Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Dragojevac kod Vladimiraca - Vladimirci timetable

monday, 17.01.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Dragojevac kod Vladimiraca - Vladimirci timetable
Departures on: monday, 24.01.2022.
06:45 07:20 (00:35)
CenterŠkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragojevac kod Vladimiraca, Center
dep. 06:45
Zvezd, Skretanje za Dragojevac
arr. 07:06
dep. 07:06
12.8 km
Zvezd, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
11.7 km
Zvezd
arr. 07:03
dep. 07:03
10.5 km
Provo
arr. 07:00
dep. 07:00
8.3 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 07:08
dep. 07:08
14 km
Skupljen, Baraka
arr. 07:10
dep. 07:10
15.1 km
Skupljen, Rasina kuca
arr. 07:12
dep. 07:12
17.3 km
Skupljen, Vikend naselje
arr. 07:14
dep. 07:14
18.4 km
Bobovik, Glisici
arr. 07:15
dep. 07:15
19.6 km
Vladimirci, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
21.4 km
Vladimirci, Škola
arr. 07:20
21.9 km
14:52 15:08 (00:16)
CenterŠkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragojevac kod Vladimiraca, Center
dep. 14:52
Zvezd, Crvena kafana
arr. 14:58
dep. 14:58
5 km
Skupljen, Baraka
arr. 15:00
dep. 15:00
6.1 km
Skupljen, Rasina kuca
arr. 15:02
dep. 15:02
8.3 km
Skupljen, Vikend naselje
arr. 15:04
dep. 15:04
9.4 km
Bobovik, Glisici
arr. 15:06
dep. 15:06
11.2 km
Vladimirci, Škola
arr. 15:08
12.3 km
Dragojevac kod Vladimiraca - Vladimirci timetable
Departures on: tuesday, 25.01.2022.
06:45 07:20 (00:35)
CenterŠkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragojevac kod Vladimiraca, Center
dep. 06:45
Zvezd, Skretanje za Dragojevac
arr. 07:06
dep. 07:06
12.8 km
Zvezd, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
11.7 km
Zvezd
arr. 07:03
dep. 07:03
10.5 km
Provo
arr. 07:00
dep. 07:00
8.3 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 07:08
dep. 07:08
14 km
Skupljen, Baraka
arr. 07:10
dep. 07:10
15.1 km
Skupljen, Rasina kuca
arr. 07:12
dep. 07:12
17.3 km
Skupljen, Vikend naselje
arr. 07:14
dep. 07:14
18.4 km
Bobovik, Glisici
arr. 07:15
dep. 07:15
19.6 km
Vladimirci, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
21.4 km
Vladimirci, Škola
arr. 07:20
21.9 km
14:52 15:08 (00:16)
CenterŠkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragojevac kod Vladimiraca, Center
dep. 14:52
Zvezd, Crvena kafana
arr. 14:58
dep. 14:58
5 km
Skupljen, Baraka
arr. 15:00
dep. 15:00
6.1 km
Skupljen, Rasina kuca
arr. 15:02
dep. 15:02
8.3 km
Skupljen, Vikend naselje
arr. 15:04
dep. 15:04
9.4 km
Bobovik, Glisici
arr. 15:06
dep. 15:06
11.2 km
Vladimirci, Škola
arr. 15:08
12.3 km
Dragojevac kod Vladimiraca - Vladimirci timetable
Departures on: wednesday, 26.01.2022.
06:45 07:20 (00:35)
CenterŠkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragojevac kod Vladimiraca, Center
dep. 06:45
Zvezd, Skretanje za Dragojevac
arr. 07:06
dep. 07:06
12.8 km
Zvezd, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
11.7 km
Zvezd
arr. 07:03
dep. 07:03
10.5 km
Provo
arr. 07:00
dep. 07:00
8.3 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 07:08
dep. 07:08
14 km
Skupljen, Baraka
arr. 07:10
dep. 07:10
15.1 km
Skupljen, Rasina kuca
arr. 07:12
dep. 07:12
17.3 km
Skupljen, Vikend naselje
arr. 07:14
dep. 07:14
18.4 km
Bobovik, Glisici
arr. 07:15
dep. 07:15
19.6 km
Vladimirci, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
21.4 km
Vladimirci, Škola
arr. 07:20
21.9 km
14:52 15:08 (00:16)
CenterŠkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragojevac kod Vladimiraca, Center
dep. 14:52
Zvezd, Crvena kafana
arr. 14:58
dep. 14:58
5 km
Skupljen, Baraka
arr. 15:00
dep. 15:00
6.1 km
Skupljen, Rasina kuca
arr. 15:02
dep. 15:02
8.3 km
Skupljen, Vikend naselje
arr. 15:04
dep. 15:04
9.4 km
Bobovik, Glisici
arr. 15:06
dep. 15:06
11.2 km
Vladimirci, Škola
arr. 15:08
12.3 km
Dragojevac kod Vladimiraca - Vladimirci timetable
Departures on: thursday, 27.01.2022.
06:45 07:20 (00:35)
CenterŠkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragojevac kod Vladimiraca, Center
dep. 06:45
Zvezd, Skretanje za Dragojevac
arr. 07:06
dep. 07:06
12.8 km
Zvezd, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
11.7 km
Zvezd
arr. 07:03
dep. 07:03
10.5 km
Provo
arr. 07:00
dep. 07:00
8.3 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 07:08
dep. 07:08
14 km
Skupljen, Baraka
arr. 07:10
dep. 07:10
15.1 km
Skupljen, Rasina kuca
arr. 07:12
dep. 07:12
17.3 km
Skupljen, Vikend naselje
arr. 07:14
dep. 07:14
18.4 km
Bobovik, Glisici
arr. 07:15
dep. 07:15
19.6 km
Vladimirci, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
21.4 km
Vladimirci, Škola
arr. 07:20
21.9 km
14:52 15:08 (00:16)
CenterŠkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragojevac kod Vladimiraca, Center
dep. 14:52
Zvezd, Crvena kafana
arr. 14:58
dep. 14:58
5 km
Skupljen, Baraka
arr. 15:00
dep. 15:00
6.1 km
Skupljen, Rasina kuca
arr. 15:02
dep. 15:02
8.3 km
Skupljen, Vikend naselje
arr. 15:04
dep. 15:04
9.4 km
Bobovik, Glisici
arr. 15:06
dep. 15:06
11.2 km
Vladimirci, Škola
arr. 15:08
12.3 km

Naselja Dragojevac kod Vladimiraca i Vladimirci su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 16min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dragojevac kod Vladimiraca je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 14:52 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.