Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Dragovac kod Pozarevca - Pozarevac timetable

friday, 19.07.2019.
06:05 06:20 (00:15)
Selo
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dragovac kod Pozarevca, Selo
dep. 06:05
Dragovac kod Pozarevca, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
0.7 km
Pozarevac, Koliste
arr. 06:07
dep. 06:07
1.1 km
Pozarevac, Strelac
arr. 06:08
dep. 06:08
1.9 km
Pozarevac, Dusanovac
arr. 06:10
dep. 06:10
3.3 km
Pozarevac, Otpad
arr. 06:12
dep. 06:12
4.5 km
Pozarevac, Semenski centar
arr. 06:13
dep. 06:13
5 km
Pozarevac, Dragovacka pruga
arr. 06:14
dep. 06:14
5.4 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 06:15
dep. 06:15
5.9 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 06:16
dep. 06:16
6.3 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 06:17
dep. 06:17
6.7 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 06:18
dep. 06:18
6.9 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 06:19
dep. 06:19
6.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:20
7.7 km
07:35 07:50 (00:15)
Selo
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dragovac kod Pozarevca, Selo
dep. 07:35
Dragovac kod Pozarevca, 1
arr. 07:36
dep. 07:36
0.7 km
Pozarevac, Koliste
arr. 07:37
dep. 07:37
1.1 km
Pozarevac, Strelac
arr. 07:38
dep. 07:38
1.9 km
Pozarevac, Dusanovac
arr. 07:40
dep. 07:40
3.3 km
Pozarevac, Otpad
arr. 07:42
dep. 07:42
4.5 km
Pozarevac, Semenski centar
arr. 07:43
dep. 07:43
5 km
Pozarevac, Dragovacka pruga
arr. 07:44
dep. 07:44
5.4 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 07:45
dep. 07:45
5.9 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 07:46
dep. 07:46
6.3 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 07:47
dep. 07:47
6.7 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 07:48
dep. 07:48
6.9 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 07:49
dep. 07:49
6.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:50
7.7 km
13:30 13:45 (00:15)
Selo
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Dragovac kod Pozarevca, Selo
dep. 13:30
Dragovac kod Pozarevca, 1
arr. 13:31
dep. 13:31
0.7 km
Pozarevac, Koliste
arr. 13:32
dep. 13:32
1.1 km
Pozarevac, Strelac
arr. 13:33
dep. 13:33
1.9 km
Pozarevac, Dusanovac
arr. 13:35
dep. 13:35
3.3 km
Pozarevac, Otpad
arr. 13:37
dep. 13:37
4.5 km
Pozarevac, Semenski centar
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Pozarevac, Dragovacka pruga
arr. 13:39
dep. 13:39
5.4 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 13:40
dep. 13:40
5.9 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 13:41
dep. 13:41
6.3 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 13:42
dep. 13:42
6.7 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 13:43
dep. 13:43
6.9 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 13:44
dep. 13:44
6.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:45
7.7 km
Dragovac kod Pozarevca - Pozarevac timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:05 06:20 (00:15)
Selo
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dragovac kod Pozarevca, Selo
dep. 06:05
Dragovac kod Pozarevca, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
0.7 km
Pozarevac, Koliste
arr. 06:07
dep. 06:07
1.1 km
Pozarevac, Strelac
arr. 06:08
dep. 06:08
1.9 km
Pozarevac, Dusanovac
arr. 06:10
dep. 06:10
3.3 km
Pozarevac, Otpad
arr. 06:12
dep. 06:12
4.5 km
Pozarevac, Semenski centar
arr. 06:13
dep. 06:13
5 km
Pozarevac, Dragovacka pruga
arr. 06:14
dep. 06:14
5.4 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 06:15
dep. 06:15
5.9 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 06:16
dep. 06:16
6.3 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 06:17
dep. 06:17
6.7 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 06:18
dep. 06:18
6.9 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 06:19
dep. 06:19
6.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:20
7.7 km
07:35 07:50 (00:15)
Selo
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dragovac kod Pozarevca, Selo
dep. 07:35
Dragovac kod Pozarevca, 1
arr. 07:36
dep. 07:36
0.7 km
Pozarevac, Koliste
arr. 07:37
dep. 07:37
1.1 km
Pozarevac, Strelac
arr. 07:38
dep. 07:38
1.9 km
Pozarevac, Dusanovac
arr. 07:40
dep. 07:40
3.3 km
Pozarevac, Otpad
arr. 07:42
dep. 07:42
4.5 km
Pozarevac, Semenski centar
arr. 07:43
dep. 07:43
5 km
Pozarevac, Dragovacka pruga
arr. 07:44
dep. 07:44
5.4 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 07:45
dep. 07:45
5.9 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 07:46
dep. 07:46
6.3 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 07:47
dep. 07:47
6.7 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 07:48
dep. 07:48
6.9 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 07:49
dep. 07:49
6.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:50
7.7 km
13:30 13:45 (00:15)
Selo
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Dragovac kod Pozarevca, Selo
dep. 13:30
Dragovac kod Pozarevca, 1
arr. 13:31
dep. 13:31
0.7 km
Pozarevac, Koliste
arr. 13:32
dep. 13:32
1.1 km
Pozarevac, Strelac
arr. 13:33
dep. 13:33
1.9 km
Pozarevac, Dusanovac
arr. 13:35
dep. 13:35
3.3 km
Pozarevac, Otpad
arr. 13:37
dep. 13:37
4.5 km
Pozarevac, Semenski centar
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Pozarevac, Dragovacka pruga
arr. 13:39
dep. 13:39
5.4 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 13:40
dep. 13:40
5.9 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 13:41
dep. 13:41
6.3 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 13:42
dep. 13:42
6.7 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 13:43
dep. 13:43
6.9 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 13:44
dep. 13:44
6.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:45
7.7 km
Dragovac kod Pozarevca - Pozarevac timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
06:05 06:20 (00:15)
Selo
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dragovac kod Pozarevca, Selo
dep. 06:05
Dragovac kod Pozarevca, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
0.7 km
Pozarevac, Koliste
arr. 06:07
dep. 06:07
1.1 km
Pozarevac, Strelac
arr. 06:08
dep. 06:08
1.9 km
Pozarevac, Dusanovac
arr. 06:10
dep. 06:10
3.3 km
Pozarevac, Otpad
arr. 06:12
dep. 06:12
4.5 km
Pozarevac, Semenski centar
arr. 06:13
dep. 06:13
5 km
Pozarevac, Dragovacka pruga
arr. 06:14
dep. 06:14
5.4 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 06:15
dep. 06:15
5.9 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 06:16
dep. 06:16
6.3 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 06:17
dep. 06:17
6.7 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 06:18
dep. 06:18
6.9 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 06:19
dep. 06:19
6.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:20
7.7 km
07:35 07:50 (00:15)
Selo
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dragovac kod Pozarevca, Selo
dep. 07:35
Dragovac kod Pozarevca, 1
arr. 07:36
dep. 07:36
0.7 km
Pozarevac, Koliste
arr. 07:37
dep. 07:37
1.1 km
Pozarevac, Strelac
arr. 07:38
dep. 07:38
1.9 km
Pozarevac, Dusanovac
arr. 07:40
dep. 07:40
3.3 km
Pozarevac, Otpad
arr. 07:42
dep. 07:42
4.5 km
Pozarevac, Semenski centar
arr. 07:43
dep. 07:43
5 km
Pozarevac, Dragovacka pruga
arr. 07:44
dep. 07:44
5.4 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 07:45
dep. 07:45
5.9 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 07:46
dep. 07:46
6.3 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 07:47
dep. 07:47
6.7 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 07:48
dep. 07:48
6.9 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 07:49
dep. 07:49
6.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:50
7.7 km
13:30 13:45 (00:15)
Selo
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Dragovac kod Pozarevca, Selo
dep. 13:30
Dragovac kod Pozarevca, 1
arr. 13:31
dep. 13:31
0.7 km
Pozarevac, Koliste
arr. 13:32
dep. 13:32
1.1 km
Pozarevac, Strelac
arr. 13:33
dep. 13:33
1.9 km
Pozarevac, Dusanovac
arr. 13:35
dep. 13:35
3.3 km
Pozarevac, Otpad
arr. 13:37
dep. 13:37
4.5 km
Pozarevac, Semenski centar
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Pozarevac, Dragovacka pruga
arr. 13:39
dep. 13:39
5.4 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 13:40
dep. 13:40
5.9 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 13:41
dep. 13:41
6.3 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 13:42
dep. 13:42
6.7 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 13:43
dep. 13:43
6.9 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 13:44
dep. 13:44
6.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:45
7.7 km

Naselja Dragovac kod Pozarevca i Pozarevac su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dragovac kod Pozarevca je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.