Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Draginac kod Loznice - Stupnica kod Loznice timetable

tuesday, 29.11.2022.
05:55 06:15 (00:20)
Stari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 05:55
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 05:56
dep. 05:56
1 km
Surice, Skola
arr. 06:00
dep. 06:00
4 km
Stupnica kod Loznice, Durici
arr. 06:02
dep. 06:02
5 km
Stupnica kod Loznice, Vasica raskrsce
arr. 06:04
dep. 06:04
6 km
Stupnica kod Loznice, Cardak
arr. 06:05
dep. 06:05
7 km
Stupnica kod Loznice, Dom
arr. 06:08
dep. 06:08
8 km
Stupnica kod Loznice, Radinkovaca
arr. 06:09
dep. 06:09
10 km
Stupnica kod Loznice, Solilo
arr. 06:12
dep. 06:12
11 km
Stupnica kod Loznice, Matici
arr. 06:13
dep. 06:13
12 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 06:15
13 km
06:07 06:15 (00:08)
KrsmanoviciStari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
dep. 06:07
Draginac kod Loznice
arr. 06:10
dep. 06:10
0.5 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 06:11
dep. 06:11
1.5 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 06:13
dep. 06:13
3 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 06:15
4 km
06:07 06:15 (00:08)
KrsmanoviciStari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
dep. 06:07
Draginac kod Loznice
arr. 06:10
dep. 06:10
1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 06:11
dep. 06:11
2 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 06:13
dep. 06:13
4 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 06:15
5 km
06:13 06:18 (00:05)
Stari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 06:13
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 06:16
dep. 06:16
3 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 06:18
4 km
06:40 06:45 (00:05)
Stari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 06:40
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 06:43
dep. 06:43
3 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 06:45
4 km
06:55 07:15 (00:20)
Stari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 06:55
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 06:56
dep. 06:56
1 km
Surice, Skola
arr. 07:00
dep. 07:00
4 km
Stupnica kod Loznice, Durici
arr. 07:02
dep. 07:02
5 km
Stupnica kod Loznice, Vasica raskrsce
arr. 07:04
dep. 07:04
6 km
Stupnica kod Loznice, Cardak
arr. 07:05
dep. 07:05
7 km
Stupnica kod Loznice, Dom
arr. 07:08
dep. 07:08
8 km
Stupnica kod Loznice, Radinkovaca
arr. 07:09
dep. 07:09
10 km
Stupnica kod Loznice, Solilo
arr. 07:12
dep. 07:12
11 km
Stupnica kod Loznice, Matici
arr. 07:13
dep. 07:13
12 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 07:15
13 km
07:00 07:05 (00:05)
Podbrdalje
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 07:00
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 07:05
2 km
07:07 07:15 (00:08)
KrsmanoviciStari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
dep. 07:07
Draginac kod Loznice
arr. 07:10
dep. 07:10
0.5 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 07:11
dep. 07:11
1.5 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 07:13
dep. 07:13
3 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 07:15
4 km
07:07 07:15 (00:08)
KrsmanoviciStari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
dep. 07:07
Draginac kod Loznice
arr. 07:10
dep. 07:10
1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 07:11
dep. 07:11
2 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 07:13
dep. 07:13
4 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 07:15
5 km
07:13 07:18 (00:05)
Stari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 07:13
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 07:16
dep. 07:16
3 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 07:18
4 km
09:07 09:15 (00:08)
KrsmanoviciStari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
dep. 09:07
Draginac kod Loznice
arr. 09:10
dep. 09:10
0.5 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 09:11
dep. 09:11
1.5 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 09:13
dep. 09:13
3 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 09:15
4 km
12:33 12:38 (00:05)
Stari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 12:33
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 12:36
dep. 12:36
3 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 12:38
4 km
12:55 13:15 (00:20)
Stari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 12:55
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 12:56
dep. 12:56
1 km
Surice, Skola
arr. 13:00
dep. 13:00
4 km
Stupnica kod Loznice, Durici
arr. 13:02
dep. 13:02
5 km
Stupnica kod Loznice, Vasica raskrsce
arr. 13:04
dep. 13:04
6 km
Stupnica kod Loznice, Cardak
arr. 13:05
dep. 13:05
7 km
Stupnica kod Loznice, Dom
arr. 13:08
dep. 13:08
8 km
Stupnica kod Loznice, Radinkovaca
arr. 13:09
dep. 13:09
10 km
Stupnica kod Loznice, Solilo
arr. 13:12
dep. 13:12
11 km
Stupnica kod Loznice, Matici
arr. 13:13
dep. 13:13
12 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 13:15
13 km
13:07 13:15 (00:08)
KrsmanoviciStari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
dep. 13:07
Draginac kod Loznice
arr. 13:10
dep. 13:10
0.5 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 13:11
dep. 13:11
1.5 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 13:13
dep. 13:13
3 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 13:15
4 km
13:07 13:15 (00:08)
KrsmanoviciStari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
dep. 13:07
Draginac kod Loznice
arr. 13:10
dep. 13:10
1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 13:11
dep. 13:11
2 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 13:13
dep. 13:13
4 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 13:15
5 km
13:13 13:18 (00:05)
Stari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 13:13
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 13:16
dep. 13:16
3 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 13:18
4 km
13:14 13:19 (00:05)
Podbrdalje
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 13:14
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 13:19
2 km
13:40 14:32 (00:52)
Stari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 13:40
Cikote kod Loznice
arr. 13:44
dep. 13:44
2 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 13:46
dep. 13:46
3 km
Surice, Polje
arr. 13:48
dep. 13:48
4 km
Surice, Starcevici
arr. 13:50
dep. 13:50
5 km
Surice, Ignjatovici
arr. 13:52
dep. 13:52
6 km
Dvorska, Prodavnica
arr. 13:58
dep. 13:58
11 km
Stupnica kod Loznice, Brdani
arr. 14:00
dep. 14:00
12 km
Stupnica kod Loznice, Andrici
arr. 14:02
dep. 14:02
14 km
Stupnica kod Loznice, Blagojevici
arr. 14:04
dep. 14:04
15 km
Stupnica kod Loznice, Skola
arr. 14:06
dep. 14:06
16 km
Stupnica kod Loznice, Spremici
arr. 14:08
dep. 14:08
17 km
Stupnica kod Loznice, Durici
arr. 14:12
dep. 14:12
18 km
Stupnica kod Loznice, Radivojevici
arr. 14:14
dep. 14:14
19 km
Stupnica kod Loznice, Vasica raskrsce
arr. 14:16
dep. 14:16
20 km
Stupnica kod Loznice, Cardak
arr. 14:20
dep. 14:20
21 km
Stupnica kod Loznice, Dom
arr. 14:22
dep. 14:22
22 km
Stupnica kod Loznice, Milovanovici
arr. 14:24
dep. 14:24
23 km
Stupnica kod Loznice, Radinkovaca
arr. 14:26
dep. 14:26
24 km
Stupnica kod Loznice, Solilo
arr. 14:27
dep. 14:27
25 km
Stupnica kod Loznice, Matici
arr. 14:29
dep. 14:29
26 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 14:32
27 km
14:00 14:20 (00:20)
Stari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 14:00
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:01
dep. 14:01
1 km
Surice, Skola
arr. 14:05
dep. 14:05
4 km
Stupnica kod Loznice, Durici
arr. 14:07
dep. 14:07
5 km
Stupnica kod Loznice, Vasica raskrsce
arr. 14:09
dep. 14:09
6 km
Stupnica kod Loznice, Cardak
arr. 14:10
dep. 14:10
7 km
Stupnica kod Loznice, Dom
arr. 14:13
dep. 14:13
8 km
Stupnica kod Loznice, Radinkovaca
arr. 14:14
dep. 14:14
10 km
Stupnica kod Loznice, Solilo
arr. 14:17
dep. 14:17
11 km
Stupnica kod Loznice, Matici
arr. 14:18
dep. 14:18
12 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 14:20
13 km
14:07 14:15 (00:08)
KrsmanoviciStari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
dep. 14:07
Draginac kod Loznice
arr. 14:10
dep. 14:10
0.5 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:11
dep. 14:11
1.5 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:13
dep. 14:13
3 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 14:15
4 km
14:07 14:15 (00:08)
KrsmanoviciStari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
dep. 14:07
Draginac kod Loznice
arr. 14:10
dep. 14:10
1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:11
dep. 14:11
2 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:13
dep. 14:13
4 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 14:15
5 km
14:13 14:18 (00:05)
Stari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 14:13
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:16
dep. 14:16
3 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 14:18
4 km
17:27 17:35 (00:08)
KrsmanoviciStari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
dep. 17:27
Draginac kod Loznice
arr. 17:30
dep. 17:30
0.5 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 17:31
dep. 17:31
1.5 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 17:33
dep. 17:33
3 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 17:35
4 km
18:00 18:05 (00:05)
Podbrdalje
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 18:00
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 18:05
2 km
18:48 18:53 (00:05)
Stari bunar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 18:48
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 18:51
dep. 18:51
3 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 18:53
4 km

Naselja Draginac kod Loznice i Stupnica kod Loznice su međusobno udaljena ~7 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05min., a najduže 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Draginac kod Loznice je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 18:48 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.