Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Dragovac kod Pozarevca - Pozarevac timetable

monday, 14.10.2019.
06:05 06:20 (00:15)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragovac kod Pozarevca, Selo
dep. 06:05
Dragovac kod Pozarevca, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
0.7 km
Pozarevac, Koliste
arr. 06:07
dep. 06:07
1.1 km
Pozarevac, Strelac
arr. 06:08
dep. 06:08
1.9 km
Pozarevac, Dusanovac
arr. 06:10
dep. 06:10
3.3 km
Pozarevac, Otpad
arr. 06:12
dep. 06:12
4.5 km
Pozarevac, Semenski centar
arr. 06:13
dep. 06:13
5 km
Pozarevac, Dragovacka pruga
arr. 06:14
dep. 06:14
5.4 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 06:15
dep. 06:15
5.9 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 06:16
dep. 06:16
6.3 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 06:17
dep. 06:17
6.7 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 06:18
dep. 06:18
6.9 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 06:19
dep. 06:19
6.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:20
7.7 km
07:35 07:50 (00:15)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragovac kod Pozarevca, Selo
dep. 07:35
Dragovac kod Pozarevca, 1
arr. 07:36
dep. 07:36
0.7 km
Pozarevac, Koliste
arr. 07:37
dep. 07:37
1.1 km
Pozarevac, Strelac
arr. 07:38
dep. 07:38
1.9 km
Pozarevac, Dusanovac
arr. 07:40
dep. 07:40
3.3 km
Pozarevac, Otpad
arr. 07:42
dep. 07:42
4.5 km
Pozarevac, Semenski centar
arr. 07:43
dep. 07:43
5 km
Pozarevac, Dragovacka pruga
arr. 07:44
dep. 07:44
5.4 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 07:45
dep. 07:45
5.9 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 07:46
dep. 07:46
6.3 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 07:47
dep. 07:47
6.7 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 07:48
dep. 07:48
6.9 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 07:49
dep. 07:49
6.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:50
7.7 km
12:45 13:00 (00:15)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragovac kod Pozarevca, Selo
dep. 12:45
Dragovac kod Pozarevca, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
0.7 km
Pozarevac, Koliste
arr. 12:47
dep. 12:47
1.1 km
Pozarevac, Strelac
arr. 12:48
dep. 12:48
1.9 km
Pozarevac, Dusanovac
arr. 12:50
dep. 12:50
3.3 km
Pozarevac, Otpad
arr. 12:52
dep. 12:52
4.5 km
Pozarevac, Semenski centar
arr. 12:53
dep. 12:53
5 km
Pozarevac, Dragovacka pruga
arr. 12:54
dep. 12:54
5.4 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 12:55
dep. 12:55
5.9 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 12:56
dep. 12:56
6.3 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 12:57
dep. 12:57
6.7 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 12:58
dep. 12:58
6.9 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 12:59
dep. 12:59
6.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:00
7.7 km
14:10 14:25 (00:15)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragovac kod Pozarevca, Selo
dep. 14:10
Dragovac kod Pozarevca, 1
arr. 14:11
dep. 14:11
0.7 km
Pozarevac, Koliste
arr. 14:12
dep. 14:12
1.1 km
Pozarevac, Strelac
arr. 14:13
dep. 14:13
1.9 km
Pozarevac, Dusanovac
arr. 14:15
dep. 14:15
3.3 km
Pozarevac, Otpad
arr. 14:17
dep. 14:17
4.5 km
Pozarevac, Semenski centar
arr. 14:18
dep. 14:18
5 km
Pozarevac, Dragovacka pruga
arr. 14:19
dep. 14:19
5.4 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 14:20
dep. 14:20
5.9 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 14:21
dep. 14:21
6.3 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 14:22
dep. 14:22
6.7 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 14:23
dep. 14:23
6.9 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 14:24
dep. 14:24
6.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:25
7.7 km
19:30 19:45 (00:15)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragovac kod Pozarevca, Selo
dep. 19:30
Dragovac kod Pozarevca, 1
arr. 19:31
dep. 19:31
0.7 km
Pozarevac, Koliste
arr. 19:32
dep. 19:32
1.1 km
Pozarevac, Strelac
arr. 19:33
dep. 19:33
1.9 km
Pozarevac, Dusanovac
arr. 19:35
dep. 19:35
3.3 km
Pozarevac, Otpad
arr. 19:37
dep. 19:37
4.5 km
Pozarevac, Semenski centar
arr. 19:38
dep. 19:38
5 km
Pozarevac, Dragovacka pruga
arr. 19:39
dep. 19:39
5.4 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 19:40
dep. 19:40
5.9 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 19:41
dep. 19:41
6.3 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 19:42
dep. 19:42
6.7 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 19:43
dep. 19:43
6.9 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 19:44
dep. 19:44
6.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:45
7.7 km
Dragovac kod Pozarevca - Pozarevac timetable
Departures on: tuesday, 15.10.2019.
06:05 06:20 (00:15)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragovac kod Pozarevca, Selo
dep. 06:05
Dragovac kod Pozarevca, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
0.7 km
Pozarevac, Koliste
arr. 06:07
dep. 06:07
1.1 km
Pozarevac, Strelac
arr. 06:08
dep. 06:08
1.9 km
Pozarevac, Dusanovac
arr. 06:10
dep. 06:10
3.3 km
Pozarevac, Otpad
arr. 06:12
dep. 06:12
4.5 km
Pozarevac, Semenski centar
arr. 06:13
dep. 06:13
5 km
Pozarevac, Dragovacka pruga
arr. 06:14
dep. 06:14
5.4 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 06:15
dep. 06:15
5.9 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 06:16
dep. 06:16
6.3 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 06:17
dep. 06:17
6.7 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 06:18
dep. 06:18
6.9 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 06:19
dep. 06:19
6.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:20
7.7 km
07:35 07:50 (00:15)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragovac kod Pozarevca, Selo
dep. 07:35
Dragovac kod Pozarevca, 1
arr. 07:36
dep. 07:36
0.7 km
Pozarevac, Koliste
arr. 07:37
dep. 07:37
1.1 km
Pozarevac, Strelac
arr. 07:38
dep. 07:38
1.9 km
Pozarevac, Dusanovac
arr. 07:40
dep. 07:40
3.3 km
Pozarevac, Otpad
arr. 07:42
dep. 07:42
4.5 km
Pozarevac, Semenski centar
arr. 07:43
dep. 07:43
5 km
Pozarevac, Dragovacka pruga
arr. 07:44
dep. 07:44
5.4 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 07:45
dep. 07:45
5.9 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 07:46
dep. 07:46
6.3 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 07:47
dep. 07:47
6.7 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 07:48
dep. 07:48
6.9 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 07:49
dep. 07:49
6.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:50
7.7 km
12:45 13:00 (00:15)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragovac kod Pozarevca, Selo
dep. 12:45
Dragovac kod Pozarevca, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
0.7 km
Pozarevac, Koliste
arr. 12:47
dep. 12:47
1.1 km
Pozarevac, Strelac
arr. 12:48
dep. 12:48
1.9 km
Pozarevac, Dusanovac
arr. 12:50
dep. 12:50
3.3 km
Pozarevac, Otpad
arr. 12:52
dep. 12:52
4.5 km
Pozarevac, Semenski centar
arr. 12:53
dep. 12:53
5 km
Pozarevac, Dragovacka pruga
arr. 12:54
dep. 12:54
5.4 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 12:55
dep. 12:55
5.9 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 12:56
dep. 12:56
6.3 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 12:57
dep. 12:57
6.7 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 12:58
dep. 12:58
6.9 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 12:59
dep. 12:59
6.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:00
7.7 km
14:10 14:25 (00:15)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragovac kod Pozarevca, Selo
dep. 14:10
Dragovac kod Pozarevca, 1
arr. 14:11
dep. 14:11
0.7 km
Pozarevac, Koliste
arr. 14:12
dep. 14:12
1.1 km
Pozarevac, Strelac
arr. 14:13
dep. 14:13
1.9 km
Pozarevac, Dusanovac
arr. 14:15
dep. 14:15
3.3 km
Pozarevac, Otpad
arr. 14:17
dep. 14:17
4.5 km
Pozarevac, Semenski centar
arr. 14:18
dep. 14:18
5 km
Pozarevac, Dragovacka pruga
arr. 14:19
dep. 14:19
5.4 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 14:20
dep. 14:20
5.9 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 14:21
dep. 14:21
6.3 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 14:22
dep. 14:22
6.7 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 14:23
dep. 14:23
6.9 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 14:24
dep. 14:24
6.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:25
7.7 km
19:30 19:45 (00:15)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragovac kod Pozarevca, Selo
dep. 19:30
Dragovac kod Pozarevca, 1
arr. 19:31
dep. 19:31
0.7 km
Pozarevac, Koliste
arr. 19:32
dep. 19:32
1.1 km
Pozarevac, Strelac
arr. 19:33
dep. 19:33
1.9 km
Pozarevac, Dusanovac
arr. 19:35
dep. 19:35
3.3 km
Pozarevac, Otpad
arr. 19:37
dep. 19:37
4.5 km
Pozarevac, Semenski centar
arr. 19:38
dep. 19:38
5 km
Pozarevac, Dragovacka pruga
arr. 19:39
dep. 19:39
5.4 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 19:40
dep. 19:40
5.9 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 19:41
dep. 19:41
6.3 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 19:42
dep. 19:42
6.7 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 19:43
dep. 19:43
6.9 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 19:44
dep. 19:44
6.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:45
7.7 km

Naselja Dragovac kod Pozarevca i Pozarevac su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dragovac kod Pozarevca je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.