Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Dragolj kod Gornjeg Milanovca - Gornji Milanovac timetable

wednesday, 23.10.2019.
06:50 08:05 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragolj kod Gornjeg Milanovca
dep. 06:50
Trudelj
arr. 06:55
dep. 06:55
2 km
Trudelj, Kuca
arr. 07:05
dep. 07:05
6 km
Varnice, Spomenici
arr. 07:09
dep. 07:09
7 km
Varnice
arr. 07:12
dep. 07:12
8 km
Varnice, J. cesma
arr. 07:14
dep. 07:14
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, L. kuca
arr. 07:16
dep. 07:16
10 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Grablje
arr. 07:20
dep. 07:20
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Pekara
arr. 07:32
dep. 07:32
17 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 07:30
dep. 07:30
16 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bosk. kuca
arr. 07:34
dep. 07:34
18 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Petrovica kuca
arr. 07:36
dep. 07:36
19 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:38
dep. 07:38
20 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 07:41
dep. 07:41
23 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:43
dep. 07:43
24 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 07:45
dep. 07:45
25 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 07:47
dep. 07:47
25.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 07:48
dep. 07:48
26 km
Velerec
arr. 07:50
dep. 07:50
27 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 07:51
dep. 07:51
28 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
29 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 07:56
dep. 07:56
29.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 07:57
dep. 07:57
30 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 08:00
dep. 08:00
31 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
31.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:05
32 km
14:05 15:20 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragolj kod Gornjeg Milanovca
dep. 14:05
Trudelj
arr. 14:10
dep. 14:10
2 km
Trudelj, Kuca
arr. 14:20
dep. 14:20
6 km
Varnice, Spomenici
arr. 14:24
dep. 14:24
7 km
Varnice
arr. 14:27
dep. 14:27
8 km
Varnice, J. cesma
arr. 14:29
dep. 14:29
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, L. kuca
arr. 14:31
dep. 14:31
10 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Grablje
arr. 14:35
dep. 14:35
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Pekara
arr. 14:47
dep. 14:47
17 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 14:45
dep. 14:45
16 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bosk. kuca
arr. 14:49
dep. 14:49
18 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Petrovica kuca
arr. 14:51
dep. 14:51
19 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 14:53
dep. 14:53
20 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 14:56
dep. 14:56
23 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 14:58
dep. 14:58
24 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 15:00
dep. 15:00
25 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 15:02
dep. 15:02
25.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 15:03
dep. 15:03
26 km
Velerec
arr. 15:05
dep. 15:05
27 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 15:06
dep. 15:06
28 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 15:09
dep. 15:09
29 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 15:11
dep. 15:11
29.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 15:12
dep. 15:12
30 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 15:15
dep. 15:15
31 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
31.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:20
32 km
Dragolj kod Gornjeg Milanovca - Gornji Milanovac timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
06:50 08:05 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragolj kod Gornjeg Milanovca
dep. 06:50
Trudelj
arr. 06:55
dep. 06:55
2 km
Trudelj, Kuca
arr. 07:05
dep. 07:05
6 km
Varnice, Spomenici
arr. 07:09
dep. 07:09
7 km
Varnice
arr. 07:12
dep. 07:12
8 km
Varnice, J. cesma
arr. 07:14
dep. 07:14
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, L. kuca
arr. 07:16
dep. 07:16
10 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Grablje
arr. 07:20
dep. 07:20
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Pekara
arr. 07:32
dep. 07:32
17 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 07:30
dep. 07:30
16 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bosk. kuca
arr. 07:34
dep. 07:34
18 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Petrovica kuca
arr. 07:36
dep. 07:36
19 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:38
dep. 07:38
20 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 07:41
dep. 07:41
23 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:43
dep. 07:43
24 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 07:45
dep. 07:45
25 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 07:47
dep. 07:47
25.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 07:48
dep. 07:48
26 km
Velerec
arr. 07:50
dep. 07:50
27 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 07:51
dep. 07:51
28 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
29 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 07:56
dep. 07:56
29.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 07:57
dep. 07:57
30 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 08:00
dep. 08:00
31 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
31.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:05
32 km
14:05 15:20 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragolj kod Gornjeg Milanovca
dep. 14:05
Trudelj
arr. 14:10
dep. 14:10
2 km
Trudelj, Kuca
arr. 14:20
dep. 14:20
6 km
Varnice, Spomenici
arr. 14:24
dep. 14:24
7 km
Varnice
arr. 14:27
dep. 14:27
8 km
Varnice, J. cesma
arr. 14:29
dep. 14:29
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, L. kuca
arr. 14:31
dep. 14:31
10 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Grablje
arr. 14:35
dep. 14:35
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Pekara
arr. 14:47
dep. 14:47
17 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 14:45
dep. 14:45
16 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bosk. kuca
arr. 14:49
dep. 14:49
18 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Petrovica kuca
arr. 14:51
dep. 14:51
19 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 14:53
dep. 14:53
20 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 14:56
dep. 14:56
23 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 14:58
dep. 14:58
24 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 15:00
dep. 15:00
25 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 15:02
dep. 15:02
25.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 15:03
dep. 15:03
26 km
Velerec
arr. 15:05
dep. 15:05
27 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 15:06
dep. 15:06
28 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 15:09
dep. 15:09
29 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 15:11
dep. 15:11
29.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 15:12
dep. 15:12
30 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 15:15
dep. 15:15
31 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
31.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:20
32 km
Dragolj kod Gornjeg Milanovca - Gornji Milanovac timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
06:50 08:05 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragolj kod Gornjeg Milanovca
dep. 06:50
Trudelj
arr. 06:55
dep. 06:55
2 km
Trudelj, Kuca
arr. 07:05
dep. 07:05
6 km
Varnice, Spomenici
arr. 07:09
dep. 07:09
7 km
Varnice
arr. 07:12
dep. 07:12
8 km
Varnice, J. cesma
arr. 07:14
dep. 07:14
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, L. kuca
arr. 07:16
dep. 07:16
10 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Grablje
arr. 07:20
dep. 07:20
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Pekara
arr. 07:32
dep. 07:32
17 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 07:30
dep. 07:30
16 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bosk. kuca
arr. 07:34
dep. 07:34
18 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Petrovica kuca
arr. 07:36
dep. 07:36
19 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:38
dep. 07:38
20 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 07:41
dep. 07:41
23 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:43
dep. 07:43
24 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 07:45
dep. 07:45
25 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 07:47
dep. 07:47
25.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 07:48
dep. 07:48
26 km
Velerec
arr. 07:50
dep. 07:50
27 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 07:51
dep. 07:51
28 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
29 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 07:56
dep. 07:56
29.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 07:57
dep. 07:57
30 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 08:00
dep. 08:00
31 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
31.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:05
32 km
14:05 15:20 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragolj kod Gornjeg Milanovca
dep. 14:05
Trudelj
arr. 14:10
dep. 14:10
2 km
Trudelj, Kuca
arr. 14:20
dep. 14:20
6 km
Varnice, Spomenici
arr. 14:24
dep. 14:24
7 km
Varnice
arr. 14:27
dep. 14:27
8 km
Varnice, J. cesma
arr. 14:29
dep. 14:29
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, L. kuca
arr. 14:31
dep. 14:31
10 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Grablje
arr. 14:35
dep. 14:35
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Pekara
arr. 14:47
dep. 14:47
17 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 14:45
dep. 14:45
16 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bosk. kuca
arr. 14:49
dep. 14:49
18 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Petrovica kuca
arr. 14:51
dep. 14:51
19 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 14:53
dep. 14:53
20 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 14:56
dep. 14:56
23 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 14:58
dep. 14:58
24 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 15:00
dep. 15:00
25 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 15:02
dep. 15:02
25.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 15:03
dep. 15:03
26 km
Velerec
arr. 15:05
dep. 15:05
27 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 15:06
dep. 15:06
28 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 15:09
dep. 15:09
29 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 15:11
dep. 15:11
29.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 15:12
dep. 15:12
30 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 15:15
dep. 15:15
31 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
31.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:20
32 km
Dragolj kod Gornjeg Milanovca - Gornji Milanovac timetable
Departures on: saturday, 26.10.2019.
06:50 08:05 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragolj kod Gornjeg Milanovca
dep. 06:50
Trudelj
arr. 06:55
dep. 06:55
2 km
Trudelj, Kuca
arr. 07:05
dep. 07:05
6 km
Varnice, Spomenici
arr. 07:09
dep. 07:09
7 km
Varnice
arr. 07:12
dep. 07:12
8 km
Varnice, J. cesma
arr. 07:14
dep. 07:14
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, L. kuca
arr. 07:16
dep. 07:16
10 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Grablje
arr. 07:20
dep. 07:20
12 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Pekara
arr. 07:32
dep. 07:32
17 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 07:30
dep. 07:30
16 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bosk. kuca
arr. 07:34
dep. 07:34
18 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Petrovica kuca
arr. 07:36
dep. 07:36
19 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:38
dep. 07:38
20 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 07:41
dep. 07:41
23 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:43
dep. 07:43
24 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 07:45
dep. 07:45
25 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 07:47
dep. 07:47
25.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 07:48
dep. 07:48
26 km
Velerec
arr. 07:50
dep. 07:50
27 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 07:51
dep. 07:51
28 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
29 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 07:56
dep. 07:56
29.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 07:57
dep. 07:57
30 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 08:00
dep. 08:00
31 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
31.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:05
32 km

Naselja Dragolj kod Gornjeg Milanovca i Gornji Milanovac su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dragolj kod Gornjeg Milanovca je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 14:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.