2.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 06:07
dep. 06:07
3.9 km
Umcari, Izlaz
arr. 06:09
dep. 06:09
4.5 km
Umcari, Crkva
arr. 06:10
dep. 06:10
5.3 km
Umcari, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
5.9 km
Umcari, Cekerac
arr. 06:13
7.2 km
06:30 06:57 (00:27)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 06:30
Drazanj, Skola
arr. 06:32
dep. 06:32
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 06:33
dep. 06:33
1.4 km
Drazanj, Trafo
arr. 06:35
dep. 06:35
2 km
Drazanj, rampa
arr. 06:37
dep. 06:37
3 km
Sepsin, Pribis
arr. 06:39
dep. 06:39
4 km
Mali Požarevac, Raljska-Senajska
arr. 06:42
dep. 06:42
6 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 06:44
dep. 06:44
7.5 km
arr. 06:54
dep. 06:54
14.4 km
Umcari, Ambulanta
arr. 06:56
dep. 06:56
15.5 km
Umcari, Center
arr. 06:57
15.9 km
07:00 07:13 (00:13)
OkretnicaCekerac
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 07:00
Drazanj, Skola
arr. 07:02
dep. 07:02
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 07:04
dep. 07:04
1.4 km
Drazanj, Ulaz
arr. 07:05
dep. 07:05
2 km
Drazanj, Izlaz
arr. 07:06
dep. 07:06
2.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 07:07
dep. 07:07
3.9 km
Umcari, Izlaz
arr. 07:09
dep. 07:09
4.5 km
Umcari, Crkva
arr. 07:10
dep. 07:10
5.3 km
Umcari, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
5.9 km
Umcari, Cekerac
arr. 07:13
7.2 km
07:30 07:43 (00:13)
OkretnicaCekerac
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 07:30
Drazanj, Skola
arr. 07:32
dep. 07:32
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 07:34
dep. 07:34
1.4 km
Drazanj, Ulaz
arr. 07:35
dep. 07:35
2 km
Drazanj, Izlaz
arr. 07:36
dep. 07:36
2.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 07:37
dep. 07:37
3.9 km
Umcari, Izlaz
arr. 07:39
dep. 07:39
4.5 km
Umcari, Crkva
arr. 07:40
dep. 07:40
5.3 km
Umcari, Center
arr. 07:42
dep. 07:42
5.9 km
Umcari, Cekerac
arr. 07:43
7.2 km
08:30 08:57 (00:27)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 08:30
Drazanj, Skola
arr. 08:32
dep. 08:32
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 08:33
dep. 08:33
1.4 km
Drazanj, Trafo
arr. 08:35
dep. 08:35
2 km
Drazanj, rampa
arr. 08:37
dep. 08:37
3 km
Sepsin, Pribis
arr. 08:39
dep. 08:39
4 km
Mali Požarevac, Raljska-Senajska
arr. 08:42
dep. 08:42
6 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 08:44
dep. 08:44
7.5 km
arr. 08:54
dep. 08:54
14.4 km
Umcari, Ambulanta
arr. 08:56
dep. 08:56
15.5 km
Umcari, Center
arr. 08:57
15.9 km
09:30 09:43 (00:13)
OkretnicaCekerac
The timetable is valid until: 20.06.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 09:30
Drazanj, Skola
arr. 09:32
dep. 09:32
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 09:34
dep. 09:34
1.4 km
Drazanj, Ulaz
arr. 09:35
dep. 09:35
2 km
Drazanj, Izlaz
arr. 09:36
dep. 09:36
2.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 09:37
dep. 09:37
3.9 km
Umcari, Izlaz
arr. 09:39
dep. 09:39
4.5 km
Umcari, Crkva
arr. 09:40
dep. 09:40
5.3 km
Umcari, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
5.9 km
Umcari, Cekerac
arr. 09:43
7.2 km
09:30 09:57 (00:27)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 09:30
Drazanj, Skola
arr. 09:32
dep. 09:32
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 09:33
dep. 09:33
1.4 km
Drazanj, Trafo
arr. 09:35
dep. 09:35
2 km
Drazanj, rampa
arr. 09:37
dep. 09:37
3 km
Sepsin, Pribis
arr. 09:39
dep. 09:39
4 km
Mali Požarevac, Raljska-Senajska
arr. 09:42
dep. 09:42
6 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 09:44
dep. 09:44
7.5 km
arr. 09:54
dep. 09:54
14.4 km
Umcari, Ambulanta
arr. 09:56
dep. 09:56
15.5 km
Umcari, Center
arr. 09:57
15.9 km
10:30 10:43 (00:13)
OkretnicaCekerac
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 10:30
Drazanj, Skola
arr. 10:32
dep. 10:32
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 10:34
dep. 10:34
1.4 km
Drazanj, Ulaz
arr. 10:35
dep. 10:35
2 km
Drazanj, Izlaz
arr. 10:36
dep. 10:36
2.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 10:37
dep. 10:37
3.9 km
Umcari, Izlaz
arr. 10:39
dep. 10:39
4.5 km
Umcari, Crkva
arr. 10:40
dep. 10:40
5.3 km
Umcari, Center
arr. 10:42
dep. 10:42
5.9 km
Umcari, Cekerac
arr. 10:43
7.2 km
11:10 11:37 (00:27)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 11:10
Drazanj, Skola
arr. 11:12
dep. 11:12
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 11:13
dep. 11:13
1.4 km
Drazanj, Trafo
arr. 11:15
dep. 11:15
2 km
Drazanj, rampa
arr. 11:17
dep. 11:17
3 km
Sepsin, Pribis
arr. 11:19
dep. 11:19
4 km
Mali Požarevac, Raljska-Senajska
arr. 11:22
dep. 11:22
6 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 11:24
dep. 11:24
7.5 km
arr. 11:34
dep. 11:34
14.4 km
Umcari, Ambulanta
arr. 11:36
dep. 11:36
15.5 km
Umcari, Center
arr. 11:37
15.9 km
12:00 12:13 (00:13)
OkretnicaCekerac
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 12:00
Drazanj, Skola
arr. 12:02
dep. 12:02
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
1.4 km
Drazanj, Ulaz
arr. 12:05
dep. 12:05
2 km
Drazanj, Izlaz
arr. 12:06
dep. 12:06
2.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 12:07
dep. 12:07
3.9 km
Umcari, Izlaz
arr. 12:09
dep. 12:09
4.5 km
Umcari, Crkva
arr. 12:10
dep. 12:10
5.3 km
Umcari, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
5.9 km
Umcari, Cekerac
arr. 12:13
7.2 km
12:10 12:37 (00:27)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 12:10
Drazanj, Skola
arr. 12:12
dep. 12:12
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
1.4 km
Drazanj, Trafo
arr. 12:15
dep. 12:15
2 km
Drazanj, rampa
arr. 12:17
dep. 12:17
3 km
Sepsin, Pribis
arr. 12:19
dep. 12:19
4 km
Mali Požarevac, Raljska-Senajska
arr. 12:22
dep. 12:22
6 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 12:24
dep. 12:24
7.5 km
arr. 12:34
dep. 12:34
14.4 km
Umcari, Ambulanta
arr. 12:36
dep. 12:36
15.5 km
Umcari, Center
arr. 12:37
15.9 km
13:00 13:13 (00:13)
OkretnicaCekerac
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 13:00
Drazanj, Skola
arr. 13:02
dep. 13:02
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
1.4 km
Drazanj, Ulaz
arr. 13:05
dep. 13:05
2 km
Drazanj, Izlaz
arr. 13:06
dep. 13:06
2.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 13:07
dep. 13:07
3.9 km
Umcari, Izlaz
arr. 13:09
dep. 13:09
4.5 km
Umcari, Crkva
arr. 13:10
dep. 13:10
5.3 km
Umcari, Center
arr. 13:12
dep. 13:12
5.9 km
Umcari, Cekerac
arr. 13:13
7.2 km
14:10 14:37 (00:27)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 14:10
Drazanj, Skola
arr. 14:12
dep. 14:12
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 14:13
dep. 14:13
1.4 km
Drazanj, Trafo
arr. 14:15
dep. 14:15
2 km
Drazanj, rampa
arr. 14:17
dep. 14:17
3 km
Sepsin, Pribis
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Mali Požarevac, Raljska-Senajska
arr. 14:22
dep. 14:22
6 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 14:24
dep. 14:24
7.5 km
arr. 14:34
dep. 14:34
14.4 km
Umcari, Ambulanta
arr. 14:36
dep. 14:36
15.5 km
Umcari, Center
arr. 14:37
15.9 km
15:00 15:13 (00:13)
OkretnicaCekerac
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 15:00
Drazanj, Skola
arr. 15:02
dep. 15:02
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 15:04
dep. 15:04
1.4 km
Drazanj, Ulaz
arr. 15:05
dep. 15:05
2 km
Drazanj, Izlaz
arr. 15:06
dep. 15:06
2.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 15:07
dep. 15:07
3.9 km
Umcari, Izlaz
arr. 15:09
dep. 15:09
4.5 km
Umcari, Crkva
arr. 15:10
dep. 15:10
5.3 km
Umcari, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
5.9 km
Umcari, Cekerac
arr. 15:13
7.2 km
15:10 15:37 (00:27)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 15:10
Drazanj, Skola
arr. 15:12
dep. 15:12
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 15:13
dep. 15:13
1.4 km
Drazanj, Trafo
arr. 15:15
dep. 15:15
2 km
Drazanj, rampa
arr. 15:17
dep. 15:17
3 km
Sepsin, Pribis
arr. 15:19
dep. 15:19
4 km
Mali Požarevac, Raljska-Senajska
arr. 15:22
dep. 15:22
6 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 15:24
dep. 15:24
7.5 km
arr. 15:34
dep. 15:34
14.4 km
Umcari, Ambulanta
arr. 15:36
dep. 15:36
15.5 km
Umcari, Center
arr. 15:37
15.9 km
16:00 16:13 (00:13)
OkretnicaCekerac
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 16:00
Drazanj, Skola
arr. 16:02
dep. 16:02
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
1.4 km
Drazanj, Ulaz
arr. 16:05
dep. 16:05
2 km
Drazanj, Izlaz
arr. 16:06
dep. 16:06
2.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 16:07
dep. 16:07
3.9 km
Umcari, Izlaz
arr. 16:09
dep. 16:09
4.5 km
Umcari, Crkva
arr. 16:10
dep. 16:10
5.3 km
Umcari, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
5.9 km
Umcari, Cekerac
arr. 16:13
7.2 km
16:15 16:29 (00:14)
OkretnicaCekerac
The timetable is valid until: 20.06.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 16:15
Drazanj, Skola
arr. 16:17
dep. 16:17
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
1.7 km
Drazanj, Ulaz
arr. 16:19
dep. 16:19
2.5 km
Umcari, Crkva
arr. 16:24
dep. 16:24
5.8 km
Umcari, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
6.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 16:29
7.9 km
16:40 17:07 (00:27)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 16:40
Drazanj, Skola
arr. 16:42
dep. 16:42
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 16:43
dep. 16:43
1.4 km
Drazanj, Trafo
arr. 16:45
dep. 16:45
2 km
Drazanj, rampa
arr. 16:47
dep. 16:47
3 km
Sepsin, Pribis
arr. 16:49
dep. 16:49
4 km
Mali Požarevac, Raljska-Senajska
arr. 16:52
dep. 16:52
6 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 16:54
dep. 16:54
7.5 km
arr. 17:04
dep. 17:04
14.4 km
Umcari, Ambulanta
arr. 17:06
dep. 17:06
15.5 km
Umcari, Center
arr. 17:07
15.9 km
17:00 17:13 (00:13)
OkretnicaCekerac
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 17:00
Drazanj, Skola
arr. 17:02
dep. 17:02
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
1.4 km
Drazanj, Ulaz
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Drazanj, Izlaz
arr. 17:06
dep. 17:06
2.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 17:07
dep. 17:07
3.9 km
Umcari, Izlaz
arr. 17:09
dep. 17:09
4.5 km
Umcari, Crkva
arr. 17:10
dep. 17:10
5.3 km
Umcari, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
5.9 km
Umcari, Cekerac
arr. 17:13
7.2 km
17:40 18:07 (00:27)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 17:40
Drazanj, Skola
arr. 17:42
dep. 17:42
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 17:43
dep. 17:43
1.4 km
Drazanj, Trafo
arr. 17:45
dep. 17:45
2 km
Drazanj, rampa
arr. 17:47
dep. 17:47
3 km
Sepsin, Pribis
arr. 17:49
dep. 17:49
4 km
Mali Požarevac, Raljska-Senajska
arr. 17:52
dep. 17:52
6 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 17:54
dep. 17:54
7.5 km
arr. 18:04
dep. 18:04
14.4 km
Umcari, Ambulanta
arr. 18:06
dep. 18:06
15.5 km
Umcari, Center
arr. 18:07
15.9 km
18:30 18:47 (00:17)
OkretnicaCekerac
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 18:30
Drazanj, Skola
arr. 18:33
dep. 18:33
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
1.8 km
Drazanj, Ulaz
arr. 18:37
dep. 18:37
2.6 km
Drazanj, Izlaz
arr. 18:41
dep. 18:41
4.9 km
Umcari, Crkva
arr. 18:44
dep. 18:44
5.6 km
Umcari, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
6.3 km
Umcari, Cekerac
arr. 18:47
7.6 km
18:40 19:07 (00:27)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 18:40
Drazanj, Skola
arr. 18:42
dep. 18:42
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 18:43
dep. 18:43
1.4 km
Drazanj, Trafo
arr. 18:45
dep. 18:45
2 km
Drazanj, rampa
arr. 18:47
dep. 18:47
3 km
Sepsin, Pribis
arr. 18:49
dep. 18:49
4 km
Mali Požarevac, Raljska-Senajska
arr. 18:52
dep. 18:52
6 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 18:54
dep. 18:54
7.5 km
arr. 19:04
dep. 19:04
14.4 km
Umcari, Ambulanta
arr. 19:06
dep. 19:06
15.5 km
Umcari, Center
arr. 19:07
15.9 km
18:45 18:58 (00:13)
OkretnicaCekerac
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 18:45
Drazanj, Skola
arr. 18:47
dep. 18:47
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 18:49
dep. 18:49
1.4 km
Drazanj, Ulaz
arr. 18:50
dep. 18:50
2 km
Drazanj, Izlaz
arr. 18:51
dep. 18:51
2.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 18:52
dep. 18:52
3.9 km
Umcari, Izlaz
arr. 18:54
dep. 18:54
4.5 km
Umcari, Crkva
arr. 18:55
dep. 18:55
5.3 km
Umcari, Center
arr. 18:57
dep. 18:57
5.9 km
Umcari, Cekerac
arr. 18:58
7.2 km
19:40 20:07 (00:27)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 19:40
Drazanj, Skola
arr. 19:42
dep. 19:42
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 19:43
dep. 19:43
1.4 km
Drazanj, Trafo
arr. 19:45
dep. 19:45
2 km
Drazanj, rampa
arr. 19:47
dep. 19:47
3 km
Sepsin, Pribis
arr. 19:49
dep. 19:49
4 km
Mali Požarevac, Raljska-Senajska
arr. 19:52
dep. 19:52
6 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 19:54
dep. 19:54
7.5 km
arr. 20:04
dep. 20:04
14.4 km
Umcari, Ambulanta
arr. 20:06
dep. 20:06
15.5 km
Umcari, Center
arr. 20:07
15.9 km
20:20 20:34 (00:14)
OkretnicaCekerac
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 20:20
Drazanj, Skola
arr. 20:22
dep. 20:22
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 20:23
dep. 20:23
1.7 km
Drazanj, Ulaz
arr. 20:24
dep. 20:24
2.5 km
Drazanj, Izlaz
arr. 20:26
dep. 20:26
4 km
Umcari, Sefkac
arr. 20:27
dep. 20:27
5 km
Umcari, Izlaz
arr. 20:28
dep. 20:28
5.4 km
Umcari, Crkva
arr. 20:29
dep. 20:29
5.8 km
Umcari, Center
arr. 20:31
dep. 20:31
6.4 km
Umcari, Cekerac
arr. 20:34
7.9 km
20:40 21:07 (00:27)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 20:40
Drazanj, Skola
arr. 20:42
dep. 20:42
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 20:43
dep. 20:43
1.4 km
Drazanj, Trafo
arr. 20:45
dep. 20:45
2 km
Drazanj, rampa
arr. 20:47
dep. 20:47
3 km
Sepsin, Pribis
arr. 20:49
dep. 20:49
4 km
Mali Požarevac, Raljska-Senajska
arr. 20:52
dep. 20:52
6 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 20:54
dep. 20:54
7.5 km
arr. 21:04
dep. 21:04
14.4 km
Umcari, Ambulanta
arr. 21:06
dep. 21:06
15.5 km
Umcari, Center
arr. 21:07
15.9 km
21:30 21:51 (00:21)
OkretnicaRaskrsnica - autoput
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 21:30
Drazanj, Skola
arr. 21:32
dep. 21:32
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 21:34
dep. 21:34
1.4 km
Drazanj, Ulaz
arr. 21:39
dep. 21:39
2.1 km
Drazanj, Izlaz
arr. 21:42
dep. 21:42
2.7 km
Umcari, Izlaz
arr. 21:42
dep. 21:42
4.5 km
Umcari, Crkva
arr. 21:44
dep. 21:44
5.2 km
Umcari, Center
arr. 21:46
dep. 21:46
5.9 km
Umcari, Ambulanta
arr. 21:48
dep. 21:48
6.2 km
arr. 21:51
7.4 km
21:40 22:07 (00:27)
OkretnicaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 21:40
Drazanj, Skola
arr. 21:42
dep. 21:42
0.8 km
Drazanj, Center
arr. 21:43
dep. 21:43
1.4 km
Drazanj, Trafo
arr. 21:45
dep. 21:45
2 km
Drazanj, rampa
arr. 21:47
dep. 21:47
3 km
Sepsin, Pribis
arr. 21:49
dep. 21:49
4 km
Mali Požarevac, Raljska-Senajska
arr. 21:52
dep. 21:52
6 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 21:54
dep. 21:54
7.5 km
arr. 22:04
dep. 22:04
14.4 km
Umcari, Ambulanta
arr. 22:06
dep. 22:06
15.5 km
Umcari, Center
arr. 22:07
15.9 km

Naselja Drazanj i Umcari su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Drazanj je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 21:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.